Jump to content

[OnePlus 5T] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ετοιμο..εδω εισαι. μπαινεις ρεκοβερυ install zip/ ξερεις/

 

https://www.dropbox.com/s/h7ij9j2h4hlfk9g/dolby.zip?dl=0

Τι ακριβώς κάνει αυτό φίλε μου; Ενισχύει την ένταση στο ηχείο;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορώ με face id να ξεκλειδωνω το κινητό απευθείας χωρίς να πατάω πρώτα το power on.??

Δεν μπορώ να βρω τέτοια ρύθμιση

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ με face id να ξεκλειδωνω το κινητό απευθείας χωρίς να πατάω πρώτα το power on.??

Δεν μπορώ να βρω τέτοια ρύθμιση

 

Δεν γινεται αυτό !

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται αυτό !

Ευχαριστώ αδερφε

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ με face id να ξεκλειδωνω το κινητό απευθείας χωρίς να πατάω πρώτα το power on.??

Δεν μπορώ να βρω τέτοια ρύθμιση

 

Κάνε διπλό πάτημα για ξεκλείδωμα και μετά με face unlock ξεκλειδώνει σφαίρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα βγει σίγουρα aosp rom κάποια στιγμή, απλά το oos είναι πάρα πολύ καλό και πολλές custom στηρίζονται σε αυτό

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα βγει σίγουρα aosp rom κάποια στιγμή, απλά το oos είναι πάρα πολύ καλό και πολλές custom στηρίζονται σε αυτό

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τούμπανο είναι. Δεν χρειάζεται τπτ. Κροτιδα πραγματικά...!! Μόνο root.

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο είναι. Δεν χρειάζεται τπτ. Κροτιδα πραγματικά...!! Μόνο root.

 

Τούμπανο είναι αλλά... Flashaholic εδώ!!!!

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εγώ για την ώρα που έχω μανία με το σκάλισμα μόνο ρουτ και σβήσιμο εφαρμογών έχω κάνει και είναι τούμπανο. Αυτό που θέλω να πετύχω είναι να σβήσω όλες τις εφαρμογές Google και να περάσω microg. Δοκίμασα σήμερα αλλά δεν μπουταρε και αναγκάστηκα να γυρίσω σε backup από recovery.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καταευχαριστημενος.....ααα πέρασα και το zip dolby atmos και τώρα το ηχείο τα σπάει ακόμη πιο πολύ..!! Μιλαμε

 

 

Τι ακριβώς κάνει αυτό φίλε μου; Ενισχύει την ένταση στο ηχείο;

Τελικά παιδιά τι προσφέρει αυτό το zip; Αν θέλουμε μετά πάλι stock, μπορούμε;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω;; Πως γίνεται hard reset ;;
Μέσα από τις ρυθμίσεις στο backup & reset, έχει εκεί κάποιες επιλογές

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως θα δουλεψει το alpha wallet με root? Εχω magisk 14 που περναει τα safety αλλα η εφαρμογη δεν...

 

Επίσης ειμαι με το 4.7.4 update. To 4.7.5 εχει κατι αξιοσημειωτο που να κανει διαφορα ή να περιμενω το επομενο; Το λεω γιατι ειμαι ρουτ και για καποιο λογο μετα το περασμα του προυγουμενου update και του ρουτ ξανα, μου εσβησε το dolby atmos και βαριεμαι να το ξαναπερναω εκτος αν το update αξιζει τον κοπο...

Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως θα δουλεψει το alpha wallet με root? Εχω magisk 14 που περναει τα safety αλλα η εφαρμογη δεν...

 

Το έχεις κάνει hide? Sorry αν είναι αφελής ερώτηση αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως θα δουλεψει το alpha wallet με root? Εχω magisk 14 που περναει τα safety αλλα η εφαρμογη δεν...

 

Επίσης ειμαι με το 4.7.4 update. To 4.7.5 εχει κατι αξιοσημειωτο που να κανει διαφορα ή να περιμενω το επομενο; Το λεω γιατι ειμαι ρουτ και για καποιο λογο μετα το περασμα του προυγουμενου update και του ρουτ ξανα, μου εσβησε το dolby atmos και βαριεμαι να το ξαναπερναω εκτος αν το update αξιζει τον κοπο...

