Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με λιγα λογια οπως καταλαβαινετε ανεβηκε η αναλυση της οθονης και οι ιντσες(και αρα η καταναλωση)και αντι να βαλει μεγαλυτερη μπαταρια,εβαλε μικροτερη.

 

Πάντως η LG ισχυρίζεται ότι η οθόνη καταναλώνει λιγότερο από τις κλασικές IPS και αν υπολογίσουμε ότι ο 845 είναι πιο αποδοτικός ενεργειακά από τον 821, τότε η αυτονομία μπορεί και να μην πληγεί.

Φυσικά δεν συμφωνώ με την μείωση χωρητικότητας της μπαταρίας, αλλά ίσως το αποτέλεσμα στην αυτονομία να είναι αντίστοιχο με του G6.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κινητό μας το έχει σε τιμή .... ευκαιρίας στο ΠΛΑΙΣΙΟ! :rolleyes:

https://www.plaisio.gr/tilefona/kinita-smartphones/smartphones/LG-G6-32GB-Platinum-LGH870-AITCPL.htm

 

Βλέποντας τα χαρακτηριστικά του G7, να σας πω την αλήθεια γουστάρω που έχω το G6!~ :p

Ίσως του χρόνου που θα κάνει και αυτό στο 300ευρω κοντά, μπορεί να το τιμήσουμε.

Αν και να σας πω την αλήθεια το επόμενό μου σκέφτομαι να είναι της σειράς V!

 

Διαφημιστικό του G7 --->>

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Πάντως η LG ισχυρίζεται ότι η οθόνη καταναλώνει λιγότερο από τις κλασικές IPS και αν υπολογίσουμε ότι ο 845 είναι πιο αποδοτικός ενεργειακά από τον 821, τότε η αυτονομία μπορεί και να μην πληγεί.

Φυσικά δεν συμφωνώ με την μείωση χωρητικότητας της μπαταρίας, αλλά ίσως το αποτέλεσμα στην αυτονομία να είναι αντίστοιχο με του G6.

 

Η LG μπορει να ισχυριζεται οτι θελει αλλα το αποτελεσμα παραμενει το ιδιο.

 

Μου ανεβαζεις την καταναλωση της οθονης και μου μειωνεις την μπαταρια,εισαι ή δεν εισαι καραγκιοζης ρε LG?

 

Και το G6 ο μονος λογος που εχει οκ αυτονομια ειναι επειδη ειναι μολις 5.7ιντσες,και ευτυχως που στα παιχνιδια πχ εχει εξυπνη δυνατοτητα να ριχνεις αναλυση ή καρε για να κραταει η μπαταρια.

 

Και με βαση το παρα πολυ ''καλο ονομα'' που εχει αποκτησει απο τα τελευταια της κινητα θα τα παει περιφημα....

Ουτε καν με android 8.1 δεν ερχεται...

 

Παντως εγω ειμαι παρα πολυ απογοητευμενος με την LG κυριως για το θεμα των αναβαθμισεων.

2 Μαιου και ακομα ειναι το κινητο με την αρχικη 7.0 και σε security update ειμαστε ακομα 1 Ιανουαριου 2018....

Ακομα και τα φθηνοτερα κινεζικα,τουλαχιστον στα security updates τα πανε καλυτερα αν ειναι δυνατον.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ, μιας και αναφέρεις την αυτονομία του G6 ας κάνω ένα update της κατάστασης μιας και τώρα που "έστρωσε" η μπαταρία του μπορώ να έχω μια ολοκληρωμένη εικόνα για την διάρκειά της. Να σου πω την αλήθεια έχω απενεργοποιήσει την επιλογή για εξοικονόμηση στα παιχνίδια, μιας και είδα πως τελικά δεν γλυτώνεις και πολλά. Άσε που ήθελα να τα ευχαριστιέμαι σε πλήρη ανάλυση στην οθονάρα μου. Πλέον με την χρήση που του κάνω (κάπου στο 60-80% φωτεινότητα ανάλογα που είμαι), λίγο 4g, ίντερνετ ανοιχτό όλη μέρα, αρκετές κλήσεις, φωτογραφίες, αρκετή ώρα πλοήγηση και social, κάνα επεισόδιο στο netflix και κάνα game μου βγάζει με ευκολία ένα 5ωρο οθόνης, το οποίο για τα δικά μου δεδομένα είναι ΆΡΙΣΤΟ!

