Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που ακριβώς είναι γιατί δεν τα βρίσκω;;

Μπες στις Ρυθμίσεις και πάτα πάνω δεξιά στον μεγενθυτικό φακό, γράψε "Γραμματοσειρά" και θα στο βγάλει.

Link to comment
Share on other sites

Μπες στις Ρυθμίσεις και πάτα πάνω δεξιά στον μεγενθυτικό φακό, γράψε "Γραμματοσειρά" και θα στο βγάλει.

 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρο δεν είναι τίποτα σε αυτή τη ζωή, αυτός ο ταλαίπωρος στην Κοπεγχάγη περίμενε το OnePlus 5T αλλά η συσκευή του φαίνεται να έφτασε μέχρι το Μπαμακό, την πρωτεύουσα του εξωτικού Μάλι! :lol::D:)

 

Ε καλα Γεο Χαρ ας μην ειμαστε ρεαλιστικοι τοσοι ανα τον πλανητη γης το περνουν δεν ειναι δυνατον να κατσει πανω μ το κακο φτου φτου.

Εγινε λαθος φορτωμα και πηγε αφρικη αντι για δανεια μια φορα στο τοσο συμβαινουν αυτα.

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου

 

Καλημέρα. Μήπως μπορούμε χωρίς την αναζήτηση να το βρούμε κάπου το υπομενου με την γραμματοσειρά;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μήπως μπορούμε χωρίς την αναζήτηση να το βρούμε κάπου το υπομενου με την γραμματοσειρά;;

 

Αν γυρίσεις τη γλώσσα του τηλεφωνου στα αγγλικα, εμφανίζεται στο μενού κανονικά. Δεν ξέρω γιατί χάνεται στα ελληνικά.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μήπως μπορούμε χωρίς την αναζήτηση να το βρούμε κάπου το υπομενου με την γραμματοσειρά;;

Αν και δεν εχει νοημα να επιλεξουμε μεταξυ Roboto και Oneplus Slate διοτι πολυ απλα ειναι ιδιες!:p

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εχει νοημα να επιλεξουμε μεταξυ Roboto και Oneplus Slate διοτι πολυ απλα ειναι ιδιες!:p

 

Ίδια ΔΕΝ είναι φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά είναι λογικό να μην εμφανίζει το menu για γραμματοσειρά. Η OpenPlus Slate δεν είναι φτιαγμένη για Ελληνικά και μου έδειχνε πολλά γράμματα ασύμμετρα μεταξύ και για αυτό έψαξα να δω αν αλλάζει!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Καλύτερη κάμερα έχει το iPhone 7 (όχι το plus) ή το OP5T ;

 

πόσοι εδώ μέσα να έχουν δοκιμάσει και τα 2...

 

 

ακυρο, είναι το 5αρι αυτο...

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Καλύτερη κάμερα έχει το iPhone 7 (όχι το plus) ή το OP5T ;

 

Θεωρώ πως το 5T υστερεί ελάχιστα στις βραδινές σε σχέση με το 7αρι.

Link to comment
Share on other sites

https://iguru.gr/167458/oneplus-blues/

Τι είναι αυτό ρε παίδες;;

Για κάντε μια ανάγνωση

Έτσι δεν θα αγοράζαμε τίποτα...τηλέφωνα που πρέπει να τα κρατάτε καλύτερα, αλλά που εκρήγνυνται, αλλά που ξεβαφουν....

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://iguru.gr/167458/oneplus-blues/

Τι είναι αυτό ρε παίδες;;

Για κάντε μια ανάγνωση

 

Εχει ξεκινησει γενικα μια μοδα με Hate σε αρθρα αλλα και στο Youtube.Ναι ειναι μικρη εταιρια και κανει λαθη.Ειδαμε και τις μεγαλες εταιριες με 10ετια στον χωρο.Σκανε κινητα,φουσκωνουν μπαταριες,1 χρονο εγγγυηση με μη εξουσιοδοτημενο σερβις.Εγω προσωπικα στραφηκα στην 1+ διοτι εχει εναν geeky χαρακτηρα και θεωρω οτι τα κινητα της ειναι για ατομα που θελουν κατι ξεχωριστο στο Android. Αποψη μου παντα ! :)

