Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όσοι δεν είναι ευχαριστημένοι με τους χρόνους sot του κινητού, έχετε σκεφτεί την εναλλακτική να κουβαλάτε μαζί σας ένα powerbank για να είστε σίγουροι ότι δεν θα ξεμείνετε ποτέ από μπαταρία; εξάλλου, γι αυτό τον λόγο κατασκευάστηκαν τα powerbanks.

είμαι ένας από τους κατόχους του rn4 με sot minimum τις 8 ώρες και maximum τις 10 με 10% υπόλοιπο, αναλόγως την χρήση.

κινητό έχετε αγοράσει, όχι πυρηνικό αντιδραστήρα. έλεος κάθε 2 μέρες να υπάρχουν αναφορές στο sot.

 

Στάλθηκε από τηλεόραση χρησιμοποιώντας σήμα UHF.

Link to comment
Share on other sites

όσοι δεν είναι ευχαριστημένοι με τους χρόνους sot του κινητού, έχετε σκεφτεί την εναλλακτική να κουβαλάτε μαζί σας ένα powerbank για να είστε σίγουροι ότι δεν θα ξεμείνετε ποτέ από μπαταρία; εξάλλου, γι αυτό τον λόγο κατασκευάστηκαν τα powerbanks.

είμαι ένας από τους κατόχους του rn4 με sot minimum τις 8 ώρες και maximum τις 10 με 10% υπόλοιπο, αναλόγως την χρήση.

κινητό έχετε αγοράσει, όχι πυρηνικό αντιδραστήρα. έλεος κάθε 2 μέρες να υπάρχουν αναφορές στο sot.

 

Στάλθηκε από τηλεόραση χρησιμοποιώντας σήμα UHF.

 

Και θ αγοράσουν κανένα s8 και iphone x με 5-6 ώρες sot, και θα αναπολούν το rn4.

Link to comment
Share on other sites

όσοι δεν είναι ευχαριστημένοι με τους χρόνους sot του κινητού, έχετε σκεφτεί την εναλλακτική να κουβαλάτε μαζί σας ένα powerbank για να είστε σίγουροι ότι δεν θα ξεμείνετε ποτέ από μπαταρία; εξάλλου, γι αυτό τον λόγο κατασκευάστηκαν τα powerbanks.

είμαι ένας από τους κατόχους του rn4 με sot minimum τις 8 ώρες και maximum τις 10 με 10% υπόλοιπο, αναλόγως την χρήση.

κινητό έχετε αγοράσει, όχι πυρηνικό αντιδραστήρα. έλεος κάθε 2 μέρες να υπάρχουν αναφορές στο sot.

 

Στάλθηκε από τηλεόραση χρησιμοποιώντας σήμα UHF.

Θα γράφονται κάθε μέρα σχόλια για το sot του κινητού καθώς ήταν το super feature του, το οποίο πλέον με τις αναβαθμίσεις δεν είναι και τόσο super

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μερικοί ενοχλουνται τόσο πολύ. Για ποιο λόγο υπάρχουν τα φόρουμ; Για να λεμε τα καλά και τα κακά της συσκευής που έχουμε. Μην τα διαβάζετε αν ενοχληστε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν ήταν να κουβαλαω powerbank θα έπαιρνα άλλο κινητό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν ήταν να κουβαλαω powerbank θα έπαιρνα άλλο κινητό. Ήταν το μεγαλύτερο πλεονέκτημα του.

Link to comment
Share on other sites

Και θ αγοράσουν κανένα s8 και iphone x με 5-6 ώρες sot, και θα αναπολούν το rn4.

 

Εδω αλλοι λεει δε βγαζουν μερα με το ζορι δηλαδη ειναι χωμένοι 6;7;8; ωρες στο κινητο προσωπικη ζωη δεν παιζει; καθονται και στεναχωριουνται για 1 η 2; ωρες διαφορα. "οταν εννοω προσωπικη ζωη δεν εννοω συνομιλια μεσωfb και instam εχει χαθει η αμεση επαφη. :(

