Jump to content

Xiaomi Mi Max 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελικα την βρηκα την ρυθμιση thanks!

φοβερη και η MIUI καλα ειχα πριν custom σε αλλης μαρκας κινητη, ειναι η καλυτερη ROM που εχω δοκιμασει ever, και εχω δοκιμασει παρα πολλες στα παλια μου κινητα.

Και το κινητο ειναι φοβερο, εγω δεν εχω μετρο συγκρισης καλο, γιατι ειχα κινητο του 2013 με ΜΤΚ 6589 quad 1.2 και 1gb ram....:lol::lol::lol:

οποτε αυτο το βλέπω τουρμπο-νιτρο-ιντερκουλερ....:lol:

 

Το 3 θα ειναι 7""ομως θα ειναι πολυυυυυ μεγαλο!!!

δεν το βλεπω για συντομα αφου δεν εχει κυκλοφορησει πουθενα και αμα δεις δεν εχει καν ημερομηνιες αλλα ουτε ακριβεις διαστασεις!!!

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_3-8963.php εδω τα 5 plus ακοοοοοομαααααα!

Link to comment
Share on other sites

τελικα την βρηκα την ρυθμιση thanks!

φοβερη και η MIUI καλα ειχα πριν custom σε αλλης μαρκας κινητη, ειναι η καλυτερη ROM που εχω δοκιμασει ever, και εχω δοκιμασει παρα πολλες στα παλια μου κινητα.

Και το κινητο ειναι φοβερο, εγω δεν εχω μετρο συγκρισης καλο, γιατι ειχα κινητο του 2013 με ΜΤΚ 6589 quad 1.2 και 1gb ram....:lol::lol::lol:

οποτε αυτο το βλέπω τουρμπο-νιτρο-ιντερκουλερ....:lol:

 

Το 3 θα ειναι 7""ομως θα ειναι πολυυυυυ μεγαλο!!!

δεν το βλεπω για συντομα αφου δεν εχει κυκλοφορησει πουθενα και αμα δεις δεν εχει καν ημερομηνιες αλλα ουτε ακριβεις διαστασεις!!!

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_3-8963.php εδω τα 5 plus ακοοοοοομαααααα!

 

πιστεψε με,το μεγεθος δεν ειναι αποτρεπτικος παραγοντας, big is beautiful. ο 625 θα ηταν ομως :p

Αλλο πράγμα η Alfa...
Link to comment
Share on other sites

πιστεψε με,το μεγεθος δεν ειναι αποτρεπτικος παραγοντας, big is beautiful. ο 625 θα ηταν ομως :p

 

καλυτερος επεξεργαστης σημαινει μεγαλυτερη καταναλωση προφανως θελανε να εχει χαμηλη γιαυτο αφησαν αυτον.

Προσωπικα δεν εχω πορβλημα και δεν με πειραζει.

Να πω επισης πως ποτε δεν παιζω παιχνιδια στο κινητο, αν θελω games στο android στο ταμπλετ και μονο...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κάποιος να μου πει πως θα βγαίνει στην αρχική οθόνη και όχι στη lock screen όταν χρησιμοποιώ το δακτυλικό αποτύπωμα για ξεκλείδωμα...
Link to comment
Share on other sites

Το έχουν δύο συνάδελφοι μου γυναίκες . Η μία 1,60 ή άλλη 1,80. Μια χαρά τους είναι. Συνήθεια είναι όλα. Τώρα σε καμία Βραδυνή έξοδο με μικρό τσαντάκι ζορίσει το πράγμα αλλά μπρος τα κάλλη τι είναι ο πόνος!

