Jump to content

[OnePlus 3/3T] Aξεσουάρ (Θήκες, καλώδια φορτιστές κτλ)


gmo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την έχω και εγώ, αν και ογκώδης παρέχει καλή προστασία και έχει φοβερή ποιότητα :D

Και εγώ την παρέλαβα σήμερα απο eBay πολύ όμορφη έχει καλή αίσθηση στο χέρι δεν γλιστράει,θα συμφωνήσω ότι δίνει λίγο όγκο στο κινητό αλλά όχι κάτι το τρομερό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 662
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την μαμά μεμβράνη έχω αφήσει κι εγώ πάνω.

Εχετε βρει τζάμι πού να καλύπτει όλη την οθόνη;χωρίς θέμα όμως με θήκη.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Την μαμά μεμβράνη έχω αφήσει κι εγώ πάνω.

Εχετε βρει τζάμι πού να καλύπτει όλη την οθόνη;χωρίς θέμα όμως με θήκη.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ΜΗΝ το κουνάς από την μαμά μεμβράνη!

Χθες έβαλα μεμβράνη ScreenKnight, κατάφερα με το ζόρι να βάλω θήκη, και το έχω αφήσει εκεί να το πατάει η θήκη να κολλήσει καλά και να στεγνώσει.

Σήμερα έκανα ένα τεστ βάλε βγάλε την θήκη την έβαλα με μεγαλύτερη ευκολία.

Αυριο εύχομαι να είναι καλύτερα και να τελειώνουμε.

Πιάνει σχεδόν το 100% της οθόνης.

Δουλεύω άλλη συσκευή τώρα και δεν ξέρω κατά πόσο αλλοιώνει τα χρώματα..

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, 30% κάτω όλα τα skins της dbrand συν 1$ μεταφορικά. https://dbrand.com Για όποιον ενδιαφέρεται!

 

Στάλθηκε από το 1+3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ξέρεις όταν λέει back άμα εννοεί όλη την πλάτη ή μόνο το κεντρικό

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις όταν λέει back άμα εννοεί όλη την πλάτη ή μόνο το κεντρικό

Όλη την πλάτη, εκτός από το σήμα, την κάμερα και πάνω κάτω από τις γραμμές της κεραίας!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλη την πλάτη, εκτός από το σήμα, την κάμερα και πάνω κάτω από τις γραμμές της κεραίας!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Oπότε μόνο το κεντρικό.

Link to comment
Share on other sites

Την μαμά μεμβράνη έχω αφήσει κι εγώ πάνω.

Εχετε βρει τζάμι πού να καλύπτει όλη την οθόνη;χωρίς θέμα όμως με θήκη.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ολη την οθόνη δύσκολα θα την καλύψει τζάμι χωρίς να έχεις πρόβλημα με θήκη που "αγκαλιάζει το κινητό. Εγώ πήρα αυτήν http://tudiaproducts.mybigcommerce.com/tudia-ultra-slim-carbon-fiber-design-lightweight-tamm-tpu-bumper-shock-absorption-case-for-oneplus-3-3t/ και πέρασα και το τζάμι αυτό http://www.ebay.com/itm/152270438645?_trksid=p2057872.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT και έκατσε κουτί η όλη φάση. Βέβαια το τζάμι δημιουργεί λίγο rainbow effect το οποίο το παρατηρείς μόνο με κλειστή την οθόνη και δεν υπήρχε dot matrix pattern στην επιφάνεια του και με γέμισαν τα αυτιά οι ψύλοι μήπως και δεν είναι γνήσιο .... Τεσπα το αποτέλεσμα πάντως είναι πολύ ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε αυτή η θήκη http://www.ebay.com/itm/Ultra-Thin-Shockproof-Soft-Matte-TPU-Silicone-Back-Case-Cover-for-OnePlus-3-3T-/122270383534?var=&hash=item1c77e1fdae:m:mteUHaNO_ayzRPJWZwmhswg

