Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι ενταξει δεν τον ηξερα τον κανονα,αλλα μου κανεις παρατηρηση και μου κοπανας εκατο αγγλικα,chat room,post,forum...τραγικο απλα...τουλαχιστον εγω τα εγραψα ελληνικα και καταλαβαν και τι ειπα δεν βγηκαν τα ματια στα υπολοιπα παιδια

 

Όλοι κάνουμε λάθη

Όσο μπορείς να γράφεις απλά ελληνικά και εμείς το ίδιο. Αυτή ήταν η παρατήρηση για καλό όλων των μελών.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ναι ενταξει δεν τον ηξερα τον κανονα,αλλα μου κανεις παρατηρηση και μου κοπανας εκατο αγγλικα,chat room,post,forum...τραγικο απλα...τουλαχιστον εγω τα εγραψα ελληνικα και καταλαβαν και τι ειπα δεν βγηκαν τα ματια στα υπολοιπα παιδια

 

Μη το παίρνεις προσωπικά, δεν είναι παρατήρηση προς το άτομό σου. Απλά σου ανέφερα τους κανονισμούς του forum που ισχύουν για όλους μας ανεξαιρέτως. Όσον αφορά τα αγγλικά (post, forum κτλ) δεν υπάρχει κάποια απαγόρευση βάσει των Ο.Π.Χ. Ελπίζω να είμαι κατανοητός.

 

Ας κλείσουμε αυτή τη παρένθεση και συνεχίζουμε στα της συσκευής του τίτλου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας,οταν βαζω στο iphone δεδομενα και το κανω hotspot με το ταμπλετ μου,ενω στην αρχη ειναι καλα μετα απο μονο του το iphone βγαζει την επιλογη με αποτελεσμα να χανεται η συνδεση,ξερεις κανεις πως το λυνω αυτο;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το iPhone X συνεχίζει την επανεκκίνηση χωρίς λόγο. Όταν κάνω κύλιση στο Reddit, το τηλέφωνό μου απλώς σβήνει πολύ και απενεργοποιείται όταν στέλνω μήνυμα σε κάποιον, απενεργοποιείται τυχαία και όταν κάνω κάτι με το τηλέφωνό μου, απενεργοποιείται και ενεργοποιείται ξανά. Αυτό συνέβαινε για μια εβδομάδα και το iPhone μου έγινε λίγο πιο αργό.

 

Υπάρχει τρόπος να διορθώσετε αυτό το πρόβλημα;https://omegle.onl/ vshare

Edited by laurihold78
Link to comment
Share on other sites

Το iPhone X συνεχίζει την επανεκκίνηση χωρίς λόγο. Όταν κάνω κύλιση στο Reddit, το τηλέφωνό μου απλώς σβήνει πολύ και απενεργοποιείται όταν στέλνω μήνυμα σε κάποιον, απενεργοποιείται τυχαία και όταν κάνω κάτι με το τηλέφωνό μου, απενεργοποιείται και ενεργοποιείται ξανά. Αυτό συνέβαινε για μια εβδομάδα και το iPhone μου έγινε λίγο πιο αργό.

 

Υπάρχει τρόπος να διορθώσετε αυτό το πρόβλημα;

 

Τι ποσοστό έχεις στην υγεία μπαταρίας;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Αξίζει να πάρω το iphone x στα 300 ευρώ; φυσικά σε καλή κατασταση

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να πάρω το iphone x στα 300 ευρώ; φυσικά σε καλή κατασταση

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάτω από 400 αξίζει ναι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αξίζει να πάρω το iphone x στα 300 ευρώ; φυσικά σε καλή κατασταση

 

Ναι, 300€ είναι καλή τιμή αν είναι σε καλή κατάσταση και με λογική υγεία μπαταρίας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Administrators
Καλησπέρα, αξίζει αγορά iPhone X με ύγεια μπαταρίας 83% 370€; Σας ευχαριστώ

Υπολόγισε ότι θα χρειαστείς μπαταρία σύντομα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αξίζει αγορά iPhone X με ύγεια μπαταρίας 83% 370€; Σας ευχαριστώ

 

Νομίζω πως όχι

Βρίσκεις με 400€ περίπου iPhone xs

Ρίξε λίγο την τιμή γιατί όπως σου είπε ο από πάνω θα θέλεις και μπαταρία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, αξίζει αγορά iPhone X με ύγεια μπαταρίας 83% 370€; Σας ευχαριστώ

 

Υπολόγισε ότι η αλλαγή μπαταρίας σε επίσημο κατάστημα (document, istorm) κοστίζει 89€.

