Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που τα βρίσκουν;

 

Στην Κινα ειναι πολυ φθηνοτερα φανταζομαι...

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

Θέλω να ρωτήσω όσα παιδιά δουλεύουν Nova launcher στο 5T, αν έχουν προβλήματα με lag's;

Βάζω Nova εδώ και χρόνια στις συσκευές μου και δουλεύει τέλεια! Στο OnePlus 5T έχω τον Nova από τότε που το πήρα (σχεδόν 22 μήνες πριν) και ήμουν πολύ ευχαριστημένος, τον τελευταίο καιρό όμως άρχισαν κάποια lag's που με ενοχλούσαν!!

Τι εννοώ.... Καθυστέρηση στην επιστροφή στη home screen πατώντας το home button και στιγμιαίο πάγωμα της οθόνης (4-5 sec) όταν ξεκλείδωνα το τηλέφωνό το πρωί!

Στην αρχή νόμιζα ότι φταίει το τηλέφωνο. Έκανα καθαρισμό cache πολλές φορές και clear cache και dalvik cache από TWRP αλλά τίποτα.

Μόλις γύρισα σε μαμά launcher το τηλέφωνο σφαίρα και πάλι!! Έχω εδώ και 3 μέρες τον OnePlus launcher και το τηλέφωνο είναι το παλιό καλό 5Τ!!

Είμαι με Android 8.1.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά!

Θέλω να ρωτήσω όσα παιδιά δουλεύουν Nova launcher στο 5T, αν έχουν προβλήματα με lag's;

Βάζω Nova εδώ και χρόνια στις συσκευές μου και δουλεύει τέλεια! Στο OnePlus 5T έχω τον Nova από τότε που το πήρα (σχεδόν 22 μήνες πριν) και ήμουν πολύ ευχαριστημένος, τον τελευταίο καιρό όμως άρχισαν κάποια lag's που με ενοχλούσαν!!

Τι εννοώ.... Καθυστέρηση στην επιστροφή στη home screen πατώντας το home button και στιγμιαίο πάγωμα της οθόνης (4-5 sec) όταν ξεκλείδωνα το τηλέφωνό το πρωί!

Στην αρχή νόμιζα ότι φταίει το τηλέφωνο. Έκανα καθαρισμό cache πολλές φορές και clear cache και dalvik cache από TWRP αλλά τίποτα.

Μόλις γύρισα σε μαμά launcher το τηλέφωνο σφαίρα και πάλι!! Έχω εδώ και 3 μέρες τον OnePlus launcher και το τηλέφωνο είναι το παλιό καλό 5Τ!!

Είμαι με Android 8.1.

Κι εγώ Nova launcher χρησιμοποιώ, αλλά δεν έχω καθυστερήσεις στην απόκριση, δουλεύει άψογα. Έχω 8gb RAM, λες να έχει να κάνει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κι εγώ έχω χρησιμοποιήσει τον Nova για πολύ καιρό και μάλιστα είχα πληρώσει για τη φουλ εκδοση, κατέληξα πως σαν τον στοκ δεν υπάρχει. Ένα τεράστιο πλεονέκτημα της Oneplus είναι το Oxygen OS σε όλες τις εκφάνσεις του. Καταλαβαίνω να θέλει κάποιος να χρησιμοποιεί άλλον launcher γιατί έτσι συνήθισε ή έτσι θέλει αλλά προσωπικά θεωρώ ότι σαν τον στοκ δεν έχει!
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ Nova launcher χρησιμοποιώ, αλλά δεν έχω καθυστερήσεις στην απόκριση, δουλεύει άψογα. Έχω 8gb RAM, λες να έχει να κάνει αυτό?

Και 'γω το 8/128 έχω!

Μέχρι και πριν ένα μήνα δούλευε τέλεια! Τώρα τελευταία μου έσπασε τα νεύρα!

