Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδες να ρωτησω κατι που εχει απαντηθει αλλα δεν το βρισκω:O με ποια εταιρεια κουριερ το στελνουν αθηνα;

 

DHL αν το πήρες με express, UPS αν το πήρες με απλό delivery

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο port της gcam που να μην θέλει ρουτ?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Τα προβλήματα διασύνδεσης του μπλου τουθ με car system λύθηκαν με την 8 Oxygen 5.0.3 αποτι γραφουν στο xda
Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν έχει δει το κόκκινο από κοντά δε μπορεί να μιλάει για αξία μεταπώλησης και για συκιές (καταλαβαίνω το χιούμορ)!!!Το κόκκινο τα σπάει είτε είσαι Ολυμπιακός είτε συκιά
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
DHL αν το πήρες με express, UPS αν το πήρες με απλό delivery
ευχαριστω φιλε μου!!!!μολις μου εσκασε ενα μηνυμα στο κινητο για ημερομηνια παραδοσης αλλα αυτο που μου εκοψε τα ποδια ειναι που γραφει...με επιφυλαξη του εκτελωνισμου εφοσον εφαρμοζεται!!!!!!!μην μου πειτε οτι θα φαω τελωνειο!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι είστε με Oreo stable σας βγάζει εικονίδια ειδοποιήσεων στην ambient display;

Στη nougat θυμάμαι έβγαζε εικονίδιο όταν είχα μια ειδοποίηση από textra ή bluemail για παράδειγμα. Στην Oreo τώρα δε βγάζει. Εκτός και αν έκλεισα κάτι που τώρα δεν το βρίσκω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιεί κανείς το widget της Vodafone?

Το δικό μου κάθε τόσο "χαλάει", δηλαδή δεν ανανεώνει τα δεδομένα παρά γυρνάει μόνιμα η "κλεψήθρα".

Αν το επανεγκαταστήσω στρώνει, αλλά μετά από λίγο πάλι τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά χρησιμοποιεί κανείς το widget της Vodafone?

Το δικό μου κάθε τόσο "χαλάει", δηλαδή δεν ανανεώνει τα δεδομένα παρά γυρνάει μόνιμα η "κλεψήθρα".

Αν το επανεγκαταστήσω στρώνει, αλλά μετά από λίγο πάλι τα ίδια.

Ναι κλασσικό θέμα της εφαρμογής. Και στο 5 τα ίδια έχω.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

μα να ειμαι ο μονος που θα του κατσει τελωνειο; :D:D:D:D

 

Αν το πήρες από το επισημο site είναι αδύνατο να περάσει τελωνείο καθώς έρχεται από Πολωνία (Ε.Ε.)

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
τι στο καλο!!!ναι απο το επισημο το πηρα,χτες εριξα την παραγγελια και την δευτερα μου ειπαν οτι θα το εχω που μιλησα πριν λιγο με την dhl,παντως ειναι ταχυτατοι στην αποστολη χωρις να πληρωσω εξτρα Edited by lagoudakis
Link to comment
Share on other sites

Και απο μενα τα καλυτερα παντως ως τωρα απο την εκδοση Oreo. Και η μπαταρια ειναι μια χαρα και το πιο κουφο ειναι οτι το κινητο ηταν που ηταν γρηγορο,τωρα το νιωθω ακομα πιο αμεσο/γρηγορο/smooth,πραγμα που δεν μπορω να καταλαβω πως εγινε.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
να ρωτησω κατι για να ειμαι διαβασμενος για την δευτερα; :D το κινητο λογικα δεν θα φοραει την oreo σωστα;ο καλυτερος τροπος οταν το παρω ειναι να κανω την αναβαθμιση και μετα αφου περασει η oreo να κανω ξανα εγκατασταση(καθαρη) ;
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον η προσωπική μου γνώμη μετά από μεγάλη αναβάθμιση κάνε επαναφορά εργοστασιακων. Ενώ μετά από κάθε αναβάθμιση μικρή wipe data and wipe cache!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι είστε με Oreo stable σας βγάζει εικονίδια ειδοποιήσεων στην ambient display;

Στη nougat θυμάμαι έβγαζε εικονίδιο όταν είχα μια ειδοποίηση από textra ή bluemail για παράδειγμα. Στην Oreo τώρα δε βγάζει. Εκτός και αν έκλεισα κάτι που τώρα δεν το βρίσκω!

