Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε μου κάνει εντύπωση...Το S7 ήταν ήδη ένα εξαιρετικό τηλέφωνο. Απλά το S8 είχε ορισμένες βελτιώσεις στα σημεία (μικρότερα bezels, λίγο καλύτερη κάμερα, αυτονομία), χωρίς να έχει βελτιωθεί κάπου ουσιαστικά (π.χ. stereo ηχεία, διπλή κάμερα, κ.ο.κ.). Δηλαδή για κάποιον που είχε ήδη το S7, η μετάβαση στο S8 δεν θα έχει κάποια αξιοσημείωτη βελτίωση στην καθημερινότητά του.
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δε μου κάνει εντύπωση...Το S7 ήταν ήδη ένα εξαιρετικό τηλέφωνο. Απλά το S8 είχε ορισμένες βελτιώσεις στα σημεία (μικρότερα bezels, λίγο καλύτερη κάμερα, αυτονομία), χωρίς να έχει βελτιωθεί κάπου ουσιαστικά (π.χ. stereo ηχεία, διπλή κάμερα, κ.ο.κ.). Δηλαδή για κάποιον που είχε ήδη το S7, η μετάβαση στο S8 δεν θα έχει κάποια αξιοσημείωτη βελτίωση στην καθημερινότητά του.

 

Εγω που στην καθημερινοτητα μου χρησιμοποιω το S8+ και εχω δωσει το S7 edge στην γυναικα μου μπορω να σου πω οτι μιλαμε για 2 διαφορετικα τηλεφωνα. Ειναι τοσο καλη η δουλεια που εχει κανει η Σαμυ στο S8+ οπου το S7 edge φανταζει παλιο και η καμερα δεν ειναι λιγο καλυτερη, μπορει να εχει μεινει στα ιδια πιξελς αλλα η διαφορα στο hardware και software αποτυπωνεται στις φωτογραφιες.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια και εγω απο σημερα επισημα στην παρεα του S8 plus

 

Το πρωτο που κοιταξα μετα και τα τελευταια σχολια του Βλαση ηταν το θεμα με τη κοκκινη οθονη, απο το πρωτο ανοιγμα το εβαλα σε ηλιο του αλλαξα γωνιες και το παρατηρουσα αρκετη ωρα, δεν υπαρχει κανενα θεμα.

επισης επειδη προτιμω λιγο να γερνει στο ψυχρο η οθονη στο adaptive display το κοκκινο και το πρασινο τα κατεβασα στο 1/5 περιπου και το μπλε ειναι τερμα. Η αποδοση ειναι αψογη.

Στις edge γωνιες επισης κατεβασα ενα σκαλι κατω προς το ψυχρο και επισης δεν παρατηρω οτιδηποτε.

 

Προερχομαι απο s7 edge το οποιο το λατρεψα παρολαυτα καθε χρονο κανω την αλλαγη. Ειναι ενα κλικ πιο γρηγορο σε σχεση με το 7, η καμερα οντως σε χαμηλο φωτισμό εχει περαιτερω βελτιωση.

Στα πολυ θετικα ειναι το ανετο πιασιμο της συσκευης καθεται στο χερι πολυ πιο βολικα.

Η μπαταρια ειναι νωρις ακομα αλλα μου φαινεται στα ιδια κορυφαια επιπεδα του 7 edge.

Το ηχειο πιο δυνατο απο το 7 και πιο καθαρο μου φανηκε.

Το UI γενικα ειναι βελτιωμενο σε σχεση με το 7 και με πιο βολικες προσθηκες.

 

Το καλυτερο για το τελος, η οθονη ειναι ο απολυτος πρωταγωνιστης της συσκευης. Πολυ βολικο μεγεθος παρολο που το φοβηθηκα λιγο, εξαιρετικα χρωματα, αναλυση και πραγματικα ατελειωτη. Ειδικα οταν κρυψεις και την μπαρα σε instagram αλλα και browsing ειναι το κατι αλλο παιδια. Φοβερη εμπειρια χρησης οντως αν δεν το δουλεψεις δεν το καταλαβαινεις.

 

Αυτα σαν πρωτες εντυπωσεις εδω θα ειμαστε να τα λεμε μιας και η συσκευη προτεινεται ανετα για παντρεμα. :lol:

 

Αν με ρωτατε αν αξιζει σαν αναβαθμιση απο το 7 edge ναι αξιζει, η εμπειρια χρησης ειναι πολυ ανωτερη για καμια 150 ευρω επιπλεον.

