Jump to content

LG V30


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτο εισαι λαθος γιατι και το Kiniti εχω αναφερει στο τελευταιο link που εχει πολλες κιολας προσφατες αρνητικες κριτικες.

 

Περαν τουτου θα ηθελα να δω σε επιστροφη χρηματων(οπως ετυχε σε οσους εφαγαν bootloop σε G4 και nexus 5x)τι θα κανει η αντιπροσωπεια.

Το απο που θα αγορασει ο καθενας προφανως ειναι δικαιωμα του

 

Επισης εχετε υποψη σας οτι η procordia μιας και δεν εισαγονται πλεον στην χωρα μας τα κινητα επισημα κανει μονο επισκευη στα κινητα.

Για αντικατασταση με αλλη συσκευη και επιστροφη χρηματων ειναι υπευθυνος ο πωλητης που εγινε η αγορα.

 

Αρα οχι το καταστημα δεν ειναι υπευθυνο μονο στην περιπτωση του doa.

 

Έχω αναφέρει και το kiniti.net το είδα μετά και έκανα edit. Δες το.

Όσο για τα υπόλοιπα που λες είναι εκτός τόπου και χρόνου, υπήρξε κινητό που έκανε bootloop στις 7 μέρες ?? Δε νομίζω. Μετά τις 7 δεν έχει καμία σχέση το μαγαζί, δεν είναι φιλανθρωπικα ιδρύματα. Μερικοί νομίζετε ότι επειδή έχουμε 5 δικαιώματα πρέπει τα μαγαζιά να ξεπουλιουνται για 5 ευρώ κέρδος.

Άρα από εκεί που λέγαμε για φθηνό μαγαζί έχεις πάει σε άλλο θέμα άσχετο που είναι το μετά και αν το σκέφτεσαι τόσο πολύ πάρε Samsung, απλά κοιτάς λάθος συσκευές... Δε νομίζω ότι χρειάζεται να πούμε κάτι παραπάνω

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως σαν κάτοικος Ελευσίνας, θα σας συνιστούσα να αποφύγετε τα μαγαζιά της πόλης. Πολύ απάτη με τιμολόγια (βασικά αποφεύγουν και αποδείξεις και τιμολόγια να κόβουν). Ειδικά εάν χρειάζεστε εγγύηση καταστήματος στα δικαρτα (και όχι μόνο) , θα μπλεξετε άσχημα.

 

Εμένα πάντως μου το έστειλαν με απόδειξη κανονικά. Τώρα αν θες τιμολόγιο αλλά σου δίνουν ίδια τιμή, τίποτα άλλο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου το έστειλαν με απόδειξη κανονικά. Τώρα αν θες τιμολόγιο αλλά σου δίνουν ίδια τιμή, τίποτα άλλο.

 

Μην είσαι σίγουρος ότι είναι ορίτζιναλ απόδειξη :-)

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή χρημάτων για ποιο λόγο;

Πάντως το g6-αγορασμένο από μεγάλη αλυσίδα-κατευθείαν procordia το έστειλα,αφου μίλησα με lg hellas.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε g4 Επίσης με bootloop δεν υπήρξε επιστροφή χρημάτων. Ξέρεις κάποιον που πηρε επιστροφή.

Αγορασμένο απο skroutz κ πολύ πολύ γνωστό κατάστημα!!

Τι σημαίνει αντικατάσταση με άλλη συσκευή;;;

Υπάρχει κατάστημα το οποίο αντικαθιστά συσκευή που βγάζει πρόβλημα;;;;;

 

Στην περιπτωση του G4 υπηρχε κοσμος ο οποιος ηταν πολυ συχνα στα service με αλλαγες μητρικων,το ιδιο και στην περιπτωση του g5 με την οθονη του και το bleeding/καμμενα pixel.

Εκει λοιπον που βλεπει ο καταναλωτης/πελατης οτι η επισκευη του προιοντος που αγορασε δεν μπορει να πραγματοποιηθει και τα προβληματα συνεχιζονται και ειναι συνεχεια στα service και εν μερη δεν χρησιμοποιει καν την συσκευη που πληρωσε,εχει το δικαιωμα να ζητησει αντικατασταση συσκευης με αλλη ιδιων ή καλυτερων χαρακτηριστικων ή επιστροφη χρηματων.