Τέτοιο lag είχα να δω απ' τα παλιά Samsung! :p

 

Επειδή κι εγώ έχω χρησιμοποιήσει τον Nova για πολύ καιρό και μάλιστα είχα πληρώσει για τη φουλ εκδοση, κατέληξα πως σαν τον στοκ δεν υπάρχει. Ένα τεράστιο πλεονέκτημα της Oneplus είναι το Oxygen OS σε όλες τις εκφάνσεις του. Καταλαβαίνω να θέλει κάποιος να χρησιμοποιεί άλλον launcher γιατί έτσι συνήθισε ή έτσι θέλει αλλά προσωπικά θεωρώ ότι σαν τον στοκ δεν έχει!

 

Έχω αγορασμένο τον Nova καμιά 5ετία! Όταν πρωτοπήρα το 5Τ δοκίμασα και τον στοκ launcher και "κοντράριζε" στα ίσια τον Nova. Τελικά κράτησα Nova λόγω μεγαλύτερης παραμετροποίησης!

Τώρα μάλλον είναι καιρός να δώσω άλλη μια ευκαιρία στον στοκ....

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την μπαταρία που είχα αναφερθεί σε προηγούμενο ποστ.

 

Τελικά μαζί με διάφορα άλλα που ήθελα πήρα και μια μπαταρία απο το Electroholic (στα €17.05) και την άλλαξα μόνος μου. Το αναφέρω γιατί με τις διάφορες τιμές που κυκλοφορούν δεν ξέρω αν μπορεί να βγάλει άκρη κανείς ποια είναι μούφα, σχεδόν μούφα, απλά ΟΚ ή ακόμα και original. Αυτή του electroholic όταν μπήκε στο τηλέφωνο ήταν εντελώς ξεφόρτιστη (κακό αυτό και λογικά της είχε φάει λίγη ωφέλιμη ζωή) αλλά με 2-3 κύκλους έστρωσε και στο AccuBattery την μετράει στα 3200Mah (απο τα 3300mah που ειναι η θεωρητική τιμή). Είμαι καλυμμένος προσωπικά. Από τη μια μέρα με το ζόρι πριν....επανήλθε το κινητό στην αυτονομία που είχε όταν ήταν καινούργιο. Μένει να δω πόση διάρκεια θα έχει όμως μετά από αρκετές φορτίσεις τους επόμενους μήνες.

 

Η διαδικασία να ανοίξεις το καπάκι δεν είναι τραγική. Θέλει λίγο υπομονή να ξεκουμπώσει το πρώτο clip και μετά πάει μόνο του....

 

Τα reviews και οι βαθμολογίες των after market μπαταριών δυστυχώς γινονται λιγο μετα την εγκατάσταση όπου ερχεσαι απο μια αρκετά ταλαιπωρημένη εως εξαντλημένη μπαταρία σε μια "καινούργια", οπότε όλα δείχνουν ωραία. Το κακό είναι οτί μια κακή ή μετριας ποιότητας μπαταρία δείχνει τι τελικά είναι μετά απο 2-3-4-5 μήνες.

 

Επανέρχομαι λοιπόν, σχετικά με την αλλαγή μπαταρίας που έκανα στο θέμα που παραθέτω πιο πάνω. Η μπαταρία που πήρα απο το electroholic δυστυχώς δεν έχει την απόδοση/διάρκεια που είχε η original μπαταρία που ήρθε με το κινητό όταν το είχα πάρει. Ηδη, μετα από 4 μήνες μόνο η καινούργια μπαταρία δεν έχει καθόλου καλή απόδοση. Στο Accubattery το health είναι στο 2965mah από 3300mah που υποτίθεται ήταν όταν ήταν καινούργια, αλλά αυτό μάλλον δεν είναι όλη η αλήθεια. Σε στρεσάρισμα του κινητού η μπαταρία πέφτει πολύ γρήγορα και επίσης μπορεί να φτάσει στο 1% και να κρατήσει για δυσανάλογα μεγάλο χρονικό διάστημα. Προσπάθησα να κάνω κάποιο καλιμπράρισμα με πλήρη αποφόρτιση, πλήρη φόρτιση με το κινητό κλειστό κτλ κτλ κτλ ....αλλά δεν έχω δει κάποια διαφορά.