Edited by marios_ch
Link to comment
Share on other sites

Τα είχα γράψει στην αρχή κυκλοφορίας οτι σε αρκετούς παίζει να έχουν ελαφριά ροζιλα στις edge οθόνες αριστερά η δεξιά η και πάνω κορυφή που ομως ειτε δεν ενοχλεί ιδιαίτερα διοτι φαίνεται μονο υπό συγκεκριμένη γωνια και σε χαμηλή φωτεινότητα 25% και κατω δηλαδή ειτε κάποιους τους είναι αδιάφορο η πταίσμα και δεν δίνουν σημασία

Έχω και εγω δεξια αλλα δεν με ενοχλεί μιας και σε πολύ ελαφρύ βαθμό είναι,υπο συγκεκριμένη γωνια και χαμηλή φωτεινότητα αχνοφαινεται.

4 συσκευές πέρασαν απο τα χέρια μου επι αρκετές ημερες το καθένα μονο 1 δεν είχε ίχνος ροζιλα.

 

Δεν έχω κάνει καμιά ρύθμιση στα χρώματα μιας και με του Μαρτίου έκδοση ειμαι που δεν έχει την ρύθμιση που βγήκε με Απριλίου.

 

Τώρα αν ενοχλεί εστω σε ελαφρύ βαθμό η μόνη λύση αντικατασταση και φυσικά τύχη.

 

Προσωπικά δεν θα προέβαινα σε αντικατασταση για αυτο το λογο εκτος αν ηταν σε πιο εκτεταμένο βαθμό όπως είδα εξωτερικό λες και ήταν σαν κόκκινα η ροζ αυγά:p

Προσωπικά πιο πολύ με χαλάει που δεν μπορώ να βρω tempered glass που να κάθεται καλά με την Spigen Rugged Armor παρά η ροζ απόχρωση στα δεξιά....επίσης το μόνο αρνητικό του S8+ είναι ότι η dual sim έκδοση είναι ακριβή και δεν μπορώ να την αποκτήσω και έχω μείνει με την απλή και ας χρειάζομαι δυο sim. :(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Δε μου κάνει εντύπωση...Το S7 ήταν ήδη ένα εξαιρετικό τηλέφωνο. Απλά το S8 είχε ορισμένες βελτιώσεις στα σημεία (μικρότερα bezels, λίγο καλύτερη κάμερα, αυτονομία), χωρίς να έχει βελτιωθεί κάπου ουσιαστικά (π.χ. stereo ηχεία, διπλή κάμερα, κ.ο.κ.). Δηλαδή για κάποιον που είχε ήδη το S7, η μετάβαση στο S8 δεν θα έχει κάποια αξιοσημείωτη βελτίωση στην καθημερινότητά του.

 

Πάντως εγώ είδα σχεδόν ένα δίμηνο τώρα που το έχω αξιοσημείωτη βελτίωση σε πολλούς τομείς.

 

Η κάμερα έχει δεχθεί βελτίωση κυρίως στο software κομμάτι(σημαντικό πράγμα το optimization στο software)αλλά λόγο και νέου φακού.

Λιγότερη επιθετική επεξεργασία,πιο natural και καλύτερη λεπτομέρεια και πιστότητα χρωμάτων ειδικά σε low light συνθήκες είναι εμφανής η διαφορά σε σχέση με 7 edge.

 

Τωρα διπλή κάμερα θα το δεχόσουν με την προυποθεση να μην εχε κανα καρούμπαλο και εξογκώμα που να εξέχει,αλλιώς ας μείνει με την μονή κάμερα που κάνει ήδη άριστα τη δουλειά της.

 

Συσκευές με κάμερα καρούμπαλο τα απορρίπτω κατηγορηματικά που χαλάνε την αισθητική και αρμονία της συσκευής.

 

Η οθόνη επίσης είναι πιο φωτεινή με καλύτερη αναγνωσιμότητα σε εξωτερικές συνθήκες.

 

Η ήχος στο ηχείο παρ όλο είναι μονοφωνικος είναι ποιοτικότερος και ελαφρώς πιο δυνατός.

 

Επίσης αξιοσημείωτη βελτίωση στην εργονομία και στο grip.

 

Και γλιστράει σαφώς λιγότερο.

 

Επίσης ο TW έχει ελαφρύνει περαιτέρω και έχει γίνει πιο σβέλτος και σου παρέχεται η δυνατότητα απεγκατάστασης μπόλικη εφαρμογών και υπηρεσιών κυρίως της Google.

 

Όλα αυτές οι λεπτομερείες αν τα προσθέσεις όλα μαζί η σούμα στο τέλος λέει ανώτερη εμπειρία χρήσης ξεκάθαρα.

