Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με κλειστά τα μάτια:ninja:....και όχι επειδή το έχω!!!

 

αρκεί να είναι σε καλή κατάσταση....και απορώ ποιος το δίνει τόσο χαμηλά:dash:

 

 

 

Δες για καινουργιο

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και πολλα το δίνει.Φιλος το αγορασε πριν 6 μηνες καινουργιο 240 ευρω 128γιγα ντουαλ.Αυτη τη στιγμη το βρισκεις απο κορυφαια γερμανικα ebay μαγαζια στα 199 καινουργιο! 6861419db59a4d11104874fc850c423c.jpg

 

Στο αμαζον γίνεται παρτι !!!!

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

Στειλε λινκ φιλε μου να παρω αλλο ενα, σε αυτη την τιμη αφου ειναι Καινούργιο γιατι διαβασα κατι για κινητο επιδειξης σε καταστημα και δεν βρήκα τίποτε σε τέτοιες τιμές στα 200 Ευρώ, αν εχεις την καλοσύνη βαλε ενα λινκ σε παρακαλώ.

 

 

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

Δες για καινουργιο

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

 

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

έκανα μια πρόχειρη έρευνα,amazon και ebay(φίλτρο ευρωπαϊκή Ένωση).....

ότι βρήκα στα 200,είτε είναι used,είτε refurbish,είτε open box with scratches....

:blink:

Μπορεί να ψάχνω λάθος.

καινούργιο σ αυτά τσα χρήματα,θα έπαιρνα ευχαρίστως ένα στην σύζυγο.

Υπάρχει λινκ;

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα! Κάτοχος και εγω της συσκευής και θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια θήκη με μαγνήτη για το αυτοκίνητο.. Κατα προτίμηση οχι πολυ φθηνη (2-3ε) γιατί τις δοκίμασα και ξεκόλλανε στις λακκούβες της Ελλαδιτσας μας λογω του μικρού μαγνήτη που έχουν πισω.

Θα προτιμούσα να μην ειναι wallet.

Ευχαριστώ!

 

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

H fake leather της huawei με τον μαγνητη που εφαρμόζει στους αεραγωγούς είναι πολύ καλή την έχω κοντά ένα χρόνο και δεν έχει κανένα θέμα με τις λακούβες.Ο μαγνήτης είναι αρκετά δυνατός.
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει η huawei να ασχοληθεί να δώσει ark στο mate 10 pro, ειδικά τώρα που τα βρήκαν με τους αμερικάνους κ υποτίθεται ότι δε θα υπάρξει πρόβλημα. Όταν κ αν προκύψει πάλι θέμα, θα είναι πολύ παλιά η συσκευή μας για να ενδιαφερθούν. Ήδη άρχισαν να αραιώνουν τα security patches, κ δεν ξέρω για τους υπόλοιπους, εγώ έχω μείνει με Ιανουαρίου κ μου λένε ότι η συσκευή είναι κομπλέ κ κάποια στιγμή θα το λάβω.. Οπότε, κ 9.1 να έρθει, εγώ θα το πάρω όταν οι υπόλοιπες εταιρείες αρχίζουν να δίνουν το Q... Έχει μια χαρά αξιοπρεπέστατες συσκευές στα 200-300€ για να πάρει κάποιος, δεν υπάρχει νόημα στην αγορά συσκευής που έχει απλά καλή μπαταρία(κ πάλι ανάλογα τη χρήση, αν κάποιος παίζει, δεν βγάζει με τίποτα τη μέρα), που θα σταματήσει να υποστηρίζεται στους επόμενους μήνες.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Αξίζει να δώσω το s8+ που εχω και να πάρω σε καινούριο το mate ? Έχω βρει να το δώσω και τώρα που έχει ο γερμανός επιστροφή 20% θα μου βγει στα 320€ . Θα μου βγει περίπου όσο θα το δωσω
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει η huawei να ασχοληθεί να δώσει ark στο mate 10 pro, ειδικά τώρα που τα βρήκαν με τους αμερικάνους κ υποτίθεται ότι δε θα υπάρξει πρόβλημα. Όταν κ αν προκύψει πάλι θέμα, θα είναι πολύ παλιά η συσκευή μας για να ενδιαφερθούν. Ήδη άρχισαν να αραιώνουν τα security patches, κ δεν ξέρω για τους υπόλοιπους, εγώ έχω μείνει με Ιανουαρίου κ μου λένε ότι η συσκευή είναι κομπλέ κ κάποια στιγμή θα το λάβω.. Οπότε, κ 9.1 να έρθει, εγώ θα το πάρω όταν οι υπόλοιπες εταιρείες αρχίζουν να δίνουν το Q... Έχει μια χαρά αξιοπρεπέστατες συσκευές στα 200-300€ για να πάρει κάποιος, δεν υπάρχει νόημα στην αγορά συσκευής που έχει απλά καλή μπαταρία(κ πάλι ανάλογα τη χρήση, αν κάποιος παίζει, δεν βγάζει με τίποτα τη μέρα), που θα σταματήσει να υποστηρίζεται στους επόμενους μήνες.

