Jump to content

Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντε πάλι με τα κινέζικα. Βρε παιδιά γιατί δεν ανοιγετε θέμα στους τεχνολογικούς διαξιφισμούς και ποστάρετε εδώ για το πιο ειναι καλύτερο? Οταν μπαίνουμε σε νήμα συγκεκριμενης συσκευής θέλουμε να μαθουμε κανα νεο για αυτή τη συσκευη. Αν θελουμε να μάθουμε για άλλη θα παμε στο νημα της. Έλεος πια
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το s7 edge έχει παρόμοιου εμβαδού οθόνη με το s8 αλλά συγκρίνεται με το s8+. Οκ. Αντικειμενικότατο :p

 

Συνεχίζεις να το μπερδεύεις χωρίς λόγο. Πέρυσι η Σάμυ έβγαλε ένα μικρό και ένα μεγάλο μοντέλο S7, φέτος το ίδιο με το S8. Για εσένα είναι λογικό να συγκρίνεις το περσινό μεγάλο S7 edge με το φετινό μικρό S8 για να κάνεις πιο μεγάλη τη διαφορά στη μπαταρία :rolleyes:;;;

 

... Το αν κάποιος έχει την οικονομική δυνατότητα ή ποιες είναι οι προτεραιότητες του είναι τελείως αδιάφορο για ένα (σοβαρο) τεχνολογικό φορουμ, που (θέλω να) πιστεύω ότι είναι το myphone.

 

Ακριβώς αυτό λέω και εγώ, μου είναι τελείως αδιάφορη η υποκειμενική άποψη ότι είναι ακριβό. Αν δεν τα έχεις ή όπως έλεγε κάποιος παραπάνω θέλει να αγοράσει με αυτά τα χρήματα ένα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο ή ένα ψυγείο δεν με ενδιαφέρει, ας μπει στα αντίστoιχα forums για μεταχειρισμένα αυτοκίνητα ή ψυγεία ;).

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

 

Ακριβώς αυτό λέω και εγώ, μου είναι τελείως αδιάφορη η υποκειμενική άποψη ότι είναι ακριβό. Αν δεν τα έχεις ή όπως έλεγε κάποιος παραπάνω θέλει να αγοράσει με αυτά τα χρήματα ένα μεταχειρισμένο αυτοκίνητο ή ένα ψυγείο δεν με ενδιαφέρει, ας μπει στα αντίστoιχα forums για μεταχειρισμένα αυτοκίνητα ή ψυγεία ;).

Το θέμα δεν είναι αν έχεις να τα δώσεις ή όχι. Το θέμα που ενδιαφέρει εδώ είναι αν ΑΞΙΖΕΙ να τα δώσεις, τη στιγμή που μπορείς και με λιγότερα να πάρεις ένα παρόμοιο προιόν ή ένα προιόν με καλύτερες επιδόσεις σε τομείς που σε ενδιαφέρουν (πχ αυτονομία).

Επίσης, ο Παρασκευάς κάτι σε ρώτησε και για το iPhone που προτίμησες να μην απαντήσεις....:lol::lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι αν έχεις να τα δώσεις ή όχι. Το θέμα που ενδιαφέρει εδώ είναι αν ΑΞΙΖΕΙ να τα δώσεις, τη στιγμή που μπορείς και με λιγότερα να πάρεις ένα παρόμοιο προιόν ή ένα προιόν με καλύτερες επιδόσεις σε τομείς που σε ενδιαφέρουν (πχ αυτονομία).

Επίσης, ο Παρασκευάς κάτι σε ρώτησε και για το iPhone που προτίμησες να μην απαντήσεις....:lol::lol:

 

Αυτή τη στιγμή είναι το πιο προηγμένο smartphone ανεξαρτήτου κατηγορίας.

Τι θα πει αξίζει;

Για κάποιον ναι , για κάποιον όχι.

Αν θέλει κάποιος να τα δώσει είναι προσωπικό του θέμα.

Και όσο για την αυτονομία δεν κρίνεις κάτι μεμονωμένα.

Σύνολο κρίνεις.

Αν είναι έτσι πάρε ένα Νοκια 3210 (το παλιό) να λύσεις το πρόβλημά σου.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι αν έχεις να τα δώσεις ή όχι. Το θέμα που ενδιαφέρει εδώ είναι αν ΑΞΙΖΕΙ να τα δώσεις, τη στιγμή που μπορείς και με λιγότερα να πάρεις ένα παρόμοιο προιόν ή ένα προιόν με καλύτερες επιδόσεις σε τομείς που σε ενδιαφέρουν (πχ αυτονομία).