Πες ότι είχε μεγαλύτερη μπαταρία και μου έδινε ένα 30% παραπάνω στο τέλος της ημέρας. Εεεεεε και??? Πάλι θα το έβαζα το βράδυ για φόρτιση μιας και αν ξεκίναγα το πρωί με 30% θα έψαχνα πρίζα το μεσημέρι. Αν θέλουν να κάνουν μεγάλο βήμα, ας καταφέρουν να μας βγάζει 2 μέρες γεμάτες το κινητό, με βαριά χρήση. Τότε ναι!!!;)

Edited by hasiotis_john
Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ, μιας και αναφέρεις την αυτονομία του G6 ας κάνω ένα update της κατάστασης μιας και τώρα που "έστρωσε" η μπαταρία του μπορώ να έχω μια ολοκληρωμένη εικόνα για την διάρκειά της. Να σου πω την αλήθεια έχω απενεργοποιήσει την επιλογή για εξοικονόμηση στα παιχνίδια, μιας και είδα πως τελικά δεν γλυτώνεις και πολλά. Άσε που ήθελα να τα ευχαριστιέμαι σε πλήρη ανάλυση στην οθονάρα μου. Πλέον με την χρήση που του κάνω (κάπου στο 60-80% φωτεινότητα ανάλογα που είμαι), λίγο 4g, ίντερνετ ανοιχτό όλη μέρα, αρκετές κλήσεις, φωτογραφίες, αρκετή ώρα πλοήγηση και social, κάνα επεισόδιο στο netflix και κάνα game μου βγάζει με ευκολία ένα 5ωρο οθόνης, το οποίο για τα δικά μου δεδομένα είναι ΆΡΙΣΤΟ!

Πες ότι είχε μεγαλύτερη μπαταρία και μου έδινε ένα 30% παραπάνω μπαταρία. Εεεεεε και??? Πάλι θα το έβαζα το βράδυ για φόρτιση μιας και αν ξεκίναγα το πρωί με 30% θα έψαχνα πρίζα το μεσημέρι. Αν θέλουν να κάνουν μεγάλο βήμα, ας καταφέρουν να μας βγάζει 2 μέρες γεμάτες το κινητό, με βαριά χρήση. Τότε ναι!!!;)

 

Την μπαταρια την ανεφερα κυριως για το καινουργιο g7 επειδη ειναι παρολογο αυτο που εκαναν σε σχεση με του g6.

Για μπαταρια προσωπικα δεν με ξετρελανε σε σχεση πχ με του oneplus5t αλλα ειναι καλυτερη/πιο ανετο στη χρηση απο S8 και S7 σε πληρη αναλυση.

 

Το θεμα με τα updates να δω ποτε θα φτιαξει.

 

Τελος κατι που μου εκανε εντυπωση ειναι και η διαθεσιμη μνημη ram στο κινητο που μου ελαχιστες εφαρμογες που εχω ειναι μολις 1.5gb ελευθερο απο τα 4.

Με το redmi 5 plus φιλου ειχα ελευθερο με ιδιες εφαρμογες μεσα μεχρι και 2.1gb ελευθερα απο τα 4.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ, το κατάλαβα .., απλά άρπαξα την ευκαιρία για να πω τις εντυπώσεις μου ως τώρα για το δικό μας.

