Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου εγώ το πήρα. Μέχρι στιγμής πολύ καλές εντυπώσεις, έχει κάποια πραγματάκια παραπάνω του λείπουν κ μερικά από το s8 αλλά γενικά μου φαίνεται καλύτερο. Είναι ταχύτερο στο μενού και στις εφαρμογές, πχ το pubg το παίζει μια χαρά ενώ το s8 σερνόταν. Από κάμερα ίδια θα έλεγα, είναι ανάλογα την περίσταση που βγάζεις την φώτο. Εγώ ακόμη δεν το έδωσα το s8+ μέχρι να βγάλω συμπέρασμα ποιο με βολεύει.

Αναμένω τελική απόφαση... Θενκς

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έχει προβεί κάνεις σε αντικατάσταση οθόνης;

 

Sent from my Mate 10 pro

 

Έχω αλλάξει εγώ την πρώτη εβδομάδα που το πήρα , πριν από ενάμιση χρόνο. Θεωρούσα ότι είχε μία υποκίτρινη απόχρωση η οθόνη σε ορισμένα σημεία. Την άλλαξα στο επίσημο service στη Μιχαλακοπούλου εντός εγγύησης. Με διαβεβαίωσαν πώς η αδιαβροχοποίηση συνεχίζει και υφίσταται.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Επειδή δεν γνωρίζω εάν έχει αναφερθεί στο νήμα θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω εάν το κινητό μας συνδέεται με το android auto ενός αυτοκινήτου. Δεν εννοώ το bluetooth για κλήσεις αλλά να μπορείς να έχεις στην οθόνη του αυτοκινήτου σου για παράδειγμα χάρτες ή κάποια άλλη εφαρμογή. Το έχει δοκιμάσει- συνδέσει κάποιος από το νήμα;;;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πρέπει να το υποστηρίζει το σύστημα του αυτοκινήτου και όχι αντίστροφα. Μερικά αυτοκίνητα έχουν και δικές τους εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Ξαφνικά το μεσημέρι μετά το μπάχαλο που έγινε στις τηλεπικοινωνιες με το σεισμό, μου έχει χάσει το volte/vowifi και δεν ενεργοποιείται ξανά. Έχει κανείς παρόμοιο θέμα;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Ξαφνικά το μεσημέρι μετά το μπάχαλο που έγινε στις τηλεπικοινωνιες με το σεισμό, μου έχει χάσει το volte/vowifi και δεν ενεργοποιείται ξανά. Έχει κανείς παρόμοιο θέμα;

 

Ευχαριστώ

Το έχω και εγώ το θέμα με P20 pro. Μάλλον είναι γενικότερο γιατί απ όσο διαβάζω το έχουν αρκετοί.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε φάση μεταπηδησης σε p20 Pro.. Όσοι το είχαν κάνει, τότε στο public, είναι πλήρως ευχαριστημένοι;
Link to comment
Share on other sites

https://campaign.consumer.huawei.com/infocusawards/gr/view/63862

Είδα τον διαγωνισμό στην παραλία και είπα να τραβήξω μια φωτογραφία. Απίθανο αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

Σε όποιον του αρέσει ας ψηφίσει. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Κανένα νέο από όσους περάσανε την 9.1 για να μας πουν αλλαγές και εντυπώσεις;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Κανένα νέο από όσους περάσανε την 9.1 για να μας πουν αλλαγές και εντυπώσεις;

 

Ψόφησε το νήμα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απορώ πως το πήρε ο φίλος, στο σερβερ της Χαβάη δεν υπάρχει το update αυτό;;;
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απορώ πως το πήρε ο φίλος, στο σερβερ της Χαβάη δεν υπάρχει το update αυτό;;;

 

Όντως... Σα να εξαφανίστηκε.. Τί να πω; Πηξαμε πάλι στην"Ενημέρωση λογισμικού"...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι βρε... Τι να σας πω...

 

Sent from my Mate 10 pro

Δώσε τα βασικά tips, για να γλυκαθούμε μέχρι να σκάσει και σ'εμας.. Μπαταρία, κανένα νέο καλούδι κτλ..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απορώ πως το πήρε ο φίλος, στο σερβερ της Χαβάη δεν υπάρχει το update αυτό;;;

 

Το update υπαρχει κανονικα στον server απλα το firmwarefinder δεν το δειχνει γιατι ειναι με διαφορετικη διαδρομη.

Οριστε το changelog

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G5029/g0/v280955/f1/full/changelog.xml

 

Οριστε το link για κατεβασμα

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G5029/g0/v280955/f1/full/update_full_base.zip

 

Κι εδω τα extras CUST/PRELOAD

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G5029/g0/v280923/f1/full/update_full_preload_BLA-L29_hw_eu_R1.zip

http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G5029/g0/v280914/f1/full/update_full_cust_BLA-L29_hw_eu.zip

 

Η κανονικη διανομη θα αρχισει απο 27 Ιουλιου ισως και Αυγουστο οποτε στην αναμονη και μην ξεχνατε να ελεγχετε και μεσω HiCare για το update.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση που καποιος θελει να περασει την 9.1 με dload (USB-SDCARD) μεθοδο οριστε το link

https://drive.google.com/file/d/1Oa75oEaJQRKfoWksLM83xXu8Ei42NxGz/view

 

Οδηγιες εχει μεσα και ειναι για τα ευρωπαικα δικαρτα BLA-L29(C432)

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Γιατι βγαζει ομως στην αναζητηση μονο για το C605 στα γνωστα site.
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι απο χρηστη του XDA οπου το κατεβασε απο site με πληρωμη.

Εγω προσωπικα περιμενω το ΟΤΑ να εχω το κεφαλι μου σιγουρο.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . Με εντυπωσιάζει το γεγονός ότι έλαβα OTA με το 9.1 πριν και από το mate 20 ... Λες να μάθανε ότι είμαι φανατικός της εταιρίας;

 

Βασικά να ξέρετε νιώθω βελτίωση στην καμερα.

 

Sent from my Mate 10 pro

Mate 10 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα . Με εντυπωσιάζει το γεγονός ότι έλαβα OTA με το 9.1 πριν και από το mate 20 ... Λες να μάθανε ότι είμαι φανατικός της εταιρίας;

 

Βασικά να ξέρετε νιώθω βελτίωση στην καμερα.

 

Sent from my Mate 10 pro

 

Εισαι απο τους λιγους τυχαιρους της Γερμανιας που τους ηρθε η 9.1 για δοκιμη.

Εχουμε πει εσυ ειτε θα παρεις update απο τους τελευταιους ειτε θα την παρεις απο τους πρωτους.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις ήρθε και σε εμένα η ΟΤΑ! *9.1 για τσεκάρετε

 

Επιβεβαιωνω κι εγω ηρθε.

Αντε να δουμε τι θα δουμε και να φτιαξω και νεο theme ετσι οπως το θελω

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...