Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Thanks! Μίλησα, μου είπε η κοπέλα ότι ενώ βλέπει το πακέτο δεν ξέρει γιατί δεν μπορώ να το ενεργοποιήσω οπότε τώρα περιμένω να με call αυτοί όταν το τσεκάρουν..
Ωραία, λογικά μάλλον συστημικό λάθος θα είναι και θα βρεθεί λύση.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένας που να του περισσεύει κάποιος αριθμός? Αν ναι ας μου στείλει σε pm.ειδα ότι στο facebook τα πουλάνε 2 και 3 φορές πάνω από την τιμή τους
Link to comment
Share on other sites

Ωραία, λογικά μάλλον συστημικό λάθος θα είναι και θα βρεθεί λύση.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μίλησα σήμερα μαζί τους. Έφαγα άκυρο γιατί μου λέει ότι έπρεπε να είχε ενεργοποιηθεί μέχρι 28/3 και ότι έληξε πλέον. Της είπα αφού γράφει πάνω ενεργοποίηση μέχρι 11/12/2019 και μου είπε ότι δεν γνωρίζει και πως αυτό της είπαν. Μάλιστα.

Link to comment
Share on other sites

Η ημερομηνία ενεργοποίησης που γράφει επανω αφορα τον αριθμό και οχι το προνομιακό πακέτο. Αν η προσφορά επρεπε να ενεργοποιηθεί μεχρι 28/3 και δεν το έκανες,τωρα απλά εχεις μείνει με ενα κανονικό wu χωρίς δυνατότητα της προσφοράς.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους.

Πως μπορώ να βρω ένα προνομιακό πακέτο με τα 1500’ & 1,5g;

Έχω φάει όλο τον κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον κάνω 2 online ανανεώσεις των 5 ευρώ , πρώτα γίνονται τα πάρε μοίρασε μετά το reload it και στο τέλος ενεργοποιω το πακέτο;
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον κάνω 2 online ανανεώσεις των 5 ευρώ , πρώτα γίνονται τα πάρε μοίρασε μετά το reload it και στο τέλος ενεργοποιω το πακέτο;

5ara πάρε μοίρασε 5αρα reload it πάρε μοίρασε και τέλος πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα σήμερα μαζί τους. Έφαγα άκυρο γιατί μου λέει ότι έπρεπε να είχε ενεργοποιηθεί μέχρι 28/3 και ότι έληξε πλέον. Της είπα αφού γράφει πάνω ενεργοποίηση μέχρι 11/12/2019 και μου είπε ότι δεν γνωρίζει και πως αυτό της είπαν. Μάλιστα.

Φίλε, μήπως θυμάσαι (ή μήπως μπορείς να μάθεις) πότε (αν γίνεται ακριβή ημερομηνία) παρέλαβε ο φίλος σου τις κάρτες SIM, ώστε να γνωρίζουμε κάθε πότε υποχρεούμαστε να ενεργοποιούμε την προσφορά, ώστε να μην τη χάσουμε?

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι οτι το θέμα βασικά είχε να κάνει με την πρώτη ενεργοποίηση της προσφοράς και οχι με το κάθε πότε θα εβαζε την προσφορά από εκεί και πέρα.
Link to comment
Share on other sites

Μίλησα σήμερα μαζί τους. Έφαγα άκυρο γιατί μου λέει ότι έπρεπε να είχε ενεργοποιηθεί μέχρι 28/3 και ότι έληξε πλέον. Της είπα αφού γράφει πάνω ενεργοποίηση μέχρι 11/12/2019 και μου είπε ότι δεν γνωρίζει και πως αυτό της είπαν. Μάλιστα.

 

Προφανώς το νούμερο το πήρες προενεργοποιημενο και έμεινε έτσι πάνω από 12μηνες σε ανάλογο δικό μου νούμερο έπειτα ακόμα και φραγή κλήσεων που γίνεται στους 4μηνες μόλις έβαλα χρήματα άνοιξε και συνέχισε να βλέπω την προσφορά

Link to comment
Share on other sites

Η ημερομηνία ενεργοποίησης που γράφει επανω αφορα τον αριθμό και οχι το προνομιακό πακέτο. Αν η προσφορά επρεπε να ενεργοποιηθεί μεχρι 28/3 και δεν το έκανες,τωρα απλά εχεις μείνει με ενα κανονικό wu χωρίς δυνατότητα της προσφοράς.

Μάλλον τι να πω.

 

Φίλε, μήπως θυμάσαι (ή μήπως μπορείς να μάθεις) πότε (αν γίνεται ακριβή ημερομηνία) παρέλαβε ο φίλος σου τις κάρτες SIM, ώστε να γνωρίζουμε κάθε πότε υποχρεούμαστε να ενεργοποιούμε την προσφορά, ώστε να μην τη χάσουμε?

Πριν από 2 μήνες νομίζω. Απλώς δεν την ενεργοποίησε ποτέ..

 

Φαντάζομαι οτι το θέμα βασικά είχε να κάνει με την πρώτη ενεργοποίηση της προσφοράς και οχι με το κάθε πότε θα εβαζε την προσφορά από εκεί και πέρα.

Ναι αυτό.

 

Προφανώς το νούμερο το πήρες προενεργοποιημενο και έμεινε έτσι πάνω από 12μηνες σε ανάλογο δικό μου νούμερο έπειτα ακόμα και φραγή κλήσεων που γίνεται στους 4μηνες μόλις έβαλα χρήματα άνοιξε και συνέχισε να βλέπω την προσφορά

Προφανώς όχι. Δεν είχε ενεργοποιηθεί ποτέ και αν και βλέπει τον αριθμό στο πακέτο αυτό δεν μπορεί πλέον να το ενεργοποιήσει..