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παντως το δικο μου με την τελευταια stable εβγαλε 2μερες & 16 ωρες φτανοντας στο 20% με SOT 4 ωρες (εχοντας απειρες κλησεις ολη μερα χθες λογω γιορτης αρα δεν εγραφε και SOT). Μια χαρα μου φαινεται.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Έχω ρωτήσει και πιο παλιά, ξέρει κανείς πως όταν πάμε να γράψουμε νέο μήνυμα να μη μας εμφανίζει αυτά τα τέσσερα τελευταία ονόματα;cb4edca988118d35e0fe8be34998055b.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Έχω ρωτήσει και πιο παλιά, ξέρει κανείς πως όταν πάμε να γράψουμε νέο μήνυμα να μη μας εμφανίζει αυτά τα τέσσερα τελευταία ονόματα;cb4edca988118d35e0fe8be34998055b.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ρε φιλε που σε ενοχλει; οταν πατας στο πλαισιο να γραψεις εξαφανιζονται.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε που σε ενοχλει; οταν πατας στο πλαισιο να γραψεις εξαφανιζονται.
Με εκνευρίζει. Το είχα κάνει στην αρχή και μετά κάτι έκανα και έφυγε και με τις αναβαθμίσεις δε μου ξανά εμφάνισε τις επιλογές που είχα κάνει εξαρχής και είχε φύγει.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Με εκνευρίζει. Το είχα κάνει στην αρχή και μετά κάτι έκανα και έφυγε και με τις αναβαθμίσεις δε μου ξανά εμφάνισε τις επιλογές που είχα κάνει εξαρχής και είχε φύγει.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δε σε καταλαβαινω τι ειχες κανει και ξαναρθε και και και; το θεμα ειναι οτι εξαφανιζονται οι 4 τελευταίες κλησεις μολις πατας να γραψεις κειμενο; ναι η ου; και να μην είσαι τόσο ψειρας και ενευριζεσαι χαλαρωσε για αστεία πραγματα. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Μερικοί εδω μεσα δεν παιζεστε, τι σε νοιάζει αν είναι ψειρας ο αλλος η ασχολείται με το ποσες ωρες εχει sot? Μην απαντας και μην ασχολησε,εσυ μην εκνευριζεσε. Αν θέλεις και αν μπορείς να βοηθήσεις καποιον καντο, αλλά σχόλια ομως για την προσωπικότητα του αλλου δεν έχεις δικαίωμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και κάτι ακόμα προσωπικη ζωη δεν έχουν αυτοι που ασχολουνται και κριτικαρουν τους άλλους, όχι αυτοι που έχουν ενα πρόβλημα με το κινητό και ζητούν βοήθεια απο συμφορουμιτες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Έχω ρωτήσει και πιο παλιά, ξέρει κανείς πως όταν πάμε να γράψουμε νέο μήνυμα να μη μας εμφανίζει αυτά τα τέσσερα τελευταία ονόματα;cb4edca988118d35e0fe8be34998055b.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

και γω δε θελω να εμφανιζονται τα ονοματα αλλα πως βγαινουν ?
Link to comment
Share on other sites

και γω δε θελω να εμφανιζονται τα ονοματα αλλα πως βγαινουν ?

 

Ο μόνος τρόπος όταν πατάς για να γράψεις το κείμενο. Δεν υπάρχει κάτι άλλο.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μερικοί ενοχλουνται τόσο πολύ. Για ποιο λόγο υπάρχουν τα φόρουμ; Για να λεμε τα καλά και τα κακά της συσκευής που έχουμε. Μην τα διαβάζετε αν ενοχληστε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν ήταν να κουβαλαω powerbank θα έπαιρνα άλλο κινητό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν ήταν να κουβαλαω powerbank θα έπαιρνα άλλο κινητό. Ήταν το μεγαλύτερο πλεονέκτημα του.

όταν έχουν ξεπεράσει τα 12k σχόλια οι χρήστες ενός φόρουμ σε ένα συγκεκριμένο νήμα (αυτό εδώ) , και διαβάζουμε συχνά σχόλια σχετικά με το ποιος την έχει πιο μεγάλη την sot και πώς θα μεγαλώσει σε αυτούς που την έχουν μικρή (την sot), καθώς και "ποια θήκη και ποιο τζαμάκι προστασίας οθόνης να επιλέξω;" χάνονται σημαντικά θέματα/προβλήματα/προτάσεις στο πλήθος των πληροφοριών.

