Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιώργο δεν βαράω αλλά οι διαφορές στις κάμερες είναι πολύ μικρές φέτος μπράβο στη Huawei που έκανε άλμα σε αυτόν τον τομέα

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καιρός ήταν να βελτιωθεί...και θέλει ακόμη βελτίωση στο video.

Το αυτονόητο έκανε κατα την γνωμη μου...που επρεπε να ειχε ηδη κάνει από το mate 9 ακομη.

Όταν πουλάς συσκευή στα 800 ευρώ (έστω και με δώρο) δεν δικαιούσαι να εισαι πισω σε κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...το update το περναμε ?? εντυπωσεις ??

Ποιο update;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εννοω οτι το εβγαλα το δικο μου δοκιμαστικα σε αγγελια και ειχα δυο προσφορες....τι προσφορες προτασεις να παρουν τσαμπα θα ελεγα ...αυτου του ειδους με τις δικαιολογιες που ειπα...και επειδη..την αγορα την καθοριζει ο νομος προσφορας και ζητησης....αν δυο βγουν να πουλησουν τακινητα τους στα 400 ή εστω και ενας...γιατι κατι εκανε και κατι χαλασε για να το δωσει τοσο φτηνα....οι υπολοιποι σου λενε....αααααααα.τοσο παει τωρα μεταχειρισμενο...
Εγώ αγγελία που το βλέπω από παιδιά που αλλάζουν τακτικά παίζει 500-600 . Πάντα μιλάμε για συσκευή άθικτη με όλα τα παρελκόμενα

 

Sent from Mate 10 pro

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Είναι γιατί ξαναβγήκε η προσφορά με το p9 lite. Σου λέει 800 μείον 200 ίσον 600. Αν κόψεις τιμολόγιο μείον 24% ΦΠΑ (άσχετο που δεν μπορούν να κόψουν), είναι κ μεταχειρισμένο... οπότε για να σου το πάρουν τους δίνεις και κάτι από την τσέπη σου..

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίδες οκ είπαμε να λέμε τις ελλείψεις αλλά δεν παύει να είναι από τις καλύτερες συσκευές. Θεωρώ τραγικό να πέφτει κάτω από 500

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι τα γνωστά κοράκια που κυκλοφορούν στο γνωστό site... Προσπαθούν να τα πάρουν τζάμπα, ελπίζοντας να βρουν κάποιον σε ανάγκη....

Τώρα, τι πιθανότητες έχουν να πετύχουν κάτι τέτοιο, όταν απευθύνονται σε ανθρώπους που έδωσαν 630 μέχρι 800 ευρώ για μια συσκευή, είναι άλλη συζήτηση... (όχι ότι δεν έχει και κάποιους που παίρνουν μέχρι και δάνειο για μια τέτοια αγορά...)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι τα γνωστά κοράκια που κυκλοφορούν στο γνωστό site... Προσπαθούν να τα πάρουν τζάμπα, ελπίζοντας να βρουν κάποιον σε ανάγκη....

Τώρα, τι πιθανότητες έχουν να πετύχουν κάτι τέτοιο, όταν απευθύνονται σε ανθρώπους που έδωσαν 630 μέχρι 800 ευρώ για μια συσκευή, είναι άλλη συζήτηση... (όχι ότι δεν έχει και κάποιους που παίρνουν μέχρι και δάνειο για μια τέτοια αγορά...)

 

Έλα ντε, προσωπικά στο φόρουμ μπαίνω είτε για να λύσω προβλήματα μου είτε για να βοηθήσω. Οκ πρώτη φορά σε Huawei διαπίστωσα διάφορα πράγματα.. Αυτό μέχρι να το θέλουμε σε τιμή ξεφτίλα απέχει πολύ. Στο χέρι μας είναι να μην χαλάμε την πιάτσα με τιμές χώμα. Όπως και να μην ζητάμε 20 ευρώ κάτω από καινούριο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ακριβως αυτο...αρα δεν ειναι δωρο...μου πουλανε σευτερο κινητο....ειναι ολα θεμα προσφορας ζητησης...και μαρκετινικα κολπα....και τα κορακια...κερδιζουν..εμεις ου κανουμε την βλακεια μας τους...χρηματοδοτουμε..
Όλα είναι θέμα μάρκετινγκ φίλε γιατί για να σου πουλήσουν μια συσκευή 600€ η οποία στην εταιρεία στοιχίζει 100 βία πρέπει να σε κοροϊδέψει λίγο. Εγώ προσωπικά 620€ που το πήρα με μείον το ΦΠΑ & πουλώντας το s7 που είχα 300€ +150 το p9 κάνε τις πράξεις να δεις πόσο μου πήγε.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

