Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανέβασε αν μπορείς σε πλήρη ανάλυση για να βγει συμπέρασμα για τα dots,αν και από αυτό που βλέπω το blue tint της gcam καλά κρατεί και δεν βλέπω να διορθώνεται

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εδώ έχουμε πλήρη ανάλυση και με τα τις 2 εφαρμογές :

 

1τη με μαμά: https://i.imgur.com/2CHEuKq.jpg

https://imgur.com/a/LRbiy

 

2ρη με GCAM Mod: https://i.imgur.com/sqNpcZE.jpg

https://imgur.com/a/4GxPL

 

H διαφορά είναι μέρα με την νύχτα! στο zoom φαίνεται ξεκάθαρα η διαφορά!

Α βγάλανε και beta 3? Έχει τίποτα ενδιαφέρον το changelog?

 

Sent from my ONEPLUS 5T

 

Δεν αναφέρει τπτ στο XDA για βελτιώσεις στην τελευταία Beta 3.

Βρήκα εδώ το changelog της Beta 2 :

 

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75494298&postcount=3400

 

Παρόλα αυτά ακόμα δεν διόρθωσαν το portrait mode στην front camera ασχετα που λέει διορθώθηκε.

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχουμε πλήρη ανάλυση και με τα τις 2 εφαρμογές :

 

1τη με μαμά: https://i.imgur.com/2CHEuKq.jpg

https://imgur.com/a/LRbiy

 

2ρη με GCAM Mod: https://i.imgur.com/sqNpcZE.jpg

https://imgur.com/a/4GxPL

 

H διαφορά είναι μέρα με την νύχτα! στο zoom φαίνεται ξεκάθαρα η διαφορά!

 

 

Δεν αναφέρει τπτ στο XDA για βελτιώσεις στην τελευταία Beta 3.

Βρήκα εδώ το changelog της Beta 2 :

 

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=75494298&postcount=3400

 

Παρόλα αυτά ακόμα δεν διόρθωσαν το portrait mode στην front camera ασχετα που λέει διορθώθηκε.

Θα συμφωνήσω μαζι σου για την λεπτομέρεια αλλά δυστυχώς τα χρώματα είναι αφυσικα και θα το καταλάβεις αν φωτογραφισεις πρόσωπα

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

"Μπλεδίζουν" οι φώτος με GCAM η αλήθεια.

 

Θα το διορθώσουν που θα πάει. Πιστεύω είναι θέμα software και θα διορθωθεί σε μελλοντικά Mods.

 

Αφού έγινε η αρχή θα έχουμε καλό αποτέλεσμα σε λίγο καιρό. Το πρόβλημα είναι οτι η Oneplus πρέπει να κάνει κάτι με την κάμερα το software της είναι άθλιο.

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

"Μπλεδίζουν" οι φώτος με GCAM η αλήθεια.

 

Θα το διορθώσουν που θα πάει. Πιστεύω είναι θέμα software και θα διορθωθεί σε μελλοντικά Mods.

 

Αφού έγινε η αρχή θα έχουμε καλό αποτέλεσμα σε λίγο καιρό. Το πρόβλημα είναι οτι η Oneplus πρέπει να κάνει κάτι με την κάμερα το software της είναι άθλιο.

Δοκίμασα λίγο τη συγκεκριμένη έκδοση της Gcam. Στις φωτογραφίες, πέραν του "μπλεδίσματος", μου φάνηκαν λίγο καλύτερες!

Στο βίντεο όμως σα να 'χουμε ένα θεματάκι! Τουλάχιστον στο 720p 60fps που δοκίμασα!

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω μαζι σου για την λεπτομέρεια αλλά δυστυχώς τα χρώματα είναι αφυσικα και θα το καταλάβεις αν φωτογραφισεις πρόσωπα

 

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακριβώς. Και εγώ την ίδια εικόνα έχω.

Τα χρώματα στην gcam είναι τελείως κουκουρούκου.

Εχει ομως καλυτερη λεπτομερεια. Διαβάζεται ακομα και η ημερομηνια ληξης στο πανω μερος του μπουκαλιου.

Γενικά νομίζω ότι γίνεται πολύ κακό για το τίποτα. Εχω δοκιμασει και εγώ 2-3 mods, μια δε δουλευε το ενα μια το άλλο και πάντα κατέληγα στη μαμά.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες....στις πρωτες φορτησεις αφηνω την μπαταρια να παει σε ενα 15% και τοτε την φορτιζω; η με καποιον αλλον τροπο

 

Προσπαθεισε να διατηρεις την μπαταρια μεταξυ 20% και 80%.

