Jump to content

LG G6


mpompa
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια επειδή δεν έχω καταλαβει κατι.

Εγω εχω g5 εναν χρονο υπερ ευχαριστημένος κανενα πρόβλημα.

Το g6 που υστερειται συγκριτικα με το g5 ?

Ποιο έχει καλυτερο φακο -φακους;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια επειδή δεν έχω καταλαβει κατι.

Εγω εχω g5 εναν χρονο υπερ ευχαριστημένος κανενα πρόβλημα.

Το g6 που υστερειται συγκριτικα με το g5 ?

Ποιο έχει καλυτερο φακο -φακους;

 

Εχει καλυτερη σελφι το g5 αυτο μονο.

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Ε σιγα τα ωα.. Ειναι επίσημο; η λογο εμπειρίας μεταξυ μας;

 

Και κατι αλλο ::

Το shutter lag η το focus που λενε καποια παιδιά διορθώνεται με firmware η ειναι hardware θεμα;

Edited by dleyteris

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδή δεν έχω καταλαβει κατι.

Εγω εχω g5 εναν χρονο υπερ ευχαριστημένος κανενα πρόβλημα.

Το g6 που υστερειται συγκριτικα με το g5 ?

Ποιο έχει καλυτερο φακο -φακους;

 

Φιλε μου εαν εισαι υπερευχαριστημενος με το G5 μη το σκεφτεσαι για G6. Ουτε για αλλη φετινη συσκευη. Θα σου προτεινα να περιμενεις 7-8 μηνες κ να πας απευθειας στο G7.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ε σιγα τα ωα.. Ειναι επίσημο; η λογο εμπειρίας μεταξυ μας;

 

Και κατι αλλο ::

Το shutter lag η το focus που λενε καποια παιδιά διορθώνεται με firmware η ειναι hardware θεμα;

 

Δεν υπαρχει θεμα lag. Τουλαχιστον στο δικο μου με την v10-f έκδοση το focus δεν ξεπερναει το 1".

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει shutter lag ρε παιδιά άξιο αναφοράς.

Απλά συγκριτικά με S7 edge S8

Νά'χαμε να λέγαμε δηλαδή ή αλλιώς διυλίζουμε των κώνωπα χαχα.

Επίσης τη μέρα είναι σούπερ οι φώτο.

Και το wide όλα τα λεφτά, υπάρχουν στιγμές που σε ξελασπώνει πραγματικά

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εαν εισαι υπερευχαριστημενος με το G5 μη το σκεφτεσαι για G6. Ουτε για αλλη φετινη συσκευη. Θα σου προτεινα να περιμενεις 7-8 μηνες κ να πας απευθειας στο G7.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Δεν υπαρχει θεμα lag. Τουλαχιστον στο δικο μου με την v10-f έκδοση το focus δεν ξεπερναει το 1".

 

Ετσι θα κανω θα περιμένω το g7 .. Ξεκίνησα g3 μετα g5 και θα παω στο g7 απο οτι βλεπω.Το s8 δεν με συγκινεί

.

Απλα μου αρέσει το σχεδιο του g6 πολυ

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειναι ενταξει το G6 ή εχουμε παλι θεματα με οθονες, ξεβαξιματα, κλπ κλπ? ειναι στα ιδια λεφτα με s7 edge και δεν αισθανομαι τυχερος....
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Το δικαρτο είναι fuel active ;τι εννοώ... Είναι όπως το Huawei mate 8 που παίρνεις τηλ από τη μια κάρτα στην άλλη; επίσης έχουν κ οι 2 sim 4g σήμα;
είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

Χωρις διάθεση για προστριβη...δεν υπάρχει λόγος για τόσες υπερβολές ειδικά αν δεν έχουμε τη συσκευή.

Τόσα καλά έχουν γράψει οι κάτοχοι του.

Τι σημαίνει για δεύτερη και αν;

Μην πετάς τα λεφτά σου σε τετοια συσκευή.

Έχω διαβάσει τα άπειρα και έχω δει πάρα πολλά βίντεο.

378 ευρώ το δικαρτο με τον ήχο τον καλό είναι vfm.

Μέχρι εκεί.τωρα αν κάποιος θέλει να πάει στο s8 plus μπορεί να πάει.

Να έχει και μια τηλεόραση μαζί για να χρησιμοποιεί τη συσκευή.

Το τελευταίο το έγραψα για να δεις πως φαίνονται αυτά που λες για το g6.