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

 

Από περιέργεια περισσότερο εάν υπήρχε άλλη γυναίκα εδώ μέσα να μου έλεγε απευθείας την άποψη της. Αλλά το είδα χθες και ανυπομονώ να το έχω και εγώ στα δικά μου χέρια...τεράστιο αλλά ωραίο κινητό. Θέλω να δω τι εντύπωση θα μου κάνει και το χρυσό που πήρα, πάντως και το μαύρο κουκλί ήταν.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια περισσότερο εάν υπήρχε άλλη γυναίκα εδώ μέσα να μου έλεγε απευθείας την άποψη της. Αλλά το είδα χθες και ανυπομονώ να το έχω και εγώ στα δικά μου χέρια...τεράστιο αλλά ωραίο κινητό. Θέλω να δω τι εντύπωση θα μου κάνει και το χρυσό που πήρα, πάντως και το μαύρο κουκλί ήταν.
Η μια συνάδελφος το έχει σε χρυσό, το έχουμε πάρει από παιδί εδώ στο φόρουμ. Είναι πάρα πολύ όμορφο ακόμα και για άντρα. Δεν είναι τόσο έντονο το χρυσό του τύπου samsung

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

εχω βαλει αυτό το πρόγραμμα https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xsoftstudio.androtics&hl=el και εκει που λεει sensors εχει ένα καρο αισθητήρες!!! ξερει κανεις τι κανουν ολοι αυτοι? χαμος!!! λιγους εγω ξερω.

Εχει ακομα και βαρυτητας πχ, για να μετραει βηματα κατι τετοιο, πολύ πραγμα! βαλτε να δειτε!

 

Εγω το κινητο το συνηθισα κιολας....

μου ηρθαν εδώ καποιοι με κατι 5.2" huwaei P10 lite και μου το λενε παντοφλα....

τους λεω η "παντοφλα" όμως σκοτωνει τις κατσαριδες σας....ΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧ

Το χρυσο είναι ωραιο τελικα, αλλα δεν ξερω για αντρα νομιζω δεν λεει.

Ειδα από κοντα και θηκη με κενο πανω κατω μπροστα αλλα ωραια ηταν αλλα παλι δεν ελεγε για μενα αφου ηταν εντονο χρυσο και πηρα μαυρη κλειστη.

Ενταξει δεν παιζετε το εργαλειο τι να πω!

Δεν εχω προλαβει ακομα να ασχοληθώ με φωτος-βιντεος γιατι χτες το εστηνα και εφαγα ολο το απόγευμα.

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Η μια συνάδελφος το έχει σε χρυσό, το έχουμε πάρει από παιδί εδώ στο φόρουμ. Είναι πάρα πολύ όμορφο ακόμα και για άντρα. Δεν είναι τόσο έντονο το χρυσό του τύπου samsung

 

Send by Xiaomi Mi Max 2

 

Καλημέρα, ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Μάλλον προσπαθώ να μάθω όσο το δυνατόν περισσότερα, καθώς περιμένω το κινητό από Κίνα. :)

 

**Την αυθεντική θήκη την έχει κανένας; αξίζει; (βλέπω υπάρχει σε μαύρο, λευκό χρώμα flip case) https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_712840.html

έχω πάρει ήδη μια mofi που την περιμένω και αυτή και μια διάφανη. Αλλά θέλω να το κρατήσω το κινητό όσο γίνεται πιο λεπτό. Και αποφάσισα να του βάλω τζαμάκι nillkin που ξέρω ότι είναι εγγύηση.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και παλι! στο ebay εχει φοβερες θηκες και σε τρελα χρωματα! ότι θελει ο καθενας!

πωπω τις ειδα και επαθα....https://www.ebay.ie/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2380057.m570.l1313.TR10.TRC2.A0.H0.Xxiaomi+mi+max+2+case.TRS0&_nkw=xiaomi+mi+max+2+case&_sacat=0

ειδικα αυτά https://www.ebay.ie/itm/XIAOMI-MI-MAX-2-Hard-plastic-PC-case-cover-print-painting-8-models-F/322833965970?hash=item4b2a676392:m:mjXkTeJIbonQV0BHlsbmW3A

 

ξερει κανεις αν γινεται να ανοιγει η οθονη όταν ανοιγει η θηκη? το εκανα στο προηγουμενο κινητο μου αλλα πρεπει να παιξεις με τον Proximity sensor.

