Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν άντεξα την έβαλα από εδώ https://forum.xda-developers.com/lg-v30/how-to/h930-pie-build-v30q-sep-1-2019-security-t3966164/page2.

Όλα κομπλέ με την διαδικασία....

Άλλος να πάρει σειρά ;;;;;;;;;););););)

 

Ωραίος...Εντυπώσεις??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Φιλε το κινητο αξιζει με χιλια τα λεφτα του ακομα και τωρα!Σου δινει την αισθηση οτι εχεις φετινη ναυαρχιδα στα χερια σου!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες!

Εχει καποιος να προτεινει κανενα καλο τζαμι;

Εχω δοκιμασει τα κλασσικα τα οποια ομως ισα που καλυπτουν την φωτειζομενη οθονη χωρις να πιανουν καθολου τα περιθωρια γυρω αλλα κι εκεινα που ειναι πληρους καλυψης αλλα δεν αντεχει η κολλα τους και μαζευει σκονη κατω απο το γυαλι με αποτελεσμα να φαινεται ασχημα οταν πεφτει φως πανω στη συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλεγω το πηρα (δεν ηρθε ακομη) αλλα ρωταω για μα μην φορμαρω την καρτα τζαμπα

Βάλε τα αρχεία σου κάπου, φόρμαρε την κάρτα, βάλε την να την διαβάσει εξ αρχής και να την φορμάρει κιόλας εάν χρειαστεί και μετά πέτα μέσα ότι αρχείο είχες. Αυτός είναι ο σωστός τρόπος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες!

Εχει καποιος να προτεινει κανενα καλο τζαμι;

Εχω δοκιμασει τα κλασσικα τα οποια ομως ισα που καλυπτουν την φωτειζομενη οθονη χωρις να πιανουν καθολου τα περιθωρια γυρω αλλα κι εκεινα που ειναι πληρους καλυψης αλλα δεν αντεχει η κολλα τους και μαζευει σκονη κατω απο το γυαλι με αποτελεσμα να φαινεται ασχημα οταν πεφτει φως πανω στη συσκευη.

 

Μονο το whitestone θα καθετε καλα..

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Μονο το whitestone θα καθετε καλα..

 

Ναι καπου ειχα διαβασει για το συγκεκριμενο απλα με ειχε αποτρεψει η διαδικασια τοποθετησης,το υψηλο κοστος και η πιθανοτητα μην τυχον προκληθει ζημια στην οθονη μου αν χρειαστει να το αφαιρεσω..το εχεις δοκιμασει;

Link to comment
Share on other sites

Ναι , είναι υψηλο το κοστος αλλα αν θελεις γυαλί και να καθέτε τελεια προσταυοντας την οθόνη σου τότε δεν έχεις πολλες επιλογες . αλλιως πας σε ζελατινα
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Ναι καπου ειχα διαβασει για το συγκεκριμενο απλα με ειχε αποτρεψει η διαδικασια τοποθετησης,το υψηλο κοστος και η πιθανοτητα μην τυχον προκληθει ζημια στην οθονη μου αν χρειαστει να το αφαιρεσω..το εχεις δοκιμασει;

 

ενημερωτικά να σου πω πως η οθόνη έχει 273 ευρώ και η πιο φτηνή στο ebay 100+

και σκέτο digitaizer δεν κυκλοφορεί......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το τελευταίο 6μηνο το έχω χωρίς προφύλαξη, χωρίς να έχω παρατηρήσει γρατζουνιές..

 

Και γω ένα χρόνο

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω την μαυρη αληθεια μου κι εμενα μου αρεσει παρα πολυ χωρις προστασια,εχει αλλη αισθηση αλλα δυστυχως λογω της φυσης της δουλειας μου μεσα στα εργοταξια δεν ειναι δυνατον να το αφησω ετσι ακαλυπτο γιατι ειναι δεδομενο οτι αργα η γρηγορα θα το κλαιω.