 

Οσοι λοιπον πηγαιναν συχνα στην procordia για τα παραπανω συμβαντα,οι περισσοτεροι με το που τα επαιρναν τα κινητα πισω απο το service τα εβαζαν αγγελια για να ξεμπλεξουν. Ελαχιστοι ομως που το κυνηγησαν πηραν τα χρηματα τους πισω ή τους εδωσαν αλλη συσκευη απο το καταστημα της αγορας.Ειχαν αναφερθει στο διπλα θεμα.

 

Αλλος youtuber του εβγαλε το nexus 6p του Bootloop και η google του το αντικατεστησε(επειδη ειχε καταργηθει σαν μοντελο)με το επομενο Pixel xl.

Αν εχετε ορεξη μπορειτε να ρωτησετε τους αρμοδιους φορεις για τις ευθυνες ενος μαγαζιου πωλητη οσον αφορα την πωληση ενος κινητου σε περιπτωση βλαβης αν περιοριζονται μονο στο doa και στην αρχικη πωληση της συσκευης.

 

Περαν τουτου για να μην ξεφευγω αλλο απο το θεμα εγω αυτο που εγραψα εξ αρχης ειναι οτι συγκεκριμενα τα φθηνοτερα του bestprice θελουν μεγαλη προσοχη στο θεμα της αγορας ενος κινητου,ειδικα αν μιλαμε στα χρηματα του V30 και πανω.

Οπως ενδιαφερεται ας ριξει μια ματια στις αρνητικες κριτικες για να ξερει που θελει να αφησει τα χρηματα του.

Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι σίγουρος ότι είναι ορίτζιναλ απόδειξη :-)

 

Δεν είναι από ταμειακη. Ένα απλό Α4 είναι, δεν είναι υποχρεωτικό να έχει φορολογικό μηχανισμό..αππ εκεί και πέρα αν δεν τα δηλώνουν δε με απασχολεί, σας εγγύηση με καλύπτει. Εξάλλου κανένα σέρβις δεν περνάει από εφορία, απλά ένα χαρτί θέλουν.. Και να στο πω και αλλιώς, ξέρω κόσμο που φτιάχνει εικονικές αποδείξεις για το σέρβις. Οπότε αυτό που λες μάλλον δεν ισχύει καν. Εξάλλου δε μπορεί κανείς να μην έχει πάει σέρβις στα τόσα κινητά που πουλάνε. Αν υπήρχε πρόβλημα θα είχε φανεί τόσο καιρό, δεν είναι χτεσινό το μαγαζί.

Ελπίζω να σε κάλυψα

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ουαου.... πείραξες κάτι ή έτσι απλά έστρωσε;;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Είδα ότι το yahoo mail μου προκαλούσε drain το έσβησα και το ξαναβαλα, το παρακολούθησα και τώρα είναι μια χαρά
"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Για το v30 υπήρχαν κρούσματα με bootloop και παρόμοια περιστατικά που είχαν στιγματίσει παλιότερες κυκλοφορίες?
Μπα σκυλί. Εγώ είμαι με unlocked bootloader root και custom Rom από νωρίς :) Δεν έχω ακούσει κανένα κρούσμα. Γενικά σε όλα τα τελευταία LG όχι μόνο στο V30.
Link to comment
Share on other sites

Για το v30 υπήρχαν κρούσματα με bootloop και παρόμοια περιστατικά που είχαν στιγματίσει παλιότερες κυκλοφορίες?

Κανένα δεν έχω ακούσει, γενικά δεν έχω ακούσει βλάβη 1 χρόνο μετά

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν πάει καλά στα στατιστικά της μπαταρίας. Μου λέει από το απόγευμα ότι έχω 3 ώρες και 20 λεπτά χρήση οθόνης ενώ προφανώς έχω κάνει αρκετή χρήση από τότε...

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν πάει καλά στα στατιστικά της μπαταρίας. Μου λέει από το απόγευμα ότι έχω 3 ώρες και 20 λεπτά χρήση οθόνης ενώ προφανώς έχω κάνει αρκετή χρήση από τότε...

