Jump to content

Netflix: Τώρα διαθέσιμο με ελληνικό μενού και με τιμές σε ευρώ


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ίδιο πράγμα είναι το εβαυ με αμαζον , μην τα αναφέρεις καν

 

Απλα άλλαξε τον κωδικό αν δεις ότι κάποιος βλέπει σειρές που δεν έχει δει :-)

Θα θέλει να δει κάποιος στο σπίτι σου κι να πρέπει να κάνεις εσύ αποδοχή από το κινητό σου επειδή είσαι έξω το φαντάζεσαι;;;

 

Έλα Μήτσο 446321

Τι;;

Γ... Το άλλαξε , έλα γράψε τώρα 421456

Ρε δε μπορώ να γράψω γρήγορα με το τηλεκοντρόλ κ.ο.κ.

 

Δεν είναι προσωπική υπηρεσία το νετφλιξ

 

Επίσης τζάμπα έκανες τον κόπο, σου είπα ότι δεν έχει το εβαυ 2στεπ μεσω authenticator όχι γενικά .....

 

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by kodorevi8ulis
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 485
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2step στο netflix γιατι;;

Δεν ειναι οτι εχει pay per view περιεχομενο να πεις οτι θα μπει καποιος και θα σε χρεωσει ουτε εχει σημαντικα προσωπικα δεδομενα οπως το email

Μια στανταρ συνδρομη πληρωνεις και τελος.Αν μπει καποιος το πολυ να δει καμια σειρα

 

Ειναι τετοια η φυση της υπηρεσιας που το two step θα ηταν εντελως μη πρακτικο

Θες να δωσεις κωδικο σε γυναικα/παιδι/κοπελα/φιλο.Θα πρεπει να εγκαταστησουν και αυτοι εφαρμογη για την μια φορα που θελουν να δουν η οταν θελησουν να δουν θα πρεπει να σε παρουν τηλεφωνο να τους πεις τον κωδικο του 2 step

Δεν εχει νοημα

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν διαβάζετε. Είπα ότι είναι ΑΣΧΕΤΟ με το netflix το 2 step verification.

Όπου όμως υπάρχει καλό είναι να το χρησιμοποιούμε.

Όσοι εξαπατήθηκαν μπήκαν σε σελίδα παρόμοια του netflix και έδωσαν τα στοιχεία της κάρτας τους.

http://www.protothema.gr/technology/article/750431/thuma-apatis-epesan-hiliades-sundromites-tou-netflix/

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν διαβάζετε. Είπα ότι είναι ΑΣΧΕΤΟ με το netflix το 2 step verification.

Όπου όμως υπάρχει καλό είναι να το χρησιμοποιούμε.

Όσοι εξαπατήθηκαν μπήκαν σε σελίδα παρόμοια του netflix και έδωσαν τα στοιχεία της κάρτας τους.

http://www.protothema.gr/technology/article/750431/thuma-apatis-epesan-hiliades-sundromites-tou-netflix/

 

Αυτοι που εξαπατηθηκαν δυστυχως ας προσεχαν.Ειναι ιδιο πραγμα με τα απατη μειλ υποτιθεται απο τραπεζες που ζητανε και καλα να επιβεβαιωσεις αφμ και αριθμους ταυτοτητας η ακομα χειροτερα επιβεβαιωση αριθμου πιστωτικης

Κανενα συστημα ασφαλειας δεν μπορει να σε προστατευσει αν δεν κοιτας που δινεις τα στοιχεια σου

 

Γενικοτερα παντως το paypal σωζει.Πολυ πιο δυσκολο να παρουν τον λογαριασμο απ'οτι εναν αριθμο καρτας και στο απιθανο που τα καταφερουν το refund ειναι πιο ευκολο

 

Για το 2 step συμφωνω.Οπου υπαρχει καλο ειναι να το χρησιμοποιουμε και ευτυχως καποιοι(τραπεζες) το εχουν κανει υποχρεωτικο

Edited by pan24
Link to comment
Share on other sites

Κάποιες σουίτες ασφαλείας προειδοποιούν ότι υπάρχει ανακατεύθυνση σε ύποπτη σελίδα. Αυτό δεν συμβαίνει πάντα όμως.
Link to comment
Share on other sites

Κάποιες σουίτες ασφαλείας προειδοποιούν ότι υπάρχει ανακατεύθυνση σε ύποπτη σελίδα. Αυτό δεν συμβαίνει πάντα όμως.

Μάλλον αναφέρεσαι στο HSTS, το οποίο δεν έχει σχέση όμως.

 

Όσον αφορά το 2step verification, θα μπορούσε να έχει κάτι αντίστοιχο μόνο για την πληρωμή. Περίεργο θα ήταν βέβαια, και ίσως είναι απλά καλύτερο ο κόσμος να προσέχει που βάζει την κάρτα του.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Ζω Γερμανία. Κάποιες σειρές έχουν ελληνικούς υπότιτλους, και κάποιες όχι. Ενώ στην Ελλάδα έχουν. Μπορώ να κάνω κάτι;
Link to comment
Share on other sites

Έκανα λογαριασμό στο Netflix και μου τράβηξε 1€ απ την κάρτα,έλεγε ότι ο πρώτος μήνας είναι δωρεάν.