ακριβως αυτο...αρα δεν ειναι δωρο...μου πουλανε σευτερο κινητο....ειναι ολα θεμα προσφορας ζητησης...και μαρκετινικα κολπα....και τα κορακια...κερδιζουν..εμεις ου κανουμε την βλακεια μας τους...χρηματοδοτουμε..
Η συγκεκριμένη προσφορά πιστεύω πως είναι καλή. Το mate 10 pro 128g στοιχίζει 800 ευρώ. Σε Σκρουτζ λίγο παρακάτω. Είναι ναυαρχίδα και αρκετά πιο φθηνή σε σχέση με άλλες ναυαρχίδες. Το κινητό δε στοιχιζει 800-200=600. Στοιχίζει 800.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από την εφαρμογή Ειδήσεις /καιρός (widget) της Google, παρατηρώ και τρελά bugs στο Gmail.. Μερικές φορές δείχνει λευκή εικόνα, στην αρχική των μηνυμάτων και μόνο μ'επανεκκίνηση στρώνει.. Έχω κάνει clean install,αλλά τίποτα... Τα ίδια παρατηρώ και με το mate 9, με την oreo! Κρίμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όλα είναι θέμα μάρκετινγκ φίλε γιατί για να σου πουλήσουν μια συσκευή 600€ η οποία στην εταιρεία στοιχίζει 100 βία πρέπει να σε κοροϊδέψει λίγο. Εγώ προσωπικά 620€ που το πήρα με μείον το ΦΠΑ & πουλώντας το s7 που είχα 300€ +150 το p9 κάνε τις πράξεις να δεις πόσο μου πήγε.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλά, το ότι πούλησες το s7, βγαλτο από την εξίσωση.. Γιατί, αν εγώ πουλούσα το s8+ για παράδειγμα, έπρεπε να είχα βγάλει και κέρδος... Με το δικό σου σκεπτικό!

Link to comment
Share on other sites

Όλα είναι θέμα μάρκετινγκ φίλε γιατί για να σου πουλήσουν μια συσκευή 600€ η οποία στην εταιρεία στοιχίζει 100 βία πρέπει να σε κοροϊδέψει λίγο. Εγώ προσωπικά 620€ που το πήρα με μείον το ΦΠΑ & πουλώντας το s7 που είχα 300€ +150 το p9 κάνε τις πράξεις να δεις πόσο μου πήγε.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το s7 το είχες κλέψει φαντάζομαι...αλλιώς εγώ που έδωσα νότε...φαντάσου πόσο πλήρωσα για το mate.. Μειον 200..οπότε όποιος το πήρε πιο ακριβά κορόιδο..

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το s7 το είχες κλέψει φαντάζομαι...αλλιώς εγώ που έδωσα νότε...φαντάσου πόσο πλήρωσα για το mate.. Μειον 200..
Όχι ρε ξεκόλλα! Δεν μπαίνω στην διαδικασία να σκεφτώ τα χρήματα που είχα δώσει για την προηγούμενη συσκευή γιατι ποιος τα υπολογίζει? Από το iPhone 3gs ξεκίνησα να πουλάω τα κινητά μου & δίνοντας ένα μικρό ποσό να αγοράζω το επόμενο. Απλά τώρα το deal ήταν νομίζω το καλύτερο που έχω πετύχει.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εκτός από την εφαρμογή Ειδήσεις /καιρός (widget) της Google, παρατηρώ και τρελά bugs στο Gmail.. Μερικές φορές δείχνει λευκή εικόνα, στην αρχική των μηνυμάτων και μόνο μ'επανεκκίνηση στρώνει.. Έχω κάνει clean install,αλλά τίποτα... Τα ίδια παρατηρώ και με το mate 9, με την oreo! Κρίμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλά, το ότι πούλησες το s7, βγαλτο από την εξίσωση.. Γιατί, αν εγώ πουλούσα το s8+ για παράδειγμα, έπρεπε να είχα βγάλει και κέρδος... Με το δικό σου σκεπτικό!

