Jump to content

[OnePlus 3/3T] Aξεσουάρ (Θήκες, καλώδια φορτιστές κτλ)


gmo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 662
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γνωρίζετε αν μπορώ να βρω skin για το 3t εδω Ελλάδα? Ενδιαφέρομαι για καλυψη της πλατης χωρις τα πλαινα σε μαυρο ματ

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζετε αν μπορώ να βρω skin για το 3t εδω Ελλάδα? Ενδιαφέρομαι για καλυψη της πλατης χωρις τα πλαινα σε μαυρο ματ

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Dbrand φίλε. Σε μια βδομάδα θαναι εδώ. Καλό και ποιοτικότατο...

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Dbrand φίλε. Σε μια βδομάδα θαναι εδώ. Καλό και ποιοτικότατο...

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

απλα ελεγα για πιο αμεσα. απο το λιγο που κοίταξα σε dbrand ειδα οτι το κομματι που καλύπτει ολη τη πλατη καλυπτει και τα πλαινα. ειναι ετσι? διοτι εγω ψαχνομαι μονο για πλατη

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

απλα ελεγα για πιο αμεσα. απο το λιγο που κοίταξα σε dbrand ειδα οτι το κομματι που καλύπτει ολη τη πλατη καλυπτει και τα πλαινα. ειναι ετσι? διοτι εγω ψαχνομαι μονο για πλατη

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σου στέλνουν 2 κομμάτια. Το ένα όπως λες και συ είναι πλάτη και τα πλαϊνά ένα κομμάτι ενιαίο και το δεύτερο που βάζουν είναι η πλάτη και ξεχωριστά τα πάνω και κάτω. Για τα αριστερά, δεξιά δε θυμάμαι αν είναι μαζί με τη πλάτη ή όχι.

 

Και πίστεψέ με έρχονται πολύ γρήγορα.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα καλό screen protector; Έβγαλα αυτό που είχε και έβαλα το γυαλί από one plus αλλά αφήνει μεγάλα κενά δεξιά και αριστερά και είναι άσχημο.

Αυτό το γυαλί http://m.ebay.co.uk/itm/152270438645?_trksid=p2060353.m2749.l2649&_mwBanner=1 θα κάτσει με την spigen Rugged Armor που έχω?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GeorgeX21
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανένα καλό screen protector; Έβγαλα αυτό που είχε και έβαλα το γυαλί από one plus αλλά αφήνει μεγάλα κενά δεξιά και αριστερά και είναι άσχημο.

Αυτό το γυαλί http://m.ebay.co.uk/itm/152270438645?_trksid=p2060353.m2749.l2649&_mwBanner=1 θα κάτσει με την spigen Rugged Armor που έχω?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με Rugged Armor δεν ξέρω, με Neo hybrid ούτε δευτερόλεπτο άντεξε.

Κάνει και κουκίδες αν το κοιτάξεις με σβηστή οθόνη.

Είχα γράψει ποιο πίσω ότι τίποτα καλύτερο για θήκες από την εργοστασιακή μεμβράνη.

Δεν πωλείται πουθενά όμως.

Τώρα αν θέλεις κοίταξε μεμβράνη 3mk,θυμίζει μεμβράνη περισσότερο πάρα γυαλί,αφήνει κενά αλλά είναι τόσο λεπτή που δεν φαίνονται πολύ άσχημα.

http://plusmobi.net/3MK-Γυαλί-προστασίας-για-ONEPLUS-3-tempered-glass-7H-FLEXIBLE-GLASS?search=Oneplus%203%20

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το αυθεντικό γυαλάκι μας άφησε χρόνους σε 2 λεπτά καθώς με την Rugged Armor απλά δε μπαίνει με τίποτα. Οπότε έχω θέμα και εγώ και ψάχνομαι για άμεση αγορά κάτι που να κάθεται καλά.

 

Γυαλί και όχι μεμβράνη διότι τα λεφτά του αυθεντικού γυαλιού τα κλαίω και μάλιστα πολύ..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έγραψε ο Νίκος στο πιο πάνω ποστ φοράω και είναι πολύ καλό

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έγραψε ο Νίκος στο πιο πάνω ποστ φοράω και είναι πολύ καλό

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

To 3MK? To έχεις δοκιμάσει με rugged armor??

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω μία θήκη τύπου rugged armor και δεν έχει πρόβλημα είναι πιο μικρό από την οθόνη και νομίζω δεν θα έχει πρόβλημα με καμία θήκη

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και χτές το κινητό φόραγε την εργοστασιακή μεμβράνη της οθόνης.Ήμουν πλήρως ικανοποιημένος.Χτές όμως απο απροσεξία μου ξεκόλλησε και την έβγαλα.Πλέον χωρίς προστασία η οθόνη μου φαίνεται πιο ''ζωντανή'' όπως και τα χρώματα.Για το touch δεν το συζητάω,κλάσεις ανώτερο...Αφού σκέφτομαι να αφήσω έτσι την οθόνη,χωρίς προστασία:lol::lol:

Δοκίμασα και το official curved tempered glass.Σε 10' το έβγαλα,χοντροκομμένο για εμένα,΄δεν μου άρεσε και στο μάτι.