 

Έχει διατηρήσει όλα τα θετικά του 7 edge δηλαδή εξαιρετική αυτονομία,αδιαβροχοποιηση,ασύρματη φόρτιση κλπ.

 

Και στο καπάκι έχεις ακόμα πιο όμορφο ντιζάιν που ξεχωρίζει σαν τη μύγα μέσα στο γάλα,USB C 3.1 θύρα,ανώτερη CPU-GPU ,UFS 2.1 ακόμα λιγότερη ανάπτυξη θερμοκρασιών,64gb έναντι 32 αποθηκευτικό χώρο.

 

Για εμένα η μόνη συσκευή που αξίζει να πας αν φύγεις από το εξαιρετικό 7 edge.

 

Ούτε θα σε προβληματίσει το μέγεθος που και εγώ φοβόμουν στην αρχή και μιας και είχα και το μικρό ένα δεκαπενθήμερο παράλληλα το plus με κέρδισε ολοκληρωτικά χωρίς να το μετάνοιωσω.

 

Φυσικα και υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης σε αρκετούς τομείς πχ στο software θέλει μπόλικη δουλειά ακόμα βασικά μεγαλύτερη συνέπεια και συνέχεια στην υποστήριξη λογισμικού (απαράδεκτο που ακόμα δεν έχει δώσει την 7.1.1 η 7.1.2) και παραπάνω επιλογές και customizations πχ AOD,double tap to wake,δυνατότητα περαιτέρω εύκολη αφαίρεση και απεγκατάσταση προεγκατεστημένων εφαρμογών και φυσικά όχι πισωγυρίσματα φτιάχνουμε κάτι χαλάμε κάτι άλλο που το έχει καθιερώσει η Samsung κάκιστα,τα ηχεία θα τα ήθελα να είναι ποιοτικότερα και stereo,πιο ποιοτικό ήχο από 3.5 θύρα με χρήση ποιοτικού DAC HiFi audio chip,η χρήση ποιοτικότερων και πιο premium υλικών κατασκευής και όχι αυτό το απαίσιο και άθλιο γυαλί.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

παίδες η κάμερα η σελφη σε σχέση με s7 εχουν διαφορές???

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Εχω ενα πρόβλημα με το s8+ μου δίχνει συνέχεια ότι συνδέεται κι αποσυνδέεται από το Wi-Fi. Είναι κάποια ρύθμιση που αλλάζει?

Ειδικά άμα ανοίξω την οθόνη καποιες φορες μου δίχνει ότι επανασυνδεέται.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό είναι ενα απίστευτα ολοκληρωμένο πακέτο, τι μας νοιάζει αν πουλήσει λιγότερο ή περισσότερο. Συμφωνώ σχεδόν σε όλα όσα είπε ο Αλεξ ποιο πάνω.

Η εμπειρία χρήσης της συσκευής δεν υπάρχει πουθενά αλλού.

Τωρα κατι φωνές δεξιά αριστερά απλά τις αγνοούμε.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου θυμησει καποιος την εφαρμογη που αλλαζουμε την μπαρα απο κατω? βρηκα κανα δυο αλλα ειναι χαλια μαυρα δεν κανουν δουλεια.

 

αυτη για το bixby ειναι η bsactions σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ είδα σχεδόν ένα δίμηνο τώρα που το έχω αξιοσημείωτη βελτίωση σε πολλούς τομείς.

 

Η κάμερα έχει δεχθεί βελτίωση κυρίως στο software κομμάτι(σημαντικό πράγμα το optimization στο software)αλλά λόγο και νέου φακού.

Λιγότερη επιθετική επεξεργασία,πιο natural και καλύτερη λεπτομέρεια και πιστότητα χρωμάτων ειδικά σε low light συνθήκες είναι εμφανής η διαφορά σε σχέση με 7 edge.

 

Τωρα διπλή κάμερα θα το δεχόσουν με την προυποθεση να μην εχε κανα καρούμπαλο και εξογκώμα που να εξέχει,αλλιώς ας μείνει με την μονή κάμερα που κάνει ήδη άριστα τη δουλειά της.

 

Συσκευές με κάμερα καρούμπαλο τα απορρίπτω κατηγορηματικά που χαλάνε την αισθητική και αρμονία της συσκευής.

 

Η οθόνη επίσης είναι πιο φωτεινή με καλύτερη αναγνωσιμότητα σε εξωτερικές συνθήκες.

