Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γιατί παραμένουν σε cosmote κάποιοι.... όλα δουλεύουν κανονικά με EUR. ... Volte & Wi-Fi.

 

Στην 8.0 δουλεύει το wifi calling και σε EUR rom?

Στην 7.0 θέλει μόνο cosmote...

Link to comment
Share on other sites

ναι, δουλευει μια χαρα (οπως δουλευε τουλαχιστον...)

 

To βρήκα... έχω εταιρικό e-mail και είναι admin (χρησιμοποιώ το Samsung Mail). Ενώ στη Nougat δεν είχε περιορισμό στην Oreo για κάποιο λόγο δεν με αφήνει. Άλλαξα σε Outlook mail και όλα καλά... άρα φταίει το Samusng Mail

Link to comment
Share on other sites

Σε EUR δεν έχει έρθει ακόμη.ελπιζω να μην αργήσει.το φοβάμαι να το περάσω με τον οδηγό που έχει μην κάνω καμία βλακεία και δεν ανοίγει μετά.επισης μην έχω θέμα με τα update μετά.
Link to comment
Share on other sites

Σε EUR δεν έχει έρθει ακόμη.ελπιζω να μην αργήσει.το φοβάμαι να το περάσω με τον οδηγό που έχει μην κάνω καμία βλακεία και δεν ανοίγει μετά.επισης μην έχω θέμα με τα update μετά.

 

Θέμα με τα updates δεν θα έχεις με τον οδηγό.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

μου εκανε εντυπωση αυτο που αναφερθηκε απο καποιον για το csc. Οποτε ψαχνοντας βρηκα διαφορα πραγματα, αλλα δεν εχω καταλαβει ακομη..

Τι ειναι αυτο?

Επισης στις πληροφοριες του τηλεφωνου, στο λογισμικο παροχεα υπηρεσιων γραφει κατω XEU/EUR/OMN. τι σημαινουν αυτα???

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξερει κανεις πως απενεργοποιειται το να ζηταει αποδοχη καθε φορα που το συνδεω με καλωδιο usb σε pc?
Link to comment
Share on other sites

Στην 8.0 δουλεύει το wifi calling και σε EUR rom?

Στην 7.0 θέλει μόνο cosmote...

 

Με Γερμανικό CSC έχω κανονικά Wifi Call και VoLTE(Επαληθευμένο το csc με το phone info)

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

εγω βαζω το αρχειο zip στην sd παταω το apply update from sd μολις παει να κανει install μου γραφει error.ξερει κανεις τι γνεται? εχω το G950F EUR.
Link to comment
Share on other sites

Και εμενα ηρθε σημερα η 8.και εγω μπορω να πω οτι δεν ειχα volte και vowifi πριν.τωρα δουλευει αλλα νομιζω τρωει μπαταρια.....οποτε bye bye....
Link to comment
Share on other sites

Με Γερμανικό CSC έχω κανονικά Wifi Call και VoLTE(Επαληθευμένο το csc με το phone info)

 

 

και εγω γερμανικο εχω και δεν εχει αυτη την δυνατοτητα .. που ειναι στο μενου ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εκει που δεν ειχαμε badges τωρα γεμισαμε με την oreo και οχι μονο αυτα αλλα δεν φευγουν κιολας,

Μου βγαζει το Playstore 3 badges που εναι απο ενημερωσεις , τις κανω και μετα δεν εξαφανιζεται το 3 πανω απο το εικονιδιο..

Και μου εχει τυχει και σε αλλα apps αυτο .

 

Επισης το bluemail παρολο το oreo δεν εχει ακομα badges σε launcher Samsung ..

Ωραια πραγματα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ. και κατι ακομα, χρειζεται ξανα στησιμο του τηλεφωνου απο την αρχη?
Καλό είναι μετά από κάθε μεγάλο update να γίνεται ενα hard reset και να στήνεται από την αρχή το τηλέφωνο.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι διάβασα εδώ στην αρχική, έκανε παύση της αναβάθμισης η Samsung...

 

Επιβεβαιώνω και γω πως την τράβηξαν πισω την αναβάθμιση. Δεν εμφανίζεται πια.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και γω πως την τράβηξαν πισω την αναβάθμιση. Δεν εμφανίζεται πια.
Που τι βλέπετε αυτό;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

και εγω γερμανικο εχω και δεν εχει αυτη την δυνατοτητα .. που ειναι στο μενου ?

 

Κλήσεις(dialer)-πανω δεξιά στις τελίτσες-ρυθμίσεις

 

 

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Current:Samsung Galaxy S10

Past:Huawei P20 Pro Blue Dual,Samsung Galaxy S8,iPhone 6s Plus,Sony Xperia Z1 Compact,Samsung Galaxy S4,και η λίστα συνεχίζεται...

Dell Inspiron 3542,Inter core i7 4510u,Nvidia GeForce GT840m 2gb,8gb ram,Samsung 850 Evo 250GB SSD,Windows 10 Edu.Razer BlackWidow Ultimate 2016,Kingston Hyper-x Cloud II.

Link to comment
Share on other sites

Που τι βλέπετε αυτό;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.sammobile.com/news/samsung-stops-galaxy-s8-android-8-0-release-new-version-being-developed/

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Αλλά μέσα από tapatalk δεν ανοίγει το λινκ.. Όταν πατάω ανοίγει και κλείνει η εφαρμογή και δεν συνδέεται με τον browser. Υπάρχει ρύθμιση τα λινκ να τα βλέπω ότι browser;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα..

Υπαρχει καποια ρυθμιση να ορισω εγω ποιες εφαρμογες θα "τραβανε" δεδομενα δικτυου;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μήπως ξέρει κάποιος αν υπάρχει εφαρμογή στο playstore για full screen Όταν τραβάμε φωτογραφίες ? Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά είχα το g3 και όταν άνοιγα τις εφαρμογές επάνω δεξιά είχε τα γραφικά στοιχεία εδώ που τα έχει;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μήπως ξέρει κάποιος αν υπάρχει εφαρμογή στο playstore για full screen Όταν τραβάμε φωτογραφίες ? Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ρυθμίσεις κάμερας πηγαίνεις κ αλλάζεις την αναλογία από 4:3 με 12 mp το βάζεις 9 mp 16:9 κ είσαι έτοιμος..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...