Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χθες το βράδυ το έγραφε κανονικά και στο site, ήταν λίγο τραβηγμένο να δίνει δύο κινητά με 299€,στα σκρουτζομαγαζα έχει 320€ μόνο του σκέψου.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά καλησπέρα. Είχα την τύχη να μη το κλείσω την Παρασκεύη και να περιμένω μπας και το βάλει ο Κωτσόβολος στο "κάνε παζάρι" μιας και είχα μάθει ότι το είχε κάποια μέρα(και με το δώρο).Εχθές τελικά στις 23:30 το έβαλα στο καλάθι και συνέχισα για λίγο ακόμη το ψάξιμο. Στις 23:52 που πήγα να το κλείσω δεν το δεχόταν. "Όχι ρε" λέω, την τελείωσαν την προσφορά πιο νωρίς, θα τους πάρω τηλέφωνο αύριο. Ξαναγυρνάω στη σελίδα του κινητού και κάνω ανανέωση. Μου τη βγάζει 299+ το δώρο!!! Το έκλεισα άρον άρον και στις 00:30 που ξαναμπήκα είχαν βγάλει το δώρο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Είχα την τύχη να μη το κλείσω την Παρασκεύη και να περιμένω μπας και το βάλει ο Κωτσόβολος στο "κάνε παζάρι" μιας και είχα μάθει ότι το είχε κάποια μέρα(και με το δώρο).Εχθές τελικά στις 23:30 το έβαλα στο καλάθι και συνέχισα για λίγο ακόμη το ψάξιμο. Στις 23:52 που πήγα να το κλείσω δεν το δεχόταν. "Όχι ρε" λέω, την τελείωσαν την προσφορά πιο νωρίς, θα τους πάρω τηλέφωνο αύριο. Ξαναγυρνάω στη σελίδα του κινητού και κάνω ανανέωση. Μου τη βγάζει 299+ το δώρο!!! Το έκλεισα άρον άρον και στις 00:30 που ξαναμπήκα είχαν βγάλει το δώρο.
Φίλε πραγματικά έκανες το deal της χρονιάς! :p

 

Στάλθηκε από το Mi MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Είχα την τύχη να μη το κλείσω την Παρασκεύη και να περιμένω μπας και το βάλει ο Κωτσόβολος στο "κάνε παζάρι" μιας και είχα μάθει ότι το είχε κάποια μέρα(και με το δώρο).Εχθές τελικά στις 23:30 το έβαλα στο καλάθι και συνέχισα για λίγο ακόμη το ψάξιμο. Στις 23:52 που πήγα να το κλείσω δεν το δεχόταν. "Όχι ρε" λέω, την τελείωσαν την προσφορά πιο νωρίς, θα τους πάρω τηλέφωνο αύριο. Ξαναγυρνάω στη σελίδα του κινητού και κάνω ανανέωση. Μου τη βγάζει 299+ το δώρο!!! Το έκλεισα άρον άρον και στις 00:30 που ξαναμπήκα είχαν βγάλει το δώρο.
Όποιος πρόλαβε, κάνα λάθος θα έκαναν βασικά χάχα

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος της συσκευής την αγόρασα πριν μια εβδομάδα απο την προσφορά του ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΥ με το Υ6. Ουσιαστικά μου κόστισε 270. Από τις πρώτες ημέρες χρήσης είμαι αρκετά ικανοποιημένος το κινητό ειναι περίπτωση VFM, πολύ καλές φωτογραφίες και καλή αυτονομία. Δεν παίζω παιχνίδια καθόλου αλλά με υπηρεσίες τοποθεσίας και wifi μόνιμα ανοιχτά καθώς και 4G πολλές φορές μες στην ημέρα, θεωρώ ότι το κινητό έχει πολύ καλή αυτονομία. Μπορεί να λείπουν χαρακτηριστικά όπως NFC, 5ghz wifi, λήψη 4K video, προσωπικά αν και τα είχα σε προηγούμενη συσκευή δεν μου λείπουν. Αναλόγως λοιπόν τις ανάγκες, θεωρώ πως αξίζει κάθε ευρώ για την κατηγορία του.
Link to comment
Share on other sites

Νέος κάτοχος της συσκευής την αγόρασα πριν μια εβδομάδα απο την προσφορά του ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΥ με το Υ6. Ουσιαστικά μου κόστισε 270. Από τις πρώτες ημέρες χρήσης είμαι αρκετά ικανοποιημένος το κινητό ειναι περίπτωση VFM, πολύ καλές φωτογραφίες και καλή αυτονομία. Δεν παίζω παιχνίδια καθόλου αλλά με υπηρεσίες τοποθεσίας και wifi μόνιμα ανοιχτά καθώς και 4G πολλές φορές μες στην ημέρα, θεωρώ ότι το κινητό έχει πολύ καλή αυτονομία. Μπορεί να λείπουν χαρακτηριστικά όπως NFC, 5ghz wifi, λήψη 4K video, προσωπικά αν και τα είχα σε προηγούμενη συσκευή δεν μου λείπουν. Αναλόγως λοιπόν τις ανάγκες, θεωρώ πως αξίζει κάθε ευρώ για την κατηγορία του.
Και εγώ ευχαριστημένος από την μπαταρία μέχρι στιγμής.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα δε μπορω να αποφασισω μεταξυ Mate και mi max 2. Ετσι οπως το βλεπω το mate υπερτερει στο μεγεθος (μικροτερο) και στη υπαρξει μπαντας 20. Μειονεκτημα οτι δεν εχει gorilla γυαλι. Το mi max 2 υπερτερει στη μεγαλυτερη οθονη , μπαταρια και μειονεκτει στην απουσια μπαντας 20. Να πω με τρομαζει λιγο το μεγεθος αλλα αυτο δυστυχως αν δε ζησεις μαζι του δε μπορεις να εχεις σωστη αποψη.Σαν επιδοσεις πρεπει να ειναι κοντα. Για βοηθηστε λιγο συμφουρητες να διαλεξω :lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πήγαινα στο mate 10 lite, λόγω εγγύησης/service, και λόγω πολύ βολικού μεγέθους. Γνώμη μου πάντα...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η αφορα του mi max 2 θα γινει απο πλαισιο οποτε η εγγυηση ειναι το ιδιο.