 

και το powerbank που έγραψα σε προηγούμενο ποστ ήταν μια λύση για όσους δεν θέλουν να ξεμείνουν από μπαταρία κατά τη διάρκεια της ημέρας και δεν είναι ικανοποιημένοι από την μπαταρία του κινητού. κάτι αυτονόητο.

όπως επίσης είναι αυτονόητο ότι αν κάποιος θέλει να βγάλει φωτογραφίες από τον γάμο του και το τραπέζι ύστερα δεν περιμένει καλά αποτελέσματα από το κινητό του και τα κινητά των καλεσμένων για να φτιάξει άλμπουμ, καλεί φωτογράφους με επαγγελματικό εξοπλισμό.

 

τεσπα, καλό το κινητό για τα λεφτά του σε σχέση με τον ανταγωνισμό, αλλά μέχρι εκεί. μην έχει κάποιος τρομερές απαιτήσεις.

 

Στάλθηκε από τηλεόραση χρησιμοποιώντας σήμα UHF.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος. 7ωρες και 10 λεπτά οθόνη με 20% να μένει και 2.5 μέρες κοντά από την τελευταία φόρτιση.

Τι άλλο να ζητάει κάνεις.

 

 

 

Sent from my MI 5 using Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο, με 8.5.4.0, πατώντας να ανοίξω τον stock file manager, εμφανίστηκε full screen διαφήμιση, από Taxi beat....

 

Χωρίς καμία περίεργη εφαρμογή μέσα..

 

P.S.: Και σε ένα 4x, με 8.5.2.0, εμφανίστηκε full screen διαφήμιση, κατά την επιλογή ανοίγματος του stock music app...

Edited by mr_47
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα, μπορειτε να μου πειτε πως γινεται ν αναβει το led ειδοποιησεων για καθε μνμ που ερχεται με το viber ?
Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγο, με 8.5.4.0, πατώντας να ανοίξω τον stock file manager, εμφανίστηκε full screen διαφήμιση, από Taxi beat....

 

Χωρίς καμία περίεργη εφαρμογή μέσα..

 

P.S.: Και σε ένα 4x, με 8.5.2.0, εμφανίστηκε full screen διαφήμιση, κατά την επιλογή ανοίγματος του stock music app...

 

Έχουν βάλει διαφημίσεις στις εφαρμογές της xiaomi. Είχα διαβάσει στο miui forum ότι τα λεφτά πηγαίνουν στους developers για τις αναβαθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Έχουν βάλει διαφημίσεις στις εφαρμογές της xiaomi. Είχα διαβάσει στο miui forum ότι τα λεφτά πηγαίνουν στους developers για τις αναβαθμίσεις.
Θεμιτό!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχουν βάλει διαφημίσεις στις εφαρμογές της xiaomi. Είχα διαβάσει στο miui forum ότι τα λεφτά πηγαίνουν στους developers για τις αναβαθμίσεις.
Ώπα κάτσε. Έβαλε η xiaomi διαφημίσεις στις εφαρμογές και τα έσοδα πάνε στους developers της για να δίνουν αναβαθμίσεις; Δε τους πληρώνει πια δηλαδή;

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Sony Xperia x10 mini->Jiayu G4S->Microsoft Lumia 640 DS->Xiaomi Mi4->Xiaomi Redmi Note 5 AI
Link to comment
Share on other sites

Ώπα κάτσε. Έβαλε η xiaomi διαφημίσεις στις εφαρμογές και τα έσοδα πάνε στους developers της για να δίνουν αναβαθμίσεις; Δε τους πληρώνει πια δηλαδή;

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

 

Αυτό είχα διαβάσει στο miui forum, που είναι εγκατεστημένο στην συσκευή μας. Θα ψάξω να το βρω.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες φυσικά κ είναι εκνευριστικο να δείχνει τα 4 τελευταία ονόματα που έστειλες μύνημα..... Επειδή μερικοί εδώ μέσα έχετε να τσιλιμπουρδισετε 20 χρόνια νομίζετε ότι έτσι είναι κ οι άλλοι; Ή είναι τόσο υγιές να ζεις με το άγχος της παντόφλας για τα κ@λ@μυνηματα;

:lol::D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...