Jump to content

Samsung Galaxy A3 (2017)


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια μια ερωτηση οσον αφορα την Oreo στο Messenger..Δεν μπορω να βγαλω την δονηση μεσα απο τις ρυθμισεις οταν ερχονται τα μηνυματα..υπαρχει μεσα στις ρυθμισεις καπου κρυμμενο?Στην Nougat υπαρχει παντως η επιλογη να την απενεργοποιεις

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 625
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια μια ερωτηση οσον αφορα την Oreo στο Messenger..Δεν μπορω να βγαλω την δονηση μεσα απο τις ρυθμισεις οταν ερχονται τα μηνυματα..υπαρχει μεσα στις ρυθμισεις καπου κρυμμενο?Στην Nougat υπαρχει παντως η επιλογη να την απενεργοποιεις

 

Νμζ οτι γινεται ,γιατι εχει ρυθμισεις για τις ειδοποιησεις απο καθε εφαρμογη οπου μπορεις να επιλεξεις αν θα σε ειδοποιηει με ηχο ,δονηση ,και κανενα απο τα δυο ή και τα δυο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι γινεται. Πανε ρυθμισεις -> ειδοποιησεις -> Μεσσεντζερ -> Δονηση -> Οχι

Link to comment
Share on other sites

Δε καταλαβαινω γιατι μας αφορα αυτο ;

(Δε το λεω με κακια , αλλα μου φαινεται περιττη πληροφορια).

Απλώς το έβαλα για διευκόλυνση Όποιος θέλει να δει και κάποιο άλλο μοντέλο της ίδιας εταιρείας γιατί έχει παρόμοια μοντέλα συγκεντρωμέναπό σε μια σελίδα γιατί έχω πέσει Τώρα ήθελα να αλλάξω το Α3 με το Α6 και είδα ότι στο Α6 κάποια χαρακτηριστικά δεν τα έχει που έχει το Α3 μην τα αναφέρω και σε κουράσω

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αυτό λέω και εγώ το πολύ από τον Σεπτέμβριο έπρεπε να το έχουν στειλει εκεί στην Samsung βαριούνται που ζούνε Από ότι βλέπω
Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση οτι το Support για το κινητο μας τελειωσε..δεν νομιζω να αναβαθμιστει παραπανω

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Υποτίθεται ότι πρέπει να έχουμε δύο major update που τα έδωσαν και κάθε τετράμηνο security update με βελτιώσεις... όλα αυτά για δύο χρόνια...
the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα άνθρωπο να πάρει το Α3 και θα πάρω εγώ το Α8 με 89 ευρώ παραπάνω που είναι το Α5 του 2018
Link to comment
Share on other sites

Θελω να δωσω και γω το δικο μου βασικα..Το βαρεθηκα..ειναι η 2η φορα που το χω αγορασει

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έδωσα 165 καλά είναι? Οποίος θελεί θήκη και μεμβρανες ας μου πει
Link to comment
Share on other sites

165?Και μενα ουτε με 130 δεν το παιρνουν..18 μηνες εγγυηση ακομα αγορασμενο απο Γερμανο.Θηκη SPIGEN και τζαμακι προστασιας..παρελκομενα-κουτι αθικτα

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
165?Και μενα ουτε με 130 δεν το παιρνουν..18 μηνες εγγυηση ακομα αγορασμενο απο Γερμανο.Θηκη SPIGEN και τζαμακι προστασιας..παρελκομενα-κουτι αθικτα

 

σε μένα Έτυχε και το πήρε και μόλις το είδε από κοντά μου λεγε βιτρίνας το χεις

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά, θέλω να αγοράσω το Α3 2017 με dual sim, αλλα δεν το βρίσκω πουθενά...

Έχετε κάτι υπόψιν σας?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα παιδιά, θέλω να αγοράσω το Α3 2017 με dual sim, αλλα δεν το βρίσκω πουθενά...

Έχετε κάτι υπόψιν σας?

 

μονο αν το βρεις μεταχειρισμενο δεν υπαρχει πουθενα τελος

 

οποιος θελει πραγματα για το α3 2017 εχω θηκη και 2 πακετα μεμβρανες ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Έχουν αρχίσει να φαίνονται τα χρονάκια του. Συχνά μικροκολλήματα με την ίδια χρήση. Παλια ήταν πιο πρόθυμο... Μήπως ήρθε η ώρα..
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Κανένα hard reset του'χεις κάνει; Ε οι εφαρμογές είναι και πιο βαριές πλέον...μην περιμένεις και πολλά με 2 γίγα ραμ!

 

Στάλθηκε από το HTC U12 life μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει πριν ένα μήνα. Ε λοιπόν η αιτία ήταν άλλη. Πριν κάνω πάλι επαναφορά, δεν ξέρω πώς μου ήρθε, αφαίρεσα την sd. Τώρα πάει σφαίρα, χωρίς επαναφορά. Δε την ξαναβαζω.
Quote: Λοιπόν τα iPhone που έχουν 512 RAM είναι ποιο καλα και απο αλλα κινητά με 1 Gb RAM γιατί παίζει ρολο και η ποιότητα της μνήμης το υλικό.Η Apple δίνει στους πελάτες της το καλύτερο υλικό και θα είναι πάντα πρωτοπόρα. :clap:
Link to comment
Share on other sites

Ίσως ήταν παλιά η SD η προβληματική. Αν τη χρειάζεσαι πάρε μια καινούργια class 10.

 

Στάλθηκε από το HTC U12 life μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Καλησπέρα σας. Προσπάθησα να ενεργοποιήσω το wificalling/volte, στο a3 της μάνας, αφού είδα στο site της cosmote ότι είναι συμβατό. Έστειλα το μήνυμα στην cosmote, ενεργοποιηθηκε η υπηρεσίας, αλλά δεν άνοιξε η ρύθμιση στο μενού των δικτύων, ούτε μετά το restart. Απ ότι ξέρω, δεν χρειάζεται rom της cosmote όπως στο δικό μου (sony). Ξέρετε τι μπορεί να συμβαίνει?

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας. Προσπάθησα να ενεργοποιήσω το wificalling/volte, στο a3 της μάνας, αφού είδα στο site της cosmote ότι είναι συμβατό. Έστειλα το μήνυμα στην cosmote, ενεργοποιηθηκε η υπηρεσίας, αλλά δεν άνοιξε η ρύθμιση στο μενού των δικτύων, ούτε μετά το restart. Απ ότι ξέρω, δεν χρειάζεται rom της cosmote όπως στο δικό μου (sony). Ξέρετε τι μπορεί να συμβαίνει?
Μπορεί αν το κινητό είναι αγορασμενο από skroutz να πρέπει να το πας από την Cosmote να γίνει η ίδια διαδικασία με το δικό σου.

 

Sent from my LM-V405 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναλαμβάνει κάτι τέτοιο η cosmote? Τι να πω, θα το ψάξω. Δεν τους έχω ικανούς να ξέρουν να περνάνε rom για τόσα διαφορετικά τηλέφωνα.

Siemens A55-> Alcatel-one touch 511-> Sagem my x3-2-> Sharp GX15-> Sonyericsson k700i-> SonyEricsson k750i-> SonyEricsson W810i-> Nokia 5300-> SonyEricsson k550i-> SonyEricsson C902-> SonyEricsson Satio-> Sony Xperia P-> Sony Xperia Z1 -> Sony Xperia Z3-> Sony Xperia XZ1-> Sony Xperia 1 ΙΙ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A3 (2017)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...