 

Eγώ είχα και τα δυο,δεν μπορώ να σου απαντήσω.Το έχω και 3 μέρες μόνο το mate 10,ενώ το άλλο 4 μήνες.

Link to comment
Share on other sites

Eγώ είχα και τα δυο,δεν μπορώ να σου απαντήσω.Το έχω και 3 μέρες μόνο το mate 10,ενώ το άλλο 4 μήνες.

 

Εσυ τα εχεις και δεν μπορεις να απαντησεις, φαντασου που βρισκομαι εγω :cry:

Link to comment
Share on other sites

Εσυ τα εχεις και δεν μπορεις να απαντησεις, φαντασου που βρισκομαι εγω :cry:
Το έδωσα το mi Max 2,είναι πολύ καλό και το Huawei. Μόνο σε μπαταρία υστερεί σε σχέση με το mi Max 2.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά το αγόρασα στην γυναίκα μου σε χρυσό, ερώτηση 1η έχει πανω απο την μαμά περασμένο tampered glass? Η φωτογραφική έχει κάποια ρύθμιση να την ανοιγουμε παντώντας κάποιο κουμπί?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Μόλις έγινε το unboxing. Δεν υποτίθεται οτι έχει θηκη μεσα;;;;; εμενα δεν ειχε. Το μόνο που είχε ηταν μια ζελατίνα για την οθόνη η οποία δεν ήταν και περασμένη
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Μόλις έγινε το unboxing. Δεν υποτίθεται οτι έχει θηκη μεσα;;;;; εμενα δεν ειχε. Το μόνο που είχε ηταν μια ζελατίνα για την οθόνη η οποία δεν ήταν και περασμένη
Το ίδιο και μένα.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το έδωσα το mi Max 2,είναι πολύ καλό και το Huawei. Μόνο σε μπαταρία υστερεί σε σχέση με το mi Max 2.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και μεγεθος οθονης :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!!θέλω τα φώτα σας εάν γνωρίζεται,είμαι κάτοχος του mate 10 lite εδώ και 2 εβδομάδες τις τελευταίες 3 μέρες δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις στο messenger του facebook μου έρχονται μονο εαν μπω στην εφαρμογή το ίδιο πρόβλημα το αντιμετωπιζει και η κοπέλα μου με p9 lite από θέμα ρυθμίσεων είναι όλα ενεργοποιημενα τι μπορεί να συμβαίνει το έχει πάθει και κάποιος άλλος από εδώ μήπως αυτό????:O:O:O
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!!θέλω τα φώτα σας εάν γνωρίζεται,είμαι κάτοχος του mate 10 lite εδώ και 2 εβδομάδες τις τελευταίες 3 μέρες δεν μου έρχονται ειδοποιήσεις στο messenger του facebook μου έρχονται μονο εαν μπω στην εφαρμογή το ίδιο πρόβλημα το αντιμετωπιζει και η κοπέλα μου με p9 lite από θέμα ρυθμίσεων είναι όλα ενεργοποιημενα τι μπορεί να συμβαίνει το έχει πάθει και κάποιος άλλος από εδώ μήπως αυτό????:O:O:O
Δες εδώ για τις ρυθμίσεις https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7445372

Κάνε τις ίδιες και στα 2 κινητά. Αν εξακολουθείς να έχεις θέμα, είναι bug του messenger.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Το link δεν ανοίγει!!!ευχαριστώ πάντως!!!
Δες το ποστ #148, εκεί σε πάει το link.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό απο την μάνα του έχει περασμένο tempered glass?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Είχα την τύχη να μη το κλείσω την Παρασκεύη και να περιμένω μπας και το βάλει ο Κωτσόβολος στο "κάνε παζάρι" μιας και είχα μάθει ότι το είχε κάποια μέρα(και με το δώρο).Εχθές τελικά στις 23:30 το έβαλα στο καλάθι και συνέχισα για λίγο ακόμη το ψάξιμο. Στις 23:52 που πήγα να το κλείσω δεν το δεχόταν. "Όχι ρε" λέω, την τελείωσαν την προσφορά πιο νωρίς, θα τους πάρω τηλέφωνο αύριο. Ξαναγυρνάω στη σελίδα του κινητού και κάνω ανανέωση. Μου τη βγάζει 299+ το δώρο!!! Το έκλεισα άρον άρον και στις 00:30 που ξαναμπήκα είχαν βγάλει το δώρο.
Και πήρες μόνο ένα;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό απο την μάνα του έχει περασμένο tempered glass?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φοράει ένα είδος προστασίας οθόνης από την μάνα του

 

Στάλθηκε από το Huawei mate 10 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό απο την μάνα του έχει περασμένο tempered glass?

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

οχι δεν εχει περασμενο,αλλα εχει μεσα στην συσκευασια μια ζελατινα,αμφιβολου ποιοτητας:(

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...