 

φίλε όλοι οι υπόλοιποι έχουμε το security patch Μαΐου τώρα εσύ γιατί έχεις μείνει Ιανουάριο δεν ξέρω να σου πω , μπορείς να το δώσεις βεβαια αν δεν σου αρέσει, αλλά αν εξαιρέσεις την xiaomi δεν βλέπω κάτι άλλο με τα χαρακτηριστικά του δικού μας κινητού, εκτώς αν βάλεις αρκετά παραπάνω.

IPHONE 11 PRO MAX

Link to comment
Share on other sites

φίλε όλοι οι υπόλοιποι έχουμε το security patch Μαΐου τώρα εσύ γιατί έχεις μείνει Ιανουάριο δεν ξέρω να σου πω , μπορείς να το δώσεις βεβαια αν δεν σου αρέσει, αλλά αν εξαιρέσεις την xiaomi δεν βλέπω κάτι άλλο με τα χαρακτηριστικά του δικού μας κινητού, εκτώς αν βάλεις αρκετά παραπάνω.

 

Καλημέρα.

Και εγώ με security patch Ιανουαρίου είμαι. Ίσως να φταίει που έχω Cosmote. Σε κάθε περίπτωση θα έπρεπε να έχουμε όλοι τις ίδιες ενημερώσεις με διαφορά ημερών και όχι μηνών.

Πάραυτα η συσκευή μετά από ενάμιση χρόνο πετάει ακόμα και δε την αλλάζω εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κατάφερα και έσπασα την οθόνη. έμαθα για το κόστος επισκευής αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι έχει προβεί κανένα σε αντικατάσταση η δουλειά που γίνεται είναι καλή; Με την αδιαβροχοποίηση του τηλεφώνου τι γίνεται; Επίσης μου κάνει ένα θάμπωμα στην έγχρωμη κάμερα, γνωρίζετε αν αυτό επισκευάζεται;

 

Sent from my Mate 10 pro

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Κάτοχος και εγω της συσκευής και θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια θήκη με μαγνήτη για το αυτοκίνητο.. Κατα προτίμηση οχι πολυ φθηνη (2-3ε) γιατί τις δοκίμασα και ξεκόλλανε στις λακκούβες της Ελλαδιτσας μας λογω του μικρού μαγνήτη που έχουν πισω.

Θα προτιμούσα να μην ειναι wallet.

Ευχαριστώ!

 

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

https://www.amazon.de/Huawei-55030081-Navigation-Mate-Braun/dp/B075Z95R7K/ref=mp_s_a_1_3?keywords=huawei+mate+10+pro+auto+case&qid=1562968826&s=gateway&sr=8-3

https://www.skroutz.gr/s/13504433/Huawei-Mate-10-Pro-Car-Kit-CF80-Brown.html?from=drop

Edited by wpandroidios
Link to comment
Share on other sites

Βαση εχω παιδιά. Θήκη θελω. Ειχα την δερμάτινη της huawei και ημουν πολυ ικανοποιημενος αλλα ξεφλούδισε απο πισω και δεν την χρησιμοποιώ. Ξέρετε που θα την ξανα βρω;

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έλα, ρεε.. Κι εγώ ήθελα να ρωτήσω αν αξίζει να το σκατζάρω με ένα s8+.. Το βαρέθηκα λίγο, αλλά δεν θέλω να βάλω χρήμα κι ούτε να πάρω Huawei.. Τί λέτε;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ το πήρα. Μέχρι στιγμής πολύ καλές εντυπώσεις, έχει κάποια πραγματάκια παραπάνω του λείπουν κ μερικά από το s8 αλλά γενικά μου φαίνεται καλύτερο. Είναι ταχύτερο στο μενού και στις εφαρμογές, πχ το pubg το παίζει μια χαρά ενώ το s8 σερνόταν. Από κάμερα ίδια θα έλεγα, είναι ανάλογα την περίσταση που βγάζεις την φώτο. Εγώ ακόμη δεν το έδωσα το s8+ μέχρι να βγάλω συμπέρασμα ποιο με βολεύει.
Link to comment
Share on other sites

Καμιά πληροφορία περί προηγούμενης έκδοσης, πάροχο κλπ;

 

Φαίνεται η προηγούμενη (9.0.0.246) στο screenshot :)

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται η προηγούμενη (9.0.0.246) στο screenshot :)
Σωστόςς..

Εγώ είμαι στην 249 με cosmote patch οπότε να υποθέσω ίσως καθυστερήσει λίγο. Αν και όπως να 'ναι τα δίνει η Huawei οπότε στην αναμονή...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...