 

Είναι πραγματικά ΠΟΛΥ εκνευριστικό να μην μπορείς να βρεις original μπαταρία ανεξαρτήτως κόστους. Όπου έχω ψάξει, παντού bulk, και σε καμία περίπτωση (ότι και αv γράφουν για "genuine" κτλ) δεν μπορείς να είσαι σίγουρος πληρώνοντας ακριβή δεν θα πάρεις την πιο φθηνή.

 

Παρακαλώ, όποιος βρει οπουδήποτε (ή έχει την υποψία ότι βρήκε) μπαταρία για το 5Τ που εχει την απόδοση της μαμα μπαταρίας (γιατί είχε πραγματικά καλή απόδοση) ας μου στείλει ένα pm....

Link to comment
Share on other sites

Τα reviews και οι βαθμολογίες των after market μπαταριών δυστυχώς γινονται λιγο μετα την εγκατάσταση όπου ερχεσαι απο μια αρκετά ταλαιπωρημένη εως εξαντλημένη μπαταρία σε μια "καινούργια", οπότε όλα δείχνουν ωραία. Το κακό είναι οτί μια κακή ή μετριας ποιότητας μπαταρία δείχνει τι τελικά είναι μετά απο 2-3-4-5 μήνες.

 

Επανέρχομαι λοιπόν, σχετικά με την αλλαγή μπαταρίας που έκανα στο θέμα που παραθέτω πιο πάνω. Η μπαταρία που πήρα απο το electroholic δυστυχώς δεν έχει την απόδοση/διάρκεια που είχε η original μπαταρία που ήρθε με το κινητό όταν το είχα πάρει. Ηδη, μετα από 4 μήνες μόνο η καινούργια μπαταρία δεν έχει καθόλου καλή απόδοση. Στο Accubattery το health είναι στο 2965mah από 3300mah που υποτίθεται ήταν όταν ήταν καινούργια, αλλά αυτό μάλλον δεν είναι όλη η αλήθεια. Σε στρεσάρισμα του κινητού η μπαταρία πέφτει πολύ γρήγορα και επίσης μπορεί να φτάσει στο 1% και να κρατήσει για δυσανάλογα μεγάλο χρονικό διάστημα. Προσπάθησα να κάνω κάποιο καλιμπράρισμα με πλήρη αποφόρτιση, πλήρη φόρτιση με το κινητό κλειστό κτλ κτλ κτλ ....αλλά δεν έχω δει κάποια διαφορά.

 

Είναι πραγματικά ΠΟΛΥ εκνευριστικό να μην μπορείς να βρεις original μπαταρία ανεξαρτήτως κόστους. Όπου έχω ψάξει, παντού bulk, και σε καμία περίπτωση (ότι και αv γράφουν για "genuine" κτλ) δεν μπορείς να είσαι σίγουρος πληρώνοντας ακριβή δεν θα πάρεις την πιο φθηνή.

 

Παρακαλώ, όποιος βρει οπουδήποτε (ή έχει την υποψία ότι βρήκε) μπαταρία για το 5Τ που εχει την απόδοση της μαμα μπαταρίας (γιατί είχε πραγματικά καλή απόδοση) ας μου στείλει ένα pm....

 

γιατί δεν το στέλνεις στην 1+ να σου αλλάξουν αυτοί μπαταρία ?

Το έκανα στο 1+ Χ , το οποίο το χρησιμοποιώ ακόμα και δεν είχα κανένα θέμα. Σκέφτομαι να στείλω το 1+6 λίγο πριν λήξει η εγγύηση για να μου αλλάξουν μπαταρία

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν το στέλνεις στην 1+ να σου αλλάξουν αυτοί μπαταρία ?

