Jump to content

Ηλεκτρονικό τσιγάρο και άτμισμα.


Baator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

New entry κερδισμένο σε διαγωνισμό... Triade dna 250

 

8d408863468fba0a09d66362c1e2e251.jpg

 

df12894cdaf7a9f389b9f8195de15db2.jpg

 

Στάλθηκε από το 1+3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 469
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αργαλείο καλό και δυνατό :)

Μεγιά :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Δύο λόγια θα πω για το άτμισμα.

Είμαι σαράντα τέσσερα χρόνων,καπνιζα από τα δέκα έξι μου.

Έχω τέσσερα χρόνια που άτμιζω και μπορώ να πω ότι έχω βρει την υγειά μου.

Πλέον το τσιγάρο ούτε να μυρισω δεν μπορώ και μετά από τόσα χρόνια λέω ρε φίλε τη καπνιζαμε .

Τις διάφορες έρευνες που λένε ότι θέλουνε τις γράφω κανονικά, εγώ βλέπω την διαφορά στο εαυτό μου πριν και μετά.

Είναι βέβαια πιπίλα αλλά αν βάλεις στην ζυγαριά τα υπέρ σε σχέση με τσιγάρο η ζυγαριά γέρνει κατά πολύ στο άτμισμα.

Απλά στους φίλους με τα μπουρία ,μια συμβουλή, πάντα φιλικά ,σε κλειστούς χώρους (χαμηλωστε τα volt )δεν μπορούμε να δούμε αγώνα :cool:

Link to comment
Share on other sites

Απλά στους φίλους με τα μπουρία ,μια συμβουλή, πάντα φιλικά ,σε κλειστούς χώρους (χαμηλωστε τα volt )δεν μπορούμε να δούμε αγώνα :cool:

 

Αν και μου αρέσουν πολύ τα ντουμάνια, σε κλειστούς χώρους με το ζόρι ρουφάω μισή τζούρα ανα 20λεπτο. :)

Link to comment
Share on other sites

b7c3b7c6cb822f2bb8b2a73580acb30e.jpg

 

Σκοτώνει λέμε.......

 

Στάλθηκε από το SM-N920C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Αν και μου αρέσουν πολύ τα ντουμάνια, σε κλειστούς χώρους με το ζόρι ρουφάω μισή τζούρα ανα 20λεπτο. :)
Τσιγαρισιος.

Εγώ είμαι πολύ πιπίλα όλη μέρα και να φανταστείς ότι κάνω 50-50 VG PG 6 νικοτινη.

Δηλαδή μισή τζουρα σε γεμίζει?

Εγώ σε 20 λεπτά τραβάω 10 τζουρες και άμα πίνω άστο .

 

 

 

1ab36001d903a25404ee43df80068057.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τσιγαρισιος.

Εγώ είμαι πολύ πιπίλα όλη μέρα και να φανταστείς ότι κάνω 50-50 VG PG 6 νικοτινη.

Δηλαδή μισή τζουρα σε γεμίζει?

Εγώ σε 20 λεπτά τραβάω 10 τζουρες και άμα πίνω άστο .

 

 

 

Tfv12 με 80-20VG PG

Δε με γεμίζει καθόλου απλά νιώθω άβολα σε κλειστούς χώρους όταν με κοιτάνε σαν να μαι εξάτμιση :D

Link to comment
Share on other sites

Tfv12 με 80-20VG PG

Δε με γεμίζει καθόλου απλά νιώθω άβολα σε κλειστούς χώρους όταν με κοιτάνε σαν να μαι εξάτμιση :D

 

Μισό δευτερόλεπτο τζούρα στα 120 (αντί για 180), αλλιώς δεν μου βγαίνει. Θα μας ζητάνε κάρτα καυσαερίων μετά :lol:

 

Μπας και έχεις βρει εδώ ελλάδα ανταλλακτικές αντιστάσεις; Μόνο στο vapeexperts βρήκα αλλά δεν έχει τις Τ12 σε στοκ :(

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Μισό δευτερόλεπτο τζούρα στα 120 (αντί για 180), αλλιώς δεν μου βγαίνει. Θα μας ζητάνε κάρτα καυσαερίων μετά :lol:

 

Μπας και έχεις βρει εδώ ελλάδα ανταλλακτικές αντιστάσεις; Μόνο στο vapeexperts βρήκα αλλά δεν έχει τις Τ12 σε στοκ :(

 

χαχαχα άσε πραγματικά με κάνουν να ντρέπομαι χωρίς λόγο μερικοί αν κάνω κανονική τζούρα. :rolleyes: :D

 

http://www.osmoshop.gr/product/tfv12-v12-t12-coils-by-smok/

Βέβαια προτιμώ απ'εξω αλλά εσύ ξέρεις.