Μία χαρά κάθισε στην συσκευή, η τρύπα της κάμερας έχει το κατάλληλο ΄΄χειλάκι΄΄ περιμετρικά για την προστασία της όταν ακουμπάει σε τραπέζι, τα κουμπιά πατιούνται άνετα και χωρίς πρόβλημα, περιμετρικά κουμπώνει καλά στην οθόνη, δεν έχει βέβαια το αντίστοιχο χοντρό ΄΄χειλάκι΄΄ που έχουν άλλες θήκες, εγώ όμως την πήρα για το thin της υπόθεσης και όντως είναι πολύ thin :) , τέλος και η αίσθηση Sandstone είναι αρκετά καλή, όχι πολύ σαγρέ αλλά εμένα μου αρέσει.

Περιμένω και μία αντίστοιχη της Pelosi και αν δεν έχει τίποτα παραπάνω να μου προσφέρει θα κρατήσω αυτή μιας και δεν γράφει μάρκα κλπ επάνω όπως η αυτή της pelosi

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε αυτή η θήκη http://www.ebay.com/itm/Ultra-Thin-Shockproof-Soft-Matte-TPU-Silicone-Back-Case-Cover-for-OnePlus-3-3T-/122270383534?var=&hash=item1c77e1fdae:m:mteUHaNO_ayzRPJWZwmhswg

Μία χαρά κάθισε στην συσκευή, η τρύπα της κάμερας έχει το κατάλληλο ΄΄χειλάκι΄΄ περιμετρικά για την προστασία της όταν ακουμπάει σε τραπέζι, τα κουμπιά πατιούνται άνετα και χωρίς πρόβλημα, περιμετρικά κουμπώνει καλά στην οθόνη, δεν έχει βέβαια το αντίστοιχο χοντρό ΄΄χειλάκι΄΄ που έχουν άλλες θήκες, εγώ όμως την πήρα για το thin της υπόθεσης και όντως είναι πολύ thin :) , τέλος και η αίσθηση Sandstone είναι αρκετά καλή, όχι πολύ σαγρέ αλλά εμένα μου αρέσει.

Περιμένω και μία αντίστοιχη της Pelosi και αν δεν έχει τίποτα παραπάνω να μου προσφέρει θα κρατήσω αυτή μιας και δεν γράφει μάρκα κλπ επάνω όπως η αυτή της pelosi

Καλημέρα φίλε πριν λίγες μέρες μου ήρθε η θήκη που περιγράφεις. Θα συμφωνήσω σε όλα είναι αρκετά καλή. Όπως και εσύ έτσι και εγώ πήρα και την Pelosi, η οποία ήρθε σήμερα. Είναι ακριβώς ίδια μόνο που έχει το λογότυπο της στο κάτω μέρος.

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε πριν λίγες μέρες μου ήρθε η θήκη που περιγράφεις. Θα συμφωνήσω σε όλα είναι αρκετά καλή. Όπως και εσύ έτσι και εγώ πήρα και την Pelosi, η οποία ήρθε σήμερα. Είναι ακριβώς ίδια μόνο που έχει το λογότυπο της στο κάτω μέρος.

Μάλιστα......προστασία περιμετρικά της κάμερα και της οθόνης ίδια ακριβώς δηλαδή όπως και η noname ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα......προστασία περιμετρικά της κάμερα και της οθόνης ίδια ακριβώς δηλαδή όπως και η noname ?

Ακριβώς μα ακριβώς ίδια. Και την Pelosi την πήρα 2.60κάτι νομίζω. Οι φωτο ήταν ολοιδιες απλά λέω κάποια διαφορά θα υπάρχει αφού κοστίζει διπλάσια από την noname. Δεν υπήρχε καμία όμως

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς μα ακριβώς ίδια. Και την Pelosi την πήρα 2.60κάτι νομίζω. Οι φωτο ήταν ολοιδιες απλά λέω κάποια διαφορά θα υπάρχει αφού κοστίζει διπλάσια από την noname. Δεν υπήρχε καμία όμως

 

ok, οπότε πάει για πούλημα ( η Pelosi :) )