Επίσης, ο Παρασκευάς κάτι σε ρώτησε και για το iPhone που προτίμησες να μην απαντήσεις....:lol::lol:

 

Εδώ Γιάννη καλά τα λες και αλλάζει το θέμα. Άλλο να λέμε ότι τα 900€ δεν αξίζουν για τηλέφωνο γιατί ο άλλος παίρνει ένα ψυγείο (κάτι που δεν ανήκει σε αυτή τη ενότητα) και άλλο να λέμε πολύ σωστά ότι τα 900€ δεν τα αξίζει το τηλέφωνο Α αλλά τα αξίζει το τηλέφωνο Β όπου εδώ πρέπει και χρειάζεται να γίνει αυτή η κουβέντα. Αλλά βλέπεις έχω κάνει και εγώ αυτή την ερώτηση για το που να πάω να δώσω τα ωραία μου 900€ για τηλέφωνο και απάντηση δεν παίρνω ή παίρνω απάντηση του τύπου να πάρεις κινέζικο με 550€ :rolleyes:.

 

Υ.Γ. Γιάννη όπως γνωρίζεις το iphone το κατέκρινα και το κατακρίνω όχι για τα λεφτά του αλλά για 2 πράγματα. Ναι κυρία apple δώστο στα 900€ που ήδη ζητάς αλλά πρώτον βάλε μου μέσα ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην τεχνολογική πιάτσα και δεύτερον άφησε μεγαλύτερες ελευθερίες στο χρήστη. Δεν γίνεται για το κάθε τι να ζητάω έγκριση από τα itunes :rolleyes:.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι αν έχεις να τα δώσεις ή όχι. Το θέμα που ενδιαφέρει εδώ είναι αν ΑΞΙΖΕΙ να τα δώσεις, τη στιγμή που μπορείς και με λιγότερα να πάρεις ένα παρόμοιο προιόν ή ένα προιόν με καλύτερες επιδόσεις σε τομείς που σε ενδιαφέρουν (πχ αυτονομία).

 

Εντάξει όποιος έχει να τα δώσει και του αρέσει...φυσικά και γι αυτόν τα αξίζει...Το ότι αξίζει για μένα, δεν σημαίνει ότι αξίζει για σένα και το αντίστροφο. Καποιος που έχει τα λεφτά για Mercedes παίρνει Mercedes, άλλος βολεύεται και κάνει τη δουλειά του με Hyundai. Ενώ και των δυο η δουλειά μπορεί να γίνει, η Hyundai Mercedes δεν γίνεται, πώς να το κάνουμε τώρα....Αλλιως θα μιλάμε για όσα δεν φτάνει η αλεπού...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

... Το θέμα που ενδιαφέρει εδώ είναι αν ΑΞΙΖΕΙ να τα δώσεις, τη στιγμή που μπορείς και με λιγότερα να πάρεις ένα παρόμοιο προιόν ή ένα προιόν με καλύτερες επιδόσεις σε τομείς που σε ενδιαφέρουν (πχ αυτονομία)...

 

Η τεχνολογία Γιάννη και το γνωρίζεις καλά γιατί έχεις και εσύ αγοράσει αρκετά τεχνολογικά προϊόντα δεν ακολουθεί την αναλογικότητα δηλ. τη μέθοδο των τριών αλλά πηγαίνει εκθετικά δηλ. για 10% π.χ. παραπάνω τεχνολογία δεν σημαίνει ότι θα ανέβει κατά 10% η αξία του προιόντος αλλά μπορεί ακόμα και να διπλασιαστεί.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή είναι το πιο προηγμένο smartphone ανεξαρτήτου κατηγορίας.

Τι θα πει αξίζει;

Για κάποιον ναι , για κάποιον όχι.

Αν θέλει κάποιος να τα δώσει είναι προσωπικό του θέμα.

Και όσο για την αυτονομία δεν κρίνεις κάτι μεμονωμένα.

Σύνολο κρίνεις.

Αν είναι έτσι πάρε ένα Νοκια 3210 (το παλιό) να λύσεις το πρόβλημά σου.

Νοκια 3210 μόνο το παλιό υπάρχει. Το μπερδεύεις με το 3310 :p

Δεύτερον, αν είναι ή όχι το πιο προηγμένο smartphone, θα ήθελα να μου το εξηγήσεις γιατί είναι πιο προηγμένο σε σχέση με το zxp. Σε ποιο ακριβώς χαρακτηριστικό υπερτερεί?