Δεν υπαρχει καποια οδηγια για τις πρωτες φορτισεις!

Γενικα μην "ξελιγωνεις" την μπαταρια αφηνοντας να πεσει στο 10% ή στο 5%!

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταίο Mod της GCAM η βελτίωση είναι μεγάλη σε σχέση με την μαμά εφαρμογή Cam της Oneplus

αν φτιάξουν και το portrait στην μπροστινή θα είναι πλήρως λειτουργική!! :)

 

GoogleCamera-Pixel2Mod-Arnova8G2-V6-Beta3.apk

 

με το HDR ενεργοποιημένο και στις δύο.

 

1τη φώτο με το μαμά App: https://i.imgur.com/8nFBVBs.jpg

 

2ρη φώτο με το GCAM Mod App: https://i.imgur.com/s7LCM4H.jpg

Σε μένα γιατί δεν δουλεύει και βγάζει μαύρη οθόνη;

Edited by michalis1961
Link to comment
Share on other sites

έχω κουραστεί μια εβδομάδα σερί να είμαι καταευχαριστημένος από τη μπαταρία και μετά ξαφνικά μια μέρα να κολλάνε τα Google play services και να την ξελιγώνει. Το χειρότερο είναι ότι δεν ξέρεις πότε θα στο κάνει άρα δεν μπορείς να βασιστείς. Τι να κάνω; δοκιμάζω επανεκκίνηση, clear cache αλλά με τα κέφια του. όποτε θέλει το κάνει.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Προσπαθεισε να διατηρεις την μπαταρια μεταξυ 20% και 80%.

Δεν υπαρχει καποια οδηγια για τις πρωτες φορτισεις!

Γενικα μην "ξελιγωνεις" την μπαταρια αφηνοντας να πεσει στο 10% ή στο 5%!

ωραια,σε ευχαριστω πολυ φιλε μου:)
Link to comment
Share on other sites

"Μπλεδίζουν" οι φώτος με GCAM η αλήθεια.

 

Θα το διορθώσουν που θα πάει. Πιστεύω είναι θέμα software και θα διορθωθεί σε μελλοντικά Mods.

 

Αφού έγινε η αρχή θα έχουμε καλό αποτέλεσμα σε λίγο καιρό. Το πρόβλημα είναι οτι η Oneplus πρέπει να κάνει κάτι με την κάμερα το software της είναι άθλιο.

αν δοκιμασετε αλλο white balance;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σας το χαλάσω αλλα περαιτέρω βελτιωση κάμερα stock ουτε μια στο εκατομμύριο.

Δεν πρόκειται να ασχοληθεί η oneplus.

Όπως ειναι την παντρεύεστε με τα θετικα και αρνητικά της.

Άλλωστε κακή δεν ειναι ουτε καν μέτρια,αλλα αρκετά καλη και σε αρκετες περιπτώσεις πλησιάζει τις κορυφαίες στο χωρο απο οσα δείγματα έχω δει σε σύγκριση πχ με Note 8 και Mate 10 Pro.

 

Μονο με google camera mod η μοναδική ελπίδα για κατι πολυ καλυτερο και αυτο παντα με επιφύλαξη.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με την καμερα του Oneplus5t εχει αρχιζει να κουραζει η αληθεια ειναι.

Βλεπω ποσο κοσμο που συνεχεια γραφει οτι δινει μεγαλη βαση στην καμερα,αλλα ολως τυχαιως δεν κοιτανε σε αλλα ακριβοτερα κινητα και συνεχεια γραφουν οτι διαβαζουν οτι η καμερα του Op5t ειναι μετρια.

Οποιον τον ενδιαφερει αποκλειστικα η καμερα γιατι δεν κοιταζει σε s8,htc u11,mate 10 pro,pixel 2 και συνεχεια τρωγομαστε(γενικα μιλωντας) με την καμερα?

Και αν καποιος μου πει οτι οι τιμες ειδικα στα τελευταια ξεφευγουν,θα του απαντησω οτι και στον τομεα της φωτογραφιας και στον τομεα του ηχου τον καλο εξοπλισμο τον πληρωνεις αναλογα παντα και τις απαιτησεις που εχεις.

