Jump to content

HTC U11


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

megatr0n τι software version έχει το 128αρι σου;

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

1.27.400.8

 

Με security patch 1 August 2017

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ ως προς τον ήχο των ηχείων, θεωρώ ότι ακόμα κ να μην είναι ο δυνατότερος σε ένταση , είναι στην ποιότητά του και την καθαρότητα

Ευχαριστούμε για το review!

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ ως προς τον ήχο των ηχείων, θεωρώ ότι ακόμα κ να μην είναι ο δυνατότερος σε ένταση , είναι στην ποιότητά του και την καθαρότητα

Ευχαριστούμε για το review!

Πώς το έβγαλες αυτό το συμπέρασμα; εγω δεν κατάλαβα σε ποιο απο τα τρία που λες αναφερόταν τελικά ο άνθρωπος :p :p Πάντως ένταση λένε οτι είναι καλύτερα απο το 10!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ ως προς τον ήχο των ηχείων, θεωρώ ότι ακόμα κ να μην είναι ο δυνατότερος σε ένταση , είναι στην ποιότητά του και την καθαρότητα

Ευχαριστούμε για το review!

 

 

Σαν ποιότητα είναι πολύ καλά, αλλά ελάχιστα κάτω από huawei και iPhone. To ίδιο και σαν ένταση!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς το πήρες από eglobal. Είδα ότι δεν έχει ελληνικά στο μενού, αλλά γίνεται να προσθέσεις. Βρήκες τον τρόπο;

 

Επισης, όσοι το πήρατε από κοσμοτε - Γερμανό, είναι το μονοκαρτο;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς το πήρες από eglobal. Είδα ότι δεν έχει ελληνικά στο μενού, αλλά γίνεται να προσθέσεις. Βρήκες τον τρόπο;

 

Επισης, όσοι το πήρατε από κοσμοτε - Γερμανό, είναι το μονοκαρτο;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το πηρα απο φιλο και δεν ξερω απο πού το πηρε!

Μια χαρα ελληνικα εχει στο μενου, απλα παντα στις συσκευες μου βαζω αγγλικα στο μενου.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Σαν ποιότητα είναι πολύ καλά, αλλά ελάχιστα κάτω από huawei και iPhone. To ίδιο και σαν ένταση!
Βασικά θεωρω οτι εχει περιπου ιδια ενταση με το Huawei MATE 9 για παραδειγμα, αλλά με πιο πλουσιο, καθαρό ηχο και καλυτερα μπασα. Σε σχεση με iphone 7 plus που ακουσα εχει και πιο δυνατο ηχειο και πιο πλουσιο ηχο. :)
"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Βασικά θεωρω οτι εχει περιπου ιδια ενταση με το Huawei MATE 9 για παραδειγμα, αλλά με πιο πλουσιο, καθαρό ηχο και καλυτερα μπασα. Σε σχεση με iphone 7 plus που ακουσα εχει και πιο δυνατο ηχειο και πιο πλουσιο ηχο. :)

 

Δεκτον φιλε μου, ειναι και λιγο υποκειμενικο αυτο... :)

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα απο φιλο και δεν ξερω απο πού το πηρε!

Μια χαρα ελληνικα εχει στο μενου, απλα παντα στις συσκευες μου βαζω αγγλικα στο μενου.

 

Aυτά από eglobal δεν εχουν ελληνικα?

Αν και πάντα χρησιμοποιω κι εγω Αγγλικό μενού , με βολεύει καλύτερα :happy:

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αν δε το είχα πάρει από Ελλάδα θα το έπαιρνα από eglobal στα 590 και τώρα που βγήκε και soff θα το έκανα από HK σε EU και τέλος!

 

Στάλθηκε από το HTC 10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που τα έχετε πάρει από eglobal τι παίζει με εγγύηση; Επίσης το 64 με το 128 που δίνει το eglobal τι διαφορές έχουν; Το κινητό σας ήρθε με ελληνικό μενού;
Link to comment
Share on other sites

u11 ή google pixel xl?

