Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιας και το αναφεραμε εχουμε κανενα νεοτερο σχετικα με την αναβάθμιση?
HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μιας και το αναφεραμε εχουμε κανενα νεοτερο σχετικα με την αναβάθμιση?

Λογικά είναι θέμα ημερών, αλλά πόσων δεν ξέρουμε...

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Λογικά είναι θέμα ημερών, αλλά πόσων δεν ξέρουμε...

 

Αντε να δουμε...

Βασικα πρωτη φορα περιμενω αναβαθμιση του v30 πως και πως.

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Παιδια την αντροιντ 10 μαλλον δε θα την παρουμε,ε;

 

LG έχεις.

να λες και ευχαριστώ που έχουμε την 9

Πιστεύω το galaxy S8 που είναι ίδια γενιά με το V30 θα πάρει android 10

Να τα βλέπει αυτά η LG να μην απορεί μετά για τις πωλήσεις.

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

LG έχεις.

να λες και ευχαριστώ που έχουμε την 9

Πιστεύω το galaxy S8 που είναι ίδια γενιά με το V30 θα πάρει android 10

Να τα βλέπει αυτά η LG να μην απορεί μετά για τις πωλήσεις.

Διαφήμιση της Samsung κάνεις εσύ τώρα; Και πιστεύεις ότι θα πάρει το s8 Android 10. Μάλλον το θες πολύ αλλά.... https://www.sammobile.com/samsung/android-10-update/amp/

Link to comment
Share on other sites

Απίθανο να πάρει η σειρά s8,s8 plus & note 8 άλλο major update. Πάντως το s8 plus μου με την 9 το θεωρώ εξαιρετική συσκευή για αρκετό καιρό ακόμη. Φοβερή δουλειά η σαμμυ σε όλα...έτσι θα έπρεπε να είναι κανονικά τα Samsung, ας ελπίσουμε ότι θα διορθωθούν κι εδώ ότι bugs έχουν εμφανιστεί στην συσκευή σας
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, χρησιμοποιεί κανείς skin για την πλάτη του κινητού του; Ψήνομαι να παραγγείλω ένα διάφανο επειδή μου αρέσει πολύ η μπλε πίσω πλευρά του και δεν θέλω θήκες που του δίνουν όγκο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, χρησιμοποιεί κανείς skin για την πλάτη του κινητού του; Ψήνομαι να παραγγείλω ένα διάφανο επειδή μου αρέσει πολύ η μπλε πίσω πλευρά του και δεν θέλω θήκες που του δίνουν όγκο.

 

Καλημέρα χρησιμοποιουσα εγώ. Μια χαρά είναι και σχετικά ανθεκτικό. Τώρα εδώ και 2 μήνες χρησιμοποιώ άλλο σκιν αλλά όχι διαφανές έχει χρώμα και υφή ξύλου. Όμορφο και αυτό. Αν δεν σου πέσει το κινητό, δεν έχεις θέμα η προστασία είναι ικανοποιητική.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χρησιμοποιουσα εγώ. Μια χαρά είναι και σχετικά ανθεκτικό. Τώρα εδώ και 2 μήνες χρησιμοποιώ άλλο σκιν αλλά όχι διαφανές έχει χρώμα και υφή ξύλου. Όμορφο και αυτό. Αν δεν σου πέσει το κινητό, δεν έχεις θέμα η προστασία είναι ικανοποιητική.

 

Ευχαριστώ πολύ. Φαντάζομαι το παρήγγειλες από ΗΠΑ (εγώ σκέφτομαι slickwraps). Λόγω μικρής αξίας δεν θα είχες θέμα με τελωνείο.

Edited by KLEO67
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Φαντάζομαι το παρήγγειλες από ΗΠΑ. Λόγω μικρής αξίας δεν θα είχες θέμα με τελωνείο.

 

Όχι από Ευρώπη και Κίνα βρίσκεις, ebay και aliexpress. Αν δεν τα βρεις πες μου να σου στείλω η pm.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Όχι από Ευρώπη και Κίνα βρίσκεις, ebay και aliexpress. Αν δεν τα βρεις πες μου να σου στείλω η pm.

 

Το συγκεκριμένο που θελω και είναι διάφανο το βρίσκω μόνο στο site που έγραψα. Δεν το βρίσκω ebay. Παραθέτω το link:

 

https://www.slickwraps.com/naked-wrap-for-lg-v30.html

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο που θελω και είναι διάφανο το βρίσκω μόνο στο site που έγραψα. Δεν το βρίσκω ebay. Παραθέτω το link:

 

https://www.slickwraps.com/naked-wrap-for-lg-v30.html

 

Ναι οκ κατάλαβα, είναι τελείως διάφανο. Αν σου αρέσει προχώρα το δεν θα έχεις θέμα με τελωνείο φυσικά με τέτοια τιμή.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Εμένα όχι ακόμα

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Στην πολύ χρήση έχει αναφερθεί ότι σε κάποιους έμεναν 800 MB και πηγε στα 1300 με την αναβάθμιση
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Εμένα λιγότερα που μένουν. Προς το παρόν πάντως δεν έχω τίποτα ούτε στο lg bridge. Αναμονή λοιπόν.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Καλά νέα, δεν το έχει αφήσει στην μοίρα του το V30 η LG, 912ΜΒ η αναβάθμιση σημαίνει ότι έχει αλλαγές μέσα. Δείτε και για καμιά προσθήκη αν υπάρχει κάτι νέο.

 

Πήρα και εγώ στο V40 πριν καμιά δεκαριά μέρες αλλά ήταν 217ΜΒ δηλαδή μόνο η επιδιόρθωση ασφαλείας:happy:

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα τπτ ακομα ουτε με ota ουτε και με bridge.

 

Αλλες εντυπωσεις απο τα παιδια που την εβαλαν?

Σιγουρα καλύτερη απο τη προηγούμενη...

HTC 10 / HTC M8 stock 6.0 / Google NEXUS 9
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα τπτ ακομα ουτε με ota ουτε και με bridge.

 

Αλλες εντυπωσεις απο τα παιδια που την εβαλαν?

Σιγουρα καλύτερη απο τη προηγούμενη...

 

Εγω που την εχω περασει απο χτες το απογευμα δε βλεπω καποια ουσιαστικη αλλαγη..ιδια συμπεριφορα και σε αποδοση αλλα και σε μπαταρια θα ελεγα.

Επισης καμια αλλαγη στη ραμ..παραμενει χαμηλα η διαθεσιμη στα 800mb με 1gb,αναλογα με το ποσες εφαρμογες τρεχουν εκεινη τη στιγμη.

Γενικα σαν αποκριση παραμενει ιδιο χωρις ιδιαιτερα κολληματα.

Ισως θελει καποιες μερες ωστε να στρωσει με βαση τη χρηση;

Βεβαια το εχω φορτωσει και καμποσο με εφαρμογες και παιζει βασικο ρολο αυτο.

Παντως επαναφορα εργοστασιακων δεν εκανα οποτε ισως οφειλεται και σε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια λεπτομέρεια δεν έχω παρατηρήσει. Το σίγουρο είναι ότι βελτιωνει τη ΡΑΜ και την αποδοσ και ταχύτητα. Αυτά καταλαβα εξ αρχής
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω ότι ενώ άλλα regions έχουν πάρει κανονικά την αναβάθμιση το dec, που είναι και το δικό μου, ακόμα τίποτα. Κανένας άλλος εδώ που να την έχει πάρει ή να έχει ακούσει κάτι;

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...