Εγώ είμαι με την RBA πλέον

Link to comment
Share on other sites

Γρήγορα σχόλια για τις αντιστάσεις του TFV12:

 

T12: Δεν περίμενα να το πω, αλλά μάλλον θα είναι η μόνιμη αντίσταση μου, παρά το ότι πίνει υγρό και μπαταρία σαν να μην υπάρχει αύριο. Στα 180w έχω άριστη απόδοση γεύσης, χωρίς να βγάζει πολύ ζεστό ατμό και με το χτύπημα (στα 3mg/ml) να μην είναι ιδιαίτερα βαρύ. Απλά δεν είναι για πολλά πολλά έξω!

 

X4: Ξεκίνησε καλά... αλλά μας τα χάλασε. Αισθητά μειωμένος ατμός σε σχέση με την 12πλη, ακόμα και στα ~180W αλλά αυτό το περίμενα. Αυτό που δεν περίμενα ήταν αισθητά μειωμένη γεύση, έχοντας ακούσει πως από τις τρεις του πακέτου ίσως αποδίδει καλύτερα σε αυτόν τον τομέα. Επίσης είχα γεύση καμένου στη μόλις μια εβδομάδα, χωρίς να την έχω κακομεταχειριστεί (εκτός από καμιά δεκαριά τζούρες στις αρχές δεν ξεπέρασα τα 120W). Όχι μόνιμα, αλλά στις τρεις από τις δέκα τζούρες μου την έβγαζε έντονα. Μυρίζομαι vacuum lock. Ίσως έπεσα και στην περίπτωση αλλά εξαρχής δεν με ενθουσίασε για να πω πως θα ξαναπάρω για να δοκιμάσω.

 

Ώρα να παίξω λίγο με την Q4. Μου έκανε εντύπωση πως μια σπείρα είχε «φύγει» και κρεμόταν στη μέση ανάμεσα στο βαμβάκι! Την έσπρωξα λίγο με ένα κατσαβιδάκι και ίσιωσε (στην κυριολεξία). Δεν έκανα priming με την ησυχία μου καθώς δεν είμαι σπίτι και την άλλαξα εντελώς απρογραμμάτιστα (λόγω του καμένου στην Χ4) αλλά ποτίστηκε μόνη της σχεδόν αμέσως. Από την πρώτη τζούρα (και ξεκίνησα στα 60W κιόλας) η γεύση που βγάζει είναι απίστευτη, συγκριτικά πάντα! Αν έχει την ίδια απόδοση με τις Q4 του TFV8 μάλλον θα την προτιμήσω, αλλιώς βουρ στις Τ12.

 

Περισσότερα τις επόμενες μέρες.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

παρήγγειλε και παρέλαβε κανείς σχετικά πρόσφαρα υγρά από εξωτερικό, να μας πει τι παίζει με τελωνείο κλπ;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα,

παρήγγειλε και παρέλαβε κανείς σχετικά πρόσφαρα υγρά από εξωτερικό, να μας πει τι παίζει με τελωνείο κλπ;

Ευχαριστώ.

 

ότι και με τις υπόλοιπες αγορές , η μόνη διαφορά είναι ότι η απαγόρευση ισχύει και για αγορές εντός Ε.Ε .

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ότι και με τις υπόλοιπες αγορές , η μόνη διαφορά είναι ότι η απαγόρευση ισχύει και για αγορές εντός Ε.Ε .

 

Ναι το φαντάστηκα ότι η πιθανότητα να σταματήσει τελωνείο, είναι ίδια με των άλλων αγορών... Το θέμα είναι τι γίνεται αν σταματήσει; Δεν παραλαμβάνεις ποτέ λόγω απαγόρευσης;

Link to comment
Share on other sites

Ναι το φαντάστηκα ότι η πιθανότητα να σταματήσει τελωνείο, είναι ίδια με των άλλων αγορών... Το θέμα είναι τι γίνεται αν σταματήσει; Δεν παραλαμβάνεις ποτέ λόγω απαγόρευσης;

 

από αυτό μέχρι που για μεγάλη ποσότητα ( υπόθεση κάνω ) μπλέκεις για λαθρεμπόριο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

από αυτό μέχρι που για μεγάλη ποσότητα ( υπόθεση κάνω ) μπλέκεις για λαθρεμπόριο

 