και γιατι

 

U11, για:

καλυτερα specs

εμπειριά ηχειων και ακουστικων

αδιαβροχοποιηση

 

Στο θέμα της καμερας κ του performance τα θεωρω πανω-κατω ισαξια.

"There's a story still unread"
Link to comment
Share on other sites

Παντως οφειλω να ομολογησω πως δεν περιμενα με τιποτα να ειναι τοσο δυσκολο κινητο στο ζητημα της μεταπωλησης. Το αγορασα καινουργιο απο Ελλαδα, το κρατησα δυο μερες και για προσωπικους λογους το πουλαω μιας και ηδη αγορασα S8. Ανεβασα αγγελια σε διπλανο φορουμ που εχω και πολλες αξιολογησεις, αλλα και σε 2-3 sites αγγελιων. Και ειναι ζητημα εδω και μια βδομαδα αν εχω δεχθει 2 μηνυματα απο ενδιαφερον. Για τηλεφωνηματα δεν το συζητω, φυσικα κανενα. Ακομη και στα ελαχιστα μηνυματα, αφου απαντησα δεν υπηρχε καν συνεχεια λες και ειπα καμια τιμη απλησιαστη. Εν τω μεταξυ το πουλαω 50-60 ευρω κατω απο την τιμη που το αγορασα και δινω και μια θηκη Spigen δωρο, συν το tempered glass που τοποθετησα. Ξαναλεω πως μιλαμε για κινητο ημερας. Τι στο διαολο? Τοσο για πεταμα την εχουν την εταιρια εδω στην Ελλαδα? Φυσικα και δεν παιζει να το σκοτωσω, χιλιες φορες να μου μεινει για ωρα αναγκης που λεει ο λογος! Απλως μου φαινεται τοσο περιεργο γι'αυτο και το συζηταω εδω. Συνηθως οταν μπαινω σε διαδικασια να πουλησω καποιο κινητο σε δυο τρεις μερες εφυγε κιολας. Τι να πω... Edited by Rottweiler
If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

Το led notification αλλάζει χρώμα ανάλογα τις ειδοποιήσεις;

 

Οχι μονο πρασινο και πορτοκαλι χρωμα εχει...

 

 

Παντως οφειλω να ομολογησω πως δεν περιμενα με τιποτα να ειναι τοσο δυσκολο κινητο στο ζητημα της μεταπωλησης. Το αγορασα καινουργιο απο Ελλαδα, το κρατησα δυο μερες και για προσωπικους λογους το πουλαω μιας και ηδη αγορασα S8. Ανεβασα αγγελια σε διπλανο φορουμ που εχω και πολλες αξιολογησεις, αλλα και σε 2-3 sites αγγελιων. Και ειναι ζητημα εδω και μια βδομαδα αν εχω δεχθει 2 μηνυματα απο ενδιαφερον. Για τηλεφωνηματα δεν το συζητω, φυσικα κανενα. Ακομη και στα ελαχιστα μηνυματα, αφου απαντησα δεν υπηρχε καν συνεχεια λες και ειπα καμια τιμη απλησιαστη. Εν τω μεταξυ το πουλαω 50-60 ευρω κατω απο την τιμη που το αγορασα και δινω και μια θηκη Spigen δωρο, συν το tempered glass που τοποθετησα. Ξαναλεω πως μιλαμε για κινητο ημερας. Τι στο διαολο? Τοσο για πεταμα την εχουν την εταιρια εδω στην Ελλαδα? Φυσικα και δεν παιζει να το σκοτωσω, χιλιες φορες να μου μεινει για ωρα αναγκης που λεει ο λογος! Απλως μου φαινεται τοσο περιεργο γι'αυτο και το συζηταω εδω. Συνηθως οταν μπαινω σε διαδικασια να πουλησω καποιο κινητο σε δυο τρεις μερες εφυγε κιολας. Τι να πω...

