Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο δικό μου menu, δεν υπάρχει αυτή η επιλογή "Show recent contacts", στο Messaging-display.... Γιατί;

 

Έχω το 3/32 Global Stable

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

Ούτε εμένα υπάρχει. Είμαι σε MIUI 9.

 

8.2.10.0 ειμαι ακομη.μηπως το εβγαλαν σε επομενες ρομ?

 

Προφανώς το έβγαλαν.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

έχω πρόβλημα με το line. Από τότε που πήρε την 9 έκδοση δεν χτυπάνε οι ειδοποίησες. αν ξέρει κάποιος κάτι
Link to comment
Share on other sites

Στην οθόνη κλειδώματος το εικονίδιο πάνω δεξιά τι κάνει?

 

πατα το και θα δεις...κατι με τις φωτο ειναι δοκιμασε το

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

πατα το και θα δεις...κατι με τις φωτο ειναι δοκιμασε το

 

Εννοείται ότι το πάτησα αλλά δεν είδα να γίνεται κάτι,τι ακριβώς κάνει με τις φωτογραφίες?

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι το πάτησα αλλά δεν είδα να γίνεται κάτι,τι ακριβώς κάνει με τις φωτογραφίες?

 

απο οτι καταλαβα αλλαζει ταπετσαριε ανα καποια δευτερα...δεν το παταω γιατι εχω κεντρικη φωτο .

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβα αλλαζει ταπετσαριε ανα καποια δευτερα.

Ακριβώς αυτό κάνει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα. Ενα καλο app γι αλλαγη εικονιδιων ( κυριως μεγεθους ) εχετε κατα νου ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μηπως έχει βρει κανείς καμιά λύση για την εμφάνιση των ειδοποιήσεων? Εννοώ να απενεργοποιείται αυτή η ηλίθια ιδέα των δύο δαχτύλων. Μήπως υπάρχει κάποια εφαρμογή που να διορθώνει τα πράγματα? Εχω δοκιμάσει τα παντα...Δεν ξέρω για εσας, αλλά για εμένα είναι από βασικότερα φάουλ της xiaomi.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω ποια gcam απο αυτες που εχουμε στην πρωτη σελιδα δουλεύει απροβληματιστα,δηλαδη να δουλεύει το slow motion να μην βγαζει σφάλμα οπω της θυμηθεί κτλπ.. κατέβασα και τις δυο που προτείνεται αλλα εχουν θεμα με την μπροστινή κάμερα και το slow motion.. υπάρχει κάποια έκδοση που να γίνει εγκατάσταση και να ειναι ολα οκ; ευχαριστώ πολύ!!
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Τσίμπησα τελικά ένα μαύρο 3-32 από το youhoo.gr

Για πείτε ρε παιδιά καμία καλή θήκη για το κινητό γιατί έχω μπερδευτεί λίγο με τις πολλές εκδόσεις του redmi note 4. Υπάρχει καμία καλή σιλικόνη όπως της nillkin π.χ;

Link to comment
Share on other sites

φιλε ειναι 1000000 φορες καλυτερα τα χρωματα απο τις αθλιες οθονες της sony...

λες να ειμαστε χαζοι που δεν πηραμε sony ;

 

----- προσθήκη μηνύματος 63 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

ιδιες οθονες εχουν τα ειχα και τα 2 και τωρα ειμαι με 4/64 ...εμενα μου φανηκαν ιδιες.

που το διαβασες στοιχεια θελω

Φίλε μου εδώ το διάβασα. Συμφορουμίτης έγραψε ότι η οθόνη του 3/32 δεν κάνει στο 4/64. όταν πήγε να την παραγγείλει. Ψέμα ήταν ψέμα γράφω.Μου είναι αδύνατον να θυμάμαι όμως το συντάκτη ή να βρω την ανάρτηση σε χίλια τόσα ποστ αλλά έχει γραφτεί. Δεν είπα ότι είμαι σίγουρος ή το έχω τσεκάρει ο ίδιος... Απλά είπα μήπως βοηθήσει αυτό το φίλο να κάνει την έρευνα του. Εσύ λες ότι είχες και τα δυο, οπότε η γνώμη σου μετράει περισσότερο τότε. Αν και που τα είχες εικασίες κάνεις ότι είναι ιδιες. Μην μου απαντάς όμως με ύφος "στοιχεία θέλω" λες και πρέπει να απολογηθώ...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο 55% μπαταρία και εχω ηδη 6μιση ώρες sot!!!