 

Η ήχος στο ηχείο παρ όλο είναι μονοφωνικος είναι ποιοτικότερος και ελαφρώς πιο δυνατός.

 

Επίσης αξιοσημείωτη βελτίωση στην εργονομία και στο grip.

 

Και γλιστράει σαφώς λιγότερο.

 

Επίσης ο TW έχει ελαφρύνει περαιτέρω και έχει γίνει πιο σβέλτος και σου παρέχεται η δυνατότητα απεγκατάστασης μπόλικη εφαρμογών και υπηρεσιών κυρίως της Google.

 

Όλα αυτές οι λεπτομερείες αν τα προσθέσεις όλα μαζί η σούμα στο τέλος λέει ανώτερη εμπειρία χρήσης ξεκάθαρα.

 

Έχει διατηρήσει όλα τα θετικά του 7 edge δηλαδή εξαιρετική αυτονομία,αδιαβροχοποιηση,ασύρματη φόρτιση κλπ.

 

Και στο καπάκι έχεις ακόμα πιο όμορφο ντιζάιν που ξεχωρίζει σαν τη μύγα μέσα στο γάλα,USB C 3.1 θύρα,ανώτερη CPU-GPU ,UFS 2.1 ακόμα λιγότερη ανάπτυξη θερμοκρασιών,64gb έναντι 32 αποθηκευτικό χώρο.

 

Για εμένα η μόνη συσκευή που αξίζει να πας αν φύγεις από το εξαιρετικό 7 edge.

 

Ούτε θα σε προβληματίσει το μέγεθος που και εγώ φοβόμουν στην αρχή και μιας και είχα και το μικρό ένα δεκαπενθήμερο παράλληλα το plus με κέρδισε ολοκληρωτικά χωρίς να το μετάνοιωσω.

 

Φυσικα και υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης σε αρκετούς τομείς πχ στο software θέλει μπόλικη δουλειά ακόμα βασικά μεγαλύτερη συνέπεια και συνέχεια στην υποστήριξη λογισμικού (απαράδεκτο που ακόμα δεν έχει δώσει την 7.1.1 η 7.1.2) και παραπάνω επιλογές και customizations πχ AOD,double tap to wake,δυνατότητα περαιτέρω εύκολη αφαίρεση και απεγκατάσταση προεγκατεστημένων εφαρμογών και φυσικά όχι πισωγυρίσματα φτιάχνουμε κάτι χαλάμε κάτι άλλο που το έχει καθιερώσει η Samsung κάκιστα,τα ηχεία θα τα ήθελα να είναι ποιοτικότερα και stereo,πιο ποιοτικό ήχο από 3.5 θύρα με χρήση ποιοτικού DAC HiFi audio chip,η χρήση ποιοτικότερων και πιο premium υλικών κατασκευής και όχι αυτό το απαίσιο και άθλιο γυαλί.

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Δε διαφωνώ στα παραπάνω, απλά η μετάβαση από S7 μάλλον για κάποιους δε δικαιολογεί το extra κόστος για απόκτηση του S8/S8+

 

Kαι για να μη παρεξηγηθώ ως hater (:P) , έχω παραγγείλει και περιμένω το S8+ να έρθει.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου θυμησει καποιος την εφαρμογη που αλλαζουμε την μπαρα απο κατω? βρηκα κανα δυο αλλα ειναι χαλια μαυρα δεν κανουν δουλεια.

 

 

 

αυτη για το bixby ειναι η bsactions σωστα?

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.bxactions

Η πλέον αξιόπιστη και με συνεχή υποστήριξη παρ όλο τις τρικλοποδιές που βάζει η Sammy διαρκώς

 

Αν ήσουν στου Μαρτίου έκδοση εγώ δουλεύω την παρακάτω.

https://play.google.com/store/apps/details?id=flar2.homebutton

 

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.bxactions

Η πλέον αξιόπιστη και με συνεχή υποστήριξη παρ όλο τις τρικλοποδιές που βάζει η Sammy διαρκώς

 

Αν ήσουν στου Μαρτίου έκδοση εγώ δουλεύω την παρακάτω.

https://play.google.com/store/apps/details?id=flar2.homebutton

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

θενκς ειπα να κανω τα update γιατι καποια χρειαζονταν.

