Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άλλοι έχουν αναφέρει εδώ και σε άλλα forums ότι άργησε να έρθει μόνη της ota έως και μήνα+. Εγώ η αλήθεια είναι ότι δεν άντεξα να περιμένω...

 

Beta tester δε γίνεσαι όταν κάνεις update το οποίο δεν είναι σε beta έκδοση. Official update είναι.

 

Ας επικεντρωθουμε στο πότε θα έρθει το update...

Ρε παιδιά για κάθε update (ακόμα και τα προηγούμενα, που ήταν στην ουσία μόνο security) βλέπω δεκάδες μηνύματα. Επίσης δεκάδες κατά κύματα για τη φωτογραφία και σύγκριση με άλλες συσκευές, και ελάχιστα για οτιδήποτε άλλο. Γιατί τόσο spam; Ομολογώ ότι δεν παρακολουθώ όλο το forum (δεν προλαβαίνω!) αλλά όταν παρακολουθούσα τα θέματα της εκάστοτε συσκευής που είχα ποτέ δε γινόταν τέτοιο πανηγύρι :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Η μία παρεληψη που έχει το κινητό και ίσως είναι αφορμή να το αλλάξω είναι η εληψη κάρτας μνήμης. Κανονικά έπρεπε όπως το p10 plus dual η δεύτερη θύρα να είναι για κάρτα μνήμης
Link to comment
Share on other sites

Η μία παρεληψη που έχει το κινητό και ίσως είναι αφορμή να το αλλάξω είναι η εληψη κάρτας μνήμης. Κανονικά έπρεπε όπως το p10 plus dual η δεύτερη θύρα να είναι για κάρτα μνήμης

 

Και εγω παντα ημουν υπερτ της sd αλλα πλεον με τοσο χωρο οπως ειναι τα 128gb ειναι τελειως αχρηαστη.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε παιδιά τι βάζετε στο κινητό σας πια πόσες εφαρμογές και σας λείπει και η κάρτα ; Εγώ έχω 109 gb ελεύθερα με όσες εφαρμογες χρειάζομαι και χρησιμοποιώ και καμιά 300αρια φωτογραφίες στον ένα μήνα που το έχω.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιωργο έχω 100 εφαρμογές μέσα από τις όποιες 10 είναι πολύ μεγάλα παιχνίδια.

Επίσης έχω 450 φωτογραφίες και 15 4κ βίντεο και έχω ελεύθερα 72gb.

Χαχα

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιωργο έχω 100 εφαρμογές μέσα από τις όποιες 10 είναι πολύ μεγάλα παιχνίδια.

Επίσης έχω 450 φωτογραφίες και 15 4κ βίντεο και έχω ελεύθερα 72gb.

Χαχα

Ε ναι, τέλος πάντων υποκειμενικό είναι, ακούω αρκετούς να λένε ότι βλέπουν σειρές, ταινίες κλπ στο κινητό εγώ προσωπικά δεν μπορώ, αλλά πιστεύω τα 128 gb είναι αρκετά σε γενικές γραμμές για νορμάλ χρήση.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τη κάρτα μνήμης τη θέλω γιατί έχω μέσα 2000 φωτογραφίες από αρκετά χρόνια όχι οτι δεν μου φτάνει η μνήμη.
Ναι κατάλαβα τι εννοείς, έχω και εγώ μια καλή Samsung 64 με φωτογραφίες από όλα τα κινητά που έχω αλλάξει περίπου τόσες και εγώ γύρω στις 2500.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάθεται καλά ναι αλλά αφήνει και λίγο οθόνη από έξω στα δεξιά και τα αριστερά.

Δεν το μπορώ καθόλου αυτό..

Εγώ έχω βάλει το film της chyi μπρος πίσω και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Mate the 10 pro be with you

 

Καλησπερα! Γιαννη αυτο εδω εχεις ?https://www.aliexpress.com/item/CHYI-3D-Curved-Round-For-Huawei-Mate-10-pro-BLA-Screen-Protector-Full-Screen-Hydrogel-Film/32839049732.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Γιαννη αυτο εδω εχεις ?https://www.aliexpress.com/item/CHYI-3D-Curved-Round-For-Huawei-Mate-10-pro-BLA-Screen-Protector-Full-Screen-Hydrogel-Film/32839049732.html
Καλησπέρα φίλε μου. Ναι αυτό εδώ!! Πολύ ευχαριστημένος!