 

Μη μου λες τετοια γιατι παιζει και εγω να το δωσω και δεν εχω αποθεμα να παρω αλλο πριν το δωσω...xd

Link to comment
Share on other sites

Μη μου λες τετοια γιατι παιζει και εγω να το δωσω και δεν εχω αποθεμα να παρω αλλο πριν το δωσω...xd

Μα κι εγω τσιμπησα το S8 με την απολυτη σιγουρια πως θα δωσω το αλλο για πλακα... Μιλαμε για την ναυαρχιδα της HTC, οχι ενα ξεμπαρκο της ZTE ξερω'γω. Σημερα συγκεκριμενα μου εστειλε καποιος να το παρει για 500 ευρω. Βρε θα το κρατησω για μια εξτρα φωτογραφικη στο σπιτι... :D

If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν εχουν καλη μεταπωληση τα htc, δεν ειναι νεο αυτο...

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν εχουν καλη μεταπωληση τα htc, δεν ειναι νεο αυτο...

 

Για τα προηγουμενα μοντελα να το καταλαβω...αλλα εδω μιλαμε για το 11αρι...καμια σχεση με τα παλια..απλα ο κοσμος δε πολυψαχνεται...οι περισσοτεροι δηλαδη οχι ολοι..

Link to comment
Share on other sites

Για τα προηγουμενα μοντελα να το καταλαβω...αλλα εδω μιλαμε για το 11αρι...καμια σχεση με τα παλια..απλα ο κοσμος δε πολυψαχνεται...οι περισσοτεροι δηλαδη οχι ολοι..

 

Δυστυχως δεν εχει το απαραιτητο reputation η htc για να εχει και δυνατη μεταπωληση... :(

Αν θες καλη μεταπωληση τοτε iPhone, Galaxy S, αντε και κανα Huawei.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Παντως οφειλω να ομολογησω πως δεν περιμενα με τιποτα να ειναι τοσο δυσκολο κινητο στο ζητημα της μεταπωλησης. Το αγορασα καινουργιο απο Ελλαδα, το κρατησα δυο μερες και για προσωπικους λογους το πουλαω μιας και ηδη αγορασα S8. Ανεβασα αγγελια σε διπλανο φορουμ που εχω και πολλες αξιολογησεις, αλλα και σε 2-3 sites αγγελιων. Και ειναι ζητημα εδω και μια βδομαδα αν εχω δεχθει 2 μηνυματα απο ενδιαφερον. Για τηλεφωνηματα δεν το συζητω, φυσικα κανενα. Ακομη και στα ελαχιστα μηνυματα, αφου απαντησα δεν υπηρχε καν συνεχεια λες και ειπα καμια τιμη απλησιαστη. Εν τω μεταξυ το πουλαω 50-60 ευρω κατω απο την τιμη που το αγορασα και δινω και μια θηκη Spigen δωρο, συν το tempered glass που τοποθετησα. Ξαναλεω πως μιλαμε για κινητο ημερας. Τι στο διαολο? Τοσο για πεταμα την εχουν την εταιρια εδω στην Ελλαδα? Φυσικα και δεν παιζει να το σκοτωσω, χιλιες φορες να μου μεινει για ωρα αναγκης που λεει ο λογος! Απλως μου φαινεται τοσο περιεργο γι'αυτο και το συζηταω εδω. Συνηθως οταν μπαινω σε διαδικασια να πουλησω καποιο κινητο σε δυο τρεις μερες εφυγε κιολας. Τι να πω...

Ενδιαφέρομαι εγώ κ από ότι βλεπω είσαι Αθήνα γιατί μόλις σημερα έδωσα το 10

Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά και όλοι θέλετε να το δώσετε ξαφνικά?

Εμένα μια χαρά με βολεύει πάντως και φώτο βγάζει σουπερ. Το δουλεύω σε manual mode τελευταία και μαζί με σωστό post processing το αποτέλεσμα είναι λες και βγήκε από dslr

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αληθεια με εχει καλυψει στα παντα...αλλα σπαστηκα με τα ηχεια...εχω αγορασμενα audiotechnica ψειρες των 67 ευρω οι οποιες δεν παιζουν με το dongle της htc...και βλεποντας οτι ακομα δεν υπαρχουν επιλογες σε type c ακουστικα νομιζω θα εχουμε θεμα..γιατι σιγουρα τα ακουστικα της htc δε παιζει να κρατησουν για παντα....οποτε τι κανουμε...αν χαλασουν την εβαψα...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC U11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...