Jump to content

Ηλεκτρονικό τσιγάρο και άτμισμα.


Baator
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 469
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποιά θες την 30Q της sammy?

 

ναι, σωστά

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

 

Δοκίμασα χθες κατά τύχη το Black Horse της Ben Northon... Mου θύμισε λίγο το Gandalf της Lamda... Ωραιότατο για τα γούστα μου πάντα, ωστόσο λίγο ακριβό (7 ευρώ τα 10 ml).... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

όποιος θέλει μπαταρία σε καλή τιμή μιας και πλέον έχουν ζορίσει η εύρεση τους από το εξωτερικό, σήμερα πήρα αυτή http://www.discountstore.gr/shop/mpataries/mpataries-ilektronikon-tsigaron/bataria-samsung-inr18650-30q-3000mah-nom-flat-top/ δεν νομίζω εντός Ελλάδος να υπάρχει χαμηλότερη τιμή

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

όποιος θέλει μπαταρία σε καλή τιμή μιας και πλέον έχουν ζορίσει η εύρεση τους από το εξωτερικό, σήμερα πήρα αυτή http://www.discountstore.gr/shop/mpataries/mpataries-ilektronikon-tsigaron/bataria-samsung-inr18650-30q-3000mah-nom-flat-top/ δεν νομίζω εντός Ελλάδος να υπάρχει χαμηλότερη τιμή

 

Δεν υπάρχει καλύτερη τιμή στην Ελλάδα 100%

Βλέπω να έχουν σφίξει τα λουριά μετά από τις κινεζοεπιδρομές και κατεβάζουν τις τιμές όσο μπορούν οι πωλητές.

Link to comment
Share on other sites

και μετά από 50 σχεδόν ημέρες σήμερα παρέλαβα τον κλώνο του kabuki http://www.gearbest.com/rebuildable-atomizers/pp_427858.html

Εφαγα μία φρίκη μέχρι να τον αποσυνδέσω για να τον πλύνω ( ζεστό νερό με μαγειρική σόδα σε ένα μπολ για κανά 5λεπτο και ξέπλυμα με ζεστό νερό ), δεν μπορούσα να καταλάβω και τελικά ήταν πολύ απλό μιας και ήθελε το κάτω τμήμα λίγη κόντρα με το ΄΄αλενάκι΄΄.

Βέβαια δεν είναι ότι πιο εύχρηστο το γέμισμα του μιας και το γεμίζεις ανάποδα και αυτό ίσως είναι το μόνο μειονέκτημά του, από εκεί και πέρα είναι πολύ καλός, καμία διαρροή, ωραία γεύση, ρύθμιση της τζούρας με άλεν άρα μικρορύθμιση στο τέρμα :) και σίγουρα δεν ΄΄κλαίω΄΄ τα ελάχιστα χρήματα που έδωσα.

Για αναπληρωματικό είναι σίγουρα μία χαρά επιλογή, για πρώτος μάλλον όχι , αλλά θα δείξει και ο καιρός ......

31a5a36867fab6e6211294a200829126.jpg

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μεγειαααααα. Πήρα καινούριο μοντακι σε τρελή ευκαιρία ενός μήνα από 100€ στα 50€ από ελληνικό κατάστημα επειδή αυτός που το είχε δεν τον βόλεψε το μέγεθος 8cf2f5ac6d30e22617ad044ec3078320.jpg

 

Αντε και με Android σε λίγο καιρό! Χοχοχο

 

Στάλθηκε από το 1+3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@takaros31 ποιο είναι ?

Δίκαρτο ???? :lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

@takaros31 ποιο είναι ?

Δίκαρτο ???? :lol:

 

:lol::lol::lol: smok g priv με δυο μπαταρίες. Θα πήγαινα την Τρίτη να πάρω το smok alien 220w και Δευτέρα απόγευμα μπαίνω λίγο fb. Εκει λοιπόν το είδα και με μόνο 50€ αναλογικά με τα 100€ που έχει δεν μπόρεσα να αντισταθώ. Πολύ καλά ρεύματα ομαλά και στα πολλά watt και στα λίγα. Στα λίγα δε η αυτονομία του είναι σουπερ καθώς με 500 puffs περίπου την ημέρα με βγάζει 2 1/2 μέρες

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στα 50 είναι ευκαιριάρα και ειδικά από Ελλάδα.

Και το alien που πήγες να πάρεις επίσης πολύ καλά ρεύματα. ( αυτό έχω εγώ :D ) Με γειά σου τυχερούλη :p

Link to comment
Share on other sites

όντως πολύ καλό ΄΄μηχάνημα΄΄, εντυπωσιάστηκα !:up:!!!!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Στα 50 είναι ευκαιριάρα και ειδικά από Ελλάδα.

