Jump to content

Redmi 4X


phone55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

140 ηταν ηδη ανεβασμένο. 126 το πήρε η γυναίκα μου!

 

το θεμα ειναι οτι κατω απο 149 ευρω σημερα δεν βρισκεις με 2 χρονια εγγυηση της infoquest . υπαρχει καποιο καταστημα που το πουλαει 149 ευρω με 2 χρονια εγγυηση που πρεπει να ειναι της infoquest, αλλα θα παω πρωτα να το δω, και αν υπαρχει και stock, και θα σου πω το σαββατο εαν σε ενδιαφερει φυσικα.

Edited by boymanos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δύσκολα ! στις αλυσίδες που τα δίνει η infoquest έχουν στανταράκι τιμή

https://www.xiaomi-greece.gr/sales-points

αυτή την στιγμή μόνο κωτσόβολος βλέπω το έχει άμεσα διαθέσιμο το 32ρι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

28 εουρα αν βαλεις και μεταφορικα με αντικαταβολη.

Τελικα το πηγα σε γνωστο καταστημα για να μου το φτιαξουν με 44 ευρω. Δυστυχως δεν ειχαν ετοιμη οθονη για να το παρω σε μια ωρα. Και η φαση ειναι οτι αυριο θα ερχοταν 4 μαυρες οθονες για redmi 4X αλλα ηταν ολες ρεζερβε. Ουτε μια spare:cry:

 

Μαλλον ειμαστε ζημιαρηδες οι 4Χικαδες :wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μια επιβεβαιωση:

Στο GSMARENA.COM το GLOBAL VERSION / MAG138 ειναι το REDMI 4X (ID) (For Indonesia)?

(https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_4_(4x)-8608.php#redmi-4x-id)

Γιατι μονο αυτο εχει την Β20.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αυτό είχα παρατηρήσει όταν ήμουν στο ψάξιμο πριν το πάρω. Απ'ότι φαίνεται μάλλον αυτό είναι...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Μου βγαζει μια ειδοποίηση απο μουσικη και διαφημιζει ενα τραγούδι. Στο ασχετο. Επισης πολλες φορες που εχω την προστασια οθονης μου βγαζει τα συμβολα της μουσικης οτι παιζει δηλαδη καποιο τραγουδι. Ενω εχω τη μουσικη κλειστη. Παω στις ρυθμισεις της μουσικης και δε βρησκω τιποτα για να απενεργοποιησω. Τι παιζει;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ευπρόσδεκτη κάθε νέα αναβάθμιση αν και λογικά θα είναι η τελευταία στο Miui 9. Αν τηρηθεί το χρονοδιάγραμμα της εταιρείας για τις αναβαθμίσεις λογικά σε 2 εβδομάδες θα τρέχουμε με 10!

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

μετα την αναβαθμιση βλεπω θεμα με την μπαταρια. φορτιζει και αποφορτιζει πολυ γρηγορα. παρατηρησε κανεις αλλος τιποτα?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δώδεκα ώρες στην μπαταρία από 100% με μέτρια χρήση, δύο ώρες SOT και είμαι τώρα στο 79%. Φυσιολογική μου φαίνεται η κατανάλωση...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

αναβάθμιση σε MIUI 9.6.5.0.

 

κρατάει ακόμη το κινητό. :D

Με ΟΤΑ ήρθε; Stable;

 

Redmi Note 5 via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι για το κινητο.εχει δυνατοτητα της "εσωτερικης"προωθησης κλησεων απο την μια καρτα στην αλλη χωρις να μπλεξω με ρυθμισεις παροχου?το εχω δει σε αλλα κινητα αλλα δεν ξερω αν το κανει και αυτο
Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σε όλους

Αν είσαι root σε κάποια παλιά 8άρα rom και κάνεις update παραμένεις root ή όχι; Αν όχι, με τον ίδιο τρόπο rootareis και την καινούρια rom; (όπως αναφέρεται δηλαδή εδώ: http://en.miui.com/thread-603481-1-1.html)

Link to comment
Share on other sites

Xαιρετε!

 

Φιλος που εχει το συγκεκριμενο κινητο εχει απαυδησει με την καμερα του. Ειναι πολυ ικανοποιημενος ακομα με τα υπολοιπα χαρακτηριστικα του και για αυτο δεν τρελαινεται να παρει αλλο εκτος κ αν δεν βρεθει λυση με την καμερα.

Απο οσο ξερω υπαρχει η λυση της gcam αλλα δεν γνωριζω ουτε εγω ουτε ο φιλος πως θα τη βαλει.

Εγω εχω μια ιδεα απο φλασαρισματα λογω του Le1 που ειχα αλλα δεν ξερω τι παιζει με το ξεκλειδωμα bootloader της Xiaomi.

Υπαρχει κανενας οδηγος?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, συνδεσα μεσω usb το κινητο με το pc για να παρω τις φωτογραφιες και μου δειχνει τον φακελο dcim αδειο, ενω φυσικα εχω φωτο. τωρα μου παρουσιαστηκε αυτο το προβλημα πριν δεν υπηρχε.

ΥΓ. δεν εχω sd καρτα και η αποθηκευση γινεται στον εσωτερικο χωρο

ευχαριστω εκ των προτερων

Νικος

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, συνδεσα μεσω usb το κινητο με το pc για να παρω τις φωτογραφιες και μου δειχνει τον φακελο dcim αδειο, ενω φυσικα εχω φωτο. τωρα μου παρουσιαστηκε αυτο το προβλημα πριν δεν υπηρχε.

ΥΓ. δεν εχω sd καρτα και η αποθηκευση γινεται στον εσωτερικο χωρο

ευχαριστω εκ των προτερων

Νικος

 

1) Πλην του dcim, τους λοιπούς φακέλους τους δείχνει με το περιεχόμενό τους?

 

2) Όταν αποσυνδεθεί το καλώδιο, βλέπεις περιεχόμενο στο dcim?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, συνδεσα μεσω usb το κινητο με το pc για να παρω τις φωτογραφιες και μου δειχνει τον φακελο dcim αδειο, ενω φυσικα εχω φωτο. τωρα μου παρουσιαστηκε αυτο το προβλημα πριν δεν υπηρχε.

ΥΓ. δεν εχω sd καρτα και η αποθηκευση γινεται στον εσωτερικο χωρο

ευχαριστω εκ των προτερων

Νικος

Μου έχει συμβεί σε άλλο κινητό (LG G2). Νομίζω δεν είναι θέμα συσκευής αλλά προσωρινό κολληματάκι του υπολογιστή στο να διαβάσει έναν μεγάλο φάκελο με πολλά αρχεία και ογκώδη.

Με κάποιες συνδέσεις/αποσυνδέσεις του κινητού από τον υπολογιστή διορθώνει.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...