Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω να δεις 4:30 ώρες

Εγώ και με 99% όταν το είχα υγεία δεν μπορούσα να δω τέτοια νούμερα

Παίζει ρόλο και η χρήση που κάνει ο καθένας, το δίκτυο, η ποιότητα του δικτύου, οι εφαρμογές που έχει και λοιπά και λοιπά

 

Οκ θα του δώσω καμία εβδομάδα χρόνο κ αν δεν με καλύπτει το δινω..προτιμώ να πω την αλήθεια το 8 plus που είχα πριν καιρό...

Link to comment
Share on other sites

Οκ θα του δώσω καμία εβδομάδα χρόνο κ αν δεν με καλύπτει το δινω..προτιμώ να πω την αλήθεια το 8 plus που είχα πριν καιρό...

 

Μπορεί να έχει και καλύτερη αυτονομία το 8 plus κατά περίπτωση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ναι κ ήταν πιο τηλέφωνο στο χερι..anyway μην το σταυρώνω από τώρα ..θα το δουλέψω μερικές μέρες πριν βγάλω συμπεράσματα ..
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ναι κ ήταν πιο τηλέφωνο στο χερι..anyway μην το σταυρώνω από τώρα ..θα το δουλέψω μερικές μέρες πριν βγάλω συμπεράσματα ..

 

Εγώ ψάχνω κανένα καλό iPhone X

Άμα αλλάξεις γνώμη στείλε κανένα μήνυμα αν το δώσεις

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψάχνω κανένα καλό iPhone X

Άμα αλλάξεις γνώμη στείλε κανένα μήνυμα αν το δώσεις

 

Οκ θα σε έχω στα υπόψιν ..

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία..όταν χτυπάει από κλήση κ το πιάσω στα χέρια μου χαμηλώνει ..αν δεν το ακουμπήσω χτυπάει κανονικά..όταν το πιάσω στα χέρια κόβει η ένταση του ήχου αλλάζει αυτό;;;
Link to comment
Share on other sites

Μια απορία..όταν χτυπάει από κλήση κ το πιάσω στα χέρια μου χαμηλώνει ..αν δεν το ακουμπήσω χτυπάει κανονικά..όταν το πιάσω στα χέρια κόβει η ένταση του ήχου αλλάζει αυτό;;;

 

Αλλάζει

Μέσα στις ρυθμίσεις του Touch ID

Απαίτηση προσοχής

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα παιδια,ξερεις κανεις κανεναν φορτιστη με γρηγορη ομως φορτιση γ αυτο υο κινητο;γτ πιαστηκα κοροιδο σε ενα μαγαζι οτι και καλα θα μ διναν με γρηγορη φορτιση αλλα δεν κανει μια,μ εδωσαν usb φορτιστη απλα με fast charge αλλα απο οτι διαβασα καπου θελει type c η απλ για να δουλεψει αυτο το feature..στειλτε μ και κανενα λινκ απο φορτιστες για να δω συγκεκριμενα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,ξερεις κανεις κανεναν φορτιστη με γρηγορη ομως φορτιση γ αυτο υο κινητο;γτ πιαστηκα κοροιδο σε ενα μαγαζι οτι και καλα θα μ διναν με γρηγορη φορτιση αλλα δεν κανει μια,μ εδωσαν usb φορτιστη απλα με fast charge αλλα απο οτι διαβασα καπου θελει type c η απλ για να δουλεψει αυτο το feature..στειλτε μ και κανενα λινκ απο φορτιστες για να δω συγκεκριμενα

 

Φορτιστής https://www.skroutz.gr/s/19885503/Apple-Type-C-Wall-Adapter-%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CF%8C-18W-USB-C-Power-Adapter.html

 

Καλώδιο https://www.skroutz.gr/s/8938735/Apple-USB-3-1-Cable-USB-C-male-Lightning-White-1m-MK0X2.html

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , έχω το I phone X εδώ και ένα χρόνο περίπου και μου κολλάει παρά πολύ η οθόνη . Σαν να πατιόνται κουμπιά ασταμάτητα όπως τα παλιά κινητά ενώ δεν υπάρχον κουμπια
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά , έχω το I phone X εδώ και ένα χρόνο περίπου και μου κολλάει παρά πολύ η οθόνη . Σαν να πατιόνται κουμπιά ασταμάτητα όπως τα παλιά κινητά ενώ δεν υπάρχον κουμπια

 

Έχεις επάνω κάποιο προστατευτικό τζαμί;

Έχεις αλλάξει μπαταρία;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Με κατι third party δεν γινεται;ευχαριστω παντως

 

 

Πως δεν γίνεται, αρκεί να είναι στο πρότυπο usb-pd

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ευκολο να μ εξηγησεις τι σημαινει αυτο;

 

Να δεις ο φορτιστής και το καλώδιο στα χαρακτηριστικά τους υποστηρίζουν το πρότυπο usb-pd. Αυτό το πρότυπο χρησιμοποιεί η Apple (και η Intel και άλλοι κατασκευαστές).