Βλέπω επίσης στο XDA καλά νέα για το μπισκότο, μεταξύ άλλων και για την αυτονομία της μπαταρίας και χαίρομαι ιδιαίτερα!

Το θέμα είναι .... πότε θα έρθει και σε μας. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ, το κατάλαβα .., απλά άρπαξα την ευκαιρία για να πω τις εντυπώσεις μου ως τώρα για το δικό μας.

Βλέπω επίσης στο XDA καλά νέα για το μπισκότο, μεταξύ άλλων και για την αυτονομία της μπαταρίας και χαίρομαι ιδιαίτερα!

Το θέμα είναι .... πότε θα έρθει και σε μας. :rolleyes:

 

The LG G7 ThinQ will ship with Oreo , complete with LG's AI Pack 2.0. The company has already committed to releasing the Android P update once Google delivers the final version of its next release.

 

Πλεον μας εχει γραμμενους η LG και οπως καταλαβες δεν βλεπω να παιρνουμε αλλη εκδοση περαν απο oreo.

Link to comment
Share on other sites

αφου αναφερθηκατε στο g7:

ο ultra wide εγινε ακομα λιγοτερο ultra wide. οποτε πλησιασε παραπανω τον wide. η γωνια του αλλου wide παρεμεινε ιδια.

η μπαταρια μικρυνε αλλα νεα cpu - οθονη υποτιθεται βοηθανε. σε σχεση με το v30 ομως??????

κατα τα αλλα το v30 αρκει ειδικα αν σκεφτεις τα 850ευρω του g7! το v30 ειναι τοσο καλο (και σε μπαταρια) που το g7 δεν αξιζει 300 ευρω επανω

οσο για το g6 στα 310 ευρω; Το απολυτο κελεπουρι, δωσε ναυαρχιδα στο λαο!

 

παμε στο ai:

ενα ενδιαφερον χαρακτηριστικο προφανως δεν ειναι ο Blue sky

η μονη χρησιμοτητα που βρισκω ειναι το auto tagging που κανει το g7

πχ χωριζει κατηγοριες selfies, animals κτλ

βεβαια με τρομαζει λιγο η αναγνωριση του περιεχομενου καθε φωτος ειδικα στις hot photos....

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

The LG G7 ThinQ will ship with Oreo , complete with LG's AI Pack 2.0. The company has already committed to releasing the Android P update once Google delivers the final version of its next release.

 

Πλεον μας εχει γραμμενους η LG και οπως καταλαβες δεν βλεπω να παιρνουμε αλλη εκδοση περαν απο oreo.

 

Βλέπω ότι είσαι πολύ απογοητευμένος από το κινητό και σου προκαλεί πολύ άγχος. Ίσως θα ήταν καλύτερα να προτιμήσεις κάποιο που θα σε κάνει ευτυχισμένο και θα χαίρεσαι να χρησιμοποιείς.

Link to comment
Share on other sites

Αν και διαβασα καμια 50αρια σελιδες σημερα :p Μερικες ερωτησουλες.

Προτιμαμε μονο την 32Gb μονοκαρτη εκδοση για λογους εγγυησης ή υπαρχει και αλλη ευρωπαικη με περισσοτερα Gb ή δικαρτη με εγγυηση;

DAC εχει η ευρωπαικη 32gb ή μονο παραεισαγωγης μοντελο;

Θα το προτεινατε σε καποιον σαν εμενα που αλλαζει κινητο καθε 3-4 χρονια;

Ευχαριστω.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι είσαι πολύ απογοητευμένος από το κινητό και σου προκαλεί πολύ άγχος. Ίσως θα ήταν καλύτερα να προτιμήσεις κάποιο που θα σε κάνει ευτυχισμένο και θα χαίρεσαι να χρησιμοποιείς.

 

Υπαρχει και τιποτα νεο να πουμε για το κινητο και εγω χαλαω το θεμα?