Eπισης tap to sleep παιζει καπως? το να ανοιγει αμα το κανω tap το ειπαμε και πετυχε

Μιλαω χωρις root δικαιώματα, εκει ξερω πως γινεται, δεν θελω να το σκανταλευω από τωρα.

 

Α! δεν ειπα, καλα με τα ηχεια του επαθα πλακα! ότι καλυτερο εχω ακουσει εγω πανω σε κινητο, δυνατος, καθαρος ηχος, απίστευτος με τελεια πριμα.

Δεν εχω προλαβει να δοκιμασω αλλα πραγματα, εν καιρο ενημερωνω.

Θα δοκιμασω και usb wireless mini keyboard-touch, πιστευω να δουλευει.

 

Τελικα σχετικα με την sim που ειχα ρωτησει, ειχα micro sim και μπαινει κανονικα στο slot2, ενώ το slot1 είναι κοινο για MicroSD και nano sim.

Δλδ αν καποιος βαλει nano sim δεν μπορει να βαλει microSD καρτα. Βεβαια με τοση εσωτερικη μνημη μαλλον είναι περιττη η καρτα.

 

Ρε παιδιά κάποιος να μου πει πως θα βγαίνει στην αρχική οθόνη και όχι στη lock screen όταν χρησιμοποιώ το δακτυλικό αποτύπωμα για ξεκλείδωμα...

 

Εμενα στην αρχικη βγαινει, τι εννοεις στην lock screen? ζηταει και κωδικο μετα?

μηπως δεν εχει πιασει καλα το αποτύπωμα σου?

γιατι εγω το σεταρα χωρις θηκη και με την θηκη δεν το αναγνωριζε γιατι πηγε ποιο βαθια η τρυπα και επρεπε να το σβησω και να το ξαναπερασω με την θηκη πανω στο κινητο.

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα. Κάτι δεν πάει καλά. Εγκατέστησε messenger και Facebook σε δευτερόλεπτα. Συνήθως ήθελα έως και λεπτό. Τώρα μπαμ μπαμ. Το πρώτο μισάωρο είναι πολύ θετικό.

 

Φυσικά έβαλα και την developer ROM.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, καλοριζικο με γεια! εγω χτες!

μου λες λιγο για αυτή την rom? δλδ τι κανει, τι εκδοση android, τι miui τι είναι, από που κτλ.

είμαι νεος στην xiaomi....:)

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν γινεται να ανοιγει η οθονη όταν ανοιγει η θηκη? το εκανα στο προηγουμενο κινητο μου αλλα πρεπει να παιξεις με τον Proximity sensor.

Ρυθμίσεις->Οθόνη κλειδώματος & δαχτυλικό αποτύπωμα->Σύνθετες ρυθμίσεις->Λειτουργία Έξυπνης κάλυψης

 

Eπισης tap to sleep παιζει καπως?

Δεν έχω βρει κάτι σχετικό στον launcher του MIUI. Θα μπορούσες να βάλεις το Nova launcher που το προσφέρει. Αλλιώς μπορείς να σετάρεις gesture κλειδώματος:

Ρυθμίσεις->Πρόσθετες ρυθμίσεις->Key and gesture shortcut->Go to sleep και επιλέγεις με ποιό κουμπί από τα 3 θέλεις να κλειδώνει.

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις->Οθόνη κλειδώματος & δαχτυλικό αποτύπωμα->Σύνθετες ρυθμίσεις->Λειτουργία Έξυπνης κάλυψης

 

 

Δεν έχω βρει κάτι σχετικό στον launcher του MIUI. Θα μπορούσες να βάλεις το Nova launcher που το προσφέρει. Αλλιώς μπορείς να σετάρεις gesture κλειδώματος:

Ρυθμίσεις->Πρόσθετες ρυθμίσεις->Key and gesture shortcut->Go to sleep και επιλέγεις με ποιό κουμπί από τα 3 θέλεις να κλειδώνει.