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι fanboy καμία εταιρείας αν και με έχει κερδίσει το op5t σαν πρώτη μου συσκευή της εταιρείας.. απίστευτο που ο τύπος έκατσε και έγραψε όλο αυτο..ή δεν είχε τι άλλο να βάλει στην σελίδα του ή είναι hater..όπως είπε και ο φίλος πιο πάνω..άλλες εταιρείες έχουν κάνει και αυτές χοντράδες.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://iguru.gr/167458/oneplus-blues/

Τι είναι αυτό ρε παίδες;;

Για κάντε μια ανάγνωση

και στις καλύτερες οικογένειες συμβαίνουν αυτά τα όχι και τόσο....κολακευτικά. Αν πιάσουμε την κάθε εταιρία τι ******** εχει κανει δεν θα ξερεις τι να παρεις. Το άρθρο βρωμάει λίγο...Εγω πιστευω οτι ενοχλεί πολύ η 1+ επειδη δινει πολυ πονο με τις πωλήσεις της και σπαει κατεστημένα. Βεβαια πάντα πρεπει να ειμαστε υποψιασμένοι και να μην κολλάμε πουθενα. Αυτά. Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

https://iguru.gr/167458/oneplus-blues/

Τι είναι αυτό ρε παίδες;;

Για κάντε μια ανάγνωση

Το άρθρο είναι αντιγραφή:

https://www.howtogeek.com/340174/its-time-to-stop-buying-phones-from-oneplus/

Link to comment
Share on other sites

 

αχαχαχ το παλικαρι απλα δεν προσπαθησε να πρωτοτυπισει !!

Xiaomi Mi10T

Amazfit T-Tex

Sony a6000

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει και άδικο το άρθρο στα γραφόμενα βαλε κ στο 5τ τη διαρροή φωτός της οθόνης σε γκρι φόντο σε κάποιες συσκευές μαζεύονται τα μικροπροβλήματα. Αλλά η 1+ με τα 5, 5τ έχει ποιότητα ταχύτητα κ τιμή η οποία τάραξε τα λαγκαριστα λιμνάζοντα νερά των άλλων εταιριών με λειτουργικό καθαρό κ με προσθήκες που αν το δουλέψεις το 5τ δεν πας σε άλλη συσκευή εύκολα κ ειδικά αν τα έχεις αυτά στη μισή τιμή των υπολοίπων
Link to comment
Share on other sites

Άδικο σίγουρα δεν έχει το άρθρο!!

Απλά αν θες να γίνεις hater, παρόμοιο κείμενο ή και μεγαλύτερο, μπορείς να γράψεις για όλες τις εταιρείες!!

Αν κάτσεις και μαζέψεις όλα τα αρνητικά μιας εταιρείας, άνετα της πλέκεις ένα "ωραίο" εγκώμιο και το παίζεις αυτός που θα ανοίξει τα μάτια του "κοιμισμένου" λαού!!

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον άρθρο..απλά να γνωρίζουμε..

Το τι συμπέρασμα μπορεί να βγει απ' όλα αυτά είναι καθαρά θέμα αντίληψης του καθενός..

HTC HD2

HTC Desire HD

iphone 4 5.0.1 JB

Galaxy S 2 ΛΕΥΚΟ 16GB

HTC Sensation XE

Link to comment
Share on other sites

Κάποια από αυτά δεν τα λες και τόσο σοβαρά... Αρχικά δεν θυμάμαι συσκευή από καμία εταιρεία να μην έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα... Το θέμα είναι πως το αντιμετωπίζει η κάθε εταιρεία...

 

Θέλω να πω ότι αντίστοιχο άρθρο και μάλιστα σε πολλές περιπτώσεις πιο πλούσιο μπορεί να γραφτεί για την κάθε εταιρεία...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εν τέλει την πάτησα και εγώ με πληρωμή από τράπεζα Πειραιώς..έχουν κλειδώσει τον λογαριασμό για λόγους ασφαλείας και ελέγχεται από το αρμόδιο τμήμα για να δούμε αν θα ξεμπλοκαρουν την κάρτα ή θα εκδόσουν άλλη. Πάντως τα χρήματα που είχα ευτυχώς είναι όλα μέσα. Από ότι ρώτησα για όσους έχουν Πειραιώς αν η αγορά γινόταν με webuy δεν θα υπήρχε θέμα οπότε μάλλον θα την εκδόσω.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...