Jump to content

Xiaomi Mi 6


manolisg10
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://bigota.d.miui.com/V9.0.1.0.NCAMIEI/miui_MI6Global_V9.0.1.0.NCAMIEI_6f040fa634_7.1.zip κατεβαστε την 9 απο εδω καντε unzip στο φακελο miui και πηγαιντε μετα στην αναβάθμιση τηλεφωνου και πατηστε επιλογη πακετου αναβάθμισης. Επιλεξτε αυτο και θα μπει κανονικα η 9αρα

 

Καλημερα εχω την εκδοση miui clobal8.5 σταθερη 8.5.1.0 NCAMIEG μπορω να περασω την αναβαθμιση αυτην;που αναφερεις επανω;ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφερεται κανεις για αγορα..δινω το δικο μου!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Οποιος εχεις την official global με miui 9 stable

καντε ενα antutu και ανεβαστε να δουμε αριθμους

Xiaomi Mi11 Lite 8/128, Xiaomi Mi11 8/256, Xiaomi Mi11i, Xiaomi Mi10T 8/128, Xiaomi Note 10 Lite, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Mi8 lite, Xiaomi Mi6 6/64, Xiaomi Mi4 3/16, Xiaomi Redmi 4A, Xiaomi Mi MAX 3/32, Xiaomi Mi2A 16gb, Xiaomi Mi2S 32gb,

Link to comment
Share on other sites

nikos, αυτη ειναι η global Που εβαλες ή china? περισσοτερο για επιβεβαιωση ρωταω.. ειναι περιεργο που δεν υπαρχει στο Miui downloads.
Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η global stable είναι. Δε μπορω να ανεβασω screenshot δε ξερω γιατί να σας το εδειχνα. Δε θελει ξεκλειδωμα. Οταν παω να ανεβασω φωτο να το δειτε στην url δε κανει τιποτα και στα συννημενα λεει οτι υπερβαίνει το οριο η φωτο

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Antutu μου εβγαλε 178876 και 3d benchmark 3587.τουμπανο ειληκρινα κινιταρα

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικα το ελεγξα εκανα αναζητηση και μου λεει δεν υπάρχει διαθέσιμη ενημερωση. Και πως να υπαρχει αφου ειναι η τελευταία χαχα

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οποιος την εβαλε ας μας πει την αποψη του εγω εχω μεινει ικανοποιημενος πάντως

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα εβαλα παλι την stable 8,5,1,0 και μετα πηγαινοντας να βαλω αυτην που εγραωε ο φιλος ο νικος, μου εβγαλε οτι δεν συμμετεχω σε beta προγραμμα..κατι τετοιο. οποτε δεν με αφησε.
Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο αυτο και εγω την 8αρα ειχα τη σταθερη και με αφησε κανονικα να τη περασω. Δε μπορω να καταλαβω. Δεν ειναι beta η εκδοση μου το γραφει οτι ειναι η σταθερη
Link to comment
Share on other sites

στο δικο μου ισως παιζουν διαφορα. σαν region εχω μονο κινα (εχει ερθει απο κινα η συσκευη), δεν το εχω ξεκλειδωσει και ειχα κανονικα την global dev με updates και google εφαρμογες. τι να πω ειναι λιγο μπερδεμενο ολο αυτο το θεμα. για μενα τουλαχιστον. απο την αλλη πιστευω οτι θα βγαλουν και μια miui 9 Global stable στην σελιδα οποτε θα ξανα δοκιμασω τοτε.. επιστρεφω στην 9 global dev...

 

και by the way που λενε, το κινητο ειναι ενα διαμαντι....

