Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εδω:

 

https://www.xirogiannopoulos.gr/

 

Παλια καλυπτε 100% αλλα επειδη εγινε χαμος λεει φετος το καλοκαιρι αποφασισαν να καλυπτουν το 70%. Εγω το s9+ Μου το ασφαλισα γιατι μια οθονη 300 ευρω θα μου δωσει τα 200, δεν ειναι λιγα λεφτα απο το να μου μεινει στο χερι η συσκευη.

Αλλη ασφαλεια δεν ξερω να υπαρχει. Ισως εχουν οι μεγαλες αλυσιδες με 150 ευρω ομως, οποτε ερχεται μια η αλλη και προτιμω να δωσω λιγα για συμβολαιο παρα 150 αρχικα και αν μου χρειαστει να με καλυψει 100%...

 

επισης αν θες να το κανεις πρεπει να το κανεις σε 7 μερες απο την αποδειξη, παλια ηταν στο μηνα αλλα τωρα θελουν στην εβδομαδα.

Σε ευχαριστώ, θα το κοιτάξω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω το lg g6 περίπου ένα χρόνο και σκέφτομαι να πάρω το v30. Ποιο όμως? Το v30 η το v30+ ? Τι διαφορές έχουν? Αλλάζει κάτι και στο πάνελ? έχουν βγάλει κάποια προβλήματα?
Link to comment
Share on other sites

Έχω το lg g6 περίπου ένα χρόνο και σκέφτομαι να πάρω το v30. Ποιο όμως? Το v30 η το v30+ ? Τι διαφορές έχουν? Αλλάζει κάτι και στο πάνελ? έχουν βγάλει κάποια προβλήματα?

H μόνες διαφορές είναι ότι στο V30+ έχεις 128gb αντί για 64 και είναι και dual sim. Δεν έχεις όμως εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχω το lg g6 περίπου ένα χρόνο και σκέφτομαι να πάρω το v30. Ποιο όμως? Το v30 η το v30+ ? Τι διαφορές έχουν? Αλλάζει κάτι και στο πάνελ? έχουν βγάλει κάποια προβλήματα?

 

Η μόνη διαφορά είναι στον αποθηκευτικό χώρο, το V30+ έχει 128GB ενώ το V30 64GB.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο κύβος ερρίφθη με πείσατε. Έγινε και από μένα η παραγγελία και από βδομάδα το περιμένω σε μπλε. Ελπίζω να έκανα καλή επιλογή γιατί δεν είναι και λίγα τα χρήματα. Στην συνέχεια βέβαια θα μπει πωλητήριο στο τίμιο Mate 8. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Ο κύβος ερρίφθη με πείσατε. Έγινε και από μένα η παραγγελία και από βδομάδα το περιμένω σε μπλε. Ελπίζω να έκανα καλή επιλογή γιατί δεν είναι και λίγα τα χρήματα. Στην συνέχεια βέβαια θα μπει πωλητήριο στο τίμιο Mate 8. Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.

Με το καλό να το δεχτείς. Θα πάθεις ένα σοκ από το mate 8 στο V30 αλλά οκ θα το συνηθίσεις ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να το δεχτείς. Θα πάθεις ένα σοκ από το mate 8 στο V30 αλλά οκ θα το συνηθίσεις ;) :)

 

Σε ευχαριστω φιλε μου! Η αλήθεια είναι ότι το Mate 8 το έχω σχεδόν 2 χρόνια σε αντίθεση με τα προηγούμενα 2 Android μου που κράτησα για 1 χρόνο. Πραγματικά πλήρης συσκευή το Mate ελάχιστα παράπονα στο σύνολό του αλλά καιρός για νέα κόλπα. Σίγουρα θα υπάρχει διαφορά δεν το συζητώ...

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!

 

Μια γρήγορη ερώτηση (αν κάποιος ξέρει ή πού αγόρασε):

 

Στα internetika καταστήματα υπάρχει το προϊόν ως α) LG V30 H930 Blue vs β) LG V30 H930 Single Sim Blue 64GB EU

προφανώς είναι το ίδιο μοντέλο..άλλα η σήμανση EU (σημαίνει για ευρωπαϊκή χώρα και την αντίστοιχη εγγύηση)?

Χωρίς ένδειξη ΕU... τι θα πάρεις? (θέμα εγγύησης?)