Ευχαριστώ πολύ θα τα δοκιμάσω. Έχω αγοράσει τον Nova launcher αλλά δεν θα ήθελα να αλλάξω τώρα.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα. Κάτι δεν πάει καλά. Εγκατέστησε messenger και Facebook σε δευτερόλεπτα. Συνήθως ήθελα έως και λεπτό. Τώρα μπαμ μπαμ. Το πρώτο μισάωρο είναι πολύ θετικό.

 

Φυσικά έβαλα και την developer ROM.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

καλοριζικο. ειναι πολυ γρηγορο το κινητο. τωρα δεν ξερω αν καποιοι θελουν να τρεχουν πολυ βαριες εφαρμογες αλλα για τις δικες μου αναγκες ειναι εξωφρενικα γρηγορο και ανετο. δεν ξερω αν ειχε καλυτερο επεξεργαστη τι διαολο θα κερδιζα. μπορει να τις ανοιγε πριν πατησω την οθονη ή πριν το σκεφτω καν, το οποιο θα ηταν ομως scary :lol:

 

καλα εκανες και εβαλες τη developer. οποιος θελει να το ξεκλειδωσει/root κλπ, καλα θα κανει να τη βαλει με το καλημερα που θα παρει το κινητο.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, καλοριζικο με γεια! εγω χτες!

μου λες λιγο για αυτή την rom? δλδ τι κανει, τι εκδοση android, τι miui τι είναι, από που κτλ.

είμαι νεος στην xiaomi....:)

 

 

Είναι η εβδομαδιαία ROM. Πάνω σε αυτή γίνονται οι δοκιμές και μπαίνουν τα πιο πρόσφατα χαρακτηριστικά. Την κατέβασα από το επίσημο site. Δεν ξέρω αν θα σε βολέψει καθώς καμιά φορά μπορεί να υπάρξουν και bugs.

 

 

 

http://en.miui.com/download-328.html#483

Link to comment
Share on other sites

καλα εκανες και εβαλες τη developer. οποιος θελει να το ξεκλειδωσει/root κλπ, καλα θα κανει να τη βαλει με το καλημερα που θα παρει το κινητο.

 

ναι αλλα και εγγυηση χανεις και πολλα bugs θα εχεις. Λογικα μπορεις να το επαναφέρεις αλλα αν τυχει κατι στα ξαφνικα θα το βρουν δικαιολογια.

Περισσοτερες πληροφοριες που την βρίσκουμε πχ να δω και εγω ? τι miui εχει και τι εκδοση android? oreo είναι?

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα και εγγυηση χανεις και πολλα bugs θα εχεις. Λογικα μπορεις να το επαναφέρεις αλλα αν τυχει κατι στα ξαφνικα θα το βρουν δικαιολογια.

Περισσοτερες πληροφοριες που την βρίσκουμε πχ να δω και εγω ? τι miui εχει και τι εκδοση android? oreo είναι?

 

Το να χάσω εγγύηση που ελέγχεται μιας και επανέρχεται για πλάκα, Σε πέντε λεπτά το επαναφέρω πχ σε εργοστασιακό, είναι minor για μένα που το root, custom recovery, πείραγμα κλπ είναι βασική αιτία για να πάρω ένα τηλ έναντι άλλου.

 

Bugs δεν έχει κανένα. Εξαιρετική η development rom, διορθώνει πιο γρήγορα bugs, και κρατάς πάντα την προηγούμενη Just in case.

 

Δεν μπορώ να φανταστώ καν μετά από τόσα χρόνια κινητό Android χωρίς root, titanium backup, TWRP, rom backup. Wtf. Θα έπρεπε να τα δίνουν εργοστασιακά λολολολ

 

Δεν είναι oreo. Και για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω αν έχει και νόημα αυτή τη στιγμή. Το miui είναι εξαιρετικό και το oreo ας βγει σταθερό και μετά βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μένει να βρω μια θήκη που να είναι πολύ λεπτή και να μη γλιστράει. Είναι αρκετά βαρύ και το αλουμίνιο πίσω δε βοηθάει. Θα ήθελα αυτές τις πολύ ψιλές σιλικόνης.
Link to comment
Share on other sites

Μένει να βρω μια θήκη που να είναι πολύ λεπτή και να μη γλιστράει. Είναι αρκετά βαρύ και το αλουμίνιο πίσω δε βοηθάει. Θα ήθελα αυτές τις πολύ ψιλές σιλικόνης.

