Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του


Alphaleader
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλα το σκεφτηκαμε διοτι ειναι και επαγγελματικο και εκκρεμεουν δικαστηρια επιλυσης εταιρικων οικονομικων διαφορων ...και λεω μηπως οι αντιδικοι πλαγιως μεσω ντετεκτιβ το παγιδευσαν.

Υπαρχει τροπος να δω αν ειναι παγιδευμενο?...πχ απευθυνομαι βονταφον, αστυνομια, τρεχω κανα διαγνωστικο...?...

Link to comment
Share on other sites

Απλα το σκεφτηκαμε διοτι ειναι και επαγγελματικο και εκκρεμεουν δικαστηρια επιλυσης εταιρικων οικονομικων διαφορων ...και λεω μηπως οι αντιδικοι πλαγιως μεσω ντετεκτιβ το παγιδευσαν.

Υπαρχει τροπος να δω αν ειναι παγιδευμενο?...πχ απευθυνομαι βονταφον, αστυνομια, τρεχω κανα διαγνωστικο...?...

 

ανάλογα απο τον τρόπο παγίδευσης αν υπάρχει τόσο σοβαρό ζήτημα πάντως στην θέση σου απλά θα το πέταγα....

Link to comment
Share on other sites

Χτες μετα απο πολλα χρονια ζηλεψα μια δυνατοτητα του iphone ενος φιλου,αντι να γραφει το μηνυμα πατουσε το μικροφωνο και αυτο εκανε μετατροπη κατευθειαν σε κειμενο ,υπαρχει κατι αντιστοιχο στο android? υπαρχει μικροφωνακι αλλα δεν το κανει κειμενο αλλα απλα ηχητικο μηνυμα.γνωριζει κανεις καποιο?
Link to comment
Share on other sites

Δηλ θα πεταγες

1. το τηλεφωνο σαν συσκευη η

2. το σιμακι με το νουμερο

3. η θα εβαζες νεο σιμ με το ιδιο νουμερο, η αλλαγη παροχου?

4. Αλλαγη αριθμου? / παροχου?

Το πιο δυσκολο για μας ειναι η αλλαγη αριθμου λογω χρησης και σαν επαγγελματικου....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σε όλους. Έχω ένα Huawei P10 και πριν 2 μέρες μου ήρθε ειδοποίηση ότι είναι διαθέσιμη η εκδοσή 9 του EMUI για αναβάθμιση, μέσα στην βιασύνη μου πάτησα να ξεκινήσει η διαδικασία χωρίς να έχω τραβήξει αντίγραφα του φακέλου της φωτογραφικής μηχανής. Κάτι πήγε στραβά στην αναβάθμιση (πιθανόν επειδή συνδεσα το κινητό στην μπριζα για φόρτιση) και απο εκείνη την στιγμή το κινητό δεν ανοίγει και μου εμφανίζει μήνυμα οτι επειδή υπάρχει κάποιο error πρέπει να γίνει wipe data και factory reset. Δεν το εχω κανει φυσικα επειδη θέλω οπωσδήποτε τις φωτό και τα βίντεο και εχω καταληξει με ενα κινητο που δεν το λειτουργω και τα αρχεια μου εν αμφιβόλω! Μπορει καποιος να με βοηθήσει? Μπορω με κάποιο τρόπο να ανακτήσω τον φάκελο απο την κάμερα?? Σας ευχαριστώ !!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

Σε ενα παλιοκινητο turboX A2 του οποιου του εκανα factory reset , ζηταει e-mail επιβεβαιωσης,το οποιο ειχε συγχρονιστει παλιοτερα με την συσκευη κ το οποιο ουτε καν το θυμαται η μανα μου που το λειτουργουσε! για να το θεσω παλι σε λειτουργια προφανως πρεπει να του εγκαταστησω παλι το λογισμικο.. μηπως γνωριζει κανεις πως θα το κανω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Εχω το S9 με έκδοση Android 9 και ψάχνω να βρω πώς μπορώ να δημιουργήσω συντομεύσεις και ειδικότερα να απενεργοποιώ με ένα tap την δεύτερη SIM μου όταν δεν την χρειάζομαι.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Με nova launcher γίνεται απο τις εξεδεικευμενες ρυθμίσεις. Αν εχεις τον default launcher της samsung δοκιμασε το activity manager:hidden activity launcher

 

Στάλθηκε από το X52X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα το nova αλλά δεν είδα πουθενά αυτή την επιλογή και γενικά για sim.

Default launcher δεν βλέπω στο κινητό μου κατεβασμένο από την Samsung...

Link to comment
Share on other sites

Στο nova πατας και κρατας σε ενα κενό σημείο και επιλεγεις γραφικά στοιχεια-->συντομεύσεις nova. Μετα στο μενού που ανοίγει ψαξε στις ρυθμίσεις για τη συντόμευση των sim. Πιθανόν να λέγεται κάρτα sim (sim dialog activity)
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να κανεις καμια ανακτηση σε κινητο με Android 4.3+ καθως ειναι ενεργοποιημενη η λειτουργια TRIM.

Καθε προσπαθεια ειναι ανωφελη.

Link to comment
Share on other sites

A padding:10px 10px 10px 0px;border:0px; max-width: 340px;" />Make certain that the service suppliers you choose use the newest drilling gear that may complete the undertaking rapidly and successfully.

 

My site :: stamped concrete quality

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περίπτωση οι φωτογραφιες και τα βιντεο σου να συνχρονιζαν στο google photos χωρίς να το ξερεις;

Θες να μπεις με το λογαριασμό σου στο photos.google.com μπααας και τα εχεις εκεί;

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα... Αγόρασα χθές ένα ράδιο usb αυτοκινήτου Kenwood και έχει android για να παίζω μουσική απο το κινητό μέσω usb..

Έχω το Xiaomi mi A2 έχω κατεβάσει την εφαρμογή που χρειάζεται για να συνδεθεί με το ραδιό αλλά δεν συνδέεται με τίποτα κάνει Συνέχεια τον ήχο συνδέσεις και σαν να μπαίνωβγαίνει και μετά Μ εμφανίζει στο ράδιο ένα android error

Σε ένα άλλο τηλέφωνο που έχω στο Huawei p20lite παίζει μια χαρά.. άρα λογικά φταίει το κινητό... υπάρχει κάποια βοήθεια;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!!!! Σε pocophone χριεαζομαι root για να εγκαταστησω το συγκεκριμενο προγραμμα;

Καλες γιορτες!

Siemens C10 - Νokia 3210 - Νokia 3330 WAP - Νokia 3510i - Sharp GX15 VF - SE V800 VF - SE K750i VF - SE X10 Mini pro - Moto G 1gen - Xiaomi Pocopocopocopoco F1 😮 - Huawei Y5 2018 :classic_wacko: - Nothing Phone 1:classic_love:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας!!!! Σε pocophone χριεαζομαι root για να εγκαταστησω το συγκεκριμενο προγραμμα;

Καλες γιορτες!

Όχι. Παίζει μια χαρά με εγκατάσταση του apk.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...