Εξαρτάται φίλε, εγώ το s7 το είχα σχεδόν 2 χρόνια όταν το πούλησα. Τα είχε βγάλει τα λεφτά του.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε ξεκόλλα! Δεν μπαίνω στην διαδικασία να σκεφτώ τα χρήματα που είχα δώσει για την προηγούμενη συσκευή γιατι ποιος τα υπολογίζει? Από το iPhone 3gs ξεκίνησα να πουλάω τα κινητά μου & δίνοντας ένα μικρό ποσό να αγοράζω το επόμενο. Απλά τώρα το deal ήταν νομίζω το καλύτερο που έχω πετύχει.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εξαρτάται φίλε, εγώ το s7 το είχα σχεδόν 2 χρόνια όταν το πούλησα. Τα είχε βγάλει τα λεφτά του.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν πάει έτσι, το παλιό το έχεις πληρώσει. Με το ίδιο σκεπτικό και το Mate αν το δώσεις 500 και πάρεις iPhone X με 800, τι πάει να πει ότι 800 έδωσες ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Δεν πάει έτσι, το παλιό το έχεις πληρώσει. Με το ίδιο σκεπτικό και το Mate αν το δώσεις 500 και πάρεις iPhone X με 800, τι πάει να πει ότι 800 έδωσες ?
Αν το Mate το δώσω μετά από 2 χρόνια ούτε που θα υπολογίσω το κόστος. Δλδ εσύ αν πουλήσεις ένα αυτοκίνητο μετά από 10 χρόνια θα σκεφτείς τα χρήματα που το είχες αγοράσει καινούργιο? Άλλωστε για το Mate έβγαλα από την τσέπη μου 50€ δεν μπορώ να πάω 50 χρόνια πίσω να σκεφτώ πόσο είχα αγοράσει τις παλιές συσκευές μου.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Αν το Mate το δώσω μετά από 2 χρόνια ούτε που θα υπολογίσω το κόστος. Δλδ εσύ αν πουλήσεις ένα αυτοκίνητο μετά από 10 χρόνια θα σκεφτείς τα χρήματα που το είχες αγοράσει καινούργιο? Άλλωστε για το Mate έβγαλα από την τσέπη μου 50€ δεν μπορώ να πάω 50 χρόνια πίσω να σκεφτώ πόσο είχα αγοράσει τις παλιές συσκευές μου.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τόση ώρα μιλάμε για τα χρήματα που είχες δώσει όταν το πήρες ή για τα λεφτά που πήρες από την συσκευή τώρα ? Τα 300 που λες τα πήρες τώρα, δε γίνεται να τα βάζεις στο κόστος της συσκευής όταν μιλάμε για κόστος, γιατί κάθε ένας μας έχει άλλη συσκευή. Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις ή δε μιλάμε την ίδια γλώσσα..??

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Aπο σημερα και γω κατοχος ενος μπλε mate 10 pro οι πρωτες εντυπωσεις καλες βεβαια μου ειναι δυσκολο να χωνεψω οτι εχω πλεον android μετα απο 9 χρονια μονο iOS.Εκανε ενα update σε 8.0.0.129(C432) προς το παρων δεν εχω εντοπισει καποιο προβλημα το θεμα ειναι πως θα σεταρω το κινητο ετσι ωστε να πετυχω αυτονομια και να μην τρεχουν εφαρμογες παρασκηνιο που δεν χρειαζομαι.

Απο backup λοιπον με το Clone phone πηρα επαφες και 1780 φωτογραφιες απο το iphone αλλα 7 χιλιαδες κατι οχι.

Δευτερον στο google drive εχω μολις 2γιγα ελευθερα δεν με βλεπω για πολλα backup εχει.. αλλα απο οτι καταλαβα εχει και η huawei δικο της cloud?