Αφου απο updates ειμαστε μαυρα μεσανυχτα τι να γραφουμε δηλαδη στο θεμα καθε φορα?

Ποσο φοβερο και γρηγορο ειναι το κινητο και ποσο χρησιμη ειναι η wide camera και ποσο καλη μπαταρια εχει?

Αν δεν εκραζε ο κοσμος για τις αναβαθμισεις δεν θα ανοιγε η εταιρεια ειδικο τμημα υπευθυνο για αυτες.

 

Και για το αλλο που γραφεις(επειδη μαλλον σου χαλαω το ολο κλιμα με τα μονο θετικα σχολια)αν κινηθει χρηματικα το Oneplus6 σε επιπεδα προηγουμενων συσκευων(ή αν πεσει στα 500-530συντομα το v30),εννοειται οτι το G6 δεν θα το κρατησω και πολυ.Εκτος αν βγει συντομα η android 8 εκδοση και κανει παπαδες.

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν και διαβασα καμια 50αρια σελιδες σημερα :p Μερικες ερωτησουλες.

Προτιμαμε μονο την 32Gb μονοκαρτη εκδοση για λογους εγγυησης ή υπαρχει και αλλη ευρωπαικη με περισσοτερα Gb ή δικαρτη με εγγυηση;

DAC εχει η ευρωπαικη 32gb ή μονο παραεισαγωγης μοντελο;

Θα το προτεινατε σε καποιον σαν εμενα που αλλαζει κινητο καθε 3-4 χρονια;

Ευχαριστω.

 

Δεν υπαρχει αλλη ευρωπαικη εκδοση περαν της απλης με τα 32gb η οποια δεν εχει dac.

Για τα 3-4χρονια αν το χρηματικο ταβανι σου ειναι τα 320ευρω ναι θα στο προτεινα με την προυποθεση βεβαια να μην δινεις σημασια σε αναβαθμισεις και security updates.

 

Αν το χρηματικο σου οριο ειναι αρκετα μεγαλυτερο τοτε μαλλον καλυτερα να κοιταξεις καπου αλλου.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

 

Δεν υπαρχει αλλη ευρωπαικη εκδοση περαν της απλης με τα 32gb η οποια δεν εχει dac.

Για τα 3-4χρονια αν το χρηματικο ταβανι σου ειναι τα 320ευρω ναι θα στο προτεινα με την προυποθεση βεβαια να μην δινεις σημασια σε αναβαθμισεις και security updates.

 

Αν το χρηματικο σου οριο ειναι αρκετα μεγαλυτερο τοτε μαλλον καλυτερα να κοιταξεις καπου αλλου.

Αρα για dac οχι το 32 και ρίσκο εγγύησης με αλλο μοντελο.

Βασικα και τα 320€ ειχα πει οτι δεν θα τα δώσω ξανα σε κινητό , αλλα ειναι το μονο που μου κανει click . Τα update ειναι ενα θεμα , καθώς ειχα καλομάθει με το BlackBerry , αλλα και σε αλλο επώνυμο να πάω αν δεν εχει pure android δεν βλεπω φως στο τούνελ . Nokia , blackberry , xiaomi, 200-500 € για mid χαρακτηριστικά αν θελω τα updates.

 

Με βλεπω στο τελος να αγοράζω καθε χρόνο κινητό στα 150€ με νέο Android παρά ενα καλο καθε τρία χρονια...

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιγμή εγώ θα έπαιρνα ή το Xaiomi mi A1 ή κάποιο από τα καινούρια Nokia που τρέχουν σχεδόν pure Android. Δω είναι pure Android δλδ αλλά τέλος πάντων ότι πιο κοντά.

Όταν πήρα το LG δεν είχαν κυκλοφορήσει ακόμα εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Νταξ είναι αστείοι εκεί στο ΠΛΑΊΣΙΟ!