Είπαμε, η επιλογή συσκευής είναι προσωπικό ζήτημα.

 

 

Καλημέρα Μανο.

 

Ένα θέμα που ταλανιζε τα προηγούμενα LG ο περιβόητος κόφτης φωτεινότητας έχει εξαλειφθεί οριστικά και αμετακλυτα;;

 

Το ζορισες τώρα με τα 40αρια με full φωτεινότητα παρατήρησες κόφτη η όχι;

 

Επίσης η ευκρίνεια στον ήλιο πως είναι(έχε υπόψη ότι ούτε από 7 edge ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος σε αυτό το τομέα όπου το s8 τα πάει σαφώς καλύτερα)

 

Πάντως για βασική συσκευή με τίποτα δεν θα το επέλεγα.

 

Για δεύτερη αποκλειστικά και εκεί πάλι το σκέφτεσαι.

 

Έχει πάρα πολλά τρωτά και ελλείψεις πέρα από το τσαλακωμένο και στα τάρταρα όνομα της LG.

 

Ακόμα και στην κάμερα με εξαίρεση το wide feature που ξεχωρίζει έχουμε πισωγύρισμα με χειρότερο φακό από G5 και βέβαια η μπροστινή κάμερα είναι για κλάματα.

 

Τώρα αν πας στο 8 plus στο τέλος εκεί θα μείνεις θα με θυμηθείς και το g6 θα πάρει πόδι :p

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τόσα καλά έχουν γράψει οι κάτοχοι του.

 

Ο μόνος κάτοχος που έχει κάνει αντικειμενική κριτική και σύγκριση είναι το παιδί που έχει και το 7 edge δίπλα δίπλα.

Τι να τα κάνω τα καλά που μας λέει ο logica που δεν ξέρει να επιχειρηματολογήσει ούτε στοιχειωδώς; το μόνο που τον νοιάζει είναι να βγάλει το G6 το καλύτερο smartphone όλων των εποχών. Προσωπικά το χω παραγγείλει και το περιμένω αλλά με τα ως τώρα δεδομένα και με αυτά που βλέπω και διαβάζω από τους ίδιους τους κάτοχους βλέπω ότι η συσκευή πάσχει σε νυχτερινές φωτογραφίες ακόμα και από περσινές συσκευές.

Edited by adversus
Link to comment
Share on other sites

Έχει το s7 edge και θα έχει το δίλημμα ποιο από τα δύο θα δώσει,το s8 plus ή το g6.

Αυτό τα λέει όλα για μένα!

Ο μόνος κάτοχος που έχει κάνει αντικειμενική κριτική και σύγκριση είναι το παιδί που έχει και το 7 edge δίπλα δίπλα.

Τι να τα κάνω τα καλά που μας λέει ο logica που δεν ξέρει να επιχειρηματολογήσει ούτε στοιχειωδώς; το μόνο που τον νοιάζει είναι να βγάλει το G6 το καλύτερο smartphone όλων των εποχών. Προσωπικά το χω παραγγείλει και το περιμένω αλλά με τα ως τώρα δεδομένα και με αυτά που βλέπω και διαβάζω από τους ίδιους τους κάτοχους βλέπω ότι η συσκευή πάσχει σε νυχτερινές φωτογραφίες ακόμα και από περσινές συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Έχει το s7 edge και θα έχει το δίλημμα ποιο από τα δύο θα δώσει,το s8 plus ή το g6.

Αυτό τα λέει όλα για μένα!

 

Και καλά κάνει μιας και ο καθένας έχει διαφορετικές ανάγκες και γούστα. Το ποιό βγάζει καλύτερες το βράδυ όμως και το είπε και το έδειξε.

Αυτό είναι η αντικειμενική κριτική και σύγκριση, όχι να λες καταστηματάρχες όσους δεν συμφωνούν μαζί σου. Και ξαναλέω, προσωπικά δε με συμφέρει καθόλου να βγάζει χειρότερες κι από περσινές συσκευές μιας και το χω αγοράσει και το περιμένω αλλά τυφλός δεν είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Σαφέστατα και συμφωνώ απόλυτα.

Παράθεση έκανα στο φίλο πιο πάνω που έλεγε ότι δεν κάνει η συσκευή ούτε για δεύτερη.

Εγώ δεν μίλησα για καταστηματάρχες. Απλά δεν είναι ωραίο να απαξιώνουμε μια συσκευή χωρίς να την έχουμε δει.