Τέλος, συμφωνώ ότι είναι προσωπικό θέμα αν κάποιος θα τα δώσει ή όχι. Γι αυτό άλλωστε και κάνουμε κουβέντα. Η κουβέντα δεν γίνεται για τα αντικειμενικά , αλλά για τα υποκειμενικά.

 

Εντάξει όποιος έχει να τα δώσει και του αρέσει...φυσικά και γι αυτόν τα αξίζει...Το ότι αξίζει για μένα, δεν σημαίνει ότι αξίζει για σένα και το αντίστροφο. Καποιος που έχει τα λεφτά για Mercedes παίρνει Mercedes, άλλος βολεύεται και κάνει τη δουλειά του με Hyundai. Ενώ και των δυο η δουλειά μπορεί να γίνει, η Hyundai Mercedes δεν γίνεται, πώς να το κάνουμε τώρα....Αλλιως θα μιλάμε για όσα δεν φτάνει η αλεπού...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αφήστε τις συγκρίσεις με τα αυτοκίνητα. Δεν βγαίνουν σε καλό....

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εδώ Γιάννη καλά τα λες και αλλάζει το θέμα. Άλλο να λέμε ότι τα 900€ δεν αξίζουν για τηλέφωνο γιατί ο άλλος παίρνει ένα ψυγείο (κάτι που δεν ανήκει σε αυτή τη ενότητα) και άλλο να λέμε πολύ σωστά ότι τα 900€ δεν τα αξίζει το τηλέφωνο Α αλλά τα αξίζει το τηλέφωνο Β όπου εδώ πρέπει και χρειάζεται να γίνει αυτή η κουβέντα. Αλλά βλέπεις έχω κάνει και εγώ αυτή την ερώτηση για το που να πάω να δώσω τα ωραία μου 900€ για τηλέφωνο και απάντηση δεν παίρνω ή παίρνω απάντηση του τύπου να πάρεις κινέζικο με 550€ :rolleyes:.

Βασίλη, υπάρχουν κινέζικα που προσφέρουν παρόμοια χαρακτηριστικά και εμπειρία με τα galaxy + μεγαλύτερη αυτονομία σε τιμές πολύ μικρότερες. Δεν είναι ανάγκη να δώσεις τα 900 σου ευρώ. Αυτό φαντάζομαι εννοούν όσοι σου απαντούν έτσι.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

 

Βασίλη, υπάρχουν κινέζικα που προσφέρουν παρόμοια χαρακτηριστικά και εμπειρία με τα galaxy + μεγαλύτερη αυτονομία σε τιμές πολύ μικρότερες. Δεν είναι ανάγκη να δώσεις τα 900 σου ευρώ. Αυτό φαντάζομαι εννοούν όσοι σου απαντούν έτσι.

 

Υπαρχουν αλλα οπως ειπες ειναι κινεζικα....

Υπαρχει δηλαδη αυτο: http://www.porsche.com/international/models/macan/macan/

και υπαρχει και αυτο: http://www.gocar.gr/news/feed/17827,Kinezikh_Porsche_Macan_me_23000_eyrw.html

 

Ποιο θα επελεγες;

Εγω παντως το πρωτο......

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Όλη αυτη η συζήτηση δεν έχει πραγματικά νόημα,δεν χρειάζονται παραδείγματα αυτοι που δεν καταλαβαίνουν οτι όλα είναι σχετικά,δεν υπάρχει τρόπος να το κατανοήσουν

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Όλη αυτη η συζήτηση δεν έχει πραγματικά νόημα,δεν χρειάζονται παραδείγματα αυτοι που δεν καταλαβαίνουν οτι όλα είναι σχετικά,δεν υπάρχει τρόπος να το κατανοήσουν

 

Δεν ειναι οτι δεν εχει νοημα απλα υπαρχουν χρηστες που ρωτανε και συγκρινουν μια και ειναι καινουργια συσκευη και δεν κυκλοφορησε καλα-καλα.Εκει που γινεται το μπερδεμα ειναι οτι ξεκαθαριζουμε τι σημαινει τεχνολογικα προηγμενο ανεξαρτητα εαν αυτα που περιεχει για καποιον μπορει να μη τον ενδιαφερουν.