Kατάλαβα... Ολίγον τι ακραίο αυτό που λες βέβαια, αλλά ποτέ δεν ξέρεις... Οπότε μάλλον δεν αξίζει τον κόπο (ρίσκο)... Απλά έχω μπει σε σκέψεις για τον απλό λόγο ότι Liqua 30ml Fasttech ---> 4.5 $, Liqua 10ml Ελλάδα ---> 5.5 ευρώ... Δηλ. τι να λέμε τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν.....επειδή έχω αρκετές αντιστάσεις https://www.fasttech.com/p/3848001 εκτός του ομώνυμου ατμού ποιον άλλον θα προτείνατε για σφιχτές τζούρες και ει δυνατόν με χωρητικότητα στα 4-5 ml, αγορά φυσικά από το εξωτερικό ( είμαι τολμηρό αγόρι ) και σε σεμνά χρήματα :) ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Πάρε κανέναν καλό κλώνο του kayfun

Τον συγκεκριμένο που τον έχω δοκιμάσει ήταν πολύ καλός, βέβαια επειδή δεν πολύ ασχολούμε με τσιγαρίσιους δε χάνεις να ρωτήσεις και κανέναν άλλον

Link to comment
Share on other sites

Πάρε κανέναν καλό κλώνο του kayfun

Τον συγκεκριμένο που τον έχω δοκιμάσει ήταν πολύ καλός, βέβαια επειδή δεν πολύ ασχολούμε με τσιγαρίσιους δε χάνεις να ρωτήσεις και κανέναν άλλον

 

πέρνει τις αντιστασεις αυτές ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

πέρνει τις αντιστασεις αυτές ?

 

Όχι καμία σχέση, απλά είναι μια πολύ καλή πρόταση για σφιχτή τζούρα με πολύ καλή γεύση.

Με τις ίδιες αντιστάσεις μπορείς σίγουρα τα παρακάτω

SUBTANK Series/TOPTANK Series/SUBVOD Series/Protank-4/NEBOX/K-KISS

Link to comment
Share on other sites

Όχι καμία σχέση, απλά είναι μια πολύ καλή πρόταση για σφιχτή τζούρα με πολύ καλή γεύση.

Με τις ίδιες αντιστάσεις μπορείς σίγουρα τα παρακάτω

SUBTANK Series/TOPTANK Series/SUBVOD Series/Protank-4/NEBOX/K-KISS

 

δεν βλέπω κάτι ενδιαφέρον από αυτά που μου έστειλες, thanks πάντως !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χρόνια καπνιστής, ο κόμπος έφτασε στο χτένι και πήρα την απόφαση σήμερα να αγοράσω ηλεκτρονικό τσιγάρο. Μιλώντας με την κοπελιά στο μαγαζί τελικά πρότεινε και πήρα ένα eleaf istic pico 75 συνδυάζοντάς το με nautilus x. Δεν έχω ιδέα αν είναι καλά η όχι αλλά μου είπε είναι οκ να μην ανησυχώ. Από καπνό πήρα torque 56 Halo 12mg/ml.

 

Το έχω ρυθμίσει στα 15 watt και πάνω την τρύπα ίσα ίσα να φαίνεται ώστε να είναι σφιχτή η τζούρα. Λίγο περίεργο το συναίσθημα γενικά, με ικανοποιεί προς το παρόν η διπλή στα καπάκια τζούρα γιατί ετσι αφήνει το αίσθημα του καψίματος στα χείλη όπως το τσιγάρο.

 

Το ζήτημα είναι ότι ρουφάω με τις ώρες και αναρωτιέμαι μήπως δεν με ικανοποιεί η νικοτίνη γιατι τελείωσα τα 2 ml σε χρόνο dt. Τα 12 mg είναι συνήθως οκ για αρχή? Επίσης όταν βάζω υγρό απλά το ανοίγω από πάνω και το βάζω ή χρειάζεται να κλείνω με κάποιο τρόπο το mod? Η ίδια ερώτηση όταν αλλάζω μπαταρία.

 

Τεσπα, ελπιζω να έχει συνέχεια και καλό τέλος η όλη προσπάθεια, λογικά θα έχω πολλές απορίες οπότε θα τα λέμε.

 

Sent from my TbooK 16 Pro(E6C1) using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια καπνιστής, ο κόμπος έφτασε στο χτένι και πήρα την απόφαση σήμερα να αγοράσω ηλεκτρονικό τσιγάρο. Μιλώντας με την κοπελιά στο μαγαζί τελικά πρότεινε και πήρα ένα eleaf istic pico 75 συνδυάζοντάς το με nautilus x. Δεν έχω ιδέα αν είναι καλά η όχι αλλά μου είπε είναι οκ να μην ανησυχώ. Από καπνό πήρα torque 56 Halo 12mg/ml.

