Jump to content

Huawei P10 Lite


strldb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ λέει https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html για το P10. Εννοεί το μονόκαρτο μόνο δηλαδή;
Ναι, αυτό πουλιέται από τα καταστήματά τους μόνο

 

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 824
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατάλαβα.. Λογικά όμως τα υπόλοιπα p10 αν είχαν το carrier settings της Κοσμοτέ για το wificalling θα δούλευε φαντάζομαι έτσι;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την περίοδο; Γιατί είχα την εντύπωση ότι ήταν προωθητική ενέργεια που έληξε
Ναι τη Παρασκευή έγινε η αγορά!

Πολύ ικανοποιημένος!

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που είναι με τα 4 gb ram η τελευταία αναβάθμιση έγραφε ότι ενεργοποιεί το Vodafone volte Ολλανδίας

Κι εμένα..

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο tempered glass έχετε να προτείνετε?

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

 

Αυτό ήθελα να ρωτήσω και εγώ. Κάποιο δοκιμασμένο που δεν κάνει halo effect;

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κι εγώ κατι, στο τηλεφωνο με τα 4giga ram μιας κι επισημα δεν ερχεται Ελλάδα τι παιζει με την εγγυηση;
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κι εγώ κατι, στο τηλεφωνο με τα 4giga ram μιας κι επισημα δεν ερχεται Ελλάδα τι παιζει με την εγγυηση;

 

Τα καλύπτει το επίσημο σέρβις κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κάτοχος πλέον του P10 Light, μια απορία αν γνωρίζει κάποιος, γιατί δεν μου δείχνει την εφαρμογή message του Facebook όταν επιλέγω ποια εφαρμογή θέλω να είναι κλειδωμένη, είναι η μοναδική που δεν την έχει στην λίστα οπότε παραμένει ελεύθερη να ανοίγει χωρίς προφύλαξη.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από μένα. Αγόρασα το κινητό για την γυναίκα μου στα 199ε. Ήθελα ρωτήσω πως μεταφέρεις επαφές απο iphone 4. Το τηλέφωνο πάντως εμφανισιακά σκίζει. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, κάτοχος πλέον του P10 Light, μια απορία αν γνωρίζει κάποιος, γιατί δεν μου δείχνει την εφαρμογή message του Facebook όταν επιλέγω ποια εφαρμογή θέλω να είναι κλειδωμένη, είναι η μοναδική που δεν την έχει στην λίστα οπότε παραμένει ελεύθερη να ανοίγει χωρίς προφύλαξη.

Ευχαριστώ.

 

Και στο δικό μου δεν την δείχνει την εφαρμογή του messenger δεν ξέρω τι γίνεται και πώς μπορούμε να την κλειδώσουμε αν ξέρει κάποιος ας μας πει

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάποιος την επίσημη flip case της Huawei; Όταν την βάζω, μετά από λίγο το touch αρχίζει να σέρνεται. Μόλις την βγάζω, επανέρχεται.
Link to comment
Share on other sites

Προσφατα αγορασα και εγω το κινητο με τα 3GB/32GB.

Αψογο κινητο και πολυ καλη καμερα για τα χρηματα του.

Το μοναδικο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι πως η εφαρμογή του Instagram με πετάει έξω συχνά, ειδικά όταν χρησιμοποιώ φίλτρα και πάω να στείλω φωτογραφία σε μήνυμα.

Εχω την τελευταια εκδοση του instagram και το τελευταιο firmware κινητου, εχω σβησει και εχω ξαναεγκαταστησει την εφαρμογη του instagram, της εχω δωσει ολα τα δικαιωματα, δεν βαζω ποτε battery saving mode και οταν αγορασα την συσκευη την εκανα setup as new.

Αντιμετωπιζει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα αγορασα και εγω το κινητο με τα 3GB/32GB.

Αψογο κινητο και πολυ καλη καμερα για τα χρηματα του.