Περπατάμε παράλληλα...και όλα θα γίνουν κατάλληλα (?) για να σμίξουμε πάλι...Μέχρι τότε θα.... έχω εναν πόλεμο ανοιχτό....ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ...
Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα το Mi6 για ένα φιλο και έχει την 8.5 global. Έχει έρθει ΟΤΑ σε 9 ή το πάμε manually;

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα το Mi6 για ένα φιλο και έχει την 8.5 global. Έχει έρθει ΟΤΑ σε 9 ή το πάμε manually;

 

Άλλαξε την τοποθεσία π.χ. Ινδία ή Τουρκία και θα σου έρθει η miui9 stable

Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε την τοποθεσία π.χ. Ινδία ή Τουρκία και θα σου έρθει η miui9 stable
Επειδή δεν έχω το κινητό μπροστά, που το αλλάζω αυτό;

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

http://bigota.d.miui.com/V9.0.1.0.NCAMIEI/miui_MI6Global_V9.0.1.0.NCAMIEI_6f040fa634_7.1.zip κατεβαστε την 9 απο εδω καντε unzip στο φακελο miui και πηγαιντε μετα στην αναβάθμιση τηλεφωνου και πατηστε επιλογη πακετου αναβάθμισης. Επιλεξτε αυτο και θα μπει κανονικα η 9αρα

 

Παίδες καλημέρα! Δοκίμασε κανείς άλλος εκτός από τον φίλο Νίκο να εγκαταστήσει τη global stable MIUI 9; Είμαι σε global stable 8.5.1.0 τώρα και το σκέφτομαι καθότι δεν έχει σκάσει η 9 με ΟΤΑ. Το κινητό είναι αγορασμένο από Ελλάδα. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν έχω το κινητό μπροστά, που το αλλάζω αυτό;

 

Στάλθηκε από το HTC U11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πηγαίνεις ρυθμίσεις/πρόσθετες ρυθμίσεις/περιοχή Ελλάδα>το αλλάζεις σε άλλη χώρα π.χ. Ινδία.

Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια...Χρησιμοποιει κανενας contactless payment με το συστημα NFC του κινητου? Αν ναι, εχει αντιμετοπισει καποιο προβλημα? Εμενα εχει περαστει κανονινα η καρτα εχει γινει verified αλλα δεν μπορω να πληρωσω με το android pay..Με λιγο ψαξιμο ειδα οτι και αλλοι εχουν αυτο το προβλημα στο Mi 6 αλλα δεν βριηκα λυση...Εχει καποιος καμια προταση για να λυθει αυτο το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια...Χρησιμοποιει κανενας contactless payment με το συστημα NFC του κινητου? Αν ναι, εχει αντιμετοπισει καποιο προβλημα? Εμενα εχει περαστει κανονινα η καρτα εχει γινει verified αλλα δεν μπορω να πληρωσω με το android pay..Με λιγο ψαξιμο ειδα οτι και αλλοι εχουν αυτο το προβλημα στο Mi 6 αλλα δεν βριηκα λυση...Εχει καποιος καμια προταση για να λυθει αυτο το προβλημα?

 

Εχεις κλειδωμένο bootloader;

Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά... Έχω το κινητό 3 μέρες είναι αυτό ακριβός που έψαχνα, έχω ένα μικρό bug όμως με το ρολόι στο lock screen δείχνει λάθος σαν να μην ενημερώνεται συνέχεια το κινητό τρέχει την 8.5.1.0
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω αν εχει.κλειδωμενο bootlader αλλα ετσι οπως το αγορασα ετσι ειναι δεν το εχω πειραξει καθολου...

 

Μπορείς να το δεις στην διαδρομή : ρυθμίσεις/πρόσθετες ρυθμίσεις/επιλογές προγραμματιστών/ κατάσταση ΜΙ ξεκλειδωματος (μπαίνεις εδω)

Επίσης δεν παίζει ρόλο πως το αγόρασες και μένα ήρθε με global stable miui8 και ξεκλειδωτο bootloader οπότε φλασαρα μια άλλη ρομ και κλείδωσα τον bootloader και μετά τον ξεκλειδωσα επίσημα με τον λογαριασμό μου.

Edited by trifos
Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Ακολουθησα τα βηματα σου και μου λεει οτι η συσκευη ειναι κλειδωμενη..

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επισης φοραω miui global stable 8.5 σε περιπτωση που εχει σχεση

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...