Jump to content

[S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ήρθε για να μείνει μέχρι το επόμενο αυτό εννοώ. :)

Το 2016 εκτός του s7 edge έκανα πολλές αλλαγές, ενώ τώρα όχι ούτε το σκέφτομαι.

Δεν εννοούσα ήρθε για να μείνει 2 χρόνια? :)

Σε εμάς λέγοντας ήρθε για να μείνει εννοούμε χρόνο το πολύ!

πες το ετσι και με τρομαξες ..:) η αληθεια ειναι οτι τωρα ουτε εγω το σκφτομαι και μεχρι να βγει το 9 εχουμε ακομα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια αυτο το Whitestone glass το υγρο που μπαινει πριν το γυαλι τι ειναι? Μετα επειδη βλεπω και UV lamb δεν ειναι επιφοβο? Αν θελεις να το βγάλεις δεν κανει ζημια στην οθονη η αφηνει σημαδια?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

καθολου και βγαινει ευκολα χωρις να αφηνει ιχνη η οτιδηποτε,το μονο αρνητικο ειναι η τιμη του
Link to comment
Share on other sites

πες το ετσι και με τρομαξες ..:) η αληθεια ειναι οτι τωρα ουτε εγω το σκφτομαι και μεχρι να βγει το 9 εχουμε ακομα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καθολου και βγαινει ευκολα χωρις να αφηνει ιχνη η οτιδηποτε,το μονο αρνητικο ειναι η τιμη του

Ευχαριστώ φίλε μου. Θα το εχω υπόψιν.
Link to comment
Share on other sites

πες το ετσι και με τρομαξες ..:) η αληθεια ειναι οτι τωρα ουτε εγω το σκφτομαι και μεχρι να βγει το 9 εχουμε ακομα...

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καθολου και βγαινει ευκολα χωρις να αφηνει ιχνη η οτιδηποτε,το μονο αρνητικο ειναι η τιμη του

 

Αν και θα έχει ξανά αναφερθεί, πες μου σε παρακαλώ την συνεργασία με spigen Rugged Armor liquid Air η Neo hybrid.

Ευχαριστώ

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε εγω δεν εχω βαλει την Whitestone glass*και ουτε προκειται με αυτην την τιμη απλως επειδη με ενδιεφερε και εμενα ειδα καποια βιντεο στο youtube για την αφαιρεση της και ειναι οπως τα ειπα γιαυτο και το ανεφερα,προσωπικα εχω κανει μια ασφαλεια κινητου εχω βαλει την neo hybrid και την ζελατινα της samsung και ειμαι σχετικα καλα για την ωρα δεν θελω να την πατησω οπως με το s7 edge που εφυγε στους περισοτερους μια περιουσια για παρελκομενα
Link to comment
Share on other sites

Ουτε καν μεμβράνη, ασφάλεια και τελος.

Κάθε φορά που ρολαρω χαίρομαι την οθόνη και ας κανει καμια τριχια δεν αλλαζω την αίσθηση με τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε καν μεμβράνη, ασφάλεια και τελος.

Κάθε φορά που ρολαρω χαίρομαι την οθόνη και ας κανει καμια τριχια δεν αλλαζω την αίσθηση με τίποτα.

θηκη το φορας;σου εχει κανει τιποτα σημαδια εως τωρα;
Link to comment
Share on other sites

θηκη το φορας;σου εχει κανει τιποτα σημαδια εως τωρα;

Θήκη ναι για το πιασιμο κυριως αλλα και την πλάτη. Για μπροστά ελεγα.

Σημαδια όχι τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

ξερω για μπροστα ελεγες αλλα ρωτησα και για πλατη εγω δεν το ρισκαρω γιατι μετα αν γινει καμια γρατζουνια ξερω οτι θα χαλαστω
Link to comment
Share on other sites

ξερω για μπροστα ελεγες αλλα ρωτησα και για πλατη εγω δεν το ρισκαρω γιατι μετα αν γινει καμια γρατζουνια ξερω οτι θα χαλαστω

Εγω το βλέπω από την άλλη πλευρά οτι θα χαλιεμαι κάθε μέρα που θα βλέπω να κολλάει το δάκτυλο στο σκρολ, να μου κάνει rainbow effect, να μου χαλάει τα χρώματα στην οθόνη.

Αν καταφέρω να τη βαλω χωρίς φουσκάλες και αν δε τη σηκώσει η θήκη.

Ευχαριστώ ας κανει κανα δυο τριχιες χεχεε.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το βλέπω από την άλλη πλευρά οτι θα χαλιεμαι κάθε μέρα που θα βλέπω να κολλάει το δάκτυλο στο σκρολ, να μου κάνει rainbow effect, να μου χαλάει τα χρώματα στην οθόνη.

Αν καταφέρω να τη βαλω χωρίς φουσκάλες και αν δε τη σηκώσει η θήκη.

Ευχαριστώ ας κανει κανα δυο τριχιες χεχεε.