 

Αυτό το τέρας τα σπάει! Δεν είναι βέβαια τόσο ελαφρύ...

Link to comment
Share on other sites

Το να χάσω εγγύηση που ελέγχεται μιας και επανέρχεται για πλάκα, Σε πέντε λεπτά το επαναφέρω πχ σε εργοστασιακό, είναι minor για μένα που το root, custom recovery, πείραγμα κλπ είναι βασική αιτία για να πάρω ένα τηλ έναντι άλλου.

 

Bugs δεν έχει κανένα. Εξαιρετική η development rom, διορθώνει πιο γρήγορα bugs, και κρατάς πάντα την προηγούμενη Just in case.

 

Δεν μπορώ να φανταστώ καν μετά από τόσα χρόνια κινητό Android χωρίς root, titanium backup, TWRP, rom backup. Wtf. Θα έπρεπε να τα δίνουν εργοστασιακά λολολολ

 

Δεν είναι oreo. Και για να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω αν έχει και νόημα αυτή τη στιγμή. Το miui είναι εξαιρετικό και το oreo ας βγει σταθερό και μετά βλέπουμε.

 

καλησπέρα, ωραια τα ξερω ολα αυτα που λες ασχολουμε και εγω, με xiaomi δεν εχω ασχοληθει. Μου δινεις και καποιο λινκ να τα δω?

καλα ξερεις ποσες φορες την εχω πει στη nova γιατι δεν παιζει το nova go σε rooted συσκευες? εχω και ενα ταμπλετ 8αρι και δεν μπορω να το κανω root γιαυτο.

Εγω για την εγγυηση ελεγα αν γινει κατι και ΔΕΝ εχεις προσβαση μεσα στο κινητο και το πας στο σερβις οποτε παει οπως το εκανες, μετα τι γινεται?

αν και λεει οτι η εγγυηση δεν καλυπτει θεματα λογισμικου αρα λογικα δεν την χανεις τοτε!!!

Επισης δεν μου απαντησες στο ερωτημα μου, η developer rom τι εκδοση MIUI εχει και τι εκδοση Android? 8 oreo εχει?

εχω ψαξει αλλα υπαρχουν πολλες σελιδες, πολλα να δεις, λιγος ο χρονος και ακομα δεν την βρηκα!!!

 

Όταν τραβάω βίντεο ο ήχος είναι τελείως παραμορφωμένος. Ψαχτηκα και είδα ότι όλοι έχουν το ίδιο θέμα. Ίσως να ισχύει σαν λύση αυτό που λένε οι υπόλοιποι αν βάλω κάποια άλλη rom. Απλά έλεγα μήπως έχει λυθεί επίσημα.

 

αστα τραβηξα σημερα ενα βιντεο που ηθελα μαλιστα να ακουσω εναν ηχο και ειναι η απογοητευση η ιδια!!!

λες και ακουω συναυλια στον Αρη με εξωγηινους!!! τι παραμορφωμενος ηχος ειναι αυτος????

ΑΚΡΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!

ξερει κανεις πως διορθωνεται? ειναι ολα μαμα στο κινητο με την stable MIUI 9 και 7.1.1.

Παρακαλω ενημερωστε οι αλλοι για να ξερουμε και εγω και ο φιλος απο πανω αν ειναι προβλημα στο δικο μας ή ειναι σε ολα!

θα δοκιμασω και με το προγραμμα ηχογραφησης ή αλλο προγραμμα μηπως ειναι θεμα λογισμικου τουλαχιστον!

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Θέμα λογισμικού είναι ο κακός ήχος. Άμα βάλεις global developer η xiaomi.eu δεν έχει θέμα.

 

Don't mess with mi note 3

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Θέμα λογισμικού είναι ο κακός ήχος. Άμα βάλεις global developer η xiaomi.eu δεν έχει θέμα.