 

τα φωτα σας σε ανθρωπο που επιασε android πρωτη φορα στα χερια του!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Τόση ώρα μιλάμε για τα χρήματα που είχες δώσει όταν το πήρες ή για τα λεφτά που πήρες από την συσκευή τώρα ? Τα 300 που λες τα πήρες τώρα, δε γίνεται να τα βάζεις στο κόστος της συσκευής όταν μιλάμε για κόστος, γιατί κάθε ένας μας έχει άλλη συσκευή. Τόσο δύσκολο είναι να το καταλάβεις ή δε μιλάμε την ίδια γλώσσα..??
Δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν. Εγώ αυτό που κοιτάω είναι τα χρήματα που βγήκαν από την τσέπη κατά την αγορά & μόνο. Τα χρήματα από το τηλέφωνο που πούλησα εγώ δεν τα υπολογίζω.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Δεν προσπαθώ να πείσω κανέναν. Εγώ αυτό που κοιτάω είναι τα χρήματα που βγήκαν από την τσέπη κατά την αγορά & μόνο. Τα χρήματα από το τηλέφωνο που πούλησα εγώ δεν τα υπολογίζω.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απλά να σου θυμίσω ότι μιλούσαμε για το κόστος συσκευής. Όχι για το πόσα έδωσες εσύ ή όποιος άλλος. Εγώ δεν έδωσα, λέει κάτι ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Απλά να σου θυμίσω ότι μιλούσαμε για το κόστος συσκευής. Όχι για το πόσα έδωσες εσύ ή όποιος άλλος. Εγώ δεν έδωσα, λέει κάτι ?
Ναι λέει, ότι είσαι τυχερός. Εν ολίγοις ήθελα να πω πώς αγοράζοντας το κινητό & πουλώντας το p9 + το παλιό σου τηλέφωνο είναι μια συμφέρουσα αλλαγή. Edited by Hd1980
Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Πόση ram έχετε διαθέσιμη μετά από εναν τερματισμό εργασιών? Τα 3.70 gb είναι καλά που μου βγάζει διαθέσιμο?
Link to comment
Share on other sites

Πόση ram έχετε διαθέσιμη μετά από εναν τερματισμό εργασιών? Τα 3.70 gb είναι καλά που μου βγάζει διαθέσιμο?

 

Εγώ έχω 3.4 με 70 έξτρα εφαρμογές εγκατεστημένες. Νομίζω ότι είναι πολύ καλά. Αν και να είχε λιγότερο δε νομίζω ότι είναι κακό.

Link to comment
Share on other sites

Ναι λέει, ότι είσαι τυχερός. Εν ολίγοις ήθελα να πω πώς αγοράζοντας το κινητό & πουλώντας το p9 + το παλιό σου τηλέφωνο είναι μια συμφέρουσα αλλαγή.

 

Φιλαράκο συγγνώμη που θα το πω αλλά είτε μας δουλεύεις είτε δε θα έπρεπε να ψηφίζεις.

Καλημέρα

 

----- προσθήκη μηνύματος 49 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πόση ram έχετε διαθέσιμη μετά από εναν τερματισμό εργασιών? Τα 3.70 gb είναι καλά που μου βγάζει διαθέσιμο?

 

Όλα είναι θέμα χρήσης και εφαρμογών που έχεις ρίξει αλλά το να κρατάει λίγη ραμ δεν είναι κακό

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δοκίμασα να συνδεθώ με smart tv Samsung 48ιντσων και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα . Αμςσως την βρήκε ,έγινε αποδοχή από την τηλεόραση κ έγινε σύνδεση επιτυχώς

 

Sent from Mate 10 pro

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα δοκίμασα να συνδεθώ με smart tv Samsung 48ιντσων και δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα . Αμςσως την βρήκε ,έγινε αποδοχή από την τηλεόραση κ έγινε σύνδεση επιτυχώς

 

Sent from Mate 10 pro

 

με τι τροπο? Mirrolink? ή απλα ησουν σε μια φωτο και πατησες να τη ριξεις στην TV και την ειδε? εμενα δεν ξερω αν εχει mirrolink, αν το λεω σωστα, τη λειτουργια δηλαδη που βλεπεις την οθονη του κινητου στην TV, αλλα εχει τη δυνατοτητα μεσω wifi να βλεπεις multimedia..νομιζω λεγεται DLNA και ειναι η πρωτη φορα μετα απο χρονια που δεν εχω καταφερει να το πετυχω. Χθες ολη μερα σπιτι ημουν και δεν δουλεψε ο,τι και να εκανα.

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...