Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα μια ερώτηση : Το ευρωπαϊκό v30 το καλύπτει διετή επίσημη εγγύηση σε αντιπροσωπεία στη Ελλάδα;

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το φθηνότερο V30 από ελληνικό κατάστημα σήμερα είναι 545 ευρώ και εφόσον πήρε τα πράγματα του V30s thinq παραμένει κορυφαία επιλογή σε πολύ καλή τιμή

 

Τα 2 καταστηματα του bestprice δεν τα εμπιστευομαι προσωπικα για να ακουμπησω τοσα χρηματα,ειδικα απο την στιγμη που δεν εχουν καν φυσικο καταστημα.

Link to comment
Share on other sites

Τα 2 καταστηματα του bestprice δεν τα εμπιστευομαι προσωπικα για να ακουμπησω τοσα χρηματα,ειδικα απο την στιγμη που δεν εχουν καν φυσικο καταστημα.

 

αν στελνουν αντικαταβολη και μπορεις να κανεις ενα προχειρο ελεγχο συσκευασιας ή αν εχουν καλες και πολλες αξιολογησεις, δε νομιζω οτι ειναι προβλημα..

αξιζει να το χτυπησεις φθηνα, συν οτι το σερβις φαινεται να κανει καλη δουλεια, αρα εισαι καλυμμενος.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Νίκο μέχρι στιγμής δεν έχω δει κάποια αρνητική διαφορά στη μπαταρία. Μη σου πω ότι ίσως έχει και πιο μικρό stand by drain.

 

Παπάδες δηλαδή.

Μακάρι να είναι έτσι, αν ξέραμε και για φλασαρισμα καλά θα ήταν. Να ρωτήσουμε στο g5 που θα έχει πιο πολύ κόσμο ?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ονειρο ηταν και παει το s9 βλεπω..:Dγια το πισωγυρισμα σε αλλες συσκευες τι χρειαζεται συνηθως?καμια γνωση ειδικη ή απλα απο τις λειτουργιες και ρυθμισεις του τηλεφωνου?ειμαι λιγο ασχετος...:(:(
Link to comment
Share on other sites

Παπάδες δηλαδή.

Μακάρι να είναι έτσι, αν ξέραμε και για φλασαρισμα καλά θα ήταν. Να ρωτήσουμε στο g5 που θα έχει πιο πολύ κόσμο ?

Μπορείς να δεις και στο xda αν αναφέρουν τίποτα..
Link to comment
Share on other sites

ονειρο ηταν και παει το s9 βλεπω..:Dγια το πισωγυρισμα σε αλλες συσκευες τι χρειαζεται συνηθως?καμια γνωση ειδικη ή απλα απο τις λειτουργιες και ρυθμισεις του τηλεφωνου?ειμαι λιγο ασχετος...:(:(

 

ενα εργαλειο, που στη samsung Λεγεται πχ flashtool, και δεν ειναι επισημο αλλα εδω νομιζω υπαρχει επισημο και το αρχειο της ρομ που θες να βαλεις, δηλαδη σα να λεμε σε γλωσσα υπολογιστων, ενα cd των windows να κανεις το φορματ..

Ειναι απλο αλλα μπορει να μπλεξεις αν δεν προσεξεις και δεν ξερεις.

 

Μπορείς να δεις και στο xda αν αναφέρουν τίποτα..

 

 

Σωθηκες, και εδω που μπαινω, το κανω επειδη δουλευω σε υπολογιστη και ξεσκαω, δεν ασχολουμαι με αλλο φορουμ κλπ. Αν προλαβω ΣΚ θα κοιταξω αλλιως θα τη ριξω οταν θα εχω χρονο και ο,τι γινει.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ισα ισα! Ενα προγραμμα κατεβαζες στο pc ,την έκδοση λογισμικου που θέλεις ακολουθουσες καποια βηματα απλα και έτοιμος! Κ εντος εγγυησης φυσικα!!

