Jump to content

Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

nightly εχεις μαλλον

Το αν γιναν καποιες αλλαγες σε αυτην που βγηκε επισημα χθες δεν μπορει να το ξερει κανεις.

ωραια πως περναω απο πανω παλι αυτη που δωσανε ?
Link to comment
Share on other sites

Είτε με έκδοση stable είτε με dev και ελληνικά στην οθόνη κλειδώματος όταν σύρω προς τα επάνω εμφανίζεται αυτό το ζώο miui με τσεμπέρι τούρκικο και γράφει τουρκία από κάτω. WTF είναι αυτό και πώς βγαίνει; :D
Link to comment
Share on other sites

μαγκες εγω εχω την 9.0.3.0 ( NCFMIEI) Σταθερη λεει.

 

ειναι η σωστη ;

Ναι.

Με αυτήν το GPS σα να είναι ποιο γρήγορο ή είναι η ιδέα μου; πλέον κλειδώνει αστραπιαία

Link to comment
Share on other sites

Ναι.

Με αυτήν το GPS σα να είναι ποιο γρήγορο ή είναι η ιδέα μου; πλέον κλειδώνει αστραπιαία

 

σε καποια φαση εμενα δνε το εβρισκε καν..δεν ξερω! θα το δω και θα γραψω για το GPS

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Είτε με έκδοση stable είτε με dev και ελληνικά στην οθόνη κλειδώματος όταν σύρω προς τα επάνω εμφανίζεται αυτό το ζώο miui με τσεμπέρι τούρκικο και γράφει τουρκία από κάτω. WTF είναι αυτό και πώς βγαίνει; :D
Ανέβασε μια φωτογραφία να καταλάβουμε τι στο καλό είναι αυτό αν μπορείς

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά από επαναφορά ρυθμίσεων μπορούμε να ξαναφέρουμε αποθηκευμένα WiFi?
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Off topic

 

'"εμφανίζεται αυτό το ζώο miui με τσεμπέρι τούρκικο και γράφει τουρκία από κάτω."

 

Δεν μπορώ να σταματήσω τα γέλια!!!

Εκπληκτικό ρε φίλε , να σαι καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι και εγώ παρατήρησα ότι με την 9.0.3.0 το GPS κλειδώνει στο δευτερόλεπτο και μέσα στο σπίτι........ ενώ πριν με την 8 αργούσε και πάνω από 5 λεπτά!!

Μιλάω πάντα για μέσα στο σπίτι γιατί έξω με την οχτάρα κλείδωνε αμέσως!

Link to comment
Share on other sites

Εχω την Dev και επειδη εχω βαλει TWRP για να εχω Root δεν μου κανει τις ενημερωσεις δηλαδη την κατεβαζει κανει restart με βγαζει στο TWRP και δνε μπορει να κανει την ενημερωση.

 

Μπορω να κανω root χωρις TWRP απλα να τρεξω αυτη την εντολη και να κανω εγκατασταση το supersu

 

fastboot boot twrp.img

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα καινούργιος και εγώ στην παρέα πήρα το νοτε4χ πάρα πολύ κάλο θέλω να ρωτήσω μπορώ να βάλω άλλο πρόγραμμα για μηνύματα? και αν ναι πιο γιατί μια βγάζει και μια οχι τα ονόματα και δεν θέλω και αναφορά και δεν μπορώ να την βγάλω ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ρε παιδιά τις εικόνες συνομιλητών από τον messenger πως στην ευχή τις απενεργοποιούμε;

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασε μια φωτογραφία να καταλάβουμε τι στο καλό είναι αυτό αν μπορείς

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τελικά ήταν το θέμα που είχα βάλει, το Sky v2 [Otto_man] κι όπως φαίνεται από τ' όνομα του σχεδιαστή είναι Τούρκος.

Είναι το μόνο θέμα που βρήκα όμως το οποίο διαθέτει μεγάλη γραμματοσειρά στην ώρα, μπαταρία κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Ρε παιδιά τις εικόνες συνομιλητών από τον messenger πως στην ευχή τις απενεργοποιούμε;

 

καλα που μου το θυμησες μου εχουν σπασει τα @@ΡΙΑ !!!!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά από επαναφορά ρυθμίσεων μπορούμε να ξαναφέρουμε αποθηκευμένα WiFi?

Δε στα επανεφερε μονο του???

Εκανες συγχρονισμο mi account?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω την Dev και επειδη εχω βαλει TWRP για να εχω Root δεν μου κανει τις ενημερωσεις δηλαδη την κατεβαζει κανει restart με βγαζει στο TWRP και δνε μπορει να κανει την ενημερωση.

 

Μπορω να κανω root χωρις TWRP απλα να τρεξω αυτη την εντολη και να κανω εγκατασταση το supersu

 

fastboot boot twrp.img

 

Μου δουλεψε τελικα με την παραπανω εντολη δηλαδη εβαλα root χωρις να εχω υποχρεωτικα twrp μονιμα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά για να πάρουμε κάτι καλύτερο από την κάμερα και την μπαταρία τι προτείνετε για κάποιες ρυθμίσεις οι προσθήκες σε κάτι ;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά για να πάρουμε κάτι καλύτερο από την κάμερα και την μπαταρία τι προτείνετε για κάποιες ρυθμίσεις οι προσθήκες σε κάτι ;

Google camera

 

Για μπαταρία ποσο περισσότερη θελεις να εχεις?????

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά για να πάρουμε κάτι καλύτερο από την κάμερα και την μπαταρία τι προτείνετε για κάποιες ρυθμίσεις οι προσθήκες σε κάτι ;

 

Καλα τωρα για τη μπαταρια μη το σχολιασω, τρολαρεις; :mad:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Όσοι βάλατε την 9 είναι με την καινούργια notification shade;

 

αυτο πως φαινεται ; δεν καταλαβα

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

ΧΑ ΧΑ ρε παιδιά δεν τρολαρω χθες το αγόρασε η κοπέλα μ και της το εστησα . σήμερα μ λέει με την πρώτη φόρτιση ότι η μπαταρία τα πάει πολύ καλά σαν πρώτη φόρτιση Απλά δεν ήξερα πώς θα τα πάει από την αρχή και είπα να μου δώσετε και κάνα tips αλλά βλέπω ξεκίνησε βράχος

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 4 Global Edition (Redmi Note 4X)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...