Jump to content

Samsung Galaxy J5 2017


GMF80
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εξαιρετικά! Ευτυχώς δεν χρειάζεται να το στήσουμε πάλι απ' την αρχή! Σ' ευχαριστώ!

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 214
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ήρθε και στο δικό μου ( Ουγγρικό ) και στης γυναίκας μου ( Ιταλικό ). Τα αναβάθμισα και όλα δουλεύουν ρολόι.Παρατήρησα νεα εικονίδια και κάποιες διαφορές στις ειδοποιήσεις. Θα το σκαλίσω λίγο να δω τι άλλαξε και θα δω.
Link to comment
Share on other sites

Επανέρχομαι μετά από αρκετό σκάλισμα. Τα πάντα δουλεύουν άψογα. Από μπαταρία μια χαρά όπως και πριν το update. Δεν παρατήρησα σημαντικές αλλαγές. Όλα καλά τελικά.
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά και σε μένα, ήρθε και στο δικό μου (ελληνικό). Μου αρέσει πολύ και το dark mode, μου είχε λείψει από εποχές Symbian. Ας απολαύσουμε λοιπόν ένα "νέο" κινητό κι ας είναι δύο ετών :-)

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι αν ρυθμίσεις την κάμερα να τραβάει βίντεο σε hevc format αυτό έχει το μισό μέγεθος. Θα τραβήξω μερικά βίντεο και θα τα δω στην τν να δω από ποιότητα τι λένε σε σχέση με το mpeg 4.Αν έχουν την ίδια ποιότητα αυτό θα είναι πολύ καλό γιατί γλυτώνεις χορό στην κάρτα μνήμης.
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα κι εγώ την έκδοση αυτή στο Ιταλικό J5 μου. Όλα δουλεύουν άψογα. Σαν κάτοχος και του N8 (έρωτας εκείνη η συσκευή), αισθάνθηκα σαν να το κρατούσα ξανά στα χέρια μου, το μαύρο φόντο και τα νέα εικονίδια μου θύμισαν έντονα την Belle, πράγματα που δεν τα είχα σε όσες συσκευές Samsung έχω αγοράσει μέχρι σήμερα. Έτσι αυτή η αναβάθμιση μου έδωσε διπλή χαρά. Με γέμισε ευχάριστες αναμνήσεις και μεταμόρφωσε το J5 μου σε καινούργια συσκευή. :up:
Ό,τι λειτουργεί σωστά, δεν το πειράζουμε. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια σας!

Έφθασε μάλλον η ώρα για αλλαγή μπαταρίας.

Μετά από 2,5 περίπου χρόνια άρχισε να εξαντλείται γρήγορα και ειδικά από το 15% φθάνει στο 0% αμέσως. Την έχει αλλάξει κάποιος.

Που πάμε; Αντιπροσωπεία ή κάπου αλλού; Ψάχνοντας είδα τιμές γύρω στα 50 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Έφθασε μάλλον η ώρα για αλλαγή μπαταρίας.

Μετά από 2,5 περίπου χρόνια άρχισε να εξαντλείται γρήγορα και ειδικά από το 15% φθάνει στο 0% αμέσως. Την έχει αλλάξει κάποιος.

Που πάμε; Αντιπροσωπεία ή κάπου αλλού; Ψάχνοντας είδα τιμές γύρω στα 50 ευρώ.

 

Εγω αλλαξα μπαταρια πριν απο 3 μηνες με αγορα τηλεφωνου Dual Sim τον Ιανουαριο του 2017, κοστος μπαταριας και εργατικων 75 ευρώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω αλλαξα μπαταρια πριν απο 3 μηνες με αγορα τηλεφωνου Dual Sim τον Ιανουαριο του 2017, κοστος μπαταριας και εργατικων 75 ευρώ.
Ευχαριστω για την απάντηση!

Σε εξουσιοδοτημενο service το πήγες;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Στο SM-J530F το δισκακι για τη 2η ΣΙΜ ειναι "φραγμενο". Η θεση ειναι ενεργη? Δηλαδη αν βρω δισκακι απο SM-530F/DS και βαλω εκει ΣΙΜ θα την "δει"?

Φυσικα δεν τους εχω και τοσο αδαεις αλλα που ξερεις καμμια φορα, δεν βλαπτει να ρωτησω....

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Χρησιμοποιει κανεις WiFi calling; Αν και οπως λενε υποστηριζεται απο το τηλεφωνο, δεν βρισκω πουθενα την επιλογη για ενεργοποιηση του. Edited by np60s
Link to comment
Share on other sites

Εχεις κοιταξει στις ρυθμισεις του dialer?

Ναι, δεν το βρίσκω πουθενά.

Αν δεν κάνω λάθος, με το android 7-8 μάλλον υπήρχε επιλογή, τώρα με το 9, να εξαφανίστηκε; Τι να πω;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Και εγώ το ψάχνω αλλά δεν εχω καταφέρει να βρω πως γίνεται. Είναι χρήσιμο σε περίπτωση που δεν έχεις καλή κάλυψη δικτύου κινητής.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το βρίσκω γράφοντας wifi calling στην αναζήτηση των ρυθμίσεων. Όμως δεν καταλαβαίνω γιατι βγάζει σαν επιλογές το Mobile Data, Roaming και Data Usage. Στο Advanced, έχει σαν επιλογές το Automatically select Network και το Access Point Names. Περίμενα να έχει σαν ρύθμιση να ψάχνει να βρεί το ρούτερ στο σπίτι μου κι όχι mobile data. Ξέρετε κάτι παραπάνω;

 

Πιστεύω ότι εάν σε εσάς δεν το έχει τελικά, να χρειαστεί να βάλετε app.

Δείτε κι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy J5 2017

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...