Το έκανα στο 1+ Χ , το οποίο το χρησιμοποιώ ακόμα και δεν είχα κανένα θέμα. Σκέφτομαι να στείλω το 1+6 λίγο πριν λήξει η εγγύηση για να μου αλλάξουν μπαταρία

 

Είπα και εγώ να αλλάξω μπαταρία πριν λήξει η εγγύηση, χωρίς να υπάρχει πρόβλημα αλλά έκανα πίσω γιατί στο chat μου είπαν ότι αν δεν προκύψει κάποιο πρόβλημα η αλλαγή θα γίνει με δικά μου έξοδα. Κάτι που βρίσκω και λογικό τελικά

Link to comment
Share on other sites

Η αποστολή στην 1+ γίνεται εύκολα, χωρίς τελωνείο κατά την επιστροφή και με τι κόστος αποστολής?
Link to comment
Share on other sites

Είπα και εγώ να αλλάξω μπαταρία πριν λήξει η εγγύηση, χωρίς να υπάρχει πρόβλημα αλλά έκανα πίσω γιατί στο chat μου είπαν ότι αν δεν προκύψει κάποιο πρόβλημα η αλλαγή θα γίνει με δικά μου έξοδα. Κάτι που βρίσκω και λογικό τελικά

 

Ακριβως αυτο ειχα παει να κανω και γω και δεν ηξεραν οι τυποι να μου που απο πριν τι θα κοστίσει η αλλαγη μπαταριας αν χρειαστει να πληρωσω. Τους ελεγα δεν θελω να αλλαχτει στην εγγυηση στην τελικη θελω να μου την αλλαξετε να πληρωσω και δεν μπορουσαν να μου δωσουν ενα κοστολογιο (μεταφορικα, εργασια, ανταλλακτικο). Νομιζω μετα απι 4-5 ανουσια email περα-δωθε μου ειπαν τιμη για το ανταλλακτικο μονο (€17 ;...δεν ειμαι σιγουρος). Επεμεναν να μου λενε " στειλτε το κινητο και αν δεν το καλυπτει η εγγύηση θα χρειαστεί να πληρώσετε. Σύν οτι επρεπε να βρω κινητο αλλο για οσο θα εκανε το 5Τ να παει και να γυρισει, ειπα σιχτηρ ας δοκιμασω μπαταρια απο την την τοπικη αγορά.

 

Ειναι δυνατον να μην ειναι ικανοι να δωσουν ενα κοστολογιο ρε παιδια;

Link to comment
Share on other sites

αν πας να ανοιξεις ticket για service θα δεις τα κόστη εκεί.

Για το 1+5τ η μπαταρια 8.5 λίρες + τα εργατικά.

Εγώ είχα δώσει για τα εργατικα για αλλαγή μπαταρίας στο 1+χ πριν μερικους μήνες 18 λιρες.

Στα λένε όλα αναλυτικά στο site τους.

 

Αν είναι μέσα στην εγγυηση και η μπαταρία τα έχει φτύσει θεωρητικα γλιτώνεις τα εργατικά.

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Στα καλά νέα το ότι θα πάρουμε και android 10! Αν και κακώς είχε λανσαριστεί με Nougat, Θα πάρει τρεις μεγάλες αναβαθμίσεις!
Link to comment
Share on other sites

Απο Μάιο του 2020 και μετά θα έρθει η 10 μέχρι να την πάρουμε θα βγει η 11 :lol:

 

vAil11E.png

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Βάλτε εδώ και τώρα Android 10 στο κινητό μας....εξαιτίας του LineageOS 17 και αφήστε τους άλλους στο Q2 2020!!

https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/development/rom-lineageos-17-0-q-oneplus-5t-t3978855

