Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατ'αρχήν ψάξε λίγο τι καλύπτει ακριβώς η ασφάλεια του δέματος. Αν καλύπτει απώλεια, θα τα πάρεις τα λεφτά σίγουρα. Ισως όμως χρειαστεί να κινηθείς δικαστικά.

 

Από εκεί και πέρα, έχω να πω ότι οι courier στην Ελλάδα είναι τελείως αναξιόπιστοι. Εχω ακούσει πολλά και οι εμπειρίες μου από την ACS δεν ήταν καθόλου καλές. Χρησιμοποιώ τα ΕΛΤΑ εδώ και πολλά χρόνια, έχω στείλει κι έχω λάβει περίπου 1000 δέματα προς/από το εξωτερικό και δεν έχει χαθεί ποτέ κανένα! Σε όσους θέλουν να χρησιμοποιήσουν οπωσδήποτε courier προτείνω την υπηρεσία EMS των ΕΛΤΑ και τις μεγάλες εταιρίες courier DHL, UPS κλπ. οι οποίες είναι σοβαρές κι απόλυτα συνεπείς.

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κατα καιρους οταν περνω τηλ απο το κοινητο μου ακουω οτι ανειγει η γραμη σαν να το σηκονει καποιος ενω δεν εχει σηκοσει ακομα το τηλεφονω αυτος που περνω :confused: αυτο ληπον νου φενετε σαν καποιος να παρακολουθει το τηλεφονο μου,βεβεα αυτο πρεπει να εινε προβλημα του δυκτιου.

εδω και κερο μου εχει μπει η ιδεα αν μπορουμε να παρακολουθησουμε καποιο κοινητο. γηνετε κατι τετιο? θα ειθελα να μαθω περησοτερα αν ξερετε δοστε μου τα φοτα σας

 

ευχαριστω!!!

 

 

ευχαριστω και τον φιλο florinaperis που μου απαντισε στην προηγουμενη εροτιση

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα δε γίνεται αρχηγέ! :) (τουλάχιστον όχι ακόμα, κι όχι από κοινούς θνητούς...)
http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ypegrapsa oti parelava mia kouta 900 grammarion opos apodexetai kai i Speedex .Oi germanoi omos esteilan 2,6 kila
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

h prwth mou eidopoihsh einai gegonos..geiwsa kapoion apo apokrypsh enw to kinhto htan anoixto kai mou hrthe eidopoihsh:!:

zoume istorikes stigmes:lol::D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος grkostis (16 Δεκ. 2003 , 23:04)

 

Akoma kammia apantisi paidia oute apo tous Germanous alla oute kai apo tin Speedex Courier

 

 

sorry φιλε μου αλλα αφου συνεχως αποφευγεις να μας πεις το δηθεν(για μενα) γερμανικο σαιτ και συνεχως αναφερεις την κουριερ, πιστευω οτι ο στοχος σου ειναι να δισφημησεις την κουριερ.

Link to comment
Share on other sites

Η παρακολουθηση κινητων τηλεφωνων ειναι κατι που εχει γινει, μαλιστα πριν καιρο εγινε και επιδειξη ενος συστηματος παρακολουθησης ισραηλινης εταιριας νομιζω μεσα στο πολυτεχνειο στην οποια καταγραφηκε ολοκληρη η συνδιαλλεξη με κινητο.

Τα μηχανηματα ειναι ομως ακριβα και τετοια δυνατοτητα εχουν μονο τα κρατη και οι μεγαλες εταιριες.

Link to comment
Share on other sites

Perimenw nea apo to Germaniko katastima kai den thelw na disfimiso kapoion pou prospathei na me voithisei.Ean nomizeis oti ftaine oi Germanoi kaneis megalo lathos.Edw tin voutiksan tin kamera.Se liges meres pou tha exo apantisi tha grapso kai gia to site , kai malista ean lisoun to provlima den tha to disfimiso alla antitheta tha to diafimiso.

 

Ksereis poia itan i apantisi apo ton Ypeythino tis Courrier Speedex?Kinigiste ton pwliti , EMEIS DEN FTAIME.Ean nomizeis oti ayto einai eksipiretisi tote ti na pw...

 

To germaniko taxudromeio kaleitai na plirosei auto pou eklepsan edw

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freespirit (18 Δεκ. 2003 , 10:20)

 

Η παρακολουθηση κινητων τηλεφωνων ειναι κατι που εχει γινει, μαλιστα πριν καιρο εγινε και επιδειξη ενος συστηματος παρακολουθησης ισραηλινης εταιριας νομιζω μεσα στο πολυτεχνειο στην οποια καταγραφηκε ολοκληρη η συνδιαλλεξη με κινητο.

Τα μηχανηματα ειναι ομως ακριβα και τετοια δυνατοτητα εχουν μονο τα κρατη και οι μεγαλες εταιριες.

 

Πολύ σωστά! :)

 

Έχει γίνει κι αυτό. Και συγκεκριμένα........τα μηχανήματα αυτά δεν είναι μηχανήματα αλλά Van φορτηγάκια. Έχουν φέρει και δω στην Ελλάδα, για τους Ολυμπιακούς (ε! για τι άλλο?).

 

Θα ψάξω να βρω ένα σχετικό άρθρο που είχα "ξεθάψει" κάποτε.

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Aυτο το 2,5 κιλα εφυγε...και 900 γρ ηρθε Ελλαδα νομιζω οτι ειναι αποδεικτικο στοιχειο για σενα!

Και φυσικα ειναι πολυ επιβαρυντικο για την speedex..!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

1 java game ton mina! se elaxistes periptosis 2!

ti ala aplications enois ektos apo java games?

kai giro stous 2 polyphonic sounds!

ara to wap mou pai xodrika giro sta 15 € ka8e mina!

cu

Often imitated, never duplicated...

ELA MWRI PANATHA! ELA MWRI ARWSTIA!! :luck:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...