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!

 

Μια γρήγορη ερώτηση (αν κάποιος ξέρει ή πού αγόρασε):

 

Στα internetika καταστήματα υπάρχει το προϊόν ως α) LG V30 H930 Blue vs β) LG V30 H930 Single Sim Blue 64GB EU

προφανώς είναι το ίδιο μοντέλο..άλλα η σήμανση EU (σημαίνει για ευρωπαϊκή χώρα και την αντίστοιχη εγγύηση)?

Χωρίς ένδειξη ΕU... τι θα πάρεις? (θέμα εγγύησης?)

 

Ευχαριστώ

 

Χώρος eu παίζει να είναι από Κίνα, καλό είναι να πάρεις τηλ να ρωτήσεις γιατί μπορεί απλά να μην το έχουν με eu και να είναι επίσης ευρωπαϊκό.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χώρος eu παίζει να είναι από Κίνα, καλό είναι να πάρεις τηλ να ρωτήσεις γιατί μπορεί απλά να μην το έχουν με eu και να είναι επίσης ευρωπαϊκό.

 

καλημερα, παντως εγω για καποιο λογο εχω πολυ battery drain. εφαρμογες εχω καποιες στανταρ καιρο τωρα. 30% στο 7ωρο με ανοικτο wifi ειναι too much! αντε να ψαξω να βρω τι φταει..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, παντως εγω για καποιο λογο εχω πολυ battery drain. εφαρμογες εχω καποιες στανταρ καιρο τωρα. 30% στο 7ωρο με ανοικτο wifi ειναι too much! αντε να ψαξω να βρω τι φταει..

 

Βάλε τα στατιστικά σου να το δούμε. Θυμάμαι πριν κάνα 2 χρόνια και το viber είχε θέμα και έφταιγε για drain, όλα παίζουν. Στη χειρότερη κάνεις επαναφορά και στήσιμο από την αρχή

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα το ταχυδρομείο Yahoo έχει 18% με χρήση 1 λεπτό και 3 λεπτά στο παρασκήνιο ότι να ναι...
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Βάλε τα στατιστικά σου να το δούμε. Θυμάμαι πριν κάνα 2 χρόνια και το viber είχε θέμα και έφταιγε για drain, όλα παίζουν. Στη χειρότερη κάνεις επαναφορά και στήσιμο από την αρχή

 

Εμένα σήμερα το ταχυδρομείο Yahoo έχει 18% με χρήση 1 λεπτό και 3 λεπτά στο παρασκήνιο ότι να ναι...

 

δεν ημουν σε mood να περιμενω! εκανα factory reset και εβαλα και Gsam. για να δουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα σήμερα το ταχυδρομείο Yahoo έχει 18% με χρήση 1 λεπτό και 3 λεπτά στο παρασκήνιο ότι να ναι...

 

Ποια εφαρμογή δουλεύεις ? Εγώ με την στοκ και με 2 Gmail και 1 Hotmail δεν έχω θέμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

δεν ημουν σε mood να περιμενω! εκανα factory reset και εβαλα και Gsam. για να δουμε.

 

Σωστός. Gcam ποια δουλεύει σωστά ? Έχεις λινκ ? Ή θέλει και τίποτα ειδικές ρυθμίσεις να μην κολλάει το κινητό όπως έκανε μετά την αναβάθμιση σε android 8

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή δουλεύεις ? Εγώ με την στοκ και με 2 Gmail και 1 Hotmail δεν έχω θέμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σωστός. Gcam ποια δουλεύει σωστά ? Έχεις λινκ ? Ή θέλει και τίποτα ειδικές ρυθμίσεις να μην κολλάει το κινητό όπως έκανε μετά την αναβάθμιση σε android 8

Την yahoo mail που έχω το yahoo και το gmail μέσα

Απ ότι είδα έκανε πρόσφατα αναβάθμιση οπότε ίσως κάτι έκαναν εκεί και έχει drain

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή δουλεύεις ? Εγώ με την στοκ και με 2 Gmail και 1 Hotmail δεν έχω θέμα..

