Jump to content

Xiaomi Mi Note 3


STERGIOSZX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχει δει κανεις σας απο κοντα το Xiaomi Mi note 3 (or Mi 6) σε μπλε και μαυρο; Και εαν ποιο ειναι πιο ομορφο θα αγορασω το Mi Note 3 αλλα δεν μπορω να αποφασισω σε χρωμα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Εχει δει κανεις σας απο κοντα το Xiaomi Mi note 3 (or Mi 6) σε μπλε και μαυρο; Και εαν ποιο ειναι πιο ομορφο θα αγορασω το Mi Note 3 αλλα δεν μπορω να αποφασισω σε χρωμα
Οποίο και να αγοράσεις θα χρειαστείς σίγουρα θήκη, οπότε το χρώμα είναι λίγο σχετικό.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..ενδιαφέρομαι για το mi note 3 λόγω ιδανικού μεγέθους (σε σχέση με το mi 6)αλλα το θέλω για μια 3ετια και σκεφτόμουν αν θα είμαι εντάξει με τον 660 ή να κοιτάξω κάτι με 835.Δεν είμαι απαιτητικός χρήστης αλλά δουλεύω πολλές ώρες την μέρα το κινητό με αρκετές σελίδες ανοιχτές και με ενδιαφέρει να τρέχει καλά.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..ενδιαφέρομαι για το mi note 3 λόγω ιδανικού μεγέθους (σε σχέση με το mi 6)αλλα το θέλω για μια 3ετια και σκεφτόμουν αν θα είμαι εντάξει με τον 660 ή να κοιτάξω κάτι με 835.Δεν είμαι απαιτητικός χρήστης αλλά δουλεύω πολλές ώρες την μέρα το κινητό με αρκετές σελίδες ανοιχτές και με ενδιαφέρει να τρέχει καλά.

 

Δες κανένα βίντεο στο YouTube, χτυπάει άνετα ναυαρχίδες με πιο καλούς επεξεργαστές.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Οποίο και να αγοράσεις θα χρειαστείς σίγουρα θήκη, οπότε το χρώμα είναι λίγο σχετικό.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπορεί να βάλεις θήκη αλλά το μπροστινό μέρος (οθόνη) πάντα θα το βλέπεις.

Προσωπικά προτιμώ να ειναι μαύρο μπροστά (το πισω δεν με νοιάζει λόγω θήκης).

 

Αλλά αυτά ειναι γούστα... και το μπλέ όμορφο δείχνει. :)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, το μπλε δεν είναι τόσο ανοιχτό κ έντονο όσο δείχνουν οι φωτογραφίες ατά κινεζομαγαζα. Όχι ότι είναι άσχημο, απλά το αναφέρω.13d6460a72ffb2fa738565820b7f0b0e.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, το μπλε δεν είναι τόσο ανοιχτό κ έντονο όσο δείχνουν οι φωτογραφίες ατά κινεζομαγαζα. Όχι ότι είναι άσχημο, απλά το αναφέρω

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κι εγώ το μπλε ζαχάρωνα, τελικά μου έκατσε το μαύρο (ευτυχώς).

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σιγουρο οτι δεν εχει την 800αρα μπαντα της Wind;
Ναι, δεν την έχει.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σιγουρο οτι δεν εχει την 800αρα μπαντα της Wind;

 

Αν μένεις κατσάβραχα στην Ελλάδα, ναι δεν θα έχεις 4G...και σε απομακρυσμένα μέρη ή νησιά... Ούτε εκεί θα έχεις. Οπουδήποτε αλλού δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα! την πηρα σημερα φαινεται ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ.Με το VOLTE τι γινεται; εχω glolal rom το εχω ενεργοποιησει στις ρυθμισεις, με το *#*#86583#*#* αλλα δεν βλεπω πανω στην μπαρα ,ουτε volte Ουτε hd.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα! την πηρα σημερα φαινεται ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ.Με το VOLTE τι γινεται; εχω glolal rom το εχω ενεργοποιησει στις ρυθμισεις, με το *#*#86583#*#* αλλα δεν βλεπω πανω στην μπαρα ,ουτε volte Ουτε hd.
Καλορίζικο το εργαλείο.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα! την πηρα σημερα φαινεται ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ.Με το VOLTE τι γινεται; εχω glolal rom το εχω ενεργοποιησει στις ρυθμισεις, με το *#*#86583#*#* αλλα δεν βλεπω πανω στην μπαρα ,ουτε volte Ουτε hd.
Δεν το υποστηρίζουν ακόμα το volte οι εταιρείες σε συσκευές xiaomi στην Ελλάδα

 

Redmi n3pro

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο το εργαλείο.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ αγορίνα μου, απο ρομ τι φοράτε; miui gr;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αγορίνα μου, απο ρομ τι φοράτε; miui gr;

 

Κι εγώ την τελευταία 9.1.4.0 Global σταθερή, εν αναμονή του update.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος κι εγώ, παρέλαβα προχθές - αύριο ξεκλειδώνω. Ήρθε με 9.1.4 global, οπότε προς το παρόν λέω να περάσω twrp και root με magisk, από πού κατεβάζουμε εκδόσεις της προκοπής γιατί διαβάζω για προβλήματα με touch screen κ.λ.π.?
Link to comment
Share on other sites

http://s.aliexpress.com/2aMBv6Rf

Μόλις μου ήρθε αυτό το τζάμι και είχε μέσα ένα λαδακι. Μόλις έβαλα το τζάμι σκέτο μου άφησε κενό περιμετρικά της οθόνης και στο δακτυλικό αποτύπωμα. Δεν ήξερα το λάδι που χρησιμοποιείται μέχρι που είδα σχετικό βίντεο που το βάζεις με μία μπατονετα γύρω γύρω και ενσωματώνει το τζάμι με την οθόνη. Και ναι. Τώρα είναι πλήρως καλυμμένο χωρίς καθόλου κενά.

https://drive.google.com/folderview?id=1IDyVwopHQR94CLthb4eE9qAO9xdGh_4e

Edited by Sotirisglns
Link to comment
Share on other sites

παιδια, ψαχνω ευρωπαικο φορτιστη γιατι με τον ανταπτορα που εχει σπασει τα νευρα. Εχει κανεις να προτεινει;

Host

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...