Η καμερα του Op5t ειναι κατι παραπανω απο αξιοπρεπεστατη ειδικα στα χρηματα αυτα και στο μονο κομματι που υστερει του ανταγωνισμου ειναι σε συνθηκες καλου φωτισμου.

Ουτε βεβαια πουλησε ποτε τα τελευταια 5ρια ως τα κινητα με την καλυτερη καμερα της αγορας,αλλα εδωσε βαση η εταιρεια στην καμερα τους κυριως σε σχεση με τα προηγουμενα μοντελα της.

Το μονο που με χαλαει προσωπικα στην καμερα οσο αστειο και να ακουστει ειναι αυτη η βλακεια αλα iphone που εξεχει αρκετα στο πισω μερος η καμερα.

Α και ας βαλουν στα επομενα μοντελα OIS που ζηταει τοσο πολυ ο κοσμος και ας βαλουν και το δικο τους EIS.

 

Και μιας και γραφτηκε για καμερες,ενα ενδιαφερον video που βρηκα ειναι γυρω απο selfie video των κινητων.

Λεω ενδιαφερον γιατι γενικα δεν πολυ αναφερονται στις ναυαρχιδες οι καμερες αυτες(ενας τομεας στον οποιο η LG για καποιο περιεργο λογο ειναι απο τις χειροτερες).

Πετυχα λοιπον το εν λογω video απο gsmarena στο οποιο το Oneplus5t το εβαλαν πιο πανω απο το Pixel 2,παρολο που το τελευταιο κινητο εχει μια απο τις καλυτερες κεντρικες καμερες.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εχω μια περιεργεια τρελη να δω τι ειναι αυτη η καμερα που γινεται τοση κουβεντα!!!!βεβαια δεν εχω στην κατοχη μου ουτε ειχα τις συσκευες που αναφερει ο φιλος απο πανω,το μετρο συγκρισης μου θα ειναι με τις τελευταιες συσκευες μου,δηλαδη note 4 και note 3 samsung
Link to comment
Share on other sites

Με Note 4 προφανώς και θα είναι χαοτική η διαφορά... Μιλάμε για smartphone του 2014 με smartphone του 2017/2018... Δεν υπάρχει σύγκριση...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σας το χαλάσω αλλα περαιτέρω βελτιωση κάμερα stock ουτε μια στο εκατομμύριο.

Δεν πρόκειται να ασχοληθεί η oneplus.

Όπως ειναι την παντρεύεστε με τα θετικα και αρνητικά της.

Άλλωστε κακή δεν ειναι ουτε καν μέτρια,αλλα αρκετά καλη και σε αρκετες περιπτώσεις πλησιάζει τις κορυφαίες στο χωρο απο οσα δείγματα έχω δει σε σύγκριση πχ με Note 8 και Mate 10 Pro.

 

Μονο με google camera mod η μοναδική ελπίδα για κατι πολυ καλυτερο και αυτο παντα με επιφύλαξη.

 

Η καμερα ειναι παρα πολυ καλη παιδια, ας μην κλαιγομαστε τσαμπα.

Τα αρνητικα οπως ειναι η ελλειψη αδιαβροχοποιησης, να τα λεμε, αλλα οταν καπου δεν υπαρχει προβλημα, μην το δημιουργουμε.

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω να μοιραστώ μια ιστορία μαζί σας.

 

Κατεβαίνω από το αμάξι προχθές, πέφτει το κινητό από την τσέπη του παλτού στο δρόμο. Δεν παίρνω χαμπάρι, μετά από 10 λεπτά φρικάρω που δεν το έχω στην τσέπη. Ψάχνουμε από δω, από κει τίποτα. Σαββάτο βράδυ, έβρεχε κιόλας. Παίρνουμε τηλέφωνο, χτυπάει αλλά δεν το σηκώνει κανείς. Μπαίνω στο μαγαζί που ήμουν ρωτάω, τους λέω να έχουν το νου τους. Βγαίνουμε έξω, πάμε στο αμάξι να δούμε μήπως έπεσε κάπου μέσα, τίποτα. Λέω κάτσε να δω στο σημείο που είχα βγει την πρώτη φορά. 15 λεπτά τουλάχιστον αφού μου έπεσε το είδα να κείτεται στο δρόμο με την οθόνη προς τα κάτω. Χτυπημένο φαινόταν, βρεγμένο επίσης. Το σηκώνω, βλέπω την οθόνη χάλια, σπασίματα, ραγίσματα. Λέω θα το πάτησε κανα αμάξι.