Link to comment
Share on other sites

Αηντε να ξεκινησει η διάθεση του τηλεφώνου....γιατι η συζήτηση "αν έκανε η κότα το αυγό ή το αυγό την κότα " δεν περπατάει αλλο:p

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η συζήτηση δε βγαζει ποτε ακρη. Καταρχήν κανενα κινέζικο δεν εχει τοσο μεγαλη οθονη με τοσο μικρα bezel και oled. Κυριολεκτικά και χωρις να κοροιδευω, βρητε μου ενα κινέζικο με αυτα ΚΑΙ καλη καμερα, και το πηρα χτες αν κανει 500ε. Χεστηκ@ αν ειναι κινεζικο, δεν με ενδιαφέρει αυτο. Τελικά αυτο ειναι που κυριως πληρωνεις στο s8, s8+

Αρχίζουμε μετα, ναι δεν εχει τοσο μικρα bezel, αλλα ειναι φθηνο. Ναι δεν είναι τοσο κορυφαία η οθονη, αλλα ειναι και αυτη amoled της σαμσουνγκ β κατηγορίας, ειναι ομως φθηνο.

Ναι η καμερα ειναι μετρια και κακη σε λιγο φως, αλλά ειναι φθηνο.

Και μετα το τυποποιημενο δεν αξιζει 900ε κανενα κινητο, ολα ειναι ιδια..

Τιποτα δεν είναι ιδιο. Απλα καποια ειναι φθηνα με τα δικα τους μειον, και συν.

Το γεγονός οτι πουλουνται τοσα πολλα σαμσουνγκ παρα την τιμη τους σημαίνει οτι καλως ή κακως υπάρχει κόσμος που θελει τα παραπάνω συν.

Το μάρκετινγκ και η διαφήμιση δεν φτανει για να δικαιολογησει τοσες πωλησεις.

Καποτε και η htc ειχε ξεσκιστει στη διαφήμιση. Την εβλεπες παντου. Σε διαφημίσεις σε τηλεοραση, γήπεδα, φανελες κλπ. Το προιον δεν αξιζε πραγματικά σε σχεση με τον τοτε ανταγωνισμό και οι πωλησεις ηταν για τα πανηγύρια παρα την τοση διαφήμιση.

Θες και προιον δηλαδή, το μάρκετινγκ δεν μπορει να κανει τα παντα.

Το αν αξίζει ή οχι λοιπόν είναι πολυ σχετικό και τελικα έχει σχεση με την τσεπη μας.

Αν βγαζουμε 500ε κανενα κινητο πανω απο 300ε κατα την υποκειμενικη γνωμη μου δεν αξιζει. Σε μεγαλους μισθους πας για πλακα στα galaxy.

Απο εκει και περα, παρολο σε διάφορα ποστ με χαρακτηριζουν σαμσουνγκ φαν μποι (καποτε iPhone φανμποι, htc φανμποι, lg φανμποι κλπ. ), τα s8 αφηνουν μια γλυκοπικρη γευση. Μπορουσε να δώσει πολυ περισσότερα και για οποιον καταλαβαινει πραγματικά απο τεχνολογία και μάρκετινγκ, ειναι φανερο οτι δεν το κανει με αποκλειστικο σκοπο να μεγιστοποιησει τα κερδη με πολιτικες τυπου iPhone ΞΕΚΑΘΑΡΑ.

Γι αυτο εχει καταντησει κωμικό να βλεπεις κοσμο να βριζει την apple και να εκθιαζει την σαμσουνγκ οταν ειναι η αλλη οψη του ίδιου νομισματος.

Προσωπικά μου εχει κανει και πολυ κακη εντύπωση οτι παει να πουλησει 150ε εναν ανταπτορα ουσιαστικά συνδεσης με tv.. Θα έπρεπε σε αυτο το επίπεδο τιμων να το εδεινε μαζι με τη συσκευή. Πιθανον να εγραφα αλλα τοτε.

Σε καθε περίπτωση είναι μακραν η καλύτερη συσκευή της αγορας. Δε χωραει αμφιβολία γι αυτο.

Προσωπικά για να δωσω 900ε θα ηθελα περισσότερα πράγματα, με μακράν μεγαλύτερο την μπαταρία . Γι αυτό θα ασχοληθώ σε χαμηλοτερη τιμη. Και παρολο που εχω λεφτα στην κυριολεξία να παρω 200 s8+ αύριο το πρωι. (σπανιο για την εποχη μας).