Μάλλον είναι για ταυτοποίηση αλλά δεν το έχω δει πουθενά να λέγεται(γράφεται)!

Τον λογαριασμό τον έκανα απ την τηλεόραση απευθείας.

 

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου τράβηξε 1 ευρώ από την κάρτα. Πως φαίνεται η χρέωση στο λογαριασμό σου στη τράπεζα αλλά και στο netflix.

Καινούργια κόλπα είναι αυτά;

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου τράβηξε 1 ευρώ από την κάρτα. Πως φαίνεται η χρέωση στο λογαριασμό σου στη τράπεζα αλλά και στο netflix.

Καινούργια κόλπα είναι αυτά;

Στο Netflix δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά στο e-banking(μου ήρθε και mail από την τράπεζα άμεσα) φαίνεται ετσι

3c71e8312dc2afdc3f2d9919190887b9.jpg

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο Netflix δεν ξέρω αν φαίνεται αλλά στο e-banking(μου ήρθε και mail από την τράπεζα άμεσα) φαίνεται ετσι

3c71e8312dc2afdc3f2d9919190887b9.jpg

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι για εξουσιοδοτηση αυτό για χρήση της κάρτας από την υπηρεσία με απλά λογία σου κάνουν έλεγχο αν ισχύει η κάρτα θα φύγει σε 15 ήμερες

Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε προπληρωμένη δεν μου το έκαναν. Τσέκαρα επίσης και τα αντίγραφα λογαριασμών. Edited by Vox
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε προπληρωμένη δεν μου το έκαναν. Τσέκαρα επίσης και τα αντίγραφα λογαριασμών.
Ναι σε όλες το κάνουν συνήθως μήπως δεν την είχες φορτίσει?
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Μηδενικό υπόλοιπο είχε. Μετά τη φόρτισα. Αλλά αφού είχε μηδέν μέσα πως τη δέχθηκε;
Σωστός. Όμως ο πρώτος μήνας είναι δωρεάν. Θα στα πάρουν μην ανησυχείς. Edited by gkamared
Διωρθοσει
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω. Το ένα ευρώ πότε το χρεώνουν είναι το ερώτημα μου; Μήπως είναι κάτι σαν το paypal που επιβεβαιώνει την κάρτα και στο επιστρέφει μετά;
Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω. Το ένα ευρώ πότε το χρεώνουν είναι το ερώτημα μου; Μήπως είναι κάτι σαν το paypal που επιβεβαιώνει την κάρτα και στο επιστρέφει μετά;
Ίσως αυτό δεν το ξέρω.
Μην αλλάζουμε εταιρίες σαν τα πουκάμισα να αλλάζουμε πακέτα σαν τα πουκάμισα
Link to comment
Share on other sites

Σε χρεωστική της Πειραιώς με μηδενικό υπόλοιπο δεν ενεργοποιήθηκε το Netflix.

Έβαλα 15 ευρώ στον λογαριασμό και ενεργοποιήθηκε, χωρίς να μου δεσμεύσουν κάποιο ποσό.

 

Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στα παιδικά γιατί βγάζει μόνο αγγλικά και τουρκικά σε φωνή και υπότιτλους?

Η το κάνει μόνο σε μένα?

Πάντως στις ταινίες και τις σειρές παίζουν μια χαρά οι υπότιτλοι!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει μια παιδική σειρά pacman, την βλέπει η κόρη μου και είναι μεταγλωττισμένη στα ελληνικά.

Τσέκαρε την.

 

Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει μια παιδική σειρά pacman, την βλέπει η κόρη μου και είναι μεταγλωττισμένη στα ελληνικά.

Τσέκαρε την.

 

Tapatalk

Έχεις δίκιο το τσέκαρα και παίζει και στα Ελληνικά!

Είχα δοκιμάσει κάνα δύο και δεν παίζανε, αλλά απ ότι φαίνεται σιγά σιγά μπαίνουν σε όλο και περισσότερα!

 

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε χρεωστική της Πειραιώς με μηδενικό υπόλοιπο δεν ενεργοποιήθηκε το Netflix.

Έβαλα 15 ευρώ στον λογαριασμό και ενεργοποιήθηκε, χωρίς να μου δεσμεύσουν κάποιο ποσό.

 

Tapatalk

Χθες εκανα εγγραφη στην υπηρεσια για τον ενα μηνα δωρεαν με χρεωστικη Πειραιως, χωρις υπολοιπο και ενεργοποιηθηκε κανονικα :rolleyes:

εμεινα ικανοποιημενος απο το μενου και ξεκινησα ηδη μια σειρα, σιγουρα θα ανανεωσω συνδρομη μετα το περας της δωρεαν περιοδου.

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ξεκινήσει πολλές σειρές και δεν ξέρουμε τι να πρωτοδούμε.

Κάθε μέρα νέο και ποιοτικό περιεχόμενο.

Πολύ ευχαριστημένη και εγώ.

 

Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το προσέξατε, αλλά πολύ τσιγάρο πέφτει στις σειρές του Netflix. Τα τελευταία χρόνια υπήρχε άτυπος νομίζω κανόνας για ορθή χρήση του τσιγάρου στις ταινίες και δεν έβλεπες πουθενά κάπνισμα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...