Jump to content

[S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα πατήσω το κουμπί τέλος.....

Ειτε εσυ.... Ειτε ο ΚΙΜ..... Καποιος πρεπει να το πατησει τελος παντων! Οποιος προλαβει παιδια..... :lol:

If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειτε εσυ.... Ειτε ο ΚΙΜ..... Καποιος πρεπει να το πατησει τελος παντων! Οποιος προλαβει παιδια..... :lol:
χαχα ελπίζω να πάνε ολα καλά με τον πύραυλο!!!!

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Μιας και παιζεται με τα κουμπακια δεν γινεται να τα πατησεται και να ερθει κανενα πυραυλακι και απο εδω;εμενα δεν θα με χαλουσε,πατηστε το...:lol:
Link to comment
Share on other sites

Όπα τι έχουμε καινούργια έκδοση???

δυο κόλλες κ διαφορετικό σύστημα επαφής αυτή την φορά από πάνω μεριά κ όχι από τα πλάγια

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Όπα τι έχουμε καινούργια έκδοση???

δυο κόλλες κ διαφορετικό σύστημα επαφής αυτή την φορά από πάνω μεριά κ όχι από τα πλάγια

 

Το συγκεκριμένο tempered glass το έχω από τοτε που ξεκίνησε η εταιρία να το στέλνει Ευρώπη.

Απλά σταματήστε να πειραματίζεστε ... και πάρτε το;)

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Όπα τι έχουμε καινούργια έκδοση???

δυο κόλλες κ διαφορετικό σύστημα επαφής αυτή την φορά από πάνω μεριά κ όχι από τα πλάγια

Οντως μοιαζει λιγο διαφορετικος ο τροπος τοποθετησης. Παντως και τις 2 φορες που το αγορασα, με 2 κολλες μου ηρθε κι εμενα!

If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

Οντως μοιαζει λιγο διαφορετικος ο τροπος τοποθετησης. Παντως και τις 2 φορες που το αγορασα, με 2 κολλες μου ηρθε κι εμενα!
να φανταστώ η δεύτερη είναι αν παει κατι στραβά σωστά? σου εχει μείνει η χρησιμοποιησες κ τις δύο? Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

να φανταστώ η δεύτερη είναι αν παει κατι στραβά σωστά? σου εχει μείνει η χρησιμοποιησες κ τις δύο?

Τις 2 χρησιμοποιησα φυσιολογικα και οι 2 ρεζερβες μου μεινανε. Ε ναι, φανταζομαι γι'αυτο τον λογο σου εχουν και μια εξτρα στη συσκευασια. Απο την αλλη βεβαια η ιδια η εταιρια λεει πως η καθε κολλα εχει μεσα καλου κακου λιγο περισσοτερο απο αυτο που χρειαζεσαι (+10%). Γι'αυτο και συνηθως με το που ριχνεις το τζαμακι πανω στην κολλα, χυνεται και λιγο περιμετρικα εξω απο το τζαμι.

If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

Τις 2 χρησιμοποιησα φυσιολογικα και οι 2 ρεζερβες μου μεινανε. Ε ναι, φανταζομαι γι'αυτο τον λογο σου εχουν και μια εξτρα στη συσκευασια. Απο την αλλη βεβαια η ιδια η εταιρια λεει πως η καθε κολλα εχει μεσα καλου κακου λιγο περισσοτερο απο αυτο που χρειαζεσαι (+10%). Γι'αυτο και συνηθως με το που ριχνεις το τζαμακι πανω στην κολλα, χυνεται και λιγο περιμετρικα εξω απο το τζαμι.
Μια ερώτηση και από εμένα.

Όταν χρειαστεί να το βγάλεις η κόλα φεύγει εύκολα από το τζαμί της οθόνης???

 

Nikos

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση και από εμένα.

Όταν χρειαστεί να το βγάλεις η κόλα φεύγει εύκολα από το τζαμί της οθόνης???

 

Nikos

Ναι ανετα. Προσωπικα το εβγαλα ακομη πιο ευκολα απο τον τυπο εδω:

If God is for us... Who can be against us?
Link to comment
Share on other sites

:!:Ενημέρωση:!:

Αγγελίες εκτός B&S θα διαγράφονται αμέσως .

Ευχαριστώ .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μεμβράνη οθόνης

 

http://www.iqshield.com/iq30428-galaxy-s8-phone-screen-protector.html

 

20 ευρώ μου είχε βγει περίπου με τα μεταφορικά,

Σήμερα μετά απο 3 μήνες περίπου την εβγαλα:

 

1) μετα απο 2 μήνες, στις άκρες είχε αρχίσει να σηκώνεται και επιανε σκόνη απο μέσα στα πλαινά, την ξεκόλαγα λίγο και με νερό την ξαναπέρναγα. Μετά απο 2-3 μέρες τα ίδια.

 

2)Απο την πρώτη μέρα η οθόνη φένεται λες και της εχεις περάσει βερνύκι επάνω και περιμένεις να στεγνώσει (αυτό ισχύει για όλες τις μεμβράνες υγρής τοποθέτησης)

 

3) Απο αφή δεν ήταν άσχημη αλλά καμία σχέση την γυμνή οθόνη.