 

----- προσθήκη μηνύματος 50 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σωστός. Gcam ποια δουλεύει σωστά ? Έχεις λινκ ? Ή θέλει και τίποτα ειδικές ρυθμίσεις να μην κολλάει το κινητό όπως έκανε μετά την αναβάθμιση σε android 8

 

Gsam battery monitor όχι gcam :D https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gsamlabs.bbm

Link to comment
Share on other sites

Σωστά! Χαχα!

 

Edit: καποια εφαρμογη ειχε σκαλωσει. ολα φαινεται να δουλευουν κομπλε πλεον.

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σωστά! Χαχα!

 

Edit: καποια εφαρμογη ειχε σκαλωσει. ολα φαινεται να δουλευουν κομπλε πλεον.

 

τελικα κατι εξακολουθει και μου τρωει μπαταρια και δεν καταλαβαινω τι φταει..

bb86afc687ce2ea48045f31bac19d5e1.jpgefb51fd5544fe376c72455f651ef37e8.jpg

 

ενω στην εφαρμογη του κινητου διχνει 2 ωρες οθονη, στο gsam δειχνει 6ωρες?? τι φαση?

aod ειναι κλειστο..

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελικα κατι εξακολουθει και μου τρωει μπαταρια και δεν καταλαβαινω τι φταει..

bb86afc687ce2ea48045f31bac19d5e1.jpgefb51fd5544fe376c72455f651ef37e8.jpg

 

ενω στην εφαρμογη του κινητου διχνει 2 ωρες οθονη, στο gsam δειχνει 6ωρες?? τι φαση?

aod ειναι κλειστο..

 

Πέτα το gsam σε πρώτη φάση παίζει και αππ αυτό να έχεις κατανάλωση. 2ον έκανες επαναφορά ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Πέτα το gsam σε πρώτη φάση παίζει και αππ αυτό να έχεις κατανάλωση. 2ον έκανες επαναφορά ?
Όχι δεν έχω απ αυτό.. Είχα κατανάλωση υπερβολική, και γιαυτο το έβαλα να δω τι γινεται.. Ναι έκανα επαναφορά, μου τρωει κάπου 15% σε standby με wifi ανοικτό.. Έχω την εντύπωση ότι όταν δεν έχω wifi, είναι φυσιολογικά τα επίπεδα μπαταρίας.

Θα το δικιμασω αύριο αυτό.. Μπήκε πριν κανα 2ωρο σε saving mode, γιατι έφτασε στο 5% και έμεινε στο 5% 3 τέταρτα περίπου.. ενώ πριν έτρωγε 12% περίπου στα 3ταταρτα!

 

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγω έχω battery drain με αποτέλεσμα sot 2 ώρες, το μισό απο το G6 που είχα. Στα στατιστικά της μπαταρίας υπευθυνο εμφανίζεται το Google play services. Πρόβλημα που βρήκα αναφορές πολλές στο Android 8.

Του εκλεισα τοποθεσια και notifications και περιμένω να δω πως θα πάει.

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

tsak8 - Χρήστος

LG G6 / LG G Pad 8,3"

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έχω απ αυτό.. Είχα κατανάλωση υπερβολική, και γιαυτο το έβαλα να δω τι γινεται.. Ναι έκανα επαναφορά, μου τρωει κάπου 15% σε standby με wifi ανοικτό.. Έχω την εντύπωση ότι όταν δεν έχω wifi, είναι φυσιολογικά τα επίπεδα μπαταρίας.

Θα το δικιμασω αύριο αυτό.. Μπήκε πριν κανα 2ωρο σε saving mode, γιατι έφτασε στο 5% και έμεινε στο 5% 3 τέταρτα περίπου.. ενώ πριν έτρωγε 12% περίπου στα 3ταταρτα!

 

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

 

χμμ, περιεργο. Τι εφαρμογες εχεις μεσα? δοκιμασες μετα την επαναφορα να κρατησεις ελαχιστες εφαρμογες? πχ μονο κανα viber fb και τιποτα αλλο να δεις μηπως φταιει καποια απο οσες βαζεις?

εμενα δουλευει αριστα παντως

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το πρόβλημα περίπου εντοπίστηκε! Το drain γίνεται με ανοικτό wifi.. Όταν το wifi είναι κλειστό έχω 1% περίπου στις 2.5 ώρες!