παρατολμο αρκετα αυτο αλλα εχει και τα καλα του
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ τα ίδια, ασφάλεια και ούτε ζελατίνες ούτε θήκες.

Εδώ γυρνούσα συσκευές έτσι χωρίς ασφάλεια τόσα χρόνια, τώρα θα κολλήσω; :lol:

Γενικότερα, αν ήθελα να πιάνω 20€ γυαλιά και πλαστικά, θα αγόραζα μια φθηνή συσκευή (άποψη μου και δεν αλλάζει).

Το μόνο που όντως μου άρεσε στις περισσότερες συσκευές, είναι ένα όμορφο bumper που πάντα έβρισκα για κάθε συσκευή (όχι ίδιο).

Στο s8+ όλα τα bumper που είδα είναι σκουπίδια για το γούστο μου και η συσκευή γενικότερα δεν ταιριάζει σε θήκη..

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Η θηκη https://www.spigen.com/products/galaxy-s8-plus-ultra-hybrid?variant=31741476289 συνεργάζεται με το screen protector τησ samsung?
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Η θηκη https://www.spigen.com/products/galaxy-s8-plus-ultra-hybrid?variant=31741476289 συνεργάζεται με το screen protector τησ samsung?
σε εμενα το σηκωνει ελαχιστα στην γωνια και καθε τοσο το παταω παλι
Link to comment
Share on other sites

Η θηκη https://www.spigen.com/products/galaxy-s8-plus-ultra-hybrid?variant=31741476289 συνεργάζεται με το screen protector τησ samsung?

 

Η συγκεκριμένη θήκη παίζει να κάνει σημάδια στο κινητό (περιμετρικά στο αλουμίνιο) με το βγάλε-βάλε; Ρωτάω γιατί θέλει αρκετή πίεση για να μπει και να βγει το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη θήκη παίζει να κάνει σημάδια στο κινητό (περιμετρικά στο αλουμίνιο) με το βγάλε-βάλε; Ρωτάω γιατί θέλει αρκετή πίεση για να μπει και να βγει το κινητό.

 

αν ειναι ελαστικη οχι,αν ειναι απο σκληρο πλαστικο υπαρχει αυτο το ενδεχομενο.

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

εγω το ειχα χωρις ζελατινα με θηκη κλειστη και μου εκανε γρατζουνιες οσο προσεκτικος και να ημουν. ειχα κανει ασφαλεια αλλα δεν αντεχα να βλεπω τριχιες . εβαλα ομως την screenknight δεν εχει γρατζουνιες αλλα καμια σχεση το κινητο ...φαινεται παλιατζουρι καμια επαφη με την οθονη σκετη
Link to comment
Share on other sites

Η θηκη https://www.spigen.com/products/galaxy-s8-plus-ultra-hybrid?variant=31741476289 συνεργάζεται με το screen protector τησ samsung?

 

https://www.spigen.com/collections/galaxy-s8/products/galaxy-s8-case-ultra-hybrid-s?variant=30615916353

Αυτή παντως που ειναι παραπλήσια, το σηκώνει στις άκρες,για αυτό και αν καποιος εδω ενδιαφέρεται μπορω να την δώσω σε καλη τιμή!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πηρα αυτή https://www.spigen.com/collections/galaxy-s8-plus/products/galaxy-s8-plus-case-neo-hybrid?variant=30619709249

Μαλλον παιζει ρολο πως ρο εχουμε κολλησει το screen protector γιατί εμενα δεν το σηκωνει πουθενά.

Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια πηρα αυτην εδω αλλα δεν με βολευει καθολου.

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/thikes/thiki-samsung-galaxy-s8-plus-clear-view-cover-mayro/prod8542364pp/

Ενω ειναι πανεμορφη δεν μπορω να την συνηθισω μιας και παντα χρησιμοποιουσα UAG σε ολα τα προηγουμενα κινητα μου. Ετσι παρραγειλα αυτην https://xdorialife.com/collections/new-galaxy-cases/products/defense-lux-galaxy-s8-case?variant=29834935056.

Απο εβδομαδα θα την εχω. Οποιος θελει να παρει θηκη σαν την επανω που πηρα εγω απλα πληροφοριακα την δινω και ειναι ολοκαινουρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω φορέσει την Samsung Back Cover Clear σε orchid grey και είναι μια χαρά,δείχνει και το κινητό. Το μόνο και σημαντικό μειονέκτημα ότι γλιστράει κάπως. Και φυσικά μεμβράνη Samsung!)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Έχω φορέσει την Samsung Back Cover Clear σε orchid grey και είναι μια χαρά,δείχνει και το κινητό. Το μόνο και σημαντικό μειονέκτημα ότι γλιστράει κάπως. Και φυσικά μεμβράνη Samsung!)
Αυτό τον συνδυασμό έχω κι εγώ σε μαύρη συσκευή και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Μου λείπει μια rugged armor αλλα δεν αντέχω άλλους πειραματισμούς και πεταμένα χρήματα.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S8 / S8+] Αξεσουάρ (Θήκες, screen protectors κ.λπ.)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...