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

κάποιες φορές μέσα στην μέρα όταν προσπαθώ ν' αλλάξω την ένταση μου ανοίγει διπλό volume control τόσο για media όσο και για κλήσεις. Εκείνη την ώρα κλήση δεν έχω όμως και το πάτημα του πλήκτρου έντασης αλλάζει την ένταση της κλήσης. Έχει τύχει σε κάποιον;

 

Βάλτε εδώ και τώρα Android 10 στο κινητό μας....εξαιτίας του LineageOS 17 και αφήστε τους άλλους στο Q2 2020!!

https://forum.xda-developers.com/oneplus-5t/development/rom-lineageos-17-0-q-oneplus-5t-t3978855

Διάβασε τα σχόλια για προβλήματα εγκατάστασης.

OnePlus 5T
Link to comment
Share on other sites

Από το Telegram της Oneplus

New stable Oxygen OS update for the OnePlus 5 and 5T

 

Details

• Version: 9.0.9

• Type: #ota

• Build: #stable

• Devices: #OP5 #OP5T

 

Changelog

 

System

• Fixed an issue with Expanded Screenshots

• Updated Android security patch to 2019.10

• General bug fixes and improvements

OnePlus 5T
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγή μπαταρίας συνέχεια....

 

Για όσους έχει έρθει η ώρα να αλλάξουν μπαταρία, και σε συνέχεια της δικής μου ...περιπέτειας που έχω γράψει σε προηγούμενα ποστ.

 

Άνοιξα ticket και έστειλα το κινητό Πολωνία. Δεν ανέφερα τίποτα στις σημειώσεις, απλά ότι η μπαταρία είναι πεσμένη. Πριν 4-5 μήνες που είχα ανοίξει πάλι ticket για αλλαγή μπαταρίας και ζήτησα πιο είναι το κόστος να μου αλλάξουν την μπαταρία (part + labor) δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη και δεν το έστειλα (δεν θεωρούσα ότι είχε κάποιο πρόβλημα η μπαταρία, είχε την φυσιολογική φθορά και απλά ήθελα να έχω καινούργια μετα απο 1.5 χρόνο γιατί το κινητό έχω σκοπό να το κρατήσω. Δεν ήθελα να κοροϊδέψω κανέναν και ζήτησα να μου πούνε κόστος τότε). Το κινητό πριν 3-4 μέρες έφυγε απο δω με μπαταρία που είχα αλλάξει μόνος μου, αγορασμένη από την ελληνική αγορά, η οποία τελικά δεν φτούρησε και σε ενα 4μηνο η απόδοσή της ήταν πολυ χειρότερη απο την "μαμα" στο 18μηνο.

Δεν ανέφερα τίποτα για να μην περιπλέξω τα πράγματα. Περίμενα οτι θα μου πούνε οτι δεν εχει μαμα μπαταρία επάνω μπλα μπλα ...θα ζήταγα τοτε να πληρώσω ...και όλα καλά. Σήμερα μου ήρθε όμως ειδοποίηση απο το service ότι έγινε η επισκευή στην εγγύηση (προφανώς άλλαξαν μπαταρία) και οτι το κινητό επιστρέφει σε εμένα.....

 

Για αρχή, οκ, μπράβο τους. Από την άλλη καταλαβαίνω οτι μάλλον δεν έχουν την δυνατότητα να ελέγξουν αν το serial number της μπαταρίας που είχε μπει από το εργοστάσιο συμφωνεί με αυτό που βρίσκουν στο κινητό αργότερα. Καλό για εμάς θα μου πείτε. Απο την αλλη, θα ξαναπώ, δεν με ένοιαζε να δώσω 30-50 ευρώ για να ξέρω ότι έχω ξανά μαμα μπαταρία και μαμα αυτονομία όπως όταν πρωτοπήρα το κινητό. Τα παραπάνω σαν ενημέρωση για το πως λειτουργεί το service τους ή απλά εγω στάθηκα τυχερός, δεν ξέρω.

