Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άρα πόσο βγαίνει?

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

480 βγαίνει με την μείωση, αλλά την μείωση την παίρνεις σε νέα αγορά.. Ουσιαστικά εσύ θα πληρώσεις 599 για να πάρεις το κινητό, και όταν πας να αγοράσεις κάτι έξτρα θα σ μειώσουν τα 110ε από την αγορά του mate. Αλλά σίγουρα θα υπάρχουν ψιλά γράμματα για να περαστεί η έκπτωση στο νέο προϊόν.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη με ενδιαφερει η αγορα του και το ψαχνω τις τελευταιες μερες , η φθηνοτερη τιμη ειναι στα 545,00...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Επειδη με ενδιαφερει η αγορα του και το ψαχνω τις τελευταιες μερες , η φθηνοτερη τιμη ειναι στα 545,00...
Γιατί δεν το παίρνεις μεταχειρισμένο;Με κάνα παζάρι το παίρνεις και κάτω από 450..

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το παίρνεις μεταχειρισμένο;Με κάνα παζάρι το παίρνεις και κάτω από 450..

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και παλι 450 πολλα ειναι δεδομενου οτι σε λιγο καιρο θα εχει κατω απο 500 ευρω καινουριο...

Link to comment
Share on other sites

και παλι 450 πολλα ειναι δεδομενου οτι σε λιγο καιρο θα εχει κατω απο 500 ευρω καινουριο...
Με την ίδια λογική περίμενε να πέσει κάτω από τα 400€, τότε όμως θα έχει βγει το Mate 11 & θα το κάνεις κέφι & θα κάνεις υπομονή να πέσει το 11 κάτω από 500€ για να το πάρεις & κάπως έτσι μένεις με το Νοκια 3310 περιμένοντας. Που θέλω να καταλήξω αν γουστάρεις να αγοράσεις κάτι βρίσκεις την καλύτερη προσφορά & το χτυπάς.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Με την ίδια λογική περίμενε να πέσει κάτω από τα 400€, τότε όμως θα έχει βγει το Mate 11 & θα το κάνεις κέφι & θα κάνεις υπομονή να πέσει το 11 κάτω από 500€ για να το πάρεις & κάπως έτσι μένεις με το Νοκια 3310 περιμένοντας. Που θέλω να καταλήξω αν γουστάρεις να αγοράσεις κάτι βρίσκεις την καλύτερη προσφορά & το χτυπάς.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ παντός περίμενα να πάει στα 500 και πριν 1 μήνα το πήρα(σε προσφορά) . Ο καθένας όπως τον βολεύει και τον ευχαριστεί.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθαν τα γυαλάκια από το wish.com που είχε προτείνει ένας συμφορουμιτης. Πήρα το ρίσκο και έβγαλα τη μεμβράνη που είχε κάποιες γρατζουνιές που φαινοντουσαν με γυμνό μάτι. Μέχρι στιγμής όλα καλά. Δεν μαζεύει δαχτυλιές, πολύ ωραία εφαρμογή (έχω θέμα όταν δεν πιάνει όλη την οθόνη) και από θέμα χρωμάτων δεν βλέπω κάποια διαφορά. Η αίσθηση στο δάχτυλο σε σχέση με μαμά ζελατίνα είναι η μέρα με τη νύχτα. Εγώ, βέβαια, φοράω την πολύ λεπτή θήκη msvii οπότε δεν ξέρω πως μπορεί να είναι με αυτά τα θηρία που φοράτε μερικοί και αν θα το σηκώνουν. :p

 

Mate 10 Pro & Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, μ' ενδιαφερει η αγορα κινητου με καμερα για πολυ καλες φωτο ημερας αλλα επισης και με συνθηκες χαμηλου φωτισμου(νυχτερινες κλπ), πιο πληρει αυτες τις προϋποθεσεις: Samsung S8 ή Mate 10 Pro?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια, μ' ενδιαφερει η αγορα κινητου με καμερα για πολυ καλες φωτο ημερας αλλα επισης και με συνθηκες χαμηλου φωτισμου(νυχτερινες κλπ), πιο πληρει αυτες τις προϋποθεσεις: Samsung S8 ή Mate 10 Pro?

 

ειχα το s8 και πηρα το mate 10 μετα.

το s8 εχει καλυτερη οθονη, καλυτερο βιντεο, πιο γρηγορο φοκους και το βραδυ ατο auto για μενα βγαζει καλυτερες φωτο.

το ματε 10 εχει καλυτερο πιασιμο στο χερι δεν ειναι το μακροστενο που εχει το s8, εχει καλυτερη μπαταρια, στο μανουαλ βγαζει θεωρω πιο καλες φωτο.

ισαξια την μερα στη φωτο.