Κυριως WiFi-fb, tapatalk, chrome, YouTube (λίγο) και παιχνιδι (λιγο-vertigo racing)

 

Aosp extended 7.1.2, greenify, ανοιχτο bt μονιμα λογω mi band 2

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εδώ το διάβασα. Συμφορουμίτης έγραψε ότι η οθόνη του 3/32 δεν κάνει στο 4/64. όταν πήγε να την παραγγείλει. Ψέμα ήταν ψέμα γράφω.Μου είναι αδύνατον να θυμάμαι όμως το συντάκτη ή να βρω την ανάρτηση σε χίλια τόσα ποστ αλλά έχει γραφτεί. Δεν είπα ότι είμαι σίγουρος ή το έχω τσεκάρει ο ίδιος... Απλά είπα μήπως βοηθήσει αυτό το φίλο να κάνει την έρευνα του. Εσύ λες ότι είχες και τα δυο, οπότε η γνώμη σου μετράει περισσότερο τότε. Αν και που τα είχες εικασίες κάνεις ότι είναι ιδιες. Μην μου απαντάς όμως με ύφος "στοιχεία θέλω" λες και πρέπει να απολογηθώ...

 

Θυμάμαι ότι του τύπου του είχε σπάσει η οθόνη και όταν έψαξε να την παραγγείλει βρέθηκε ότι αυτή του εικοσάρικου -συνήθως από ebay είναι αυτές - ήταν μαϊμουδιά ή έκανε μόνο για την έκδοση mtk ενώ δόθηκε λινκ σε κάποια σελίδα για αυθεντική με 35 ευρώ το λιγότερο. Όποιος θυμάται ας παραθέσει τα λινκ αλλά ότι είναι "χειρότερη" δεν ισχύει για την αυθεντική. Κατά τύχη το τσέκαρα όταν το είδα που το λέγατε δυο σελίδες πριν, έχω οθόνη nt35532, την καλή. Ας ξαναβάλει κάποιος τα λινκ για να τα φυλάξω αν τύχει, χτύπα ξύλο, πρέπει να ήταν καμιά δεκαπενταριά μέρες πριν που ειπώθηκε.

Edited by Vangelis_D9
Link to comment
Share on other sites

Η αναφορά για τις διαφορετικές οθόνες έγινε από τον azuli σε αυτό το post.

Και το μαγαζί με τα γνήσια ανταλλακτικά: http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?sid=350

Link to comment
Share on other sites

Η αναφορά για τις διαφορετικές οθόνες έγινε από τον azuli σε αυτό το post.

Και το μαγαζί με τα γνήσια ανταλλακτικά: http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?sid=350

Σε ευχαριστώ που μπήκες στο κόπο να το βρεις, από το κινητό δεν το είχα καταφέρει.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτι περίεργο που παρατήρησα στην miui 9. Στο μενού του Bluetooth λείπει η επιλογή να είναι ανιχνεύσιμο το Bluetooth ή όχι. Και σε σας έτσι είναι; Είναι πάντα ανιχνεύσιμο και δεν αλλάζει.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Η αναφορά για τις διαφορετικές οθόνες έγινε από τον azuli σε αυτό το post.

Και το μαγαζί με τα γνήσια ανταλλακτικά: http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?sid=350

 

Θενκ γιού! :up::up::up:

Link to comment
Share on other sites

Η αναφορά για τις διαφορετικές οθόνες έγινε από τον azuli σε αυτό το post.

Και το μαγαζί με τα γνήσια ανταλλακτικά: http://www.dragon-tt.com/Products.aspx?sid=350

Καλημερα

Ας το προσθέσει κάποιος στο πρωτο ποστ

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα, μπορει να μου πει καποιος πως αλλαζω τις δυο εφαρμογες στην οθονη κλειδωματος ? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...