 

Το έχω ρυθμίσει στα 15 watt και πάνω την τρύπα ίσα ίσα να φαίνεται ώστε να είναι σφιχτή η τζούρα. Λίγο περίεργο το συναίσθημα γενικά, με ικανοποιεί προς το παρόν η διπλή στα καπάκια τζούρα γιατί ετσι αφήνει το αίσθημα του καψίματος στα χείλη όπως το τσιγάρο.

 

Το ζήτημα είναι ότι ρουφάω με τις ώρες και αναρωτιέμαι μήπως δεν με ικανοποιεί η νικοτίνη γιατι τελείωσα τα 2 ml σε χρόνο dt. Τα 12 mg είναι συνήθως οκ για αρχή? Επίσης όταν βάζω υγρό απλά το ανοίγω από πάνω και το βάζω ή χρειάζεται να κλείνω με κάποιο τρόπο το mod? Η ίδια ερώτηση όταν αλλάζω μπαταρία.

 

Τεσπα, ελπιζω να έχει συνέχεια και καλό τέλος η όλη προσπάθεια, λογικά θα έχω πολλές απορίες οπότε θα τα λέμε.

 

Sent from my TbooK 16 Pro(E6C1) using Tapatalk

 

Kαταρχάς μπράβο σου που πήρες την απόφαση να απαλλαγείς απ'τον καρκινοσωλήνα, καλή αρχή και μακάρι να χεις γερή υπομονή. Κάθε αρχή και δύσκολη σε όλα τα πράγματα πόσο μάλλον στην αλλαγή μιας συνήθειας και ενός χρόνιου εθισμού.

Στο ζουμί...

Το σετάκι που σου έδωσε η κοπέλα είναι πολύ καλή για αρχή ( όχι ότι δεν κάνει και για αργότερα ) και πολυδοκιμασμένη επιλογή ( με τον παλιό ναυτιλό παλιότερα και τώρα με τον X ή τον ναυτιλο 2 ) . Τα 12mg είναι μια χαρά για αρχή αλλά σαφέστατα υπάρχουν αρκετοί που δεν μπόρεσαν και ανέβηκαν στα 18 στην αρχή τους για να τους κρατήσει. Γενικώς στην αρχή είναι αυτονόητο ότι η ''πιπίλα'' θα πάει σύννεφο μιας και απομακρύνεται η παλιά σου συνήθεια και σου λείπει ολοένα περισσότερο, οπότε μην αγχώνεσαι. Αν νιώθεις ότι δεν σε γεμίζει και δεν σου αρκεί ανέβα στα 18. Και για τώρα αλλά και για αργότερα αν το συνεχίσεις, να ξέρεις ότι καλύτερα να κάνεις 2-3-4ml 12-18άρας παρά 10-15ml 3άρας.

Αν νιώθεις ότι δεν σε γεμίζει επίσης, μην τα παρατήσεις κατευθείαν, προσπάθησε να δοκιμάσεις άλλες γεύσεις. Υπάρχουν τόσες επιλογές πλέον που σπανίως δεν ικανοποιούν κάποιον, ακόμα και καπνικά θα δεις μεγάλη γκάμα.

 

Όσο για τα υπόλοιπα, όχι δεν χρειάζεται να κλείνεις το μοντάκι για να γεμίζεις, εξίσου και για την μπαταρία. Απλά μην φορτίζεις την μπαταρία μέσα απ'το μοντάκι ( 1-2 φορές σε περίπτωση ανάγκης οκ αλλά μη το κάνεις σύστημα ), πάρε έναν εξωτερικό φορτιστή κι μια 2η μπαταρία και βάζε την μια όσο χρησιμοποιείς την άλλη.

 

 

Kαι πάλι καλή αρχή και ότι θέλεις ρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια καπνιστής, ο κόμπος έφτασε στο χτένι και πήρα την απόφαση σήμερα να αγοράσω ηλεκτρονικό τσιγάρο. Μιλώντας με την κοπελιά στο μαγαζί τελικά πρότεινε και πήρα ένα eleaf istic pico 75 συνδυάζοντάς το με nautilus x. Δεν έχω ιδέα αν είναι καλά η όχι αλλά μου είπε είναι οκ να μην ανησυχώ. Από καπνό πήρα torque 56 Halo 12mg/ml.