 

κοιτα εδω φωτο που εχω βγαλει και με τα δυο

 

20180113_092540

IMG_20180113_092522

 

 

20180113_073654

IMG_20180113_073536

 

20180113_092616

IMG_20180113_092640

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες να ρωτησω το κανει σε αλλον στο εικονιδιο του twiter δεν που εμφανιζει τις ειδοποιησεις
Ούτε εμένα εμφανίζονται.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το άλλο απαράδεκτο με το Τουίτερ στο κινητό είναι ότι δε μπορούμε να βάλουμε ήχο ειδοποίησης δικό μας. Αναγκαστικά έχω βάλει σαν γενικό ήχο ειδοποίησης(για τα πάντα) έναν ήχο με τον οποιο θέλω να χτυπάει το Τουίτερ. Μόνο σε Huawei τέτοια χαζοθεματα

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω το κινητο απο αρχες Ιανουαριου. Τις τελευταιες μερες μου δημιουργεί ενα πρόβλημα που στην αρχή δεν του έδωσα την πρέπουσα προσοχή. Δεν μπορει να με ακουσει ο συνομιλητής μου. Στην αρχη θεωρούσα οτι είναι πρόβλημα του δικτύου. Οχι όμως . Κάνω κλήση ...και ενώ ακούω τέλεια...ο συνομιλητής δεν με ακούει. Δηλαδή έχει πρόβλημα το μικρόφωνο. Βέβαια μόλις κάνω επανεκκίνηση ...το πρόβλημα χάνετε. Δεν είναι μόνιμο....άλλα στις 10 κλήσεις...οι τρεις ...δεν θα με ακούει ο συνομιλητής. Το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα στο μικρόφωνο ή είναι πρόβλημα λογισμικού. Εχω στραβώσει και μέχρι στιγμής δεν ξέρω τι να κάνω. Όποια βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω το κινητο απο αρχες Ιανουαριου. Τις τελευταιες μερες μου δημιουργεί ενα πρόβλημα που στην αρχή δεν του έδωσα την πρέπουσα προσοχή. Δεν μπορει να με ακουσει ο συνομιλητής μου. Στην αρχη θεωρούσα οτι είναι πρόβλημα του δικτύου. Οχι όμως . Κάνω κλήση ...και ενώ ακούω τέλεια...ο συνομιλητής δεν με ακούει. Δηλαδή έχει πρόβλημα το μικρόφωνο. Βέβαια μόλις κάνω επανεκκίνηση ...το πρόβλημα χάνετε. Δεν είναι μόνιμο....άλλα στις 10 κλήσεις...οι τρεις ...δεν θα με ακούει ο συνομιλητής. Το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα στο μικρόφωνο ή είναι πρόβλημα λογισμικού. Εχω στραβώσει και μέχρι στιγμής δεν ξέρω τι να κάνω. Όποια βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη.
Το πας απευθείας στην αντιπροσωπεία προφανώς.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Μια ερώτηση έχω να κάνω όχι και τόσο σπουδαία αλλά με έχει εκνευρίσει λιγάκι! Έχω μια ομάδα στο βιμπερ και όταν μου στέλνουν μήνυμα ακούγεται ο κλασσικός ήχος αλλά όταν μου στέλνουν 2ο,3ο ενώ δεν τα έχω ανοίξει ακούγεται ο ήχος του Huawei... Γιατί γίνεται αυτό?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει ειπωθεί ξανά πιο πριν και έχει δοθεί και η λύση. Ενα search στο νήμα, θα στο βγάλει.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες να ρωτησω το κανει σε αλλον στο εικονιδιο του twiter δεν που εμφανιζει τις ειδοποιησεις

Ναι φίλε μου μου το κάνει και εμένα και μάλιστα πριν λίγες ημέρες είχα ρωτήσει στο νήμα εάν και άλλος έχει αυτό το πρόβλημα. Στο p10 Lite μου εμφανίζονται κανονικά ειδοποιήσεις ενώ σε αυτό όχι μπορεί να παίζει ρόλο η έκδοση λογισμικού. Εάν γνωρίζει κάποιος τι φταίει ας μας πει. Το συγκεκριμένο πρόβλημα το έχει μόνο το Twitter και το Linkedin. Σε όλες τις άλλες εφαρμογές όπως Viber ,WhatsApp ,Messenger κανονικά έρχονται οι ειδοποιήσεις πάνω στο εικονίδιο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 107 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα. Εχω το κινητο απο αρχες Ιανουαριου. Τις τελευταιες μερες μου δημιουργεί ενα πρόβλημα που στην αρχή δεν του έδωσα την πρέπουσα προσοχή. Δεν μπορει να με ακουσει ο συνομιλητής μου. Στην αρχη θεωρούσα οτι είναι πρόβλημα του δικτύου. Οχι όμως . Κάνω κλήση ...και ενώ ακούω τέλεια...ο συνομιλητής δεν με ακούει. Δηλαδή έχει πρόβλημα το μικρόφωνο. Βέβαια μόλις κάνω επανεκκίνηση ...το πρόβλημα χάνετε. Δεν είναι μόνιμο....άλλα στις 10 κλήσεις...οι τρεις ...δεν θα με ακούει ο συνομιλητής. Το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα στο μικρόφωνο ή είναι πρόβλημα λογισμικού. Εχω στραβώσει και μέχρι στιγμής δεν ξέρω τι να κάνω. Όποια βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη.

