Jump to content

Sony Ericsson Z600


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν πήρα το δικό μου στο κουτί έγραφε R4A έκδοση λογισμικού. Ενώ όταν πήγα στο κρυφό μενού είδα πως έχει την R5C001 . Πιθανώς να υπάρχει στην θεσσαλονίκη.. πάρε στο 2310 423 424 που είναι το κατάστημα στη Βούλγαρη
Δημοσθένης Θεοχαρίδης
Link to comment
Share on other sites

Περασα απο Omnitech και αλλαξα την μπαταρια και τον φορτιστη μου.

Του ειπα να μου το αναβαθμιση με την καινουργια εκδοση, και μου ειπε οτι εχω την τελευταια.

Εχω την R2E004 ειναι η τελευταια? Δεν νομιζω....

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonZ600/R301 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

To exw parei apo katastima cosmote edw kai 2 vdomades kai exw thn R2F002 FW :)

ps.ekana kai to 1o mou wireless msg! :D

Link to comment
Share on other sites

Το οτι εχω την R2E004 ειναι δεδομενο.

Μαλλον, βαριοταν να το αναβαθμισει γιατι γινοταν χαμος.

Δεν πειραζει. Η δουλεια που με ενδιεφερε εγινε! Τωρα για την αναβαθμιση μια αλλη φορα...

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vision72 ( 5 Ιαν. 2004 , 13:39)

Ξέρει κανείς πως ακριβώς περνάω το gprs της telestet ? Που πάω ακριβώς στο τηλέφωνο και τι επιλογές δίνω?

Πολυ απλα στελνεις μηνυμα GNET#E στο 345 και σου ερχονται οι ρυθμισεις, τις αποθηκευεις και σε 1 εργασιμη ξεκινας να το χρησιμοποιεις :)

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε παιδια ειναι δυνατον να εχει το Ζ600 τοσο χαμηλο SAR??? Μονο 0,16 οταν το Τ610 εχει 0,89!! :eek:

Εχει με διαφορα το χαμηλοτερο SAR της αγορας! Ενα ισχυροτατο κινητρο να αγορασει κανεις τη συσκευη αυτη!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, μη νομίζετε... τα ψιλο-bugs του τα έχει. Αυτό που έχω παρατηρήσει εγώ είναι ότι ο ήχος του μηνύματος μερικές φορές διακόπτεται στη μέση πριν ολοκληρωθεί (παρόλο που το μήνυμα έρχεται ολόκληρο), ενώ στην εξωτερική οθονούλα το σηματάκι του προφίλ (αυτό με τα τρία τετράγωνα το ένα πάνω στο άλλο) άλλοτε βγαίνει και άλλοτε δεν βγαίνει.

Η έκδοση που έχει είναι η R2F...

Καλημέρα!

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνω στη σελίδα του myphone απο το κινητό μου. πατάω login και δίνω σωστά τα στοιχεία μου... μετά από λίγο το κινητό μου μου γράφει πως το αντικείμενο δεν γίνεται να ληφθεί, δεν γίνεται να αποθηκευτεί...

 

μήπως κάνω κάτι λάθος;

Δημοσθένης Θεοχαρίδης
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζετε ότι πρέπει να αλλάξει το avatar του κινητού και να μπει στη θέση του το μπλε;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kalispera kai kalh xronia. :) Re paidia na rotisw kati an kapoios ferei to Z600 apo to ekswteriko kai sigkekrimena apo amerikh mporei na eine kleidomeno? An nai yparxei tropos na to kseklidosw? (se kapoia magazia p.x. sthn athina? opos alla kinhta?). :cool:

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stelios4 ( 7 Ιαν. 2004 , 15:02)

 

Kalispera kai kalh xronia. :) Re paidia na rotisw kati an kapoios ferei to Z600 apo to ekswteriko kai sigkekrimena apo amerikh mporei na eine kleidomeno? An nai yparxei tropos na to kseklidosw? (se kapoia magazia p.x. sthn athina? opos alla kinhta?). :cool:

 

 

Χωρίς να είμαι σίγουρος, μάλλον θα είναι κλειδωμένο.