Ανέβασε τα αν μπορείς να τα δούμε ή πες τα όλα, σύνολο χρήσης, υπόλοιπο, άλλες εφαρμογές χρόνοι κλπ.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε τα αν μπορείς να τα δούμε ή πες τα όλα, σύνολο χρήσης, υπόλοιπο, άλλες εφαρμογές χρόνοι κλπ.

 

Είναι ξεκάθαρα bug. Αφού θυμάμαι ότι από τις 7 το απόγευμα που το τσέκαρα έλεγε ακριβώς ίδια στατιστικά στην οθόνη. Αντίθετα τον χρόνο αναμονής το λέει σωστά. Θα το παρακολουθώ και αύριο και βλέπουμε. Σίγουρα είναι περίπου στις 5 ώρες sot

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ειχα πει οτι ηθελα σεπτεβρη να αποκτησω το β30 αλλα η ρημαδα η ζωή δεν καταφερα να συγκεντρωσω τα απαιτουμενα οποτε πηρα κατι πιο "υποδεεστερο" αλλα εξισου τουμπανο με 100 ευρω λιγοτερα καμερες τουμπανο θυρα Σε κλπ. Εχε γεια β30. :(
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι ειχα πει οτι ηθελα σεπτεβρη να αποκτησω το β30 αλλα η ρημαδα η ζωή δεν καταφερα να συγκεντρωσω τα απαιτουμενα οποτε πηρα κατι πιο "υποδεεστερο" αλλα εξισου τουμπανο με 100 ευρω λιγοτερα καμερες τουμπανο θυρα Σε κλπ. Εχε γεια β30. :(

 

δεν πειραζει φιλε μου, ολα τα κινητα σημερα ειναι καλα, οι ζωη εχει αλλες προτεραιοτητες πιστευω και αυτο να κοιτας. Ποιο πηρες αν επιτρεπεται? G6?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει φιλε μου, ολα τα κινητα σημερα ειναι καλα, οι ζωη εχει αλλες προτεραιοτητες πιστευω και αυτο να κοιτας. Ποιο πηρες αν επιτρεπεται? G6?

 

Sony xa 2 ultra ειναι λιγο γκουμουτσα αλλα εμενα δε με πειραζει μου σρεσει.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Να χαιρετίσω κι εγώ τη παρέα...

Εγώ πάντως κατάφερα να μαζέψω το χρήμα, για να αντικαταστήσω το αγαπημένο μου G2 κι εδώ και ένα μήνα, είμαι ένας πανευτυχής κάτοχος V30.

Μέχρι τώρα, το κινητό είναι άψογο, χωρίς κολλήματα ή battery drain...

Σας παρακολουθώ καιρό και σας διαβάζω και τώρα είπα να γίνω λίγο πιο ενεργό μέλος, για να βοηθήσω ή να βοηθηθώ, αν χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

Να χαιρετίσω κι εγώ τη παρέα...

Εγώ πάντως κατάφερα να μαζέψω το χρήμα, για να αντικαταστήσω το αγαπημένο μου G2 κι εδώ και ένα μήνα, είμαι ένας πανευτυχής κάτοχος V30.

Μέχρι τώρα, το κινητό είναι άψογο, χωρίς κολλήματα ή battery drain...

Σας παρακολουθώ καιρό και σας διαβάζω και τώρα είπα να γίνω λίγο πιο ενεργό μέλος, για να βοηθήσω ή να βοηθηθώ, αν χρειαστεί.

 

Καλώς ήρθες και με Γειά το κινητό, εύχομαι να το ευχαριστηθεις..είναι από τα πιο πλήρη αυτή τη στιγμή και σε ιδανική τιμή.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και με Γειά το κινητό, εύχομαι να το ευχαριστηθεις..είναι από τα πιο πλήρη αυτή τη στιγμή και σε ιδανική τιμή.