Ούτε στιγμή μην περιμένεις ,να το πας κατευθείαν στην αντιπροσωπεία. Δεν νομίζω να είναι πρόβλημα software αλλά Hardware.

Link to comment
Share on other sites

Έχει ειπωθεί ξανά πιο πριν και έχει δοθεί και η λύση. Ενα search στο νήμα, θα στο βγάλει.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Δεν νομίζω φίλε να έχει υποθει για τον ήχο αλλά για το νούμερο μηνυμάτων στο εικονίδιο

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στις ρυθμίσεις - εφαρμογές - προεπιλεγμένες εφαρμογές. Βάλε στην μουσική τον player που θέλεις. Εγώ αυτό έκανα και μου δουλεύει σε mate 9 με oreo. Ελπίζω να δουλέψει και σε σένα. de92e39df15ebd9cca2d8226bab4a1ee.jpg

ευχαριστω καταρχας ολα τα παιδια που προσπαθησαν να με βοηθησουν τα χω δοκιμασει ολα αλλα μαλλον πρεπει να υπηρχε και θεμα συμβατοτητας απο μεριας εφαρμογης με το android 8 οποτε εψαξα στο forum του poweamp βρηκα μια καινουργια εκδοση που δεν εχει δημοσιευθει στο playstore και δειχνει να λειτουργει πλεον σε συνδιασμο με τις ρυθμισεις που μου προειπατε..θα δειξει!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Μια ερώτηση έχω να κάνω όχι και τόσο σπουδαία αλλά με έχει εκνευρίσει λιγάκι! Έχω μια ομάδα στο βιμπερ και όταν μου στέλνουν μήνυμα ακούγεται ο κλασσικός ήχος αλλά όταν μου στέλνουν 2ο,3ο ενώ δεν τα έχω ανοίξει ακούγεται ο ήχος του Huawei... Γιατί γίνεται αυτό?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Φίλε μου θα πας στις ρυθμίσεις, εφαρμογές κ ειδοποιησεις, διαχείριση ειδοποιήσεων στο viber και είναι κάποια ρύθμιση στα μηνύματα ή στις ειδοποιήσεις συστηματος, δε θυμάμαι ακριβώς ποια είναι γιατί κ εγώ το είχα πειράξει καταλάθος κάποια στιγμή που το σκαλιζα και μου το είχε κάνει αυτό που λες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω φίλε να έχει υποθει για τον ήχο αλλά για το νούμερο μηνυμάτων στο εικονίδιο

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχεις δίκιο. Επειδή παρακολουθώ και το νήμα του P20 PRO, μπερδεύτηκα. Εκεί έχει αναφερθεί και δίνουν οδηγίες τα παιδιά.

Για διευκόλυνσή σου δες στο λινκ που σου δίνω.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7558088&highlight=viber#post7558088

 

Και πάλι σόρρυ για την ταλαιπωρία. :O

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Επειδή παρακολουθώ και το νήμα του P20 PRO, μπερδεύτηκα. Εκεί έχει αναφερθεί και δίνουν οδηγίες τα παιδιά.

Για διευκόλυνσή σου δες στο λινκ που σου δίνω.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7558088&highlight=viber#post7558088

 

Και πάλι σόρρυ για την ταλαιπωρία. :O

Έχεις την καλοσύνη να το ξαναστείλεις γιατί δεν ανοίγει? Η έστω να μου πεις σε ποια σελίδα αναφέρεται

Ευχαριστώ εκ το προτέρων

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο.

Στο νήμα του Ρ20pro, μήνυμα #436.

 

 

PS: Με browser ανοίγει. Το τάπα είναι... για κλάματα έχει καταντήσει πια!

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro using Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το πας απευθείας στην αντιπροσωπεία προφανώς.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το ζητούμενο είναι οτι δεν το κάνει συνέχεια...με αποτέλεσμα να φοβάμαι μήπως δεν μπορούν να το ανακαλύψουν και στην αντιπροσωπία. Θα περιμένω να δω πως θα πάει για καμιά 10ρια μέρες ακόμα και βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...