 

Φιλε μου ναι συμφωνω μαζι σου ομως στο πλαισιο ψωνιζουν και αλλοι με αλλα πορτοφολια και οχι σαν και μας που τα "μετράμε " ασε που αυτοι αλλαζουν κινητο απο 2 ως 4 χρονια οχι οπως εμεις που εχουμε πετρια καθε 8μηνο χαχαχαχα. :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

The LG G7 ThinQ will ship with Oreo , complete with LG's AI Pack 2.0. The company has already committed to releasing the Android P update once Google delivers the final version of its next release.

 

Πλεον μας εχει γραμμενους η LG και οπως καταβες δεν βλεπω να παιρνουμε αλλη εκδοση περαν απο oreo.

 

Μα πες μου ποια η κολοπιλαλα με τις αναβαθμισεις και τα πατσ ασφαλειας που ποτε δεν καταλαβα που χρησιμευουν. Δηλαδη εχω το g2 με κιτ κατ δουλευουν ολες μα ολες οι εφαρμογές τηλεφωνω, πλοηγουμαι, σερφαρω, τα μειλ μου κλπ κλπ κλπ με το ωραιο; θα κανει καφε;

Μη χαλιεσαι και σκας τη στιγμη που η συσκευη σου λειτουργει οπως πρεπει ασχετα ορεο μπανάνας τουρτας κλπ. Εκτος και αν εχεις το ανικανοποιητο. :lol:

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ναι συμφωνω μαζι σου ομως στο πλαισιο ψωνιζουν και αλλοι με αλλα πορτοφολια και οχι σαν και μας που τα "μετράμε " ασε που αυτοι αλλαζουν κινητο απο 2 ως 4 χρονια οχι οπως εμεις που εχουμε πετρια καθε 8μηνο χαχαχαχα. :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μα πες μου ποια η κολοπιλαλα με τις αναβαθμισεις και τα πατσ ασφαλειας που ποτε δεν καταλαβα που χρησιμευουν. Δηλαδη εχω το g2 με κιτ κατ δουλευουν ολες μα ολες οι εφαρμογές τηλεφωνω, πλοηγουμαι, σερφαρω, τα μειλ μου κλπ κλπ κλπ με το ωραιο; θα κανει καφε;

Μη χαλιεσαι και σκας τη στιγμη που η συσκευη σου λειτουργει οπως πρεπει ασχετα ορεο μπανάνας τουρτας κλπ. Εκτος και αν εχεις το ανικανοποιητο. :lol:

 

Όταν κάποιος χρησιμοποιεί web-banking πχ από το κινητό του , οι ενημερώσεις ασφαλείας του δίνουν μία σχετική "εγγύηση" ότι δεν θα πέσει "θύμα". Για αυτό υπάρχουν τα security patches, δεν βγήκαν για τους ανικανοποίητους. Δηλαδή η xiaomi που στο 200€ mi max 2 δίνει κάθε μήνα, είναι ηλίθια; Ή επειδή εσύ βολεύεσαι με την kit kat του 2013 και είναι ξέφραγο αμπέλι το κινητό σου , πρέπει να το κάνουν όλοι; :P

Να καταλαβαίνουμε λίγο τι λέμε. Βασικά το λες και μόνος σου ότι "ποτέ δε κατάλαβες που χρησιμεύουν". Ψάξε να δεις που χρησιμεύουν ;)

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Αρα για dac οχι το 32 και ρίσκο εγγύησης με αλλο μοντελο.

Βασικα και τα 320€ ειχα πει οτι δεν θα τα δώσω ξανα σε κινητό , αλλα ειναι το μονο που μου κανει click . Τα update ειναι ενα θεμα , καθώς ειχα καλομάθει με το BlackBerry , αλλα και σε αλλο επώνυμο να πάω αν δεν εχει pure android δεν βλεπω φως στο τούνελ . Nokia , blackberry , xiaomi, 200-500 € για mid χαρακτηριστικά αν θελω τα updates.