 

Δεν το πηρα για δευτερο να το εχω να καθεται σχεδον ολη μερα..ειναι ενα καταπληκτικο τηλεφωνο και θελω να το χαρω οσο με βγαλει,οποτε το γυαλι ειναι μονοδρομος..εχω αυτη τη στιγμη εκεινο που καλυπτει σχεδον ολη την οθονη αλλα δυστυχως κατω απο τις ακρες επειδη δεν κολλαει γερα εχει μαζεψει λιγη σκονη παρολο που η θηκη του ειναι απο τις καλες και σχεδον εφαπτεται με το γυαλι.

 

Εψαξα λιγο εκεινο που προτεινε ενας φιλος χτες,το whitestone dome,ειναι ομως αρκετα ακριβο και δεν ξερω που θα καταληξει αυτη η ιστορια με την μη υπαρξη καλου γυαλιου σε προσιτη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω την μαυρη αληθεια μου κι εμενα μου αρεσει παρα πολυ χωρις προστασια,εχει αλλη αισθηση αλλα δυστυχως λογω της φυσης της δουλειας μου μεσα στα εργοταξια δεν ειναι δυνατον να το αφησω ετσι ακαλυπτο γιατι ειναι δεδομενο οτι αργα η γρηγορα θα το κλαιω.

 

Δεν το πηρα για δευτερο να το εχω να καθεται σχεδον ολη μερα..ειναι ενα καταπληκτικο τηλεφωνο και θελω να το χαρω οσο με βγαλει,οποτε το γυαλι ειναι μονοδρομος..εχω αυτη τη στιγμη εκεινο που καλυπτει σχεδον ολη την οθονη αλλα δυστυχως κατω απο τις ακρες επειδη δεν κολλαει γερα εχει μαζεψει λιγη σκονη παρολο που η θηκη του ειναι απο τις καλες και σχεδον εφαπτεται με το γυαλι.

 

Εψαξα λιγο εκεινο που προτεινε ενας φιλος χτες,το whitestone dome,ειναι ομως αρκετα ακριβο και δεν ξερω που θα καταληξει αυτη η ιστορια με την μη υπαρξη καλου γυαλιου σε προσιτη τιμη.

 

Γιατι δεν δοκιμαζεις μια θηκη τυπου πορτοφολι για να ξενοιασεις και απο γυαλι και απο πτωσεις ή κακουχιες??

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε αυτό https://www.aliexpress.com/item/32996700177.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5ab04c4dPnZN8O το έχω βάλει στο δικό μου, απόλυτα ικανοποιημένος
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως μπορουμε να βρουμε τα wallpapers που εχουν τα κινητα με την 9 pie οπως π.χ.

https://m.gearbest.com/cell-phones/pp_009182653964.html?wid=1349303

 

https://m.gearbest.com/screen-protectors/pp_009558272067.html?wid=1433363

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Παρελαβα αυτη την θηκη σημερα απο ebay αλλα δεν με βολεψε.Αν την θελει κανεις p.m.! Ευχαριστω και σορυ!

 

https://www.ebay.com/itm/For-LG-V30-Built-in-Screen-Protector-Rugged-Shockproof-Poetic-Revolution-Case/153151222417?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Link to comment
Share on other sites

Όποιος είναι root μπορεί να βάλει το zRam από magisk, μέχρι να βγει το update, το οποίο κάνει πολύ καλή δουλειά στη διαχείριση μνήμης. Πάνω από 3 δεν περνάει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια την αντροιντ 10 μαλλον δε θα την παρουμε,ε;

 

Εδώ κάνουμε αμάν για το update που θα στρώσει την ram στην 9,περιμένεις και την 10 εσύ; Αποκλείεται. Αν πάντως η πολυαναμενομενη αναβάθμιση είναι όπως πρέπει το κινητό για αρκετό καιρό θα είναι κομπλέ.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...