Το μοναδικο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι πως η εφαρμογή του Instagram με πετάει έξω συχνά, ειδικά όταν χρησιμοποιώ φίλτρα και πάω να στείλω φωτογραφία σε μήνυμα.

Εχω την τελευταια εκδοση του instagram και το τελευταιο firmware κινητου, εχω σβησει και εχω ξαναεγκαταστησει την εφαρμογη του instagram, της εχω δωσει ολα τα δικαιωματα, δεν βαζω ποτε battery saving mode και οταν αγορασα την συσκευη την εκανα setup as new.

Αντιμετωπιζει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα;

 

μου το εκανε και εμενα αλλα μετα απο επανεγκατασταση της εφαρμογης δεν μου το παρουσιασε ξανα.

:cool:
Link to comment
Share on other sites

μου το εκανε και εμενα αλλα μετα απο επανεγκατασταση της εφαρμογης δεν μου το παρουσιασε ξανα.

 

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Προσφατα αγορασα και εγω το κινητο με τα 3GB/32GB.

Αψογο κινητο και πολυ καλη καμερα για τα χρηματα του.

Το μοναδικο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι πως η εφαρμογή του Instagram με πετάει έξω συχνά, ειδικά όταν χρησιμοποιώ φίλτρα και πάω να στείλω φωτογραφία σε μήνυμα.

Εχω την τελευταια εκδοση του instagram και το τελευταιο firmware κινητου, εχω σβησει και εχω ξαναεγκαταστησει την εφαρμογη του instagram, της εχω δωσει ολα τα δικαιωματα, δεν βαζω ποτε battery saving mode και οταν αγορασα την συσκευη την εκανα setup as new.

Αντιμετωπιζει κανεις αλλος το ιδιο προβλημα;

Το κάνει σε πολλά κινητά και στο 1+5, μη σκας η εφαρμογή έχει πρόβλημα...

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το instagram πολλές φορές μου κολλάει με το που το ανοίξω δηλαδή φριζάρει και δεν ανταποκρίνεται και μόνο με σκότωμα εφαρμογής και ξανατρέξιμο δουλεύει. Το έκανε και στην προτελευταία έκδοση instagram και συνεχίζει να το κάνει και στην τελευταία..

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάποιος την επίσημη flip case της Huawei; Όταν την βάζω, μετά από λίγο το touch αρχίζει να σέρνεται. Μόλις την βγάζω, επανέρχεται.

Την έχω βάλει εγώ και δουλεύει άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από μένα. Αγόρασα το κινητό για την γυναίκα μου στα 199ε. Ήθελα ρωτήσω πως μεταφέρεις επαφές απο iphone 4. Το τηλέφωνο πάντως εμφανισιακά σκίζει. Ευχαριστώ.

 

το p10λιτε η το p9 lite βρηκες σε αυτη την προσφορα ? και αν οντως το p10 lite αν θες στελε ενα πρωσοπικο απο που να το παρακολουθω μηπως ξαναβαλει .

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το κάνει σε πολλά κινητά και στο 1+5, μη σκας η εφαρμογή έχει πρόβλημα...

 

Κι εμένα το instagram πολλές φορές μου κολλάει με το που το ανοίξω δηλαδή φριζάρει και δεν ανταποκρίνεται και μόνο με σκότωμα εφαρμογής και ξανατρέξιμο δουλεύει. Το έκανε και στην προτελευταία έκδοση instagram και συνεχίζει να το κάνει και στην τελευταία..

 

 

Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις παιδια. Νομιζα πως ειχε θεμα το κινητο γιατι δεν μου το εκανε ενα αλλο που ειχα. Ας ελπισουμε να βγει συντομα καποια αναβαθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά..αξίζει η μετάβαση από lg g2? Ψάχνω ένα δικαρτο έως 300 ευρω και είμαι μεταξύ του p10 lite και xiaomi mi a1, αλλά το xiaomi δεν έχει nfc και έτσι το p10 lite μοιάζει μονόδρομος..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...