Όσον αφορά το ξεκλείδωμα, σκέψου το ως "αναβάθμιση"

λογισμικού και σαφώς γίνεται... :)

Link to comment
Share on other sites

Νεοτερα για την καινουργια μπαταρια.

Μετα την πρωτη φορτιση, εχει κλεισει ηδη δυο 24ωρα, και προβλεπω να κλεινει και το 3ο.

Μαλλον την πρωτη μπαταρια πρεπει να την ειχα φορτισει απο την πρωτη φορτιση με τον προβληματικο φορτιστη (του t68i) και να την εκανε φυτιλια.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro International MIUI 8.2
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vision72 ( 8 Ιαν. 2004 , 11:28)

 

Μπείτε στο μενού Σύνδεση. Στο T630 οι υπέρυθρες γράφονται "Υπέρυρθρες"...χαχα

καλό. Υπάρχει και στο Z600 αυτό?

 

 

Ναι και σε Ζ600 ενος μηνα ετσι το γραφει!

 

Που εχει φτασει η εκδοση λειτουργικου σε Vodafone Live?

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση που μαλλον αφορα ολα τα κινητα.

Χρησιμοποιω το Ζ600 με ενα bluetooth handfree MOTOROLA (800), που λογω κατασκευης ειναι συνεχεια απενεργοποιημενο εκτος απο την ωρα του τηλεφωνηματος, οποτε δεν επικοινωνει με το κινητο συνεχεια. Επεξηγηση κλεινεις το μικροφωνο και το ανοιγεις μονο οταν σε καλουν ή οταν θες να παρεις τηλεφωνο, οποτε και το handfree δεν καταναλωνει μπαταρια. Στο κινητο ειναι ενεργοποιημενο το bluetooth αλλα δεν επικοινωνει με το handfree για τους παραπανω λογους. Ποσο αυξημενη ειναι η καταναλωση ενεργειας σε σχεση με ενα αλλο handfree BT που ειναι συνεχεια ανοιχτο και επικοινωνει με το κινητο?

ΠΕΙΤΕ ΟΧΙ ΣΤΑ GREEKLISH!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ , ΤΟ SITE ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Με bluetooth nokia motorola και jabra δουλευει. Τουλαχιστον αυτο εχω διαβασει σε οτι forum εχω μπει συμπεριλαμβανομένου και του myphone!!
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Paidia extes piga na kano sindesi sti vodafone gia to z600 kai mou eipan oti iparxei elleipsi kai prepei na perimeno kairo!to exete paratirisei kai eseis auto?autoi apo to katastima mou eipan oti euthinetai i vodafone dioti to z600 einai vodafone live!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Quasimodo ( 8 Ιαν. 2004 , 12:33)

 

Kai toso einai to normal na krataei,se mena 3meres kai kati krataei xalaraaa :p

 

Εγώ πάντως,με Cosmote,είμαι στις 100 ώρες άνετα,με 30 λεπτά ομιλία και κάποια sms...

Eννοείται οτι δεν "παίζω" με τη συσκευή και τη χρησιμοποιώ αποκλειστικά για ομιλία και sms.

Φροντίζω όμως να αδειάσει τελείως πριν τη φορτίσω (τουλάχιστον τώρα στην αρχή).

100 ώρες είναι πολύ καλά πιστεύω για Cosmote...

Με Vodafone θα αγγίζει τις 140 φαντάζομαι!

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LAGGI ( 9 Ιαν. 2004 , 09:45)

 

Εγώ πάντως,με Cosmote,είμαι στις 100 ώρες άνετα,με 30 λεπτά ομιλία και κάποια sms...

Eννοείται οτι δεν "παίζω" με τη συσκευή και τη χρησιμοποιώ αποκλειστικά για ομιλία και sms.

Για αυτό και σου κρατάει τόσο. ;)

Αυτό ισχύει για όλες τις συσκευές με έγχρωμη οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...