ΟΙ εφαρμογές που έχω είναι κλασικές σχετικά, και τις χρησιμοποιώ πολύ καιρό από προηγούμενα κινητά μου όποτε εκτός και αν δεν έχουν κάνει κάποια πατάτα σε κάποιο update δεν φταίει εφαρμογή.

ΣΤΑ ενδότερα τώρα! Καμία λύση?

 

Edit: ψαχνοντας επεσα πανω σε αυτο. Χρησιμοποιω 5ghz wifi σπιτι.. θα το γυρισω σε 2.4 και θα το δοκιμασω μεσημερι που θα μαι σπιτι και βλεπουμε..

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, το πρόβλημα περίπου εντοπίστηκε! Το drain γίνεται με ανοικτό wifi.. Όταν το wifi είναι κλειστό έχω 1% περίπου στις 2.5 ώρες!

ΟΙ εφαρμογές που έχω είναι κλασικές σχετικά, και τις χρησιμοποιώ πολύ καιρό από προηγούμενα κινητά μου όποτε εκτός και αν δεν έχουν κάνει κάποια πατάτα σε κάποιο update δεν φταίει εφαρμογή.

ΣΤΑ ενδότερα τώρα! Καμία λύση?

 

Edit: ψαχνοντας επεσα πανω σε αυτο. Χρησιμοποιω 5ghz wifi σπιτι.. θα το γυρισω σε 2.4 και θα το δοκιμασω μεσημερι που θα μαι σπιτι και βλεπουμε..

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

 

χμμ, θα δω και εγω αν στα 5 εχω θεμα μιας και εχω στο σπιτι 5. Τα 5 δεν εχουν μεγαλη εμβελεια και δουλευει οριακα ισως..εγω δεν το βαζω ποτε στα 5 καθως το σπιτι ειναι 150τμ και εκτος οτι δεν πιανει σε ολο, ακομα και στα διπλα δωματια ειναι στη 1 γραμμη, εξαλλου και στα 2.4 δεν ειναι πιο γρηγορο το ιντερνετ, μονο για μεταφορα αρχειων αξιζει.

Τωρα μια ερωτηση, οταν εκανες επαναφορα εργοστασιακων, το εστησες απο την αρχη ή επανεφερες κανα back up ρυθμισεων και εφαρμογων?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

χμμ, θα δω και εγω αν στα 5 εχω θεμα μιας και εχω στο σπιτι 5. Τα 5 δεν εχουν μεγαλη εμβελεια και δουλευει οριακα ισως..εγω δεν το βαζω ποτε στα 5 καθως το σπιτι ειναι 150τμ και εκτος οτι δεν πιανει σε ολο, ακομα και στα διπλα δωματια ειναι στη 1 γραμμη, εξαλλου και στα 2.4 δεν ειναι πιο γρηγορο το ιντερνετ, μονο για μεταφορα αρχειων αξιζει.

Τωρα μια ερωτηση, οταν εκανες επαναφορα εργοστασιακων, το εστησες απο την αρχη ή επανεφερες κανα back up ρυθμισεων και εφαρμογων?

 

ναι, και εμενα εντυπωση μου εκανε για το wifi! με το s7 -s8 δεν ειχα ποτε προβλημα! ισως ειχε πιο δυνατο σημα? δεν ξερω!

το ειχα στα 5gbz γιατι οντως κανω μεταφορα αρχειων συχνα, απο τον es file explorer εχω φτιαξει ενα ftp server στο κινητο που το ανοιγω και μεταφερω απ το pc αρχεια, για να μην συνδεω ολη την ωρα το καλωδιο..

 

το εστησα απ την αρχη, το μονο Backup που επανεφερα ηταν απο το sms backup and restore τα μηνυματα και το αρχειο κλησεων καθως και απο το nova launcher τις ρυθμισεις και τη διαταξη εικονιδιων κλπ. εφαρμογες εγκατέστησα απ την αρχη και εκανα τις ρυθμισεις που ηθελα.. αλλωστε δεν ειναι ρουταρισμενο το τηλεφωνο για να χρησιμοποιησω titanium κλπ

 

επισης, εριξα τωρα μια ματια στην καταναλωση mb απο wifi, Και ειδα νορμαλ χρηση. δηλαδη δεν ειναι οτι καποια εφαρμογη πχ εστελνε μονη της ολη την ωρα. 1Gb εχω σε 2 μερες..

Edited by emperor4her
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...