Με το καλό να το παραλάβεις και να το ερωτευτείς όπως έπαθαν οι περισσότεροι που το έπιασαν στα χέρια τους.

:)

Και καλά κάνει μιας και ο καθένας έχει διαφορετικές ανάγκες και γούστα. Το ποιό βγάζει καλύτερες το βράδυ όμως και το είπε και το έδειξε.

Αυτό είναι η αντικειμενική κριτική και σύγκριση, όχι να λες καταστηματάρχες όσους δεν συμφωνούν μαζί σου. Και ξαναλέω, προσωπικά δε με συμφέρει καθόλου να βγάζει χειρότερες κι από περσινές συσκευές μιας και το χω αγοράσει και το περιμένω αλλά τυφλός δεν είμαι.

Link to comment
Share on other sites

Σαφέστατα και συμφωνώ απόλυτα.

Παράθεση έκανα στο φίλο πιο πάνω που έλεγε ότι δεν κάνει η συσκευή ούτε για δεύτερη.

Εγώ δεν μίλησα για καταστηματάρχες. Απλά δεν είναι ωραίο να απαξιώνουμε μια συσκευή χωρίς να την έχουμε δει.

Με το καλό να το παραλάβεις και να το ερωτευτείς όπως έπαθαν οι περισσότεροι που το έπιασαν στα χέρια τους.

:)

 

Δεν το πα για σένα αυτό για τους καταστηματάρχες προς θεού, για το παιδί που το είπε το λεω.

Το ελπίζω κι εγώ το τελευταίο, σε ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μανο.

 

Ένα θέμα που ταλανιζε τα προηγούμενα LG ο περιβόητος κόφτης φωτεινότητας έχει εξαλειφθεί οριστικά και αμετακλυτα;;

 

Το ζορισες τώρα με τα 40αρια με full φωτεινότητα παρατήρησες κόφτη η όχι;

 

Επίσης η ευκρίνεια στον ήλιο πως είναι(έχε υπόψη ότι ούτε από 7 edge ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος σε αυτό το τομέα όπου το s8 τα πάει σαφώς καλύτερα)

 

Πάντως για βασική συσκευή με τίποτα δεν θα το επέλεγα.

 

Για δεύτερη αποκλειστικά και εκεί πάλι το σκέφτεσαι.

 

Έχει πάρα πολλά τρωτά και ελλείψεις πέρα από το τσαλακωμένο και στα τάρταρα όνομα της LG.

 

Ακόμα και στην κάμερα με εξαίρεση το wide feature που ξεχωρίζει έχουμε πισωγύρισμα με χειρότερο φακό από G5 και βέβαια η μπροστινή κάμερα είναι για κλάματα.

 

Τώρα αν πας στο 8 plus στο τέλος εκεί θα μείνεις θα με θυμηθείς και το g6 θα πάρει πόδι :p

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Αν είναι δυνατόν.

 

Θα τριγυρνάς σε κάθε θέμα να γκρινιαζεις για τα πάντα;

 

Άκου το G6 για δεύτερη συσκευή "και αν".

Γελάνε οι πέτρες με αυτά που λες σε κάθε νήμα.

Link to comment
Share on other sites

2 σημερινές με φως.

Στο τελείως αυτόματο και χωρίς προσπάθεια καθόλου.

Πρώτα το G6

Φαίνεται άλλωστε γιατί έχει πιο κοντά το θέμα η βασική του κάμερα.

 

#Alextrela

Άλεξ δε το έχω ζορίσει να δω αν έχει κόφτη.

Δε το έχω βγάλει κι απ το σπίτι καλά καλά χαχα

Και στον ήλιο πριν μια ώρα τα είδα.

Συμπέρασμα.

Σε κείμενο είναι πιο ευκρινές ελάχιστα το G6

Στη κάμερα το edge

Σχεδόν τα ίδια είναι με άνετη ανάγνωση της οθόνης στον ήλιο.

Τα είχα στο αυτόματο που δίνει και extra boostάρισμα 1a1bd53179618b2cd7741ab3569b1df7.jpg5be307f84c3d4f7e92a74f4d5e9d0d82.jpg

 

Στάλθηκε από το LG-H870 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by manan69t

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο τελευταίο παράδειγμα φαίνεται να μην έχει εστιάσει το G6, ή έχει λιγότερο sharpness. Οι ακμές είναι σημαντικά πιο εμφανείς στo S8.
Link to comment
Share on other sites

Τι να τα κάνω τα καλά που μας λέει ο logica που δεν ξέρει να επιχειρηματολογήσει ούτε στοιχειωδώς; το μόνο που τον νοιάζει είναι να βγάλει το G6 το καλύτερο smartphone όλων των εποχών.