Link to comment
Share on other sites

Να δεις ο φορτιστής και το καλώδιο στα χαρακτηριστικά τους υποστηρίζουν το πρότυπο usb-pd. Αυτό το πρότυπο χρησιμοποιεί η Apple (και η Intel και άλλοι κατασκευαστές).

 

Α οκ,ευχαριστω,παντως σε οποιο μαγαζι εχω παει,γνωστο και μη,μ εχουν πει οτι με εναν fast charge φορτιστη και ενα καλωδιο usb 2.1A, το αιφον θα φορτισει γρηγορα,οτι δλδ δεν χρειαζεται type c σε lighting... ισχυει κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

Α οκ,ευχαριστω,παντως σε οποιο μαγαζι εχω παει,γνωστο και μη,μ εχουν πει οτι με εναν fast charge φορτιστη και ενα καλωδιο usb 2.1A, το αιφον θα φορτισει γρηγορα,οτι δλδ δεν χρειαζεται type c σε lighting... ισχυει κατι τετοιο?

 

Θα φορτίσει λίγο ταχύτερα από τον απλό 5W φορτιστή του κουτιού, αλλά όχι σαν πραγματικό fast charge.

 

Εδώ περισσότερες πληροφορίες

https://support.apple.com/en-us/HT208137

Link to comment
Share on other sites

Θα φορτίσει λίγο ταχύτερα από τον απλό 5W φορτιστή του κουτιού, αλλά όχι σαν πραγματικό fast charge.

 

Εδώ περισσότερες πληροφορίες

https://support.apple.com/en-us/HT208137

Ισχυει γτ πηρα εναν τετοιο να δω μπας και γτ δεν εβρισκα κ αλλον..φορτιζει πιο γρηορα απο τον κλασικο την απλ αλλα οχι κατι το τρομερα γρηγορο,ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια φιλε μου,καλη συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ισχυει γτ πηρα εναν τετοιο να δω μπας και γτ δεν εβρισκα κ αλλον..φορτιζει πιο γρηορα απο τον κλασικο την απλ αλλα οχι κατι το τρομερα γρηγορο,ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια φιλε μου,καλη συνεχεια

 

Γράψε αν θέλεις ολόκληρες τις λέξεις... μας βγαίνουν τα μάτια για να καταλάβουμε τι θέλεις να πεις. Η γραφή τύπου sms / chat στο forum έχει απαγορευτεί εδώ και χρόνια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γράψε αν θέλεις ολόκληρες τις λέξεις... μας βγαίνουν τα μάτια για να καταλάβουμε τι θέλεις να πεις. Η γραφή τύπου sms / chat στο forum έχει απαγορευτεί εδώ και χρόνια.

 

Τι ακριβώς δεν κατάλαβες απ αυτά που έγραψε;

Το ΓΤ ; Σε δυσκόλεψε ;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τι ακριβώς δεν κατάλαβες απ αυτά που έγραψε;

Το ΓΤ ; Σε δυσκόλεψε ;

 

Διάβασε λίγο τα προηγούμενα post του και θα καταλάβεις για τι πράγμα μιλάω. Σε φόρουμ είμαστε, όχι σε chat room, δεν είναι δύσκολο πια να γράφουμε κανονικά ελληνικά. Και τα greeklish θα καταλάβω αν γράψει κάποιος, αυτό τι σημαίνει ότι είναι αποδεκτά;

 

Παρόλα αυτά δεν ξέρω τι είναι χειρότερο, ο τρόπος γραφής του ή το ότι κάνεις τον συνήγορο του...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς δεν κατάλαβες απ αυτά που έγραψε;

Το ΓΤ ; Σε δυσκόλεψε ;

 

Δεν είναι ότι δεν καταλάβαμε τι ήθελε να γράψει

 

Αυτό που λέει ο από πάνω είναι ότι κάποιοι κανόνες του forum πρέπει να τηρούνται για καλό όλων

Ένας όρος είναι και η γραφή μόνο σε ελληνικά

 

Άλλο πράγμα να γράφεις απλά καθημερινά ελληνικά και «άλλο ν γράφεις κτ π έχεις μάθει Κ χρησιμοποιείς μ τους friend σ στα s.media

 

 

Πιστεύω να κατάλαβες την διαφορά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Διάβασε λίγο τα προηγούμενα post του και θα καταλάβεις για τι πράγμα μιλάω. Σε φόρουμ είμαστε, όχι σε chat room, δεν είναι δύσκολο πια να γράφουμε κανονικά ελληνικά. Και τα greeklish θα καταλάβω αν γράψει κάποιος, αυτό τι σημαίνει ότι είναι αποδεκτά;

 

Παρόλα αυτά δεν ξέρω τι είναι χειρότερο, ο τρόπος γραφής του ή το ότι κάνεις τον συνήγορο του...

Ναι ενταξει δεν τον ηξερα τον κανονα,αλλα μου κανεις παρατηρηση και μου κοπανας εκατο αγγλικα,chat room,post,forum...τραγικο απλα...τουλαχιστον εγω τα εγραψα ελληνικα και καταλαβαν και τι ειπα δεν βγηκαν τα ματια στα υπολοιπα παιδια

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...