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω και γωτην pelosi. Να σας ρωτήσω όμως αν βάλω σκιν από πίσω η θήκη θα κάθεται καλά μόλις έρθει;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα την παρέλαβα και μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλή η εφαρμογή

Μου αρέσει που στα πλάγια είναι σαγρέ

Είναι πολύ λεπτή επίσης

Link to comment
Share on other sites

Αυτή φίλε είναι η καλύτερη λεπτή διάφανη σιλικόνης για όλες τις συσκευές

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα την παρέλαβα και μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλή η εφαρμογή

Μου αρέσει που στα πλάγια είναι σαγρέ

Είναι πολύ λεπτή επίσης

 

Αυτή φίλε είναι η καλύτερη λεπτή διάφανη σιλικόνης για όλες τις συσκευές

 

Συμφωνώ, την έχω και γω αυτή την Nillkin εδω και κανα μήνα και εκθρόνισε τις OP Sandstone & Rosewood (και φοριέται και απροβλημάτιστα με το dbrand skin)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Τελικά και το orzly γυαλί όσο καλά και να μπει κάποια στιγμή σηκώνει. Από αυτό το απειροελάχιστο άνοιγμα περνάει σκόνη και δείχνει χάλια. Μου φαίνεται πάμε για το οριτζιναλ γυαλι.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά και το orzly γυαλί όσο καλά και να μπει κάποια στιγμή σηκώνει. Από αυτό το απειροελάχιστο άνοιγμα περνάει σκόνη και δείχνει χάλια. Μου φαίνεται πάμε για το οριτζιναλ γυαλι.

 

Όχι.

Και το Tempered glass της oneplus αυτό με το χρώμα περιμετρικά το πετάει για πλάκα.

Εγώ πέταξα 30€ έτσι αέρα.

Με spigen neo hybrid το πέταξε αμέσως

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Όχι.

Και το Tempered glass της oneplus αυτό με το χρώμα περιμετρικά το πετάει για πλάκα.

Εγώ πέταξα 30€ έτσι αέρα.

Με spigen neo hybrid το πέταξε αμέσως

γι αυτο ευθυνονται οι θηκες της spigen, ειναι πολυ σφιχτες...(κανουν μαλλον υπερβολικα καλη δουλεια :p )

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

την θήκη που αναφέρω στο ποστ #258 την έχω κατάευχαριστηθεί, πάρα πολύ καλή για τ ΄΄ψιλά΄΄ που έδωκα :)

Για κάποιον που θέλει να ξεφύγει από την αίσθηση στο χέρι της πλαστικούρας κάποιας από αυτές που κυκλοφορούν διάφανες ή μη , νομίζω οτι είναι μακράν η καλύτερη και εκτός αυτού δεν προσφέρει καθόλου όγκο στην συσκευή.

Τελος δεν θα έδινα με τίποτα 20ρικό+ για την original Sandstone που αφήνει πάνω κάτω απροστάτευτο το τηλέφωνο.

Αυτά.....χάρηκα για την επιλογή μου και είπα να μοιραστώ την χαρά μου :lol::lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Όχι.

Και το Tempered glass της oneplus αυτό με το χρώμα περιμετρικά το πετάει για πλάκα.

Εγώ πέταξα 30€ έτσι αέρα.

Με spigen neo hybrid το πέταξε αμέσως

 

Δεν χρησιμοποιώ την συγκεκριμένη. Τελευταία ευκαιρία θα δώσω στα γυαλάκια. Μετά θα το αφήσω έτσι. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω και γωτην pelosi. Να σας ρωτήσω όμως αν βάλω σκιν από πίσω η θήκη θα κάθεται καλά μόλις έρθει;

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Χρησιμοποιώ εγώ skin dbrand μέσα από την Pelosi και κάθεται μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Διαγράψτε το παρακαλώ

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η ζελατινες της orzly λενε τιποτα?Ειχα παρει της volte και δεν μου αρεσαν καθολου γιατι με το παραμικρο κανει γρατσουνιες.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Aξεσουάρ (Θήκες, καλώδια φορτιστές κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...