 

Το οτι δεν μπορω να επιχειρηματολογησω ουτε στοιχειωδώς μπορεις να μου πεις απο που προκυπτει; Νομιζω οτι η αληθεια ειναι ακριβως η αντιθετη. Εαν διαφωνεις με τις αποψεις μου, επειδη ειναι λανθασμενες, τοτε θα μπορουσες να αποδομησεις τα λεγομενα μου ενα προς ενα. Σε προκαλω λοιπον να κανεις ακριβως αυτο. Απεδειξε λοιπον τις κατηγορίες σου και ακυρωσε με.

 

Επισης ειπα εγω ποτε οτι ειναι το καλυτερο smartphone ολων των εποχων; ειπα οτι ειναι το καλυτερο κινητο G ολων των εποχων. Ανωτερο απο G2, G3, G4, G5. Και οτι επίσης ειναι το κινητο της χρονιας για εμενα. Και βαζεις λογια που ποτε δεν εχω πει και βιαζεσαι να πεταξεις τη χολη σου. Ας δουμε πως θα κυλήσει πρωτα η χρονια φιλε μου. Ελεος!!!!

 

Και το καλυτερο... Για να βαρας επιλειψια... Μετα τον οχετο λασπης... Απο ολα τα κινητα που ειχε να επιλεξει... Επελεξε το G6!! Το οποιο ακομα δεν το εχει πιασει καν στα χερια του και το θαβει!! Δηλαδη ρε φιλε... Με απλα λογια... Τραβα να δεις αν έρχομαι!

Edited by logica1
Link to comment
Share on other sites

Αν είναι δυνατόν.

 

Θα τριγυρνάς σε κάθε θέμα να γκρινιαζεις για τα πάντα;

 

Άκου το G6 για δεύτερη συσκευή "και αν".

Γελάνε οι πέτρες με αυτά που λες σε κάθε νήμα.

 

Δεν σέβεσαι τους συμφορουμήτες σου, 2η προειδοποίηση! :down:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μέτρια η φώτο του LG...

 

Και οτι επίσης ειναι το κινητο της χρονιας για εμενα.

 

To VFM της χρονιάς, ναι. Κινητό της χρονιάς, ούτε για πλάκα.

 

Προσγειωθείτε κάποιοι και μάθετε να ακούτε κάποιους άλλους εδώ μέσα (δεν αναφέρομαι προφανώς σε εμένα) που έχουν αλλάξει 5-6 συσκευές παραπάνω από εσάς και έχουν μια στοιχειώδη περισσότερη εμπειρία από εσάς. Και δεν είναι τυχαίο που έχει πάει εκεί που έχει πάει η τιμή του G6...

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Το οτι δεν μπορω να επιχειρηματολογησω ουτε στοιχειωδώς μπορεις να μου πεις απο που προκυπτει; Νομιζω οτι η αληθεια ειναι ακριβως η αντιθετη. Εαν διαφωνεις με τις αποψεις μου, επειδη ειναι λανθασμενες, τοτε θα μπορουσες να αποδομησεις τα λεγομενα μου ενα προς ενα. Σε προκαλω λοιπον να κανεις ακριβως αυτο. Απεδειξε λοιπον τις κατηγορίες σου και ακυρωσε με.

 

Επισης ειπα εγω ποτε οτι ειναι το καλυτερο smartphone ολων των εποχων; ειπα οτι ειναι το καλυτερο κινητο G ολων των εποχων. Ανωτερο απο G2, G3, G4, G5. Και οτι επίσης ειναι το κινητο της χρονιας για εμενα. Και βαζεις λογια που ποτε δεν εχω πει και βιαζεσαι να πεταξεις τη χολη σου. Ας δουμε πως θα κυλήσει πρωτα η χρονια φιλε μου. Ελεος!!!!

 

Και το καλυτερο... Για να βαρας επιλειψια... Μετα τον οχετο λασπης... Απο ολα τα κινητα που ειχε να επιλεξει... Επελεξε το G6!! Το οποιο ακομα δεν το εχει πιασει καν στα χερια του και το θαβει!! Δηλαδη ρε φιλε... Με απλα λογια... Τραβα να δεις αν έρχομαι!