 

Βγάζω το tempered glass, η οθόνη άθικτη σαν καινούρια. Ούτε γρατζουνιά ούτε τίποτα απολύτως. Το κινητό μπρος πίσω ήταν όπως την 1η μέρα! Είχα τη θήκη την stock με την οποία έρχεται το κινητό στο κουτί. Με λυπήθηκε το σύμπαν και όχι μόνο το βρήκα 15-20 λεπτά μετά, αλλά σα να μη συνέβη τίποτα. Άφησα εξαιρετικό feedback στο Amazon από όπου πήρα το τζαμάκι. Να είναι καλά εκεί στον σκουπιδοτενεκέ που το πέταξα. Φόρτισα κανονικότατα χθες οπότε ούτε η βροχή φαίνεται να έχει κάνει κάποια ζημιά. Δεν έχω παρατηρήσει το παραμικρό. Από εκείνη την στιγμή το αγάπησα ακόμα περισσότερο.

 

Στα δικά μας τώρα, από τότε που πέρασα την Oreo stable βλέπω προβληματάκια με τις ειδοποιήσεις. Μια ακούγονται, μια δεν ακούγονται. Συνήθως δονείται, αλλά ήχο δεν κάνει. Είναι με τις ώρες του... Τώρα είναι σε φάση που με ειδοποιεί κανονικά, σε μια ώρα μπορεί να μη γουστάρει. Αυτό συμβαίνει πριν ακόμα χάσω το κινητό προχθές, οπότε δεν είναι side effect.

 

Υ.Γ. Η κάμερα είναι πολύ καλή όχι απλώς μέτρια.

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σας το χαλάσω αλλα περαιτέρω βελτιωση κάμερα stock ουτε μια στο εκατομμύριο.

Δεν πρόκειται να ασχοληθεί η oneplus.

Όπως ειναι την παντρεύεστε με τα θετικα και αρνητικά της.

Άλλωστε κακή δεν ειναι ουτε καν μέτρια,αλλα αρκετά καλη και σε αρκετες περιπτώσεις πλησιάζει τις κορυφαίες στο χωρο απο οσα δείγματα έχω δει σε σύγκριση πχ με Note 8 και Mate 10 Pro.

 

Μονο με google camera mod η μοναδική ελπίδα για κατι πολυ καλυτερο και αυτο παντα με επιφύλαξη.

Δεν λέω ότι η κάμερα δεν είναι καλή αλλά πιστεύω όπως έγραψα παραπάνω στο essential έκαναν άλματα με αλλαγή στους αλγόριθμους.. γι'αυτό και πιστεύω ότι θα δούμε και εμείς βελτίωση στο μέλλον... τουλάχιστον για τις νυχτερινές γιατί σε φως είναι πάρα πολύ καλή...

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

εμένα η κάμερα παραπάνω από ικανοποιημένο με άφησε που τη φοβόμουν πριν αγοράσω. εννοείται άνω του μετρίου και πολύ μάλιστα. γενικά δε θυμάμαι να έχω ευχαριστηθεί έτσι τηλέφωνο από το htc one m7 και το iphone 6. έχει τόσο στρωτή και αψεγάδιαστη λειτουργία, τόσο καλή μπαταρία που πραγματικά δεν νομίζω ότι θα το άλλαζα και να μου ζητούσαν ανταλλαγή με άλλο τηλέφωνο ακριβότερο!

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

εμένα η κάμερα παραπάνω από ικανοποιημένο με άφησε που τη φοβόμουν πριν αγοράσω. εννοείται άνω του μετρίου και πολύ μάλιστα. γενικά δε θυμάμαι να έχω ευχαριστηθεί έτσι τηλέφωνο από το htc one m7 και το iphone 6. έχει τόσο στρωτή και αψεγάδιαστη λειτουργία, τόσο καλή μπαταρία που πραγματικά δεν νομίζω ότι θα το άλλαζα και να μου ζητούσαν ανταλλαγή με άλλο τηλέφωνο ακριβότερο!
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου...απροβληματιστο μέχρι στιγμής με κορυφαία μπαταρία, σβέλτο, πολύ καλή κάμερα μόνο με χαμηλό φωτισμό λίγο με χαλάει αλλά με pro mode ένας φίλος μου φωτογράφος την αποθέωσε αλλά ήταν κινέζικα αυτά που μου ελεγε, και όντως δεν έχω δει καλύτερες φωτογραφίες και τέλος ρε παιδιά έχω παντού σήμα ...