Αλλα καταλαβαίνω απόλυτα και αυτον που παρολο τα μειον, θελει την καλύτερη συσκευή της αγορας. Δεν υπάρχουν εξυπνοι και χαζοι. Υπάρχει ποσο θες κατι και ποσα δινεις για να το παρεις.

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Ας αλλαξουμε λιγο θεμα...τελικα οσοι το προπαραγγειλαμε,θα το εχουμε απο 21 Απριλιου?εχει κανεις ενημερωση απο καποιο καταστημα?

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Αν και ειχα πει δεν θέλω πάλι μαύρο κινητό, στα βιντεάκια που είδα μου φαίνεται ότι το μαύρο του πάει πιο πολύ. Τα έχει δει κάποιος από κοντά;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα κάτσω στα αυγά μου και θα πάρω το note 8.....

Αυτό το σχέδιο είχε διαρρεύσει για το s8+. Σαν να το πήρε κάποιος και να έβαλε δίπλα το πενάκι.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ας επικεντρωθουμε στο θεμα μας που ειναι το s8+ και οχι καποιο κινεζικο!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το σχέδιο είχε διαρρεύσει για το s8+. Σαν να το πήρε κάποιος και να έβαλε δίπλα το πενάκι.

 

...και όχι μόνο. Ακριβώς ότι δεν "πρόλαβαν" να βάλουν στο S8/S8+ λογικά θα υπάρχει στο Note 8 στο οποίο δεν υπάρχει το ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ περιθώριο λάθους. Μιλάω για δακτυλικό αποτύπωμα στο Home Button επί της οθόνης, πίσω κάμερα με διπλό φακό και μεγαλύτερης χωρητικότητας μπαταρία. Κατα την προσωπική μου άποψη το Note 8 θα είναι μακράν η καλύτερη συσκευή του 2017.. και ίσως και του 2018...

Link to comment
Share on other sites

Για τις προπαραγγελίες:

http://gr.pcmag.com/samsung-galaxy-s8-plus/26025/news/apokteste-noritera-ta-galaxy-s8-s8-apo-ten-cosmote-kai-ton-g

 

[1] Όσοι προ-παραγγείλουν τη/τις συσκευή/ές από το http://www.germanos.gr με online πληρωμή από 29/3 - 17/4, θα το αποκτήσουν έως 8 ημέρες νωρίτερα από την ημερομηνία της εμπορικής του διάθεσης, αποκλειστικά στον προσωπικό χώρο που θα δηλώσουν, δηλαδή από 18/4 και μετά. Όσοι προ-παραγγείλουν στις 18/4, θα παραλάβουν από 19/4 και μετά, αποκλειστικά στον προσωπικό χώρο τους . Οι πελάτες που θα επιλέξουν να παραλάβουν τη/τις συσκευή/ές από φυσικό κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ και έχουν κάνει την προ-παραγγελία (και προπληρωμή) στο http://www.germanos.gr από 29/3 – 18/4, θα το παραλάβουν από 28/4 και μετά.

 

Με λίγα λόγια βάλε τα λεφτά σήμερα για να το πάρεις 18/4. Δεν σου δίνουν καν τη δυνατότητα να το πληρώσεις και να το παραλάβεις από κατάστημα.

Γνωρίζετε τι κάνουν οι άλλοι;

Link to comment
Share on other sites

Εγω το προπαραγγειλα στον κοτσοβολο, δεν ηξεραν να μου πουν ποτε θα ερθει, και οτι θα παει με σειρα προτεραιοτητας.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι αν έχεις να τα δώσεις ή όχι. Το θέμα που ενδιαφέρει εδώ είναι αν ΑΞΙΖΕΙ να τα δώσεις, τη στιγμή που μπορείς και με λιγότερα να πάρεις ένα παρόμοιο προιόν ή ένα προιόν με καλύτερες επιδόσεις σε τομείς που σε ενδιαφέρουν (πχ αυτονομία).

Επίσης, ο Παρασκευάς κάτι σε ρώτησε και για το iPhone που προτίμησες να μην απαντήσεις....:lol::lol:

 

Εχει 20 μερες σχεδον που παρουσιάστηκε η συσκευή και ακομα προσπαθεις να πεισεις τους πάντες για τα κινεζικα και για το ποσο αξιζει/δεν αξιζει μια συσκευη με βάση τα δικά σου πιστευω. Ξανα ρωτάω λοιπόν γιατι ποτέ δεν απάντησες. Συμφωνα με το Display Mate το S8 εχει την καλύτερη οθονη ever. Η καμερα ειναι βελτιωση του S7 η οποία ήταν η καλυτερη καμερα της περσινης χρονιας. H μπαταρια στα πρώτα hand on δειχνει ελαχιστα καλυτερη απο του S7. Ξανά ρωτάω λοιπον γιατι προφανως εμεις ειμαστε ηλιθιοι και εσυ εισαι ο μεγαλύτερος γνωστης στην ιστορια.