 

Περασα και εγω τη stable. Τα βγαζει κανονικα τα εικονιδια.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με τις ειδοποιήσεις; Πολλές φορές δεν κάνει ήχο, μόνο δόνηση. Καμιά φορά΄κανένα από τα 2. Πολύ περίεργο... Ειμαι με Oreo stable Edited by iPap
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

...διακρινω οτι με την εναλλαγη σε sim 2 (myQ) δεν εχω internet ..... εχετε υποψη σας αν θελω καποια ρυθμηση ?
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάποιος το winbank wallet ;μετά από εγκατάσταση της εφαρμογής πάω να την τρέξω και με βγάζει στο playstore στης υπηρεσίες Google play. Τι συμβαίνει; θέλω να την τρέξω για να χρησιμοποιήσω nfc pay

 

ONEPLUS A5010

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Περασα και εγω τη stable. Τα βγαζει κανονικα τα εικονιδια.

Το δικό μου δεν έβγαζε τίποτα σήμερα, δε θυμάμαι αν έβγαζε τις προηγούμενες μέρες, γι' αυτό ρώτησα αν είναι θέμα του Oreo.

Τώρα ξεμπλόκαρε και βγάζει κανονικά......

Link to comment
Share on other sites

...διακρινω οτι με την εναλλαγη σε sim 2 (myQ) δεν εχω internet ..... εχετε υποψη σας αν θελω καποια ρυθμηση ?
Επειδή είχα και εγώ αυτό το πρόβλημα και το έλυσα κάνε το εξής...αφού βάλεις τις ρυθμίσεις της q για το ιντερνέτ και το διαλέξεις στη συνέχεια τσεκαρε και roaming στην q γιατί διαφορετικά δεν δουλεύει...μόνο η q νομίζω θέλει τσεκαρισμενο το roaming...

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ερώτηση περιέργειας!! Έχετε στο κινητό το λεγόμενο "Πρόχειρο"; Όταν δηλαδή επιλέγουμε μια λέξη και πατάμε αποθήκευση, σε άλλες συσκευές μου έλεγε "Αποθήκευση στο πρόχειρο", όπου μπορούσες μετά να δεις και προηγούμενες αποθηκεύσεις λέξεων, link's κτλ. και να κάνεις επικόλληση οποίο θέλεις.

Στο OnePlus αποθηκεύει μόνο μια αντιγραφή! Σαν τους υπολογιστές δηλαδή. Αν αποθηκεύσεις 2ο κείμενο, το προηγούμενο δεν μπορείς να το δεις!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει κανείς θέμα με τις ειδοποιήσεις; Πολλές φορές δεν κάνει ήχο, μόνο δόνηση. Καμιά φορά΄κανένα από τα 2. Πολύ περίεργο... Ειμαι με Oreo stable

Εμένα χθες μου το έκανε στον ήχο κλήσης! Με παίρναν τηλέφωνο και δεν είχα ήχο, ενώ ήταν στο τέρμα! Μετά από κάνα δυο reboot έστρωσε!

Και 'γω με Oreo stable....

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια ερώτηση περιέργειας!! Έχετε στο κινητό το λεγόμενο "Πρόχειρο"; Όταν δηλαδή επιλέγουμε μια λέξη και πατάμε αποθήκευση, σε άλλες συσκευές μου έλεγε "Αποθήκευση στο πρόχειρο", όπου μπορούσες μετά να δεις και προηγούμενες αποθηκεύσεις λέξεων, link's κτλ. και να κάνεις επικόλληση οποίο θέλεις.

Στο OnePlus αποθηκεύει μόνο μια αντιγραφή! Σαν τους υπολογιστές δηλαδή. Αν αποθηκεύσεις 2ο κείμενο, το προηγούμενο δεν μπορείς να το δεις!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα χθες μου το έκανε στον ήχο κλήσης! Με παίρναν τηλέφωνο και δεν είχα ήχο, ενώ ήταν στο τέρμα! Μετά από κάνα δυο reboot έστρωσε!

Και 'γω με Oreo stable....

 

Αυτό με τον ήχο κλήσης και σε εμένα. Ενώ ήταν τέρμα η ένταση δεν άκουγα τίποτα. Με επανεκκίνηση δεν το έχει ξανά κάνει (oreo 5.03)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...