Ουφφφ...Samsung s9 plus η lg v30

Η χρηματική διαφορά πες ότι δεν υπάρχει...καθαρά σαν σύνολο και μόνο

Τίποτα άλλο

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ουφφφ...Samsung s9 plus η lg v30

Η χρηματική διαφορά πες ότι δεν υπάρχει...καθαρά σαν σύνολο και μόνο

Τίποτα άλλο

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

 

Χαχα, σχετικό είναι. Εμένα μου αρέσουν και τα 2 και είναι πλήρη. Σαν σχέδιο, κράτημα, βάρος, κλπ προτιμώ το v30. Σαν ήχο επίσης. Σαν κάμερα θεωρώ ότι δεν απέχουν πολύ ενώ η wide είναι μεγάλο συν. Ίσως το βράδυ είναι λίγο καλύτερο το S9 plus όμως..

Επίσης με gopro 6 στα 5ghz δουλεύει μόνο το S9...που μετράει για μένα. Κατά τα άλλα, με αυτά τα κριτήρια θα αποφάσιζα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Ουφφφ...Samsung s9 plus η lg v30

Η χρηματική διαφορά πες ότι δεν υπάρχει...καθαρά σαν σύνολο και μόνο

Τίποτα άλλο

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

V30, είναι έρωτας το άτιμο, πανέμορφες αναλογίες και πιάσιμο , έχω σιχαθεί τα τελευταία κινητά που είναι σαν τηλεκοντρόλ ! Και μπαταριαρα που είναι απ τα πιο σημαντικά πράγματα, έχω ξεχάσει το power bank σπίτι απ όταν το πήρα :)

Φυσικά είμαι και λάτρης της wide κάμερας

 

Αλλά εσύ θα κοιτάξεις τις προτεραιότητες σου.

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι κρυφό μενού,και

Απαντηση κλήσης με το που το πλησιάζεις στο αυτί,και κατι άλλα καλουδια υπάρχουν και δω όπως στο v10....

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

V30, είναι έρωτας το άτιμο, πανέμορφες αναλογίες και πιάσιμο , έχω σιχαθεί τα τελευταία κινητά που είναι σαν τηλεκοντρόλ ! Και μπαταριαρα που είναι απ τα πιο σημαντικά πράγματα, έχω ξεχάσει το power bank σπίτι απ όταν το πήρα :)

Φυσικά είμαι και λάτρης της wide κάμερας

 

Αλλά εσύ θα κοιτάξεις τις προτεραιότητες σου.

Με ενδιαφέρει πολύ το ζύγισμα στο χέρι,πολύ σημαντικό για μένα

Π.χ έπιασα προχθές το note 9 και απλά δεν ήταν για μένα .... too much και το λέω πολύ ευγενικά

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να χαιρετίσω κι εγώ τη παρέα...

Εγώ πάντως κατάφερα να μαζέψω το χρήμα, για να αντικαταστήσω το αγαπημένο μου G2 κι εδώ και ένα μήνα, είμαι ένας πανευτυχής κάτοχος V30.

Μέχρι τώρα, το κινητό είναι άψογο, χωρίς κολλήματα ή battery drain...

Σας παρακολουθώ καιρό και σας διαβάζω και τώρα είπα να γίνω λίγο πιο ενεργό μέλος, για να βοηθήσω ή να βοηθηθώ, αν χρειαστεί.

Μεγειά και καλώς ήρθες στην παρέα. Έκανες την καλύτερη επιλογή την σωστή στιγμή στην σωστή τιμή.;)

Edited by FJ_12
Link to comment
Share on other sites

Η πτωση τιμης του οφειλεται αποκλειστικα και μονο στην πτωση τιμης του G7.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

1000συγνωμη αλλα τα καταστηματα τα εχετε τσεκαρει που προτεινετε?

 

Ναι δεν λεω οι τιμες τους ειναι χαμηλες αλλα γιαυτο το λογο υπαρχει μεγαλο ενδιαφερον και τα παραπονα απειρα.

 

ΤΟ αλλο το καταστημα Woostore που φιγουραρει στις χαμηλες τιμες στελνει κινητα χωρις παραστατικο αγορας που ειναι παρανομο,και ενω τους το εχουν αναφερει και πελατες αυτο αυτοι συνεχιζουν.

https://www.bestprice.gr/m/5953/woostore.html#merchant-reviews

Επισης κοιτα να δεις που την διαδικασια του rma την παρουσιαζουν ως δικη τους καινοτομια....

