Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για όποιον ενδιαφέρεται η 142 έγινε approved στο firmware Finder..

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται η 142 έγινε approved στο firmware Finder..

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν υπαρχει καν στο ff προς το παρων..Οταν με το καλο ξαναβγει ποια κανουμε install?Την full ota η την πιο μικρη ota?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι σόρυ έχεις δίκιο είναι η 137 μόνο πάνω.. Αν ξαναβγεί full Ota κάνεις

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από τα δεκάδες κινητά που αλλάζω κάθε μήνα,εντύπωση μου κάνει πάντα το..επόμενό μου:PP
Link to comment
Share on other sites

Ναι σόρυ έχεις δίκιο είναι η 137 μόνο πάνω.. Αν ξαναβγεί full Ota κάνεις

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Full ota ποια απο τις 2 ομως?Οι μικρες ota τι ειναι?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση. οταν στοff βαζω το vpn και παω απο το update του κινητου μου βγαζει την νεα εκδοση και αρχιζει να την κατεβαζει. τι παιζει? να το αφησω να κανει το update?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια ερωτηση. οταν στοff βαζω το vpn και παω απο το update του κινητου μου βγαζει την νεα εκδοση και αρχιζει να την κατεβαζει. τι παιζει? να το αφησω να κανει το update?
Θα την κατεβάσει και μόλις πάει να την περάσει θα γράψει authentication failed γιατι δεν έχει γίνει approved.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

χαχα μονο που μου ανοιξε η ορεξη δηλαδη ε?
Έτσι ναι χεχε :D

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπερα εχω περασει το poweramp αγορασμενο κιολας στην συσκευη και καθως παιζει με κλειστη την οθονη ο ηχος διακοπτεται αποτομα αλλες φορες στα 10 λεπτα αλλες μπορει και στην μιση ωρα αν επανελθω στο προγραμμα παιζει κανονικα αν βγω παλι τα ιδια..υποψην εχω κανει ολες τις απαραιτητες ρυθμισεις οπως παραβλεψη βελτιστοποιησεων τι αλλο μπορει να συμβαινει??
Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε μήπως έχεις ενεργοποίηση την την εξοικονόμηση ενέργειας.

Το ίδιο σκάλωμα έτρωγε το Mate 8 με το ραδιόφωνο.

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε μήπως έχεις ενεργοποίηση την την εξοικονόμηση ενέργειας.

Το ίδιο σκάλωμα έτρωγε το Mate 8 με το ραδιόφωνο.

 

ολα ειναι απενεργοποιημενα,πρωτη φορα βλεπω τετοιο πραγμα!!

Παντως και στο xda που εριξα μια ματια υπαρχουν και αλλοι που τους κοβει η κανει διακοπες την μουσικη μετα απο καποια ωρα που ειναι απενεργοποιημενη οθονη και με διαφορετικους player. Δεν μπορω να καταλαβω τι του φταιει!

Link to comment
Share on other sites

ολα ειναι απενεργοποιημενα,πρωτη φορα βλεπω τετοιο πραγμα!!

Παντως και στο xda που εριξα μια ματια υπαρχουν και αλλοι που τους κοβει η κανει διακοπες την μουσικη μετα απο καποια ωρα που ειναι απενεργοποιημενη οθονη και με διαφορετικους player. Δεν μπορω να καταλαβω τι του φταιει!

Στις ρυθμίσεις μπαταρία εκκίνηση αν την έχεις στο αυτόματο άλλαξε την στο χειροκίνητο και στα 3

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις μπαταρία εκκίνηση αν την έχεις στο αυτόματο άλλαξε την στο χειροκίνητο και στα 3

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ηταν το πρωτο πραγμα που εκανα,στην πορεια δειχνει οτι βελτιωθηκε και μετα απο καποιο χρονικο διαστημα παλι τα ιδια,επισης να προσθεσω οτι οταν αρχιζει να κανει τις διακοπες και το ξεκλειδωνω αν σκαλιζω κατι αλλο δεν παιζει αν πατησω στο εικονιδια αρχιζει να παιζει κανονικα απο κει που σταματησε οτι να ναι δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι έχουν εφαρμόσει πολύ επιθετικό power management, χωρίς κιόλας να συντρέχει ιδιαίτερος λόγος (λόγω μπαταρίας).

Μόλις μπει σε stby η συσκευή, προσπαθεί να αδρανοποιήσει οτι βρει μπροστά της. Εκεί πιστεύω οτι τα έχουν κάνει λίγο σαλάτα και δεν είμαι και καθόλου σίγουρος αν θα τα φτιάξουν κιόλας μετέπειτα.

Βασικά, μετά το εξαιρετικό σε software P8, τα Ρ9/Ρ10/Mate10 που έχουν περάσει απο τα χέρια μου, δεν ακολούθησαν.

Αυτή είναι η γνώμη μου.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια να ρωτησω το πηρα εχθες το κινητο μεταχειρο και οταν με καλουνε αργει να παιξει ο ηχος ομως δειχνει κατευθείαν οτι με καλη καποιος αργει καποια δευτερολεπτα να ακουστει ο ηχος
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει και εγώ οτι καθυστερεί. Όχι βέβαια τίποτα τραγικό, για κανένα δευτερόλεπτο λέμε τώρα. Αν όμως και το ringtone που έχεις βάλει, έχει και αυτό 1-2 δευτερόλεπτα "κενό" στην αρχή του, τότε γίνεται αισθητό.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

:)

χαχα μονο που μου ανοιξε η ορεξη δηλαδη ε?

Πρόσεχε όμως... Αυτό που κατεβάζει πάει στην μνήμη του κινητού...και αν το έχεις δοκιμασει 2-3 φορές...τις αντίστοιχες αποθηκεύετε... Οποτε καλό θα είναι να μπεις στον φάκελο αρχεία...τοπικο..και να βρεις τον φάκελο HWFF και να τις διαγράψεις από μέσα... Και ελευθερώνει χώρο...και δεν μπερδεύει την έξυπνη μνήμη της συσκευής...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια Καλησπερα εχω περασει το poweramp αγορασμενο κιολας στην συσκευη και καθως παιζει με κλειστη την οθονη ο ηχος διακοπτεται αποτομα αλλες φορες στα 10 λεπτα αλλες μπορει και στην μιση ωρα αν επανελθω στο προγραμμα παιζει κανονικα αν βγω παλι τα ιδια..υποψην εχω κανει ολες τις απαραιτητες ρυθμισεις οπως παραβλεψη βελτιστοποιησεων τι αλλο μπορει να συμβαινει??
Πήγαινε στις ρυθμίσεις - εφαρμογές - προεπιλεγμένες εφαρμογές. Βάλε στην μουσική τον player που θέλεις. Εγώ αυτό έκανα και μου δουλεύει σε mate 9 με oreo. Ελπίζω να δουλέψει και σε σένα. de92e39df15ebd9cca2d8226bab4a1ee.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καταλάβει ότι το κινητό έχει φτάσει 480 ευρώ σωστά?

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

Εννοεις καινουριο;; που εχει τοσο ;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...