Edited by octap79
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω παράπονο από την μπαταρία μου.

Νιώθω κάθε 10 λεπτά ανοιχτή οθόνη πέφτει και από 1%.

Τι παίζει να μου αλλάξουν μπαταρία, με ή χωρίς κόστος;

Πόσες μέρες κρατά το όλο party?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω παράπονο από την μπαταρία μου.

Νιώθω κάθε 10 λεπτά ανοιχτή οθόνη πέφτει και από 1%.

Τι παίζει να μου αλλάξουν μπαταρία, με ή χωρίς κόστος;

Πόσες μέρες κρατά το όλο party?

 

Τρίτη μεσημέρι το πήρε η UPS (Αττική). Τετάρτη email από Πολωνία ότι το λάβαμε και θα το κοιτάξει τεχνικός μέσα σε 24ωρες. Πέμπτη μεσημεράκι έσκασε email ότι το τηλέφωνο επισκευάστηκε και έφυγε. Παρασκευή μεσημέρι ήταν στα χέρια μου. Δεν νομίζω ότι γίνεται πιο γρήγορα.

 

Επίσης...παρόλο που το έχω μόνο μια μέρα στα χέρια μου. Νιώθω επιτέλους ότι έγινε κανονικό reset στην αυτονομία... κανονικο. 5 ώρες που το έβγαλα από το φορτιστή...έχει δουλέψει αρκετα social και είμαι 86%

 

Στην εγγύηση ή όχι, οποίος έχει σκοπό να το κρατήσει, αλλαγή μπαταρίας μόνο Πολωνία παιδια....

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κοστίζει η κουριερ;

Αν δουν τζαμακι από άλλη εταιρεία, θα το αλλάξουν στο δικό τους;

Ανάλογα την επισκευή που θες να κάνουν, μπορεί να μην πειράξουν καθόλου την οθόνη που είναι και το πιο πιθανό. Όπως θα το στείλεις έτσι θα το στείλουν. Εκτός αν το ανοίγουν βεντουζάροντας την οθόνη για να το ανοίξουν πιο εύκολα. Ας πει και κάποιος πιο σίγουρα γιατί απ όσες περιπτώσεις έχω ακούσει, το έστειλαν χωρίς τζαμάκι. Κούριερ δεν πληρώνεις. Αναλαμβάνουν αυτοί όλα τα έξοδα αν είσαι εντός εγγύησης.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Τρίτη μεσημέρι το πήρε η UPS (Αττική). Τετάρτη email από Πολωνία ότι το λάβαμε και θα το κοιτάξει τεχνικός μέσα σε 24ωρες. Πέμπτη μεσημεράκι έσκασε email ότι το τηλέφωνο επισκευάστηκε και έφυγε. Παρασκευή μεσημέρι ήταν στα χέρια μου. Δεν νομίζω ότι γίνεται πιο γρήγορα.

 

 

 

Επίσης...παρόλο που το έχω μόνο μια μέρα στα χέρια μου. Νιώθω επιτέλους ότι έγινε κανονικό reset στην αυτονομία... κανονικο. 5 ώρες που το έβγαλα από το φορτιστή...έχει δουλέψει αρκετα social και είμαι 86%

 

 

 

Στην εγγύηση ή όχι, οποίος έχει σκοπό να το κρατήσει, αλλαγή μπαταρίας μόνο Πολωνία παιδια....

Δεν σου έκαναν φορμάτ έτσι;

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου έκαναν φορμάτ έτσι;

 

Στάλθηκε από το GM1913 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σου λένε απο πριν οτι στο τηλέφωνο θα κάνουν reset, οπότε να έχεις κάνει backup οτι θέλεις να κρατήσεις. Και να μην το έλεγαν θα έστελνες εσυ το κινητό σου με τα αρχεία σου μέσα; Εγω έκανα backup και του έκανα reset πριν το στείλω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...