Αρα είμαι σε αναζήτηση για κάποιο σωστό tempered...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω απο Ελλάδα κάτι φθηνά, για τυπική προστασία, και έκανα και μια παραγγελία τα orzly καθώς τα βρήκα από Αγγλία ebay, σε πολύ καλή τιμή. Το μαμά curved ήταν,για μένα τα πιο πεταμένα λεφτά ever και απο χθές με πονάει η τσέπη μου. Υγεία ωστόσο..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Περιμένω μέχρι το τέλος του μήνα για να παραγγείλω και εγώ το 3T και το περιμένω πως και πως, αλλά δεν ξέρω πόσο απαραίτητη είναι η θήκη και το tempered glass.

 

Βασικά δεν είχα ποτέ στα κινητά μου έξτρα προστασία και ποτέ δεν είχα κανένα πρόβλημα, γενικά δεν παθαίνουν ατυχήματα. Το Lumia 640 XL που έχω τώρα, μετά από 2 χρόνια έπεσε πριν λίγες μέρες και έσπασε λίγο το γυαλί σε μια από τις άκρες και έκανε και ένα ράγισμα προς την άλλη άκρη. Λειτουργεί κανονικά το κινητό αλλά με έβαλε σε σκέψεις για το επόμενο.

 

Γενικά δεν μου αρέσει να είναι πολυ χοντροκομμένα τα κινητά, σκέφτομαι να πάρω μια από τις "μαμίσες" θήκες που είναι καλές και ίσως ένα από τα δύο tempered glass αλλά όσο σημαντικά είναι; Γρατσουνιές στην οθόνη δεν με νοιάζουν πολύ γιατί το προσέχω, μόνο καμία πτώση φοβάμαι.

 

Μόνο με την θήκη θα είμαι ΟΚ ή χρειάζομαι και κάποιο glass; σε όλα τα φόρουμ βλέπω κακές εντυπώσεις και από τα αυθεντικά αλλά και από διάφορα άλλα μέσω ebay κοκ. Αν είναι να το βάλω δηλαδή και να μου σπάει τα νεύρα καλύτερα να το ρισκάρω! Από την αλλη αν το κινητό είναι τόσο εύθραυστο όπως το S7 edge πχ ίσως πρέπει να το ανεχτώ. Δεν ξέρω, τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Λένε σε διάφορα review πως δεν εφαρμόζει καλά στις άκρες. Πάντα μιλάω για το 2.5D

 

Στάλθηκε από το HUAWEI GRA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Και αυτά δεν κάνει δυστυχώς.

Δεν κολλάει καλά στις άκρες όπως η μαμά μεμβράνη, απλά στο Tempered glass επειδή είναι χοντρό μου φαινόταν ποιο άσχημα.

Το δοκίμασα και αυτό.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Όλα μουφες. Μόνο το original αξίζει. Πω... Ακόμα να συνέλθω από το σοκ χεχε

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλα μουφες. Μόνο το original αξίζει. Πω... Ακόμα να συνέλθω από το σοκ χεχε

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

To original curved ή το απλο;

Link to comment
Share on other sites

Το curved original.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΤΟ πρώτο έκανα βλακεία στην τοποθέτηση του και το πέταξα

το δεύτερο το περιμένω σε 3 μέρες

για να δούμε

Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν βλέπω ακομη τις αγγελίες..

αν πουλάει κανένας απο αθ'ηνα καν'ενα τζαμάκι ας μου στείλει pm

Link to comment
Share on other sites

Παίδες με το θέμα ακουστικών τι κάνετε;

 

Έχω:

1) Apple earpods

2) Samsung S7 Edge ακουστικά

 

και κανένα από τα δύο δεν μου δουλεύει σωστά κατά κύριο λόγο στις κλήσεις που με αφορά.

Με πάτημα κλικ δεν απαντά σε κλήσεις, ούτε γίνεται τερματισμός.

Δευτερευόντος στη μουσική θα ήθελα το κλασσικό pause/play και next track με 2 κλικ, previous track με 3 κλικ.

 

Για πείτε...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες με το θέμα ακουστικών τι κάνετε;

 

Έχω:

1) Apple earpods

2) Samsung S7 Edge ακουστικά

 

και κανένα από τα δύο δεν μου δουλεύει σωστά κατά κύριο λόγο στις κλήσεις που με αφορά.

Με πάτημα κλικ δεν απαντά σε κλήσεις, ούτε γίνεται τερματισμός.

Δευτερευόντος στη μουσική θα ήθελα το κλασσικό pause/play και next track με 2 κλικ, previous track με 3 κλικ.

 

Για πείτε...

Για ακουστικά έχω roccat aluma. Δουλεύουν άριστα. Κυρίως για κλήσεις τα χρησιμοποιώ.

Απάντηση και τερματισμός με ενα κλικ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Aξεσουάρ (Θήκες, καλώδια φορτιστές κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...