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ακουστικό στις κλήσεις τα έπαιξε. Ακούγεται πολύ χαμηλά. Έχω την εντύπωση ότι τα πιτσιρίκια μου το βάφτισαν το κινητό αλλά τέλος πάντων. Για service τι λέτε; Μιχαλακοπούλου στης Huawei ή TS Solutions; Παίζει καμία λύση αν έχει πάρει νερό το ακουστικό;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το ακουστικό στις κλήσεις τα έπαιξε. Ακούγεται πολύ χαμηλά. Έχω την εντύπωση ότι τα πιτσιρίκια μου το βάφτισαν το κινητό αλλά τέλος πάντων. Για service τι λέτε; Μιχαλακοπούλου στης Huawei ή TS Solutions; Παίζει καμία λύση αν έχει πάρει νερό το ακουστικό;
Περίμενε λίγες ώρες και θα φτιάξει λογικά (αν το εβρεξαν)

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περίμενε λίγες ώρες και θα φτιάξει λογικά (αν το εβρεξαν)

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μπαααα.... Τίποτα. Πέρασαν σχεδόν δύο μέρες. Δεν την γλιτώνω. Όποιος έχει εμπειρία από service ας πει αν θέλει που είναι καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Μπαααα.... Τίποτα. Πέρασαν σχεδόν δύο μέρες. Δεν την γλιτώνω. Όποιος έχει εμπειρία από service ας πει αν θέλει που είναι καλύτερα.
Εμπειρία δεν έχω άλλα νομίζω το επίσημο είναι στην μιχαλακοπουλου.

Εκεί να πας φίλε μου.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Στάνταρ Μιχαλακοπουλου παιδιά. Αφήστε την ts solutions. Είναι η παλιά arvato. Δεν έχει και το καλύτερο όνομα.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Στάνταρ Μιχαλακοπουλου παιδιά. Αφήστε την ts solutions. Είναι η παλιά arvato. Δεν έχει και το καλύτερο όνομα.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro using Tapatalk

 

Εμένα πάντως όταν είχα πάει το Μate 8 στην Arvato σε 2 μερούλες το είχα πίσω έτοιμο. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπαααα.... Τίποτα. Πέρασαν σχεδόν δύο μέρες. Δεν την γλιτώνω. Όποιος έχει εμπειρία από service ας πει αν θέλει που είναι καλύτερα.
Εφόσον υπάρχει επίσημο & εφόσον το κινητό είναι αδιάβροχο θα πρέπει να στο επισκευάσουν χωρίς χρέωση. Αν δεν έκανε σοβαρή βουτιά το κινητό (τι εννοώ αν δεν το βρουν οξειδωμένο παντού) μπορείς να επικαλεστείς ότι το μόνο που κάνεις το οποίο μπορεί να πάρει υγρασία είναι ότι αθλήσε & ότι έχεις μιλήσει στο κινητό ιδρωμένος. Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Για ότι νεότερο ενημέρωσε μας.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εφόσον υπάρχει επίσημο & εφόσον το κινητό είναι αδιάβροχο θα πρέπει να στο επισκευάσουν χωρίς χρέωση. Αν δεν έκανε σοβαρή βουτιά το κινητό (τι εννοώ αν δεν το βρουν οξειδωμένο παντού) μπορείς να επικαλεστείς ότι το μόνο που κάνεις το οποίο μπορεί να πάρει υγρασία είναι ότι αθλήσε & ότι έχεις μιλήσει στο κινητό ιδρωμένος. Ελπίζω να πάνε όλα καλά. Για ότι νεότερο ενημέρωσε μας.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

*Εφόσον υπάρχει επίσημο να το πας εκεί

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο το θηρίο μας :) 9b10bf6354d84daa39f0eaae68de1be2.jpg2afc5f0cc7451a9d4e0fc7595279fbf1.jpg3347cb023375b6fc9f0efd41118ed13d.jpgc62385a3a7ce2cdff42875f8f9918864.jpg

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Τούμπανο το θηρίο μας :) 9b10bf6354d84daa39f0eaae68de1be2.jpg2afc5f0cc7451a9d4e0fc7595279fbf1.jpg3347cb023375b6fc9f0efd41118ed13d.jpgc62385a3a7ce2cdff42875f8f9918864.jpg

 

Mate the 10 pro be with you

Μόνο τούμπανο? 0701ceba07bed2b55608dceb756fad9f.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως όταν είχα πάει το Μate 8 στην Arvato σε 2 μερούλες το είχα πίσω έτοιμο. ;)

 

Μα δεν είπα ότι δεν θα το φτιάξουν στην τέως arvato, νυν ts solutions. Θα το φτιάξουν.

Μόνον που προσπαθούν με κάθε τρόπο να στο βγάλουν εκτός εγγύησης και να σε χρεώσουν, βρίσκοντας ότι καλά και ντε πήρε υγρασία.

Λες να συμφέρει τον φίλο, με τέτοιο πρόβλημα που έχει, να το πάει εκεί?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πως βγάζεις 7 ώρες οθόνη ρε Γιάννη; Εγώ μέχρι 5 έχω φτάσει με το ζόρι.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και πανω απο 7 βγαζω γιωργο απλα τωρα ηταν πολλες ωρες χρησης!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Και πανω απο 7 βγαζω γιωργο απλα τωρα ηταν πολλες ωρες χρησης!
Πάνω από το κινητό κάθεσαι; χάχα

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, στις ρυθμίσεις διπλής sim έχω βάλει και ενεργοποίησα τα δύο νούμερα στην προώθηση κλήσεων μεταξύ τους. Ενώ ο διακόπτης είναι ανενεργός η προώθηση δουλεύει, δεν μπορώ να τα ακυρώσω, δεν με άφηνα αφαιρέσω τα νούμερα, μια βοήθεια παιδιά... Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...