Jump to content

Redmi 4X


phone55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάρε ένα τέτοιο και το έλυσες: https://www.ebay.com/itm/HOT-MAXDOUBLE-DUAL-SIM-CARD-SD-ADAPTER-TWO-NET-SIM-CARDS-FOR-XIAOMI-REDMI-NOTE-4-/132401920528?hash=item1ed3c4fa10

Μια χαρά δουλεύει και κανένα πρόβλημα δεν δημιουργεί (μην ακούς τι λένε). Είναι πιο λεπτή και από SIM η καλωδιοταινία.

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!

 

έξτρα για τον αποθηκευτικό χώρο έχεις και πολλές εναλλακτικές

google drive - google photos - onedrive και πολλά αλλά ακόμα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς αν το κινητό υποστηρίζει VoLTE; Παρόλο που σε σάιτ με τα χαρακτηριστικά του το αναφέρει δεν έχω βρει πουθενά στο μενού κάποια ρύθμιση ή κουμπί για ενεργοποίηση του.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, από εχθές το απόγευμα με Miui 9.2.3.0 Global Stable (OTA update). Μέχρι στιγμής όλα καλά, αργότερα περισσότερες εντυπώσεις.....
frastgr
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, από εχθές το απόγευμα με Miui 9.2.3.0 Global Stable (OTA update). Μέχρι στιγμής όλα καλά, αργότερα περισσότερες εντυπώσεις.....
Έχει το νέο notification shade;
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω πιο είναι το νέο, εμένα μου φαίνεται όπως ήταν πριν.
Αν σου έρθει κάποια ειδοποίηση δες αν γίνεται expand με το ένα δάχτυλο.
Link to comment
Share on other sites

Οχι ακριβώς, δεν προλαβα να δοκιμασω να βαλω καρτα SD μνημης, μου παρουσιασε το προβλημα απο την αρχη μονο βαζοντας την καρτα SIM.
Link to comment
Share on other sites

Γνωστό μου άτομο έχει πρόβλημα με το κινητό κατά την σύνδεση με το bluetooth στο αμάξι μου (honda) ενώ συνδέεται, κάνει διακοπές κ μετά από λίγο ξανά συνδέεται…. Έχει αυτήν την έκδοση ram https://imgur.com/N2yfiie . εγώ έχω ένα πολύ παλιό xiaomi 3G ένα πολύ απλό τηλέφωνο (τα αρχαία) κ όλα είναι εντάξει με την σύνδεση….. τι πρέπει να κάνω;;;; κάποια βοήθεια;;;;;

:O:!:

N2yfiie

https://imgur.com/a/M07cm

Link to comment
Share on other sites

Παιδιού, γεια σας,

Αγόρασα πρόσφατα ένα 4x από Κίνα ( σύνολο αγοράς : 140€). Το τηλέφωνο είναι φανταστικό. Παρήγγειλα συγχρόνως και τζαμάκι. Αυτό όμως δεν εφάπτεται στα άκρα λόγω της καμπύλης και δείχνει άσχημα. Υπάρχουν τζαμάκια που να εφάπτονται καλά;

Edited by Iakovos64
Link to comment
Share on other sites

Παιδιού, γεια σας,

Αγόρασα πρόσφατα ένα 4x από Κίνα ( σύνολο αγοράς : 140€). Το τηλέφωνο είναι φανταστικό. Παρήγγειλα συγχρόνως και τζαμάκι. Αυτό όμως δεν εφάπτεται στα άκρα λόγω της καμπύλης και δείχνει άσχημα. Υπάρχουν τζαμάκια που να εφάπτονται καλά;

 

Εδώ είσαι φίλε μου. Μην πετάς τζάμπα τα λεφτά σου.

Μετά από τόσο καιρό, εμένα είναι ακόμα μια χαρά. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7354644#post7354644

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα έχω το τηλέφωνο 1 μήνα και χθες βράδυ μου έβγαλε μετά το κλείσιμο ένα εικονίδιο που λέει FASTBOOT.

Τι κάνουμε τώρα? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα έχω το τηλέφωνο 1 μήνα και χθες βράδυ μου έβγαλε μετά το κλείσιμο ένα εικονίδιο που λέει FASTBOOT.

Τι κάνουμε τώρα? Ευχαριστώ.

 

το εβαλες κατα λαθος σε fastboot mode κρατησε το power πατημενο και θα κανει επανεκκινηση

Link to comment
Share on other sites

το εβαλες κατα λαθος σε fastboot mode κρατησε το power πατημενο και θα κανει επανεκκινηση

 

Eυχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητάκι δέχεται SIM παλαιού τύπου; γράφεις στην ελληνική ιστοσελίδας της xiaomi για υβριδική υποδοχή SIM, δλδ???? .... (κανονικά υποστηρίζει nano & micro sim)
Link to comment
Share on other sites

Το κινητάκι δέχεται SIM παλαιού τύπου; γράφεις στην ελληνική ιστοσελίδας της xiaomi για υβριδική υποδοχή SIM, δλδ???? .... (κανονικά υποστηρίζει nano & micro sim)

 

Οχι. Μια micro sim και μια nano παιρνει. Ή μια micro και μια SD. Γι αυτο λεγεται υβριδικη η υποδοχη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , μετα απο 20 ημερες αναμονη εφτασε κ το δικο μας global 4x απο κινα κ αμεσος πηρε την 9.2 σταθερη 9.2.3.0
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστωωωωω παει κιολας εγινε δωρο στην γυναικα φτουουου παμε για δευτερη αγορα χαχαχαχαχσ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα , μετα απο 20 ημερες αναμονη εφτασε κ το δικο μας global 4x απο κινα κ αμεσος πηρε την 9.2 σταθερη 9.2.3.0
Από που το πήρες; και με ποια μεταφορική;
Link to comment
Share on other sites

135 απο vickmall?

στο gearbest δεν εχει πλεον.

στο bangood βγαινει 122+7. και στο geekmaxi 122.9+4.57

μιλαω για το 3/32 με B20.

Link to comment
Share on other sites

135 απο vickmall?

στο gearbest δεν εχει πλεον.

στο bangood βγαινει 122+7. και στο geekmaxi 122.9+4.57

μιλαω για το 3/32 με B20.

 

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_719195.html?wid=4

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...