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Με Note 4 προφανώς και θα είναι χαοτική η διαφορά... Μιλάμε για smartphone του 2014 με smartphone του 2017/2018... Δεν υπάρχει σύγκριση...
καλυτερη η χειροτερη; :lol::lol::lol: πλακα κανω,πιστευω οτι το ολο το πακετο θα με αφησει ικανοποιημενο:rolleyes: Edited by lagoudakis
Link to comment
Share on other sites

εμένα η κάμερα παραπάνω από ικανοποιημένο με άφησε που τη φοβόμουν πριν αγοράσω. εννοείται άνω του μετρίου και πολύ μάλιστα. γενικά δε θυμάμαι να έχω ευχαριστηθεί έτσι τηλέφωνο από το htc one m7 και το iphone 6. έχει τόσο στρωτή και αψεγάδιαστη λειτουργία, τόσο καλή μπαταρία που πραγματικά δεν νομίζω ότι θα το άλλαζα και να μου ζητούσαν ανταλλαγή με άλλο τηλέφωνο ακριβότερο!

 

Εγω απο M8.Βεβαια δεν εχει τα ηχεια του αλλα εχει κατι πολυ πιο χρησιμο που ειναι δυνατη μπαταρια.

Για την αδιαβροχοποιηση ειπαμε ειναι splash proof και αν κρινω απο το εσωτερικο του κινητου,μαλλον το δουλευει αυτο η εταιρεια με βαση τα πρωτα δειγματα του 5t

 

Αυτο που δεν θελω να δω ομως ειναι να φυγει απο το αλουμινιο για να παει στο γυαλι και για να μπει η αδιαβροχοποιηση να μην βγει η θυρα ακουστικων.

 

Τελος οσα κινητα εχουν στερεο ηχεια(ή 120hz panel οπως το razer phone) ναι μεν εχουν ανωτερο ηχο,αλλα απο αυτονομια μπαταριας δεν τα πανε πολυ καλα.

Εβλεπα απο gsmarena το razer phone πχ και παρολο που εχει 4000 μπαταρια και snap835,τα τελικα νουμερα που βγαζει ειναι παρα πολυ χαμηλοτερα λογω της οθονης του(+τα στερεο ηχεια).

Το ιδιο και το Mate 10 pro που παρολο που εχει και αυτο τεραστια μπαταρια και 1080p αναλυση και γενικα καλη αυτονομια,δεν αποδιδει οσο θα επρεπε.

Ενα Oneplus5t με 4000μπαταρια θα εκανε παπαδες,οταν με 3300mah βγαζουμε τετοια νουμερα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδια αντιμετοπιζω ενα προβλημα δυστοιχως μου αλλαξει η ταπετσαρια (wallpaper) οταν ειτε το εχω και καθεται εκει ειτε ειμαι σε εφαρμογες πως το απενεργοποιηω αυτο για να βαλω την προκαθορισμενη μου ταπετσαρια που θελω ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ένα πολύ περίεργο πρόβλημα...Οπότε ανοίγω τον chrome,και επιλέγω μια σελίδα,π.χ fb,την σελίδα του myphone,κλπ ενώ ανοίγει ακαριαία,αμέσως για μερικά δευτερόλεπτα κολαει,δεν κάνει τπτ,και μετά μπορώ και κάνω κύλιση...Έχει κανείς κάποιο παρόμοιο θέμα;;;;

 

Το παρατήρησα αμέσως μετά την αναβάθμιση σε Oreo...

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος HTC U11.

Έπεσε στα χέρια μου 1+5t 8/128.

Η κάμερα όντως έχει θέμα, σε σύγκριση πάντα με το HTC U11.

Το ηχείο του δεν συγκρίνεται με αυτό της HTC κατώτερο.

Δεν μπόρεσα να καταλάβω την διαφορά στο 4/64 από το 8/128 όσο αφορά την ταχύτητα.

Νομίζω ήταν λίγο πιο γρήγορα το 8αρι.

Αλλά έχει κάτι αυτό το κινητό που σε κερδίζει άμεσα.

Δεν ξέρω ότι δεν έχει καθόλου σαβουρα μέσα.

Είναι σχεδόν pure Android.

Δεν ξέρω.

Σίγουρα όμως τα αξίζει τα λεφτά του.

 

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...