Jump to content

[OnePlus 3/3T] Aξεσουάρ (Θήκες, καλώδια φορτιστές κτλ)


gmo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλό μήνα σε όλους!!! Έχει συνδέσει κάποιος το oneplus 3/3T με κάποιο οικονομικό smartband (cubot v2 ή xiaomi mi band 2) Εντυπώσεις? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 662
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλό μήνα σε όλους!!! Έχει συνδέσει κάποιος το oneplus 3/3T με κάποιο οικονομικό smartband (cubot v2 ή xiaomi mi band 2) Εντυπώσεις? Ευχαριστώ.

Το 3 που έχω, παίζει απροβλημάτιστα με τα Xiaomi bands 1S & 2...!

Χρησιμοποιώ την PlayStore App αλλα υπάρχει και εξελληνισμένη app στο xiaomi-miui.gr

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

..έχει δοκιμάσει καποιος αυτό με τον μαγνήτη?

 

Eχω αγορασει και χρησιμοποιω δυο απ'αυτα: http://www.ebay.com/itm/Braided-Magnetic-Type-C-Micro-USB-Charger-Cable-For-Samsung-Huawei-LG-HTC-Xiaomi-/262750584733?var=&hash=item0

Λειτουργουν αψογα τοσο για φορτιση (και αρκετα γρηγορη μαλιστα, οχι dash charge βεβαια αλλα σχεδον) οσο και για μεταφορα δεδομενων!

(Ασε που, εχοντας το βυσμα μονιμα στο τηλεφωνο, προστατευεται και η θυρα απο σκονες. ;) )

Soyons réalistes, nous demandons l'impossible!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα tempered glass από ebay, σκέτη αποτυχία, αφήνει πολλά κενά (δεξιά - αριστερά), έτσι είναι όλα; με το γνησιο τι παίζει;

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα tempered glass από ebay, σκέτη αποτυχία, αφήνει πολλά κενά (δεξιά - αριστερά), έτσι είναι όλα; με το γνησιο τι παίζει;

 

ONEPLUS A3003

 

πόσταρε αν θες link αγοράς και φωτό ώστε να υπάρχει δεδομένο για τους επόμενους υποψηφίους

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

πόσταρε αν θες link αγοράς και φωτό ώστε να υπάρχει δεδομένο για τους επόμενους υποψηφίους

http://m.ebay.com/itm/Gorilla-Tempered-Glass-Screen-Protector-Cover-Guard-For-One-plus-3-OnePlus-3T-/352013988213?txnId=888380920022

 

Αυτό εδώ φίλε

 

ONEPLUS A3003

Link to comment
Share on other sites

Όλα μα όλα αυτά τα τζαμάκια αφήνουν κενά και δε κολλάνε και καλά στις άκρες..

 

το v2 της orzly ΔΕΝ αφήνει κενά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

το γνήσιο curved που έχω εγώ είναι άριστο

Άπλα θέλει πολύ καλή τοποθέτηση γιατί εγώ που το έβαλα ελάχιστα πιο κάτω η original sandstone το έσπρωχνε λιγάκι σε μια γωνία

Link to comment
Share on other sites

Την έχω και εγώ, έχει πέσει κάτω κάποιες φορές, και δεν κατάλαβε τίποτα το τηλέφωνο, το προστατεύει καλά...

 

Το κακό είναι δεν δουλεύουν καλά τα volume button.

 

Τα ορζλυ χάλια...

Μόνο original!

Edited by gmo
Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι δεν δουλεύουν καλά τα volume button.

 

Τα ορζλυ χάλια...

Μόνο original!

 

αν είναι χάλια αυτή η εφαρμογή.........

 

IMG_20170503_222339.jpg

 

IMG_20170503_222411.jpg

 

μιλάω για αγορά από εδώ http://www.ebay.com/itm/OnePlus-3-OnePlus-3T-Screen-Protectors-TWIN-PACK-of-Orzly-2-5D-Pro-Fit-V2-/292077947722?hash=item440133cb4a:g:BD0AAOSw03lY5aJO

 

Οπως έχω πει το μονο θέμα του είναι οι τελίτσες που φαίνονται σε σβηστή οθόνη και υπό γωνία

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα την μαμά ζελατίνα αλλά την πέταξα.

Προχθές μου ξεκόλλησε λίγο κατά λάθος και την έβγαλα

Έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν χρησιμοποιώ.

Χαλάνε την αίσθηση της οθόνης αλλά και την ποιότητα στο μάτι.