Άρα είναι κάτι που δε γίνεται απο τον οποιονδήποτε...
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανονικά εργαλείο για φλασαρισμα ειτε σε upgrade ειτε downgrade

http://www.droidviews.com/download-lg-flash-tool-to-flash-kdz-and-tot-firmwares/

https://lg-flashtool.com/

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ε με λίγη βοήθεια μπορώ να το κάνω αν χρειαστεί.καλα ακούγονται τα πράγματα πάντως για το ορεο.αν δώσετε και κάποιο στοιχείο για τη μπαταρία τώρα που τη δουλεύετε λίγες μέρες μάλλον θα την περάσω και γω
Link to comment
Share on other sites

Νίκο μέχρι στιγμής δεν έχω δει κάποια αρνητική διαφορά στη μπαταρία. Μη σου πω ότι ίσως έχει και πιο μικρό stand by drain.
Ε με λίγη βοήθεια μπορώ να το κάνω αν χρειαστεί.καλα ακούγονται τα πράγματα πάντως για το ορεο.αν δώσετε και κάποιο στοιχείο για τη μπαταρία τώρα που τη δουλεύετε λίγες μέρες μάλλον θα την περάσω και γω
10 χαρακτήρες
Link to comment
Share on other sites

Το είδα αυτό.κατι πιο αναλυτικό ίσως..σε καθημερινή χρήση αν τα πάει ίδια με πριν κτλ τώρα που πέρασαν λίγες μέρες..ευχαριστω

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης δεν ξέρω αν αναφέρθηκε. Μόνο κάμερα είναι η διαφορά?κάτι στο υι κάτι σε μορφοποίηση?Όλα ίδια φαίνονται?Όχι ότι εχει θεμα.κουβεντα να γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανακάλυψα ότι με double tap τη status bar κλειδώνει το κινητό, χωρίς μετά να θέλει pattern ή δακτυλικό για να ανοίξει. Επίσης με ένα mod που έφτιαξα στο tasker το έκανα να κλειδώνει με διπλό ταπ οπουδήποτε στη home screen.. Edited by agpol07
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω πάλι γιατί δεν έλαβα απάντηση αν και νομίζω ότι το ευρωπαϊκό μοντέλο έχει κανονικά εγγύηση στην Ελλάδα θα ήθελα μια επιβεβαίωση. Επίσης μπορεί κάποιος να μου πει κατά πόσο είναι ανθεκτική η συσκευή σε καθημερινή χρήση γιατί το όλο γυαλί το φοβάμαι κάπως.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ανακάλυψα ότι με double tap τη status bar κλειδώνει το κινητό, χωρίς μετά να θέλει pattern ή δακτυλικό για να ανοίξει. Επίσης με ένα mod που έφτιαξα στο tasker το έκανα να κλειδώνει με διπλό ταπ οπουδήποτε στη home screen..

 

Mαλλον ειναι προσθήκη της Oreo.Γιατί σε έμενα που είμαι με την 7 ακομη ζητάει Patern για να ανοίξει.

Link to comment
Share on other sites

Ραδιόφωνο φμ έχει κανονικά σωστά;

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Δεν την έχει βάλει κανείς ακόμα?χαχαχα.καλα το πάμε..αφου δεν υπάρχει γκρίνια για την ορεο θα τη βάλω με την πρώτη ευκαιρία και γω.αν προλάβω και πριν το σκ..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ραδιόφωνο φμ έχει κανονικά σωστά;

 

Έχει κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον ειναι προσθήκη της Oreo.Γιατί σε έμενα που είμαι με την 7 ακομη ζητάει Patern για να ανοίξει.
Υπάρχει περίπτωση να έχεις nova και να το έχεις και εκεί επιλεγμένο? Επίσης το KnockOn το έχεις on να φανταστώ εε? Εντύπωση μου κάνει, γιατί δεν διάβασα να λένε μόνο για Oreo. Ψαξτο αν δεν βαριέσαι.

 

Επίσης με Oreo δεν μπορείς να κρύψεις τα navigation buttons στη home screen. Θέλει και εκεί έξτρα app να κατεβάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους βρήκα και τρόπο να πηγαίνω στο προηγούμενο app με gesture. Μου είχε λείψει πολύ μετά το 1+. Όποιος ενδιαφέρεται να κατεβάσει το All in one gestures. Είναι free με πάρα πολλές ρυθμίσεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Επειδή αν όλα πάνε καλά σε λίγες μέρες θα το έχω στα χέρια μου, ποιο tempered glass χρησιμοποιείτε; κατάλαβα ότι λόγω καμπυλοτητας υπάρχει μια δυσκολία. Α και με τι θήκη;

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...