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τι να πω.

 

 

Πριν από 2 μήνες νομίζω. Απλώς δεν την ενεργοποίησε ποτέ..

 

 

Ναι αυτό.

 

 

Προφανώς όχι. Δεν είχε ενεργοποιηθεί ποτέ και αν και βλέπει τον αριθμό στο πακέτο αυτό δεν μπορεί πλέον να το ενεργοποιήσει..

 

Έπειτα από σημερινή ενημέρωση μου πάνω σε αυτό το θέμα από το 13888 μου είπαμε κατηγορηματικά ότι ή προσφορά δεν χάνεται ποτέ παρά μόνο εάν αλλάξει το νούμερο εταιρεία ή πακετο καρτοσυμβολαιο ή κάτι άλλο οπότε κοίτα μήπως φταίει κάτι άλλο ξαναβάλει την εφαρμογή να δούμε τι θα γίνει

Link to comment
Share on other sites

δεν χανεται ποτε,αν την ενεργοποιησει την πρωτη φορα.Εδω δεν την ενεργοποιησε καθολου,και δεν εχω καταλαβει ακριβως αν εχει ενεργοποιηθει και ο αριθμος εν τελει.
Link to comment
Share on other sites

δεν χανεται ποτε,αν την ενεργοποιησει την πρωτη φορα.Εδω δεν την ενεργοποιησε καθολου,και δεν εχω καταλαβει ακριβως αν εχει ενεργοποιηθει και ο αριθμος εν τελει.

 

Ο αριθμός συνήθως όταν τον ταυτοποιεις ενεργοποιήσται μόνος του είναι αυτόματα ή ενεργοποίηση τώρα για το πακέτο ένα νούμερο που δεν το είχα βάλει μπροστά παρά μόνο ταυτοποιησει και είχε φραγή μόλις το έβαλα χρήματα και ξεκληδωσε την προσφορά την έχει

Edited by Viper1974
Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από σημερινή ενημέρωση μου πάνω σε αυτό το θέμα από το 13888 μου είπαμε κατηγορηματικά ότι ή προσφορά δεν χάνεται ποτέ παρά μόνο εάν αλλάξει το νούμερο εταιρεία ή πακετο καρτοσυμβολαιο ή κάτι άλλο οπότε κοίτα μήπως φταίει κάτι άλλο ξαναβάλει την εφαρμογή να δούμε τι θα γίνει

Δοκίμασα πολλές φορές αλλά τίποτα. Το θέμα είναι όταν έστειλα/στέλνω Ζ9 στο 1330 μου λέει "Η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη" ενώ μου είπαν στο 13888 ότι ο αριθμός όντως είναι συνδεδεμένος με αυτή την προσφορά. Μετά το τμήμα για της βλάβες μου είπε ότι εφόσον δεν ενεργοποίησα το πακέτο πριν τις 28/3 δεν γίνεται πλέον.

 

 

δεν χανεται ποτε,αν την ενεργοποιησει την πρωτη φορα.Εδω δεν την ενεργοποιησε καθολου,και δεν εχω καταλαβει ακριβως αν εχει ενεργοποιηθει και ο αριθμος εν τελει.

Ο αριθμός είναι σκέτο WU πλέον.

Link to comment
Share on other sites

Eίχα κι εγώ ένα τέτοιο νουμεράκι και μόλις το ενεργοποίησα.

Επιβεβαιώνω πως κι εμένα φαίνεται σαν απλό WU.

Έβαλα και 10€ μπας και ήθελε να έχει υπόλοιπο και έστειλα και το μήνυμα και μου απάντησε πως η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη.

:protest:

Link to comment
Share on other sites

Eίχα κι εγώ ένα τέτοιο νουμεράκι και μόλις το ενεργοποίησα.

Επιβεβαιώνω πως κι εμένα φαίνεται σαν απλό WU.

Έβαλα και 10€ μπας και ήθελε να έχει υπόλοιπο και έστειλα και το μήνυμα και μου απάντησε πως η προσφορά δεν είναι διαθέσιμη.

:protest:

 

Μόλις ενεργοποίησα πρώτη φορά ένα πακέτο και το πήρε κανονικά το νούμερο το έχω απο τα χριστούγεννα

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το πακέτο κοίτα αν είναι εύκολο την ημερομηνία του πίσω. Εμένα γράφει Ιούνιος 2016. Μήπως παίζει ρόλο...
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις το πακέτο κοίτα αν είναι εύκολο την ημερομηνία του πίσω. Εμένα γράφει Ιούνιος 2016. Μήπως παίζει ρόλο...

 

Το ίδιο γράφει και εμένα με ημερομηνία λήξης 11\2019

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο πραγματικά....

657fa05b7943dd62fd696a570f294a07.jpg

 

Sent from my SM-G930F

 

Ακριβώς το ίδιο επίσης σε επικοινωνία με 13888 (πήρα τρεις φορές)ο κάθε υπάλληλος μου έλεγε και κάτι διαφορετικό σήμερα να καταλάβεις μου στηλανε ακόμη ένα που είχα δικαίωμα να πάρω αύριο που θα ταυτοποίηση θα ξέρω ακριβώς τι έχει γίνει πάντως οι υπάλληλοι είναι για κλοτσιες το λιγότερο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχει γίνει σίριαλ! Τελικά κόπηκε ή δεν κόπηκε!!! Κι εγώ έμαθα πως σταμάτησε η προσφορά (την πάτησε ένας γνωστός μου).
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έδωσε φίλος μου 3 τέτοια νούμερα που είχε κρατήσει, τα ενεργοποίησα και είναι πλέον όλα απλά wu...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...