παντως φιλε μου επειδη παρακολουθω στενα το θεμα λογω του οτι θελω να παρω G6, μοιαζει να μην αξιζει η μεταβαση απο G5. Σιγουρα εχει καποια σημαντικα πλεονεκτηματα αλλα ειναι θεμα προτεραιοτητων. Αν καποιον δεν τον ενδιαφερει το αδιαβροχο και τα μικρα μπεζελ πχ, αλλα η καμερα πιο πολυ, τοτε δεν ειναι καλυτερο το g6. Ολα ειναι σχετικα. Εγω πχ θελω καμερα, αδιαβροχο, μπαταρια, μπεζελ (γενικα μαζεμενο και ωραιο σχεδιο)..και αυτα παραλιγο να τα δωσει με το G6, αλλα δεν τα εδωσε ολα, πηρε και το led Που ειναι βασικο για μενα αλλα μπορω να ζησω χωρις αυτο, και με κανει να το σκεφτομαι σαν 2η επιλογη. Οχι οτι δεν αξιζει να ειναι πρωτο κινητο, αλλα υπαρχουν αλλα πιο πληρη (Δεν λεω ονοματα να μην πεταχτει κανενας).

Ομως ναι, θα μπορουσε να το κανει πληρεστατο και δεν το εκανε, αρα απο το G5 δεν πας σε G6 για μενα, πας σε αλλη μαρκα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το οτι δεν μπορω να επιχειρηματολογησω ουτε στοιχειωδώς μπορεις να μου πεις απο που προκυπτει; Νομιζω οτι η αληθεια ειναι ακριβως η αντιθετη. Εαν διαφωνεις με τις αποψεις μου, επειδη ειναι λανθασμενες, τοτε θα μπορουσες να αποδομησεις τα λεγομενα μου ενα προς ενα. Σε προκαλω λοιπον να κανεις ακριβως αυτο. Απεδειξε λοιπον τις κατηγορίες σου και ακυρωσε με.

 

Επισης ειπα εγω ποτε οτι ειναι το καλυτερο smartphone ολων των εποχων; ειπα οτι ειναι το καλυτερο κινητο G ολων των εποχων. Ανωτερο απο G2, G3, G4, G5. Και οτι επίσης ειναι το κινητο της χρονιας για εμενα. Και βαζεις λογια που ποτε δεν εχω πει και βιαζεσαι να πεταξεις τη χολη σου. Ας δουμε πως θα κυλήσει πρωτα η χρονια φιλε μου. Ελεος!!!!

 

Και το καλυτερο... Για να βαρας επιλειψια... Μετα τον οχετο λασπης... Απο ολα τα κινητα που ειχε να επιλεξει... Επελεξε το G6!! Το οποιο ακομα δεν το εχει πιασει καν στα χερια του και το θαβει!! Δηλαδη ρε φιλε... Με απλα λογια... Τραβα να δεις αν έρχομαι!

 

Δεν είπες αλλά μια χαρά αυτό προσπαθείς σε κάθε σου απάντηση όταν συγκρίνουμε συσκευές. Δε πα να είναι ξεκάθαρο ότι σε κάθε σύγκριση το g6 υστερεί; εσύ εκεί να λες ότι το g6 είναι καλύτερο. Ε σορρυ κι όλας αλλά όταν δε δέχεσαι ότι σε νυχτερίνες σε σχέση ακόμα και με το 7 edge που είναι περσινή ναυαρχίδα, η κάμερα του είναι κατώτερη τότε απλά προσπαθείς να το βγάλεις το καλύτερο όλων των εποχών.

 

Όσο για το ότι δεν επιχειρηματολογείς για το ότι ο άλλος όπως κι εγώ μιλάμε χωρίς να το χουμε πιάσει στα χέρια μας ( που ειδικά για το θέμα τις κάμερας δε χρειάζεται να το πιάσεις στα χέρια σου όταν όλα τα reviews δείχνουν το ίδιο ). Εσύ δεν ήσουν αυτός που χωρίς να το χει στα χέρια του έγραφε τα τραγελαφικά εδώ πέρα ; χωρίς καν να αναφέρεις γιατί είναι έτσι τα πράγματα ( έστω και με τις ανόητες παρομοιάσεις που έκανες ) ;

Και για να μην κάνω copy αυτά μιας και μπορεί να το δει ο καθένας, κάνω μόνο το συγκεκριμένο να απαντήσω στο από που προκύπτει.

Λες συγκεκριμένα, ''Εαν σε ενδιαφερει το gaming σε virtual reality mode, πας για s8.