 

Με βλεπω στο τελος να αγοράζω καθε χρόνο κινητό στα 150€ με νέο Android παρά ενα καλο καθε τρία χρονια...

 

Αν πεσει και αλλο σε τιμη δες το nokia 7 plus.

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φιλε μου ναι συμφωνω μαζι σου ομως στο πλαισιο ψωνιζουν και αλλοι με αλλα πορτοφολια και οχι σαν και μας που τα "μετράμε " ασε που αυτοι αλλαζουν κινητο απο 2 ως 4 χρονια οχι οπως εμεις που εχουμε πετρια καθε 8μηνο χαχαχαχα. :lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μα πες μου ποια η κολοπιλαλα με τις αναβαθμισεις και τα πατσ ασφαλειας που ποτε δεν καταλαβα που χρησιμευουν. Δηλαδη εχω το g2 με κιτ κατ δουλευουν ολες μα ολες οι εφαρμογές τηλεφωνω, πλοηγουμαι, σερφαρω, τα μειλ μου κλπ κλπ κλπ με το ωραιο; θα κανει καφε;

Μη χαλιεσαι και σκας τη στιγμη που η συσκευη σου λειτουργει οπως πρεπει ασχετα ορεο μπανάνας τουρτας κλπ. Εκτος και αν εχεις το ανικανοποιητο. :lol:

 

Δεν ξερω για να λεγονται Security updates τι να αφορουν αραγε?

Και στο G7 δεν ειναι τυχαια η εν λογω ανακοινωση που εβγαλαν ακριβως με βαση το τι εγινε στο G6.

Ακομα και το ακριβοτερο V30 εφαγε κραξιμο γιατι σαν ναυαρχιδα της εταιρειας που την χρεωνε κοντα στα 800-850ευρω,κυκλοφορησε τελος του χρονου και αυτο με android 7.1.

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάποιος χρησιμοποιεί web-banking πχ από το κινητό του , οι ενημερώσεις ασφαλείας του δίνουν μία σχετική "εγγύηση" ότι δεν θα πέσει "θύμα". Για αυτό υπάρχουν τα security patches, δεν βγήκαν για τους ανικανοποίητους. Δηλαδή η xiaomi που στο 200€ mi max 2 δίνει κάθε μήνα, είναι ηλίθια; Ή επειδή εσύ βολεύεσαι με την kit kat του 2013 και είναι ξέφραγο αμπέλι το κινητό σου , πρέπει να το κάνουν όλοι; :P

Να καταλαβαίνουμε λίγο τι λέμε. Βασικά το λες και μόνος σου ότι "ποτέ δε κατάλαβες που χρησιμεύουν". Ψάξε να δεις που χρησιμεύουν ;)

Καλά καλα χαλαρωσε ΕΓΩ δε χρησιμοποιω γουεμ μπανγκινκ προτιμω το μετρητο αλλα και σε samsung και sony συμβαινει το ιδιο με τις αναβαθμισεις αλλος λιγοτερο αλλος περισσότερο. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Γράφει ένας στο XDA "" For anyone that haven't got the update yet, you will need to download LG Bridge and install manually like I did. "" Αυτό ισχύει για όλους ή είναι για συγκεκριμένα μοντέλα της Κίνας?
Link to comment
Share on other sites

Καλά καλα χαλαρωσε ΕΓΩ δε χρησιμοποιω γουεμ μπανγκινκ προτιμω το μετρητο αλλα και σε samsung και sony συμβαινει το ιδιο με τις αναβαθμισεις αλλος λιγοτερο αλλος περισσότερο. :)

Λες ότι ΕΣΥ δεν χρησιμοποιείς web banking (που δεν είναι ο μοναδικός τομέας που μπορεί να την φας) αλλά πιο πριν έλεγες να χαλαρώσει και να μην έχει το ανικανοποίητο.....

