Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι ειναι αυτα ρε παιδια? , μολις ειδα μια διαφημηση και λεει δινουν το 6600 με 275€ :!: και το 6610 με 85€ :!: :eek:

 

εχει κανεις κανενα νεο για αυτα τα καταστηματα?

Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Hunter (20 Δεκ. 2003 , 21:28)

 

τι ειναι αυτα ρε παιδια? , μολις ειδα μια διαφημηση και λεει δινουν το 6600 με 275€ :!:

 

εχει κανεις κανενα νεο για αυτα τα καταστηματα?

 

Mα τίποτα 600-700-800 λεπτά......... χρόνο ομιλίας, μήπως? :p

 

Κάπου έχει πάρει το μάτι μου, το κατάστημα αυτό στην Αθήνα. Δεν ξέρω καν, αν έχει υποκατάστημα. :confused:

Don't criticize... what you can't understand...!
Link to comment
Share on other sites

Apo ekso i kouta den edeixne paraviasi (an kai na valoun tainia einai paneukolo pano apo tin komeni).Me ponirepse ligo to varos tis koutas alla den perimena na do tin mesa kouta tis kameras adeia kai paraviasmeni i tainia asfaleias tis SONY.

 

Fysika i kamera eleipe , alla oxi monon ayti.Arpaksan ta panta akoma kai to manual tis kathos kai ta kalodia tis opws kai ton fortisti tis.Den upirxe mesa TIPOTA.

 

Pantos o kleftis prepei na einai arxarios(eytuxos gia mena) giati den evale mesa 2 kila xoma as poume kai ante meta na apodeixo oti itan 900 grammaria i kouta pou parelava.

 

Pithanon ithele na apozimiotho o kleftis kai ekeinos na kanei xristougeniatiko doro mia camera aksias 1485 euros.

 

Mia eyxi exo gia ayton, NA TOU KAEI !!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Όσο είχα δωρέαν wap κατέβαζα πάρα πολλά... Τώρα άντε να κατεβάσω 1/μήνα..
Link to comment
Share on other sites

an kai tis perissoteres wres exw anikto to kinito exipireti para poli.
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Στην Αγγλια δε γινεται αυτο?

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Το είδα στον Γερμανό και σε διαφημιστικό από τα Vodafone Shop. Η τιμή και στα δύο είναι 49 euro. Δεν θυμάμαι ποια εταιρία το κατασκευάζει και θέλω να σας ρωτήσω αν αξίζει τα λεφτά του. Έχω το Siemens S55 και θέλω να μεταφέρω δεδομένα από το κινητό στον υπολογιστή και το αντίστροφο, πιο γρήγορα από ότι τα μεταφέρω μέσω του καλωδίου που δίνει η Siemens μαζί με το κινητό. Έχει να προτείνει κανείς κάτι καλύτερο και πιο φτηνό; Σκεφτόμουν το usb καλώδιο αλλά αν μελλοντικά αλλάξω κινητό θα μου μείνει στα χέρια, ενώ με ένα τέτοιο stick (usb bluetooth) θα μπορέσω να το χρησιμοποιήσω και αργότερα με άλλο κινητό (με bluetooth). Καμία καλή πρόταση; Ευχαριστώ :)
Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Τ'αξίζει και με το παραπάνω τα ευρώ του ένα μπλουτούθ ντονγκλ, να'σαι σίγουρος ζαλαρέ :)

Εσύ συγκεκριμένα μιλάς για το Όμνιους, δεν το έχω χρησιμοποιήσει αλλά δεν πιστεύω να υστερεί απ'τα υπόλοιπα, όλα πάνω κάτω το ίδιο είναι. Το ίδιο πωλείται και στο Πλαίσιο με ίδια τιμή, ενώ εκεί μπορείς να βρεις και το Τορνέηντο με 62.54€. Όποιο και να διαλέξεις, θα σε διευκολύνει τα μάλα στη μεταφορά δεδομένων στο πισί, όπως και σε περιπτώσεις που θα θες να πάρεις δεδομένα από κινητά φίλων κλπ :o

Link to comment
Share on other sites

δεδομένα πιο γρήγορα από το καλώδιο του s55 δεν θα μεταφέρεις ποτέ με ΒΤ...:o
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 (21 Δεκ. 2003 , 23:33)

 

δεδομένα πιο γρήγορα από το καλώδιο του s55 δεν θα μεταφέρεις ποτέ με ΒΤ...:o

 

Καλά, έχει 10 μέτρα καλώδιο το s55; http://users.chan.sch.gr/aikoukou/emoticons/fingerred.gif

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω τα αξιζει τα λεφτα του γιατι κανει καλη δουλεια

Symbian OS - the mobile operating system

 

Επισκεφτήτε και γίνετε μέλος στο club μου εδώ

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eLeKtriK EyE (22 Δεκ. 2003 , 13:03)

 

Καλά, έχει 10 μέτρα καλώδιο το s55; http://users.chan.sch.gr/aikoukou/emoticons/fingerred.gif

 

 

γιατί βρε..εσύ τρως στην κουζίνα και στέλνεις data από το τηλέφωνο στο pc στο δωμάτιό σου..?? :o και αν ναι,ε τότε και εγώ έχω την μπαλαντέζα siemens για το s55 με μήκος καλωδίου 24 μέτρα... :p τα πάμε.?? :cool:

Link to comment
Share on other sites

Το startac 130 ήταν κινητό που δούλευε σε δίκτυο GSM και επομένως δεν ήταν αναλογικό.
Link to comment
Share on other sites

swsta mcde!

k kykloforouse se 2 montela to aplo k to slim!

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακριβώς... το αρχικό startac ήταν το 85 (μαζί με ένα άλλο μοντέλο που δε θυμάμαι τώρα, το 70; ), μετά από 1,5-2 χρόνια κυκλοφόρησε το 130 που είχε παρόμοιες δυνατότητες αλλά ήταν πιο μαζεμένο.
Link to comment
Share on other sites

la8os!!!!!!!!

LA8OS!

 

StarTAC 130 k 130 SLiM GSM Db-1999 akomi pio mikra apo to 85 opou k htan h teleytaia ekdosh prin tis seires V

StarTAC 85 GSM 900-1998 ai8hta mikrotero tou 75 kai me lithium battery, high contrast screen k mini-sim me fortwma sto plai

StarTAC Rainbow GSM 900-1997 to 75ari se polyxrwmh ekdosh

StarTAC 75+ GSM 900-1997 aplh o8onh me full sim card loading

StarTAC 75-72 GSM 1800-1997 aplh o8onh me full sim card loading (COSMOTE only)

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόνο θυμάμαι μόνο το 75, το 85 και το 130 που βγήκε αργότερα. Το 85 το είχα κιόλας για ένα χρόνο.
Link to comment
Share on other sites

kanena!!!
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Εν όψει λανσαρίσματος δικτύων τρίτης γενίας τι εφαρμογές θα θέλατε να δείτε στο κινητό σας???

 

Προσωπικά δεν θα με χάλαγε streaming video.

G.S.M. God Send Mobiles
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...