'''' είναι πολιτική μας να επικοινωνουμε εμείς με την αντιπροσωπεια για να πηγαίνει η συσκευή που έχει πρόβλημα από εμάς στην εκάστοτε αντιπροσωπεια. Κάτι που δεν το κάνει κανένας στην ελληνική αγορά και είμαστε μοναδικοί και το κάνουμε για να βοηθάμε τους πελάτες μας ''''

 

Αν λοιπον καποιον τον ενδιαφερει απλα να παρει ενα κινητο λες και αγοραζει απο Κινα,τοτε ναι ας αγορασει απο οποιο καταστημα θελει απο bestprice και ας παρακαλα να μην παθει κατι το κινητο.

 

Αν τον ενδιαφερει η εγγυηση και το after sales support του καταστηματος,τοτε μαλλον τα πραγματα δεν ειναι τοσο απλα οσο τα παρουσιαζεις.

 

Δεν τα λεω εγω αυτα,οι πελατες στις αξιολογησεις τα λενε και απο αλλο επισης γνωστο καταστημα που φιγουραρει και αυτο στις χαμηλες τιμες

https://www.bestprice.gr/m/3295/kinitinet.html#merchant-reviews

 

Το W@@store μακρια , εμενα εκανε 1 μηνα να ερθει (παροτι ηταν 3-5 μερες στο σιτε) και ειχα προπληρώσει με πιστοτικη , Τελικα ηρθε άλλο χρωμα και άλλο μοντελο. Ειχα πει ότι ηθελα κατηγορηματικά Ευροπαικο και μου εστειλαν το DUAL από Hong Kong . Η συσκευασία ηταν ανοιγμένη και μαλιστα εγραφε πανο το κουτι ότι αν είναι ανοιγμενο μην το παραλαβετε . Τα τηλ Δεν τα σηκωνουν ποτε, μεσο MAIL εστειλα φωτο μου ειπαν ότι εχει εγγυηση κανονικα παρολο που είναι DUAL ( κουταμάρες δλδ) Και ότι δεν πειραζει που ηταν ανοιγμενο το κουτι εφόσον εχουν την δικη τους ταινία ασφαλειας . Αποδηξη ΔΕΝ ειχε μεσα .

Τελικα εμπλεξα επρεπε να κανω ολοκληρη διαδικασια και να περιμενω καιρο ξανα για τα λεφτα μου επιστροφή .

Εκανα Κριτικη στο Best Price και μουν την απεριψαν , λενε διοτι επελεξα να κρατησω το προιον .

Ευτηχως που εχω κρατημένα όλα τα Mail απαντησεις τους για να μην με περνανε για τρελο.

Με λιγα λογια καλα να παθω , Παντα από κατάστημα που εχει ΦΥΣΙΚΗ παρουσια και να το παρω στα ΧΕΡΙΑ μου να το ανοιξω μπροστα τους .

 

Το καλο τις υπόθεσης είναι ότι το κινητο είναι αψογο και δεν εχει παθει τιποτα, Αν παθει όμως καλα κρασα παει για φουντο .

 

----- προσθήκη μηνύματος 115 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε Η930 συσκευη?

Μεγαλη αναβάθμιση...

Θυμασαι τι διορθωνουν?

 

Η930DS Hong Hong , 128gb 600Mb περιπου δεν θυμαμαι σιγουρα, και όταν την περασα εγραφε ότι βελτιωνει σταθεροτητα του κινητου και κατι Security .

Edited by Spell
Link to comment
Share on other sites

Να χαιρετίσω κι εγώ τη παρέα...

Εγώ πάντως κατάφερα να μαζέψω το χρήμα, για να αντικαταστήσω το αγαπημένο μου G2 κι εδώ και ένα μήνα, είμαι ένας πανευτυχής κάτοχος V30.

Μέχρι τώρα, το κινητό είναι άψογο, χωρίς κολλήματα ή battery drain...

Σας παρακολουθώ καιρό και σας διαβάζω και τώρα είπα να γίνω λίγο πιο ενεργό μέλος, για να βοηθήσω ή να βοηθηθώ, αν χρειαστεί.

Από πού και πόσο? εγγύηση?

Άμα θέλεις σε pm

 

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG V30

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...