Μα πες μου ποια η κολοπιλαλα με τις αναβαθμισεις και τα πατσ ασφαλειας που ποτε δεν καταλαβα που χρησιμευουν. Δηλαδη εχω το g2 με κιτ κατ δουλευουν ολες μα ολες οι εφαρμογές τηλεφωνω, πλοηγουμαι, σερφαρω, τα μειλ μου κλπ κλπ κλπ με το ωραιο; θα κανει καφε;

Μη χαλιεσαι και σκας τη στιγμη που η συσκευη σου λειτουργει οπως πρεπει ασχετα ορεο μπανάνας τουρτας κλπ. Εκτος και αν εχεις το ανικανοποιητο. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οντως χαλαρώστε.

 

Τι να πουν τόσοι που έχουν smartphones που δεν παίρνουν καμία αναβάθμιση δηλ; Χρησιμοποιώ web banking και αν χρησιμοποιείτε κι εσείς θα καταλαβαίνατε ότι έχουν τόσες δικλείδες που δεν μπορείς να την πατήσεις εύκολα. Σιγά μην βασίζονται οι τράπεζες στην καλή διάθεση των κατασκευαστών. :rolleyes::lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αν πεσει και αλλο σε τιμη δες το nokia 7 plus.

 

Δηλαδη σε διλημμα G6 vs 7 plus στα ιδια χρηματα να παρω το 7 plus; :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Καλά καλα χαλαρωσε ΕΓΩ δε χρησιμοποιω γουεμ μπανγκινκ προτιμω το μετρητο αλλα και σε samsung και sony συμβαινει το ιδιο με τις αναβαθμισεις αλλος λιγοτερο αλλος περισσότερο. :)

 

Αλλο οι μεγαλες αναβαθμισεις και αλλο τα security updates.

 

Επισης συγνωμη αλλα ποτε ειναι η τελευταια φορα που εχεις να πιασεις sony συσκευη στα χερια σου?Σχεδον ολα τα τελευταια sony κινητα εχουν android 8 απο τελη του 2017.

 

----- προσθήκη μηνύματος 101 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δηλαδη σε διλημμα G6 vs 7 plus στα ιδια χρηματα να παρω το 7 plus; :confused:

 

Αν δεν σε πειραζει που δεν ειναι αδιαβροχο και δεν θες την καλυτερη δυνατη καμερα της αγορας,εννοειται.

Ουτε σε επιδοσεις εχει να ζηλεψει τιποτα απο το G6(μια χαρα ειναι ο snap660),και 6αρα 18:9 οθονη εχει,και stock android και ειναι ηδη με android 8.1 και μεγαλυτερη αυτονομια/μπαταρια εχει.

Link to comment
Share on other sites

Λες ότι ΕΣΥ δεν χρησιμοποιείς web banking (που δεν είναι ο μοναδικός τομέας που μπορεί να την φας) αλλά πιο πριν έλεγες να χαλαρώσει και να μην έχει το ανικανοποίητο.....

 

Επρεπε να βαλω εισαγωγικα τροπος του λεγειν το ανικανοποιητο ρε φιλαρακια μη παρεξηγιεστε και οσο το οτι θα την φαω; τι web banking, δεν εχω, κωδικους εφοριας, αμκα, καρτών κλπ οτι αφορα προσωπικα δεδομενα εκτος ενα παλιομειλ δεν εχω. Τις δουλειες μου τις κανω δια ζώσης να ελέγχω εγω τα παντα και οχι να με "ελεγχουν" οποιοσδηποτε κακοβουλος οπότε τι να μου υποκλεψουν τις επαφες; δεν εχω fb κλπ δικτυα κοινωνικής δικτυωσης και αποβλακωσης "κατ εμέ" Το κινητο το εχω ως απλο εργαλειο και οχι σαν δυναστη μου. Με συγχωρειτε αν παρεξηγηθηκα απο καποιους. :)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...