GATE 13...TILL THE END OF THE WORLD...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

με έχει πρήξει η κόρη μου με τα iphone (μην σταθείτε σε αυτό παρακαλώ!) και παρόλο που οι υπόλοιποι στην οικογένεια έχουμε android, σκέφτομαι να της κάνω το χατήρι (καθώς σκέφτομαι να κάνω κι εγώ ένα διάλειμμα από τα Samsung). Φυσικά ούτε που υπάρχει περίπτωση να πάμε από τωρα σε 11 ή 12 οπότε κοιτούσα λίγο το Χ. Πρώτο που πρόσεξα είναι μια τεράστια διαφορά τιμής μεταξύ σκουτζ και kaizer. Το 2ο είναι στα 399€ ενώ το πρώτο κάτι τρελό κοντά στα 700 (προφανώς κάτι μου διαφεύγει).

 

Πιστεύετε αξίζει να πάρει κανείς συσκευή 2 μοντέλα πίσω από το τρέχον; Διάβασα σε κάτι site από δω κι από κει πως θεωρείται ακόμα πολύ αξιοπρεπές κινητό αλλά δεν έχει 5G και η camera "για τα δεδομένα 2021" (ότι κι αν σημαίνει αυτό) δε λέει και πολλά. Θα μου πείτε κι εσείς την άποψή σας; Αρχικά για τα 399€ και μετά γενικά ως κινητό τώρα πια.

 

Ευχαριστώ!

Edited by Shinfel
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

με έχει πρήξει η κόρη μου με τα iphone (μην σταθείτε σε αυτό παρακαλώ!) και παρόλο που οι υπόλοιποι στην οικογένεια έχουμε android, σκέφτομαι να της κάνω το χατήρι (καθώς σκέφτομαι να κάνω κι εγώ ένα διάλειμμα από τα Samsung). Φυσικά ούτε που υπάρχει περίπτωση να πάμε από τωρα σε 11 ή 12 οπότε κοιτούσα λίγο το Χ. Πρώτο που πρόσεξα είναι μια τεράστια διαφορά τιμής μεταξύ σκουτζ και kaizer. Το 2ο είναι στα 399€ ενώ το πρώτο κάτι τρελό κοντά στα 700 (προφανώς κάτι μου διαφεύγει).

 

Πιστεύετε αξίζει να πάρει κανείς συσκευή 2 μοντέλα πίσω από το τρέχον; Διάβασα σε κάτι site από δω κι από κει πως θεωρείται ακόμα πολύ αξιοπρεπές κινητό αλλά δεν έχει 5G και η camera "για τα δεδομένα 2021" (ότι κι αν σημαίνει αυτό) δε λέει και πολλά. Θα μου πείτε κι εσείς την άποψή σας; Αρχικά για τα 399€ και μετά γενικά ως κινητό τώρα πια.

 

Ευχαριστώ!

 

Το x που κοιτας ειναι εκθεσιακό με ό,τι αυτο σημαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Το X ακόμα και σήμερα είναι αξιοπρεπέστατο και αν το κοιτάς, σιγουρα το προτείνω.

Το "η κάμερα του δεν είναι 2021" δεν το καταλαβαίνω - έχω γνωστή που το παίζει influencer και βγάζει το ψωμί της με το συγκεκριμένο κινητό στο instagram. Δεν μπορώ να ξέρω τί παραπάνω θα θελει η κόρη σου να κάνει ώστε να θεωρείται "κάμερα του 2021".

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Το x που κοιτας ειναι εκθεσιακό με ό,τι αυτο σημαίνει.

 

Καλά φαντάστηκα πως κάτι μου διέφυγε. Είναι ακριβό τότε για παιδί ρε γμτ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,

 

με έχει πρήξει η κόρη μου με τα iphone (μην σταθείτε σε αυτό παρακαλώ!) και παρόλο που οι υπόλοιποι στην οικογένεια έχουμε android, σκέφτομαι να της κάνω το χατήρι (καθώς σκέφτομαι να κάνω κι εγώ ένα διάλειμμα από τα Samsung). Φυσικά ούτε που υπάρχει περίπτωση να πάμε από τωρα σε 11 ή 12 οπότε κοιτούσα λίγο το Χ. Πρώτο που πρόσεξα είναι μια τεράστια διαφορά τιμής μεταξύ σκουτζ και kaizer. Το 2ο είναι στα 399€ ενώ το πρώτο κάτι τρελό κοντά στα 700 (προφανώς κάτι μου διαφεύγει).