 

Αν υπάρχει δυνατότητα καλά είναι να μην βάζει κάποιος αλλά βέβαια ανάλογα την χρήση, την δουλειά και λοιπά υπάρχει φόβος για να μην πάθει ζημιά και αναγκάζονται κάποιοι να βάζουν ζελατίνες και τζάμια αλλά σίγουρα χάνουν σε απόδοση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Με την ζελατίνα η οθόνη είναι πολύ χάλια και το είδα προχθές που την έβγαλα να βάλω το tempered. Ακόμα και με το γνήσιο έχει διαφορά αλλά λόγω δουλειάς δεν γίνεται αλλιώς, πάντα με θήκη και προστασία οθόνης...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να αγοράσω τη flip της OnePlus αλλά το σκέφτηκα αργά και λυπάμαι τα 10 ευρώ στα μεταφορικά. Αν αγοράσει τίποτα και κανείς άλλος ας ειδοποιήσει να τα μοιραστούμε.

 

Sent from me

Link to comment
Share on other sites

το γνήσιο curved που έχω εγώ είναι άριστο

Άπλα θέλει πολύ καλή τοποθέτηση γιατί εγώ που το έβαλα ελάχιστα πιο κάτω η original sandstone το έσπρωχνε λιγάκι σε μια γωνία

 

Δοκίμασα να βάλω κ εγω το γνήσιο curved αλλά κάτι που δεν το έβαλα καλά,κάτι που ήταν ογκώδες για τα γούστα μου,άφησα το κινητό μόνο με την sandstone...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις και εκπτωτικό κουπόνι 5€, στην ουσία είναι κάτι λιγότερο από 2€. Μεταφορικά μου έβγαλε 6.99 .

 

Είναι πολύ ογκώδες και κάνει μεγάλη "λακούβα " στο κεντρικό​ που είναι αρκετά ενοχλητικό. Ίσως με τον καιρό να το συνηθίσω.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις και εκπτωτικό κουπόνι 5€, στην ουσία είναι κάτι λιγότερο από 2€. Μεταφορικά μου έβγαλε 6.99 .

 

Είναι πολύ ογκώδες και κάνει μεγάλη "λακούβα " στο κεντρικό​ που είναι αρκετά ενοχλητικό. Ίσως με τον καιρό να το συνηθίσω.

 

Έχεις δίκιο! Ευχαριστώ που μου θύμισες και το κουπόνι. Το πολύ ογκώδες και η λακούβα για που πήγαινε? Για τη θήκη?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα την μαμά ζελατίνα αλλά την πέταξα.

Προχθές μου ξεκόλλησε λίγο κατά λάθος και την έβγαλα

Έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν χρησιμοποιώ.

Χαλάνε την αίσθηση της οθόνης αλλά και την ποιότητα στο μάτι.

 

Αν υπάρχει δυνατότητα καλά είναι να μην βάζει κάποιος αλλά βέβαια ανάλογα την χρήση, την δουλειά και λοιπά υπάρχει φόβος για να μην πάθει ζημιά και αναγκάζονται κάποιοι να βάζουν ζελατίνες και τζάμια αλλά σίγουρα χάνουν σε απόδοση

Μου έφυγε το τηλ από το αυτί μέσα στο αυτοκίνητο σταματημένος μέσα σε γκαράζ, πέφτοντας βρίσκει η πάνω δεξιά γωνία στην άκρη του χειροφρενου, τρέμω με την ιδέα ότι θα μπορούσε να συμβεί αυτό χωρίς θήκη και tempered....Στα υπόλοιπα....πάει και το δεύτερο tempered, η συσκευή αλώβητη όμως

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS+A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο! Ευχαριστώ που μου θύμισες και το κουπόνι. Το πολύ ογκώδες και η λακούβα για που πήγαινε? Για τη θήκη?

Την θήκη την έχω, πολύ ποιοτική και( για μένα) καθόλου ογκώδης...

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο! Ευχαριστώ που μου θύμισες και το κουπόνι. Το πολύ ογκώδες και η λακούβα για που πήγαινε? Για τη θήκη?

Για το curved, ίσως δεν το έχω συνηθίσει ακόμα και να μου φαίνεται έτσι.

Link to comment
Share on other sites

το v2 της orzly ΔΕΝ αφήνει κενά

Μιλάω για τα τζαμάκια τύπου σαν και αυτά που ανέφερε το παιδί στο link πάνω από το μήνυμα μου. Τα orzly και τέτοιου τύπου, με frame, εννοείται και δεν αφήνουν.

 

Στάλθηκε από OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Aξεσουάρ (Θήκες, καλώδια φορτιστές κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...