 

4) Πρόβλημα δεν είχε με καμία θήκη, συνεργάζεται άψογα.

 

5) Απο σπάσιμο της οθόνης θεωρώ ότι δεν προστατεύει γιατί είναι μεμβράνη και όχι γυαλί. Προστατεύει μόνο απο τις πολύ ψιλές γρατζουνιές που δύσκολα γίνονται και ακόμα πιο δύσκολα φένονται.

 

Αν κάποιος θέλει το κινητό να φένεται και να αισθάνεται άσχημο, για να μην πάθει ψιλο αραχνιά-γρατζουνιά, τη φοράει

 

Αν κάποιος θέλει το κινητό να φένεται κουκλί και να έχει ωραία αίσθηση στην αφή, (με το ρίσκο να πάθεις αραχνιά-γρατζουνιά που δεν την πιάνει το μάτι) , δεν τη φοράει.

 

Εγώ εκανα το δευτερο.

 

Πιο μελλοντικά μπορεί να ψαχτώ με κάποιο γυαλί το οποίο δεν θα είναι dot matrix τελίτσες, δεν θα αφήνει καινό μεταξύ γυαλιού και οθόνης και δεν θα κοστίζει 50 ευρώ. Αν υπάρξει ποτέ...

Link to comment
Share on other sites

τα ιδια και με τη nilkin πεταμενα λεφτα.

ζελατινα samsung Μονο..η dome αν θες γυαλι

 

μονο αυτα αξίζουν... και εγω πολλα λεφτα χαλασα για να το καταλάβω!

Link to comment
Share on other sites

μονο αυτα αξίζουν... και εγω πολλα λεφτα χαλασα για να το καταλάβω!

 

http://ip-store.gr/Samsung-Original-ET-FG950CTEGWW-memvrani-prsotasias-2-temaxia-gia-G950F-Galaxy-S8-Blister

αυτή ε?

θήκη παίζει μαζί με αυτή?

Link to comment
Share on other sites

Είχα πτώση από ύψος τραπεζιού με την οθόνη κάτω, θήκη Spigen Liquid Air Armor και Screeknight και δεν έπαθε τίποτα, μία χαρά!!!
Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερή είναι αλλά δεν είναι και τόσο case friendly.ειδικά με τις spigen.

Με nillkin πού εχω παίζει άψογα.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Η καλύτερή είναι αλλά δεν είναι και τόσο case friendly.ειδικά με τις spigen.

Με nillkin πού εχω παίζει άψογα.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ωραίος θενξ.

Link to comment
Share on other sites

Ποια nillkin έχεις με τη μεμβράνη Samsung;

 

Άλλη δοκιμασμένη λύση υπάρχει;

 

 

Η καλύτερή είναι αλλά δεν είναι και τόσο case friendly.ειδικά με τις spigen.

Με nillkin πού εχω παίζει άψογα.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια απο λαθος παραγγελια εχω μια σφραγισμενη θηκη Nilkin nature για το S8, την ανταλλάσσω με μια θηκη για s8+

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Επειδή είχα δει στο youtube αυτο το τζαμι S8+ invisible Japan nano full adhesive glass του Mr.Yes και εντυπωσιάστηκα,έψαξα ,τον βρήκα κάι παράγγειλα 2 .Με τα μεταφορικά DHL 35,5.

ΣΕ 5-7 μέρες θα σας πω .Και αν θέλει κάποιος από Θεσσαλονικη του δινω την δευτερη.

Θα ενημερώσω..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Επειδή είχα δει στο youtube αυτο το τζαμι S8+ invisible Japan nano full adhesive glass του Mr.Yes και εντυπωσιάστηκα,έψαξα ,τον βρήκα κάι παράγγειλα 2 .Με τα μεταφορικά DHL 35,5.

ΣΕ 5-7 μέρες θα σας πω .Και αν θέλει κάποιος από Θεσσαλονικη του δινω την δευτερη.

Θα ενημερώσω..

αν θες βαλε ενα link να το δω
Link to comment
Share on other sites

αν θες βαλε ενα link να το δω

 

Δεν είμαι πολύ καλός σε αυτά..βαλε στο youtube S8+ invisible Japan nano full adhesive glass και θα σου βγάλει videakia...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Επειδή είχα δει στο youtube αυτο το τζαμι S8+ invisible Japan nano full adhesive glass του Mr.Yes και εντυπωσιάστηκα,έψαξα ,τον βρήκα κάι παράγγειλα 2 .Με τα μεταφορικά DHL 35,5.

ΣΕ 5-7 μέρες θα σας πω .Και αν θέλει κάποιος από Θεσσαλονικη του δινω την δευτερη.

Θα ενημερώσω..

 

δυστηχως ολα αυτα ειναι τζαμπα λεφτα θα εδινες λιγα ακομα κ θα επαιρνες το μοναδικο dome glass...

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως ολα αυτα ειναι τζαμπα λεφτα θα εδινες λιγα ακομα κ θα επαιρνες το μοναδικο dome glass...

 

Μαλλον έχεις δίκιο....θα ξέρω σε μια εβδομάδα περίπου...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...