 

Πιστεύετε αξίζει να πάρει κανείς συσκευή 2 μοντέλα πίσω από το τρέχον; Διάβασα σε κάτι site από δω κι από κει πως θεωρείται ακόμα πολύ αξιοπρεπές κινητό αλλά δεν έχει 5G και η camera "για τα δεδομένα 2021" (ότι κι αν σημαίνει αυτό) δε λέει και πολλά. Θα μου πείτε κι εσείς την άποψή σας; Αρχικά για τα 399€ και μετά γενικά ως κινητό τώρα πια.

 

Ευχαριστώ!

 

Δεν είναι κακή συσκευή,εγώ πήγα σε iPhone SE 2020.

Βέβαια δεν ξέρω τι ηλικία είναι η κόρη σας, εγώ στα 16 είχα το iPhone 5s όταν είχε βγει η σειρά 7.

Για εμένα ας μεταβεί σε iPhone XR,SE 2020 που είναι με μόνη κάμερα αλλά έχουν τους επεξεργαστές Α12 και Α13 αντίστοιχα.

Με χρήση social media,φωτογραφίες,κλήσεις,αναπαραγωγή μουσικής και browsing είμαι πολύ ευχαριστημένος με το SE που έχω τώρα.

Μόνο ελάττωμα από το προηγούμενο κινητό μου που ήταν Android και συγκεκριμένα xiaomi είναι η οθόνη που είναι μικρή με ότι θετικά και αρνητικά συνεπάγονται.

Είναι το μόνο κινητό που είχα και κράτησα 2 χρόνια,τα υπόλοιπα στον 1 με 1,5 χρόνο τα άλλαζα γιατί κολλούσαν είτε έβγαινε κάτι καινουργιο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι το iPhone x ακόμα και σήμερα

Βέβαια σε μια λογική τιμή εάν μιλάμε για μεταχειρισμένο γιατί θα θέλει και μπαταρία

 

Οι τιμές που αναφέρονται για καινούργιο είναι πλασματικές αφού η συσκευή δεν υπάρχει πλέον

Για demo συσκευή πάντως εγώ δεν θα έδινα λεφτά

Έχει γράψει άπειρες ώρες πιθανόν και τις περισσότερες στην φόρτιση με ότι αυτό συνεπάγεται

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ναι θα κοιτάξω το SE. Φαίνεται πολύ decent. Είμαι σίγουρος δε θα το διάλεγε βέβαια επειδή έχει μια κάμερα (θεωρεί πως η αξία πάει με τον αριθμό των καμερών) αλλά διαβάζω πως το chip είναι πολυ ισχυρό και γενικά πολύ καλό value for money
Link to comment
Share on other sites

Ναι θα κοιτάξω το SE. Φαίνεται πολύ decent. Είμαι σίγουρος δε θα το διάλεγε βέβαια επειδή έχει μια κάμερα (θεωρεί πως η αξία πάει με τον αριθμό των καμερών) αλλά διαβάζω πως το chip είναι πολυ ισχυρό και γενικά πολύ καλό value for money

 

Νομίζω δεν είναι καλή αγορά

Πέρα από τον επεξεργαστή είναι εμφανισιακά παλιό, οθόνη καμία σχέση με τα νέα μοντέλα που έχουν led

 

Μπαταρία την μικρότερη από όλα

 

Πήγαινε σε κάποιο νεότερο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω δεν είναι καλή αγορά

Πέρα από τον επεξεργαστή είναι εμφανισιακά παλιό, οθόνη καμία σχέση με τα νέα μοντέλα που έχουν led

 

Μπαταρία την μικρότερη από όλα

 

Πήγαινε σε κάποιο νεότερο

 

Ακριβώς, αν είχα την δυνατότητα για καινουργιο,έχω μετανιώσει που δεν πήρα το 11.

Αξιζε τα χρήματα του

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, αν είχα την δυνατότητα για καινουργιο,έχω μετανιώσει που δεν πήρα το 11.

Αξιζε τα χρήματα του

 

Είναι ακριβό για 11χρονο. Αποκλείεται.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ακριβό για 11χρονο. Αποκλείεται.

 

Συμφωνω σε αυτό, σε αυτή την ηλικία κάτι οικονομικό να κάνει τη δουλειά του.

Εγώ στα 16 μου πήρα το πρώτο iPhone και ξαναπήρα ως φοιτητής πάλι το SE 2nd gen.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έχει αλλάξει κανένας ακουστικό;

Αυτά του εμπορίου με 6-7€ είναι αξιόλογα;

Μόνος θα το αλλάξω

 

Σε επίσημο σέρβις ποσό κοστίζει επειδή σκέφτομαι να αλλάξω και μπαταρία

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...