 

Υπάρχει Κινέζικο τηλέφωνο με αυτη την οθονη, αυτη την καμερα, αυτο το borderless design που να κοστιζει 500 ευρω λιγότερα; Πρόσεξε. Οχι σχεδον ιδια οθονη, οχι σχεδον ιδια καμερα κτλ κτλ. Αποδεδειγμενα (reviews κτλ) καλυτερη/ισαξια οθονη/καμερα/storage/design κτλ με 500 ευρω λιγοτερα; Αν υπάρχει ευχαριστως να το παρουμε. Αν οχι μη μας πρηζεις γιατι οταν επι 20 μερες λες ακριβως τα ιδια πράγματα, παυει να ειναι γνώμη και ειναι πρήξιμο

Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Εχει 20 μερες σχεδον που παρουσιάστηκε η συσκευή και ακομα προσπαθεις να πεισεις τους πάντες για τα κινεζικα και για το ποσο αξιζει/δεν αξιζει μια συσκευη με βάση τα δικά σου πιστευω. Ξανα ρωτάω λοιπόν γιατι ποτέ δεν απάντησες. Συμφωνα με το Display Mate το S8 εχει την καλύτερη οθονη ever. Η καμερα ειναι βελτιωση του S7 η οποία ήταν η καλυτερη καμερα της περσινης χρονιας. H μπαταρια στα πρώτα hand on δειχνει ελαχιστα καλυτερη απο του S7. Ξανά ρωτάω λοιπον γιατι προφανως εμεις ειμαστε ηλιθιοι και εσυ εισαι ο μεγαλύτερος γνωστης στην ιστορια.

 

Υπάρχει Κινέζικο τηλέφωνο με αυτη την οθονη, αυτη την καμερα, αυτο το borderless design που να κοστιζει 500 ευρω λιγότερα; Πρόσεξε. Οχι σχεδον ιδια οθονη, οχι σχεδον ιδια καμερα κτλ κτλ. Αποδεδειγμενα (reviews κτλ) καλυτερη/ισαξια οθονη/καμερα/storage/design κτλ με 500 ευρω λιγοτερα; Αν υπάρχει ευχαριστως να το παρουμε. Αν οχι μη μας πρηζεις γιατι οταν επι 20 μερες λες ακριβως τα ιδια πράγματα, παυει να ειναι γνώμη και ειναι πρήξιμο

 

Μάλλον με μπερδεύεις με άλλον. Εγώ σχεδόν ποτέ δεν έχω μιλήσει για κινέζικα. Ούτε υπέρ, ούτε κατά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

@tetra1982

Νομίζω ότι τζάμπα παιδεύεσαι με τον Γιάννη (ddr2). Σε οποιαδήποτε παρουσίαση νέου μοντέλου της Samsung θα δεις 10-20 μηνύματά του για το πόσο χάλια είναι η συσκευή. Δεν θα μπορούσε να είναι διαφορετικά και στην παρουσίαση του S8.

Πάντα θα είναι καλύτερα τα Sony, τα Apple και προσφάτως και τα κινέζικα.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

@tetra1982

Νομίζω ότι τζάμπα παιδεύεσαι με τον Γιάννη (ddr2). Σε οποιαδήποτε παρουσίαση νέου μοντέλου της Samsung θα δεις 10-20 μηνύματά του για το πόσο χάλια είναι η συσκευή. Δεν θα μπορούσε να είναι διαφορετικά και στην παρουσίαση του S8.

Πάντα θα είναι καλύτερα τα Sony, τα Apple και προσφάτως και τα κινέζικα.:)

 

Παρομοίως, ο tetra, o aptaliko και ο aroutis (τουλάχιστον αυτοί ) σε κάθε παρουσίαση της Samsung τρέχουν να πούν τι φοβερά και τρομερά είναι. Είτε πρόκειται για το s5 , είτε για το s8 , τα σχόλια είναι ίδια. Θρίαμβος !!!!

Ανοίχτε λίγο τους ορίζοντές σας, υπάρχουν και άλλοι κατασκευαστές.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8+ (SM-G955F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...