Jump to content

iOS 11


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 91
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα ιδια να μην πω ... προβληματα και με την 11.0.2... μου εξαφανιστηκεαν σε κληση τα 4 κατω εικονιδια το τηλεφωνο κανει οτι ναναι και αναγκαζεσαι σε restart... τι πατατα θα φαμε φετος δεν λεγεται...
Link to comment
Share on other sites

Κατι που παρατηρησα στο ios11 και στο πληκτρολογιο ειναι πως αφαιρεσαν το κουμπι που πηγαινες τον κερσορα μπροστα-πισω οταν εγραφες κατι που ηταν πολυ βολικο.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Κατι που παρατηρησα στο ios11 και στο πληκτρολογιο ειναι πως αφαιρεσαν το κουμπι που πηγαινες τον κερσορα μπροστα-πισω οταν εγραφες κατι που ηταν πολυ βολικο.

 

 

 

3D Touch, πολύ πιο βολικό.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Στο 6αρι δεν εχει 3D Touch αν δεν κανω λαθος.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά , εκανα και εγώ την βλακεία κατέβασα το iOS 11 , κολλάει παντού. Από τα 3g μέχρι τα μηνύματα εφαρμογές παντού! Έχω 6s απλό. Μπορώ να ξαναγυρίσω στην 10.3.3 ;;;
Link to comment
Share on other sites

οχι,δυστυχως...Η apple έπαψε να υποστηρίζει την 10.3.3. Και η καινουργια 11.0.3 ειναι ακομα χειροτερη στη μπαταρια... πρωτη φορα νοιωθω τοσο απογοητευμενος απο το iphone μου...
Link to comment
Share on other sites

Εχετε παρατηρησει πως οταν πηγαινετε να ανοιξετε καποιες εφαρμογες (πχ e-mail, viber, φωτογραφιες) και ενω το app δεν τρεχει απο πισω στα πρωτα δευτερολεπτα που ανοιγει δειχνει ενα παλιο screenshot; Σαν να κραταει snapshots ειναι! :p Εντωμεταξυ αυτο φευγει μετα απο πολλες ωρες ανοιγοκλειματος των apps αλλα παντα το ανανεωνει με ενα πιο προσφατο.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Πριν λιγο έβαλα στο ipad το 11αρι. Υπάρχει τρόπος να μην εμφανίζει κάτω μέρος ( dock λέγεται; ) τις τελευταίες εφαρμογές που έχουν ανοιχτεί;

Έψαξα στις ρυθμισεις αλλά δεν είδα κατι.

Link to comment
Share on other sites

 

Στραβομάρα μου. Μάλλον ειναι το μοναδικό που δεν άνοιξα.

Σε ευχαριστω πολύ για τη βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

11,0,3???

Μήπως καλά κάνω και περιμένω καρφωμένος στην 10.3.3?

Αν δεν βγει 11.1, δεν την βάζω...

 

Αυτή, τί διορθώνει πάλι ???

(iphone 6s εχω)

paniwnioi...ligoi kai kaloi
Link to comment
Share on other sites

11,0,3???

Μήπως καλά κάνω και περιμένω καρφωμένος στην 10.3.3?

Αν δεν βγει 11.1, δεν την βάζω...

 

Αυτή, τί διορθώνει πάλι ???

(iphone 6s εχω)

 

Διαφορα bugs και θεματα.

Μεινε 10.3.3,καλα εισαι.

Εχω 5s,δεν προκειται να φυγω.

Και 100.000 features να εχει...θελω το τηλεφωνο να τρεχει και οχι να κανει μια ωρα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Θελω να χρησιμοποιησω μια συσκευη iPhone 6 που τρεχει το λειτουργικο ios9

Αν κανω ανακτηση απο το ιcloud θα ζητησει να ενημερωσει το λογισμικο μιας και τωρα στο 6s που χρησιμοποιω εχω το 10.κατι.

 

Απ'οσο θυμαμαι μπορω να κανω ενημερωση μονο με την τελευταια εκδοση, σωστα;

Αρα την παταω;

ή περιμενω να λυσουν το θεμα της μπαταριας;

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με το "ανάκτηση από το iCloud".

Ωστόσο, γενικά θα λάβεις μεν ειδοποίηση πως υπάρχει νεότερη έκδοση λογισμικού, αλλά δεν είναι υποχρεωτικό να προβείς σε αναβάθμιση. Μπορείς, και θα σου το πρότεινα κιόλας, να μείνεις στο iOS 9 προς το παρόν.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς με το "ανάκτηση από το iCloud".

Ωστόσο, γενικά θα λάβεις μεν ειδοποίηση πως υπάρχει νεότερη έκδοση λογισμικού, αλλά δεν είναι υποχρεωτικό να προβείς σε αναβάθμιση. Μπορείς, και θα σου το πρότεινα κιόλας, να μείνεις στο iOS 9 προς το παρόν.

 

εννοώ οτι η συσκευη που χρησιμοποιω τωρα τρεχει την 10.3.2

 

Αν θελησω τη "νεα" συσκευη να τη διαμορφωσω με το icloud μου θα θελησει να κανει αναβαθμιση. Μπορω να το αποφυγω αυτο;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Οκ κατι ψιλοκολληματα με τις προηγουμενες λυθηκαν σε 6αρι και με την μπαταρια δεν φαινεται να υπαρχει θεμα.
Link to comment
Share on other sites

Κανεις με 11.1 σε 7αρι Plus?Εχω μείνει στην 11.01 η οποία είναι καλή από θέμα μπαταρίας αλλα κάνει κάτι ψιλοχαζα.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Κανεις με 11.1 σε 7αρι Plus?Εχω μείνει στην 11.01 η οποία είναι καλή από θέμα μπαταρίας αλλα κάνει κάτι ψιλοχαζα.

 

Με 11.1 είμαι. Τί πρόβλημα έχει;

Link to comment
Share on other sites

Αργεί στην εναλλαγή portrait/landscape,εξαφανίζει καμία φορά το dock κτλ..Απλά έχω μείνει εκεί γιατί με την .03 έχει θέμα το τηλέφωνο της γυναίκας μου στη μπαταρία.
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

εχω 6s και στις δυο τελευταιες αναβαθμισεις μου συμβαινει το εξης,να χτυπαει το ξυπνητηρι και να ενεργοποιειται το wifi...καποια λυση?
Link to comment
Share on other sites

αν και έχω απενεργοποιήσει να ανοίγει το siri ενόσω κλειδωμένος, αυτό ανοίγει. 11.1.0
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iOS 11
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...