 

αρα τωρα βρηκαμε και τον λογο να αλλαξουμε rom, που συνεπαγεται και τα αλλα τα γνωστα πρωτα.

Θα δοκιμασω και αλλο προγραμμα μηπως και φτιαχνει.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, ωραια τα ξερω ολα αυτα που λες ασχολουμε και εγω, με xiaomi δεν εχω ασχοληθει. Μου δινεις και καποιο λινκ να τα δω?

καλα ξερεις ποσες φορες την εχω πει στη nova γιατι δεν παιζει το nova go σε rooted συσκευες? εχω και ενα ταμπλετ 8αρι και δεν μπορω να το κανω root γιαυτο.

Εγω για την εγγυηση ελεγα αν γινει κατι και ΔΕΝ εχεις προσβαση μεσα στο κινητο και το πας στο σερβις οποτε παει οπως το εκανες, μετα τι γινεται?

αν και λεει οτι η εγγυηση δεν καλυπτει θεματα λογισμικου αρα λογικα δεν την χανεις τοτε!!!

Επισης δεν μου απαντησες στο ερωτημα μου, η developer rom τι εκδοση MIUI εχει και τι εκδοση Android? 8 oreo εχει?

εχω ψαξει αλλα υπαρχουν πολλες σελιδες, πολλα να δεις, λιγος ο χρονος και ακομα δεν την βρηκα!!!

 

 

 

αστα τραβηξα σημερα ενα βιντεο που ηθελα μαλιστα να ακουσω εναν ηχο και ειναι η απογοητευση η ιδια!!!

λες και ακουω συναυλια στον Αρη με εξωγηινους!!! τι παραμορφωμενος ηχος ειναι αυτος????

ΑΚΡΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!!

ξερει κανεις πως διορθωνεται? ειναι ολα μαμα στο κινητο με την stable MIUI 9 και 7.1.1.

Παρακαλω ενημερωστε οι αλλοι για να ξερουμε και εγω και ο φιλος απο πανω αν ειναι προβλημα στο δικο μας ή ειναι σε ολα!

θα δοκιμασω και με το προγραμμα ηχογραφησης ή αλλο προγραμμα μηπως ειναι θεμα λογισμικου τουλαχιστον!

 

7.1 έχει και όχι ορεο

 

https://www.xiaomigeek.com/root-mi-max-2.html

http://en.miui.com/thread-732081-1-1.html

http://en.miui.com/getrom-328.html?m=yes&mobile=2

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/13849-Διαδικασία-αίτησης-και-ξεκλειδώματος-του-Bootloader-Mi-Flash-Unlock-Tool-ΞΕΚΛΕΙΔ/

 

Ψαξε και θα βρεις οδηγό και στο τοπικ αυτό νωρίτερα στις σελίδες

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ θα τα μελετησω! τα κραταω και σε σημειωματαριο! :) και τα κανω και pdf.

Τα αρχεια τα κατεβασα ολα.

Αληθεια, εχει βαλει κανεις oreο? και πηρε το ματι μου οτι κατι υπαρχει unofficial παντα? απο περιεργεια ρωταω γιατι φανταζομαι θα εχει πολλα θεματα οπως βλεπω σε αλλα κινητα.

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Εμενα στην αρχικη βγαινει, τι εννοεις στην lock screen? ζηταει και κωδικο μετα?

μηπως δεν εχει πιασει καλα το αποτύπωμα σου?

γιατι εγω το σεταρα χωρις θηκη και με την θηκη δεν το αναγνωριζε γιατι πηγε ποιο βαθια η τρυπα και επρεπε να το σβησω και να το ξαναπερασω με την θηκη πανω στο κινητο.

 

Όταν ειναι κλειστή η οθόνη και βάλω το δάκτυλο στον αισθητήρα, ανοίγει στη lock screen και πρέπει να σύρω στην οθόνη το δάκτυλο επάνω για να εμφανισθεί η αρχική οθόνη με τις εφαρμογές. Εγώ θέλω να πηγαίνει στην αρχική κατευθείαν...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...