Εγώ με την 4.7.5 πάντως είδα καλύτερη μπαταρία σε σχέση με την 4.7.4

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έχεις κάνει hide? Sorry αν είναι αφελής ερώτηση αλλά ποτέ δεν ξέρεις...
ναι αλλα κλεινει

 

Εγώ με την 4.7.5 πάντως είδα καλύτερη μπαταρία σε σχέση με την 4.7.4

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

οκ, σε ευχαριστω

Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Και με μενα 4.7.4 φοράει. Από πού μπορώ να κατεβάσω την 4.7.5 ? Και αν την περάσω χάνω το recovery. Και root.? Η καμία σχέση? Θα παραμείνουν όλα κανονικά όπως τα έχω.....??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Και με μενα 4.7.4 φοράει. Από πού μπορώ να κατεβάσω την 4.7.5 ? Και αν την περάσω χάνω το recovery. Και root.? Η καμία σχέση? Θα παραμείνουν όλα κανονικά όπως τα έχω.....??

 

Κατέβασε το Oxygen updater από το play store. Θα στη βρει αυτό να τη κατεβάσει. Ολόκληρη τη ρομ και όχι μόνο το μικρό update. Μετά μπαίνεις recovery κάνεις clear cache - dalvik και τη φλασάρεις και στο καπάκι φλασάρεις πάλι το ρουτ (magisk ή su). Δεν χάνεις κάτι από τα αρχεία σου ή τις εφαρμογές.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το Oxygen updater από το play store. Θα στη βρει αυτό να τη κατεβάσει. Ολόκληρη τη ρομ και όχι μόνο το μικρό update. Μετά μπαίνεις recovery κάνεις clear cache - dalvik και τη φλασάρεις και στο καπάκι φλασάρεις πάλι το ρουτ (magisk ή su). Δεν χάνεις κάτι από τα αρχεία σου ή τις εφαρμογές.

 

Καλά τι είσαι εσύ.?Δεν πρόλαβα να ρωτήσω ....χαχαααα.. Δεν έχω λογια . Σε ευχαριστώ πολύ. Την κατεβάζω κ την περνάω. ...

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά τι είσαι εσύ.?Δεν πρόλαβα να ρωτήσω ....χαχαααα.. Δεν έχω λογια . Σε ευχαριστώ πολύ. Την κατεβάζω κ την περνάω. ...

 

Έτυχε να είναι η ώρα που άνοιξα ίντερνετ.... Να είσαι καλά!!!!

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως θα δουλεψει το alpha wallet με root? Εχω magisk 14 που περναει τα safety αλλα η εφαρμογη δεν...

 

Επίσης ειμαι με το 4.7.4 update. To 4.7.5 εχει κατι αξιοσημειωτο που να κανει διαφορα ή να περιμενω το επομενο; Το λεω γιατι ειμαι ρουτ και για καποιο λογο μετα το περασμα του προυγουμενου update και του ρουτ ξανα, μου εσβησε το dolby atmos και βαριεμαι να το ξαναπερναω εκτος αν το update αξιζει τον κοπο...

 

σε μένα στο 3Τ με magisk 14.6 πάιζει μια χαρά! Υπόψιν, θέλει restart μετά το hide!

Link to comment
Share on other sites

Έτυχε να είναι η ώρα που άνοιξα ίντερνετ.... Να είσαι καλά!!!!

 

Πως μπαίνω ρεκοβερυ. Φλασαρα την ενημέρωση και έκανα reboot system χωρίς να φλασαρω το zip για το ρούτερ.!! Τώρα???

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Πως μπαίνω ρεκοβερυ. Φλασαρα την ενημέρωση και έκανα reboot system χωρίς να φλασαρω το zip για το ρούτερ.!! Τώρα???

 

Έχεις ενεργοποιήσει στις επιλογές για προγραμματιστες την προηγμένη επανεκκίνηση; αν όχι ενεργοποίησε τις. Πατάς power button, επανεκκίνηση και μετά την τελευταία επιλογή, πρόγραμμα φόρτωσης. Θα σε βάλει στο recovery

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 5T] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...