 

Το έχω ρυθμίσει στα 15 watt και πάνω την τρύπα ίσα ίσα να φαίνεται ώστε να είναι σφιχτή η τζούρα. Λίγο περίεργο το συναίσθημα γενικά, με ικανοποιεί προς το παρόν η διπλή στα καπάκια τζούρα γιατί ετσι αφήνει το αίσθημα του καψίματος στα χείλη όπως το τσιγάρο.

 

Το ζήτημα είναι ότι ρουφάω με τις ώρες και αναρωτιέμαι μήπως δεν με ικανοποιεί η νικοτίνη γιατι τελείωσα τα 2 ml σε χρόνο dt. Τα 12 mg είναι συνήθως οκ για αρχή? Επίσης όταν βάζω υγρό απλά το ανοίγω από πάνω και το βάζω ή χρειάζεται να κλείνω με κάποιο τρόπο το mod? Η ίδια ερώτηση όταν αλλάζω μπαταρία.

 

Τεσπα, ελπιζω να έχει συνέχεια και καλό τέλος η όλη προσπάθεια, λογικά θα έχω πολλές απορίες οπότε θα τα λέμε.

 

Sent from my TbooK 16 Pro(E6C1) using Tapatalk

 

Το Pico είναι λατρεία γενικώς! Ο Ναυτίλος Χ είναι πολύ καλός ατμοποιητής, αλλά μόλις σου τελειώσουν οι αντιστάσεις του πακέτου (1.5Ω), ζήτησε τις 1.8Ω. Δίνουν αισθητά καλύτερη γεύση, και μεγαλύτερη ποσότητα ατμού, ενώ έχω διαβάσει πως αντέχουν και περισσότερο.

 

Θα στα είπαν λογικά και στο μαγαζί, αλλά φρόντισε κάθε φορά που αλλάζεις αντίσταση (όχι όταν γεμίζεις, όταν βάζεις καινούρια) να ρίχνεις 1-2 σταγόνες στο βαμβάκι, το priming που λέμε, ώστε να ποτιστεί καλύτερα. Έπειτα τον βιδώνεις στη βάση, βάζεις τζαμάκι, γεμίζεις, και τον αφήνεις κανένα πεντάλεπτο να ποτίσει καλά. Επίσης σημαντικό, πάλι σε καινούρια αντίσταση, δεν ξεκινάς κατευθείαν να ατμίζεις στο μέγιστο. Η 1.5Ω για παράδειγμα παίζει μεταξύ 14W και 22W. Αν για παράδειγμα εσύ ατμίζεις στα 20W, μην ξεκινήσεις κατευθείαν από εκεί σε νέα αντίσταση. Ξεκινάς στα 14W και σιγά σιγά ανεβαίνεις μέχρι να φτάσεις εκεί που θέλεις.

 

Όπως είπε και ο φίλος εξωτερικό φορτιστή και δεύτερη μπαταρία, και μακριά από Efest μπαταρίες, προτίμησε Sony, Samsung, LG, για μάρκες και μοντέλα θα σου προτείνουν οι συνατμιστές γιατί εγώ έχω κολλήσει στις VTC εδώ και χρόνια :D

 

Αν νιώθεις ότι δεν σε γεμίζει επίσης, μην τα παρατήσεις κατευθείαν, προσπάθησε να δοκιμάσεις άλλες γεύσεις. Υπάρχουν τόσες επιλογές πλέον που σπανίως δεν ικανοποιούν κάποιον, ακόμα και καπνικά θα δεις μεγάλη γκάμα.

 

Ίσως η πολυτιμότερη συμβουλή για νέους ατμιστές. :)

 

Από το '08 που έπιασα το πρώτο μου cigalike άκουγα συνέχεια τον διάλογο... «Το σταμάτησα γιατί δε μου άρεσε η γεύση/το υγρό», «Δοκίμασες άλλο;», «Όχι».

 

Βέβαια τότε τα πράγματα ήταν τραγικά, φάση πήγαινες στο κατάστημα, ρώταγες «Αυτό τι γεύση έχει;» και ο μαγαζάτορας... άνοιγε το μπουκαλάκι ή το carto και σου έλεγε να το μυρίσεις. Τώρα δεν υπάρχει σοβαρό κατάστημα που να μην έχει έστω ένα βασικό δοκιμαστήριο, αλλά και πάλι πολλοί νέοι ατμιστές δοκιμάζουν μια, δυο, τρεις γεύσεις, δεν τους αρέσει, και το σταματάνε.

 

Υπομονή, η ανακάλυψη των γεύσεων, έστω και αν δεν κατασταλάξετε γρήγορα σε κάποια, είναι ίσως το πιο ενδιαφέρον κομμάτι του ατμίσματος ;)

Edited by akpe

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...