 

για την navigation bar βρηκα τα απκ απο εδω, δουλευουν αψογα μετα απο restart

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8+/themes/substratum-inversion-ui-overlay-overlays-t3604341

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει τη navbar30. Ακριβώς όσο θέλω να είναι η navbar, να μπορώ να χειρίζομαι τα κουμπιά χωρίς πρόβλημα και ταυτόχρονα να έχω αυξημένο χώρο εργασίας.Το μόνο αρνητικό είναι ότι επειδή δεν είναι root, σε επανεκκίνηση ή σε αλλαγή του theme το apk χάνεται και πρέπει να το ξαναπεράσεις με reboot μετά.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει τη navbar30. Ακριβώς όσο θέλω να είναι η navbar, να μπορώ να χειρίζομαι τα κουμπιά χωρίς πρόβλημα και ταυτόχρονα να έχω αυξημένο χώρο εργασίας.Το μόνο αρνητικό είναι ότι επειδή δεν είναι root, σε επανεκκίνηση ή σε αλλαγή του theme το apk χάνεται και πρέπει να το ξαναπεράσεις με reboot μετά.

Σε επανεκκίνηση τα αφησε τα ίδια, στα θέματα όντως το αλλαζει.

Link to comment
Share on other sites

θενκς ειπα να κανω τα update γιατι καποια χρειαζονταν.

 

για την navigation bar βρηκα τα απκ απο εδω, δουλευουν αψογα μετα απο restart

 

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s8+/themes/substratum-inversion-ui-overlay-overlays-t3604341

Πώς δουλευει ακριβώς τα κατέβασα αλλά δεν βλέπω εφαρμογή καπου

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς γιατί στα μυνήματα όταν πάω να στειλω μου έχει τις επαφές με το επίθετο πρώτα, ενώ τα έχω με το όνομα ρυθμισμένα το τσεκαρα πολλές φορές.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πώς δουλευει ακριβώς τα κατέβασα αλλά δεν βλέπω εφαρμογή καπου

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στον διαχειριστή δεν βλέπεις τα απκ;

Καντα εγκατάσταση και μετα ρισταρτ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς γιατί στα μυνήματα όταν πάω να στειλω μου έχει τις επαφές με το επίθετο πρώτα, ενώ τα έχω με το όνομα ρυθμισμένα το τσεκαρα πολλές φορές.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στον διαχειριστή δεν βλέπεις τα απκ;

Καντα εγκατάσταση και μετα ρισταρτ.

Ωραία κ πως το επαναφέρω μαμα μετά?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ωραία κ πως το επαναφέρω μαμα μετά?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

απο την εφαρμογη εχει καταργηση κανονικα

Link to comment
Share on other sites

απο την εφαρμογη εχει καταργηση κανονικα

το σκέφτομαι κ εγω Μάριε αν κ δεν εχω δει το + μονο το μικρό κ ελεγα να παω στο μικρό...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

το σκέφτομαι κ εγω Μάριε αν κ δεν εχω δει το + μονο το μικρό κ ελεγα να παω στο μικρό...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεστα και τα 2 φιλε.

Αυτο που λεγαν οι προκατοχοι το διαπίστωσα και εγω. Πιο ισορροπημενο σαν οθόνη καθώς δεν είναι τοσο μακρόστενη οσο το μικρό, αρκετά άνετο στο χερι και η μπαταρία βράχος.

Θεωρώ οτι ειναι καλύτερη επιλογή το μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

Δεστα και τα 2 φιλε.

Αυτο που λεγαν οι προκατοχοι το διαπίστωσα και εγω. Πιο ισορροπημενο σαν οθόνη καθώς δεν είναι τοσο μακρόστενη οσο το μικρό, αρκετά άνετο στο χερι και η μπαταρία βράχος.

Θεωρώ οτι ειναι καλύτερη επιλογή το μεγάλο.

πιο πολυ βράχος απο s7 ε?? απο κάμερα? η μπροστά βελτιώθηκε?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Μια ερωτηση, αντιμετωπιζω ενα θεμα με την εμφανιση του ασφαλους φακελου. Τον εχω βαλει στις συντομευσεις αλλα δεν εμφανιζει το περιεχομενο. Υπαρχει καποια ρυθμιση? Καποιος αλλος τροπος να εμφανιζω το περιεχομενο? Ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα για δεύτερη φορά. Αφού δε με πήγε το μαύρο, είπα να πάρω το ασημί αυτή τη φορά. Ένα πράγμα θα σας πω. Δίνουμε τόσα χρήματα για τη μούρλια μας και πρέπει πάντα να απαιτούμε το καλύτερο. Το 2ο S8+ λοιπόν που αγόρασα σήμερα δεν έχει ούτε ίχνος red tint. Καλώς σας βρήκα λοιπόν κι ας ελπίσουμε να μην έχουμε άλλα θέματα...

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...