Για οποιαδηποτε αλλη χρηση πας για G6''

Όλα μα όλα τα reviews βγάζουν το S8 καλύτερο, όχι ένα τσακ αλλά καλύτερο σαν σύνολο κι όχι στα σημεία που μπορεί να βολεύει εσένα κι καμιά 20ριά ακόμα άτομα. Έρχεσαι εσύ κι πετάς το παραπάνω ξέρα, η επιχειρηματολογία που είναι; ειδικά που τότε δε το είχες στα χέρια σου.

 

Κράτα τη γνώμη σου λοιπόν κι άσε να κρίνουμε όπως θέλουμε, αν δε σ'αρέσει τράβα παρακάτω κι άσε τις προσβολές και τις ανόητες υποθέσεις για καταστηματάρχες κτλπ.

Edited by adversus
Link to comment
Share on other sites

Η LG το μόνο που θα έπρεπε να κανει είναι να δώσει τα features που έχουν ασιατική και αμερικανικη version στην Ευρώπη εξίσου και εκεί θα εκανα τα στραβά στον περσινο SOC.

Μονη της θελει και βγάζει τα μάτια της και σαφώς η κριτική που θα της ασκηθεί θα είναι απολυτα δικαιολογημένη και ειδικότερα σε εμάς τους ευρωπαίους καταναλωτές που μας φτύνει και μας αντιμετωπίζει λες και είμαστε τίποτα ιθαγενείς του Αμαζονίου.

 

 

Αν και βλεπω σύντομα την 128αρα εκδοση με την ασυρματη φορτιση να τα δίνει παντού μπας και χρυσώσει το χάπι μερικως.

Χωρις διάθεση για προστριβη...δεν υπάρχει λόγος για τόσες υπερβολές ειδικά αν δεν έχουμε τη συσκευή.

Τόσα καλά έχουν γράψει οι κάτοχοι του.

Τι σημαίνει για δεύτερη και αν;

Μην πετάς τα λεφτά σου σε τετοια συσκευή.

Έχω διαβάσει τα άπειρα και έχω δει πάρα πολλά βίντεο.

378 ευρώ το δικαρτο με τον ήχο τον καλό είναι vfm.

Μέχρι εκεί.τωρα αν κάποιος θέλει να πάει στο s8 plus μπορεί να πάει.

Να έχει και μια τηλεόραση μαζί για να χρησιμοποιεί τη συσκευή.

Το τελευταίο το έγραψα για να δεις πως φαίνονται αυτά που λες για το g6.

Είπαμε, η επιλογή συσκευής είναι προσωπικό ζήτημα.

Για εμενα δεν αξιζει όμως και ουτε μπορω να προσδωσω ταμπελα value for money σε version χωρις εγγυηση εδώ.

Εφόσον τα καλα τα χαρακτηριστικα τα εχω ηδη σε μια συσκευή,ψαχνω μια που να συμπληρωσει τις τρωτα της πρωτης και εκει το g6 δεν καλυπτει αυτά που θελω.

Αν και την θεωρω κομψη και ντινεζατη συσκευή,αλλα όταν εχω ηδη το ντιζαιν η τη κομψοτητα ψαχνω να με καλυψει σε αλλους τομεις οπου δεν το κανει.

 

ΥΓ:manan69t:Ευχαριστώ Μανο.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η LG το μόνο που θα έπρεπε να κανει είναι να δώσει τα features που έχουν ασιατική και αμερικανικη version στην Ευρώπη εξίσου και εκεί θα εκανα τα στραβά στον περσινο SOC.

Μονη της θελει και βγάζει τα μάτια της και σαφώς η κριτική που θα της ασκηθεί θα είναι απολυτα δικαιολογημένη.

 

Αν και βλεπω σύντομα την 128αρα εκδοση με την ασυρματη φορτιση να τα δίνει παντού μπας και χρυσώσει το χάπι μερικως.

 

Πολύ σωστή άποψη. Αν είχε βγάλει κατευθείαν την έκδοση με το καλό dac και τα 128gb θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά. Στην κάμερα βέβαια δεν καταλαβαίνω την κίνηση της φέτος να βάλει αυτόν τον σενσορα, λάθος πολύ πιο σοβαρό από το περσινό soc.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτο ειναι το τηλεφωνο και οποιος γουσταρει το παιρνει ολοι οι αλλοι μη αναλωνεστε σε πληκτρομαχιες, "ξύδι." Ξερουμε τις ελλείψεις τα υπέρ και τα κατά του μην φαγωνεστε λοιπον. :lol:
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...