Και το alien που πήγες να πάρεις επίσης πολύ καλά ρεύματα. ( αυτό έχω εγώ :D ) Με γειά σου τυχερούλη :p

 

όντως πολύ καλό ΄΄μηχάνημα΄΄, εντυπωσιάστηκα !:up:!!!!

 

thanks! :D:D:D:D:D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

thanks! :D:D:D:D:D

 

Στο ελλαδιστάν ειδικά που σου πουλάνε μεταχειρισμένα ακριβότερα από τις τιμές καινούργιων στην Κίνα, έπιασες λαχείο ειδικά με το συγκεκριμένο μοντάκι.

 

 

 

Προς ενημέρωση στον συμφορουμίτη που ρώτησε για τον smok tfv12, από εβδομάδα παραλαμβάνω.

Bέβαια θα τον δώσω αν ρουφάει πολύ το υγρό χειρότερα απ'τον 8 γιατί δεν λέει να φεύγουν τα ml σε κλάσματα δευτερολέπτου όσο και να μου αρέσουν οι αεράτοι.

Link to comment
Share on other sites

Στο ελλαδιστάν ειδικά που σου πουλάνε μεταχειρισμένα ακριβότερα από τις τιμές καινούργιων στην Κίνα, έπιασες λαχείο ειδικά με το συγκεκριμένο μοντάκι.

 

 

 

Προς ενημέρωση στον συμφορουμίτη που ρώτησε για τον smok tfv12, από εβδομάδα παραλαμβάνω.

Bέβαια θα τον δώσω αν ρουφάει πολύ το υγρό χειρότερα απ'τον 8 γιατί δεν λέει να φεύγουν τα ml σε κλάσματα δευτερολέπτου όσο και να μου αρέσουν οι αεράτοι.

Φίλε το παλικάρι που το πήρα ήταν εξαιρετικό παιδί. Κάθισε ασχολήθηκε να μου δείξει τις λειτουργίες του είχε την απόδειξη του, έκανε athentication test μπροστά μου. Είχε εννοείται αλλά 5-6 μοντακια. Αφού και εγώ μόλις είδα την αγγελία την κοίταζα την ξανακοιταζα, λέω δεν μπορεί κάποιο λάκκο έχει η φάβα. Χαχα

 

Στάλθηκε από το 1+3

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το παλικάρι που το πήρα ήταν εξαιρετικό παιδί. Κάθισε ασχολήθηκε να μου δείξει τις λειτουργίες του είχε την απόδειξη του, έκανε athentication test μπροστά μου. Είχε εννοείται αλλά 5-6 μοντακια. Αφού και εγώ μόλις είδα την αγγελία την κοίταζα την ξανακοιταζα, λέω δεν μπορεί κάποιο λάκκο έχει η φάβα. Χαχα

 

Στάλθηκε από το 1+3

 

Είναι να είσαι γουρλής, ακόμα και στην Κίνα κάνει γύρω στα 70 :D

Εγώ πριν πάρω το alien έψαχνα στις κλασικές σελίδες του FB με τις αγγελίες και ακόμα και μεταχειρισμένα που τα είχαν αγοράσει από την Κίνα τα έδιναν ακριβότερα από την τιμή του καινούργιου. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ενημερωτικά....επειδή από 1η Μαρτίου δεν θα πωλούνται υγρά των 30ml πολλά μαγαζιά αυτή την εποχή ξεστοκάρουν σε πολύ χαμηλές τιμές αυτές τις συσκευασίες.

Σήμερα λοιπόν πήγα και πήρα από το vapormania της atmos lab , 1 superior 12αρι και 2 carpe diem 6αρι με 4 ευρώ το καθένα !!!!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καμιά άλλη προσφορά ξέρεις; :)

 

δες στο μαγαζί που ανέφερα τι άλλο έχει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δες στο μαγαζί που ανέφερα τι άλλο έχει

 

Από άλλο μαγαζί εννοώ προς Αθήνα μεριά γιατί η Νίκαια πέφτει κάπως μακριά :D

Τα μαγαζιά της Καλλιθέας ούτε μια προσφορά. Μετά αναρωτιούνται τόσο καιρό γιατί γυρνούσαν οι περισσότεροι σε αγορές από Κίνα και DIY γενικώς.

Link to comment
Share on other sites

Από άλλο μαγαζί εννοώ προς Αθήνα μεριά γιατί η Νίκαια πέφτει κάπως μακριά :D

Τα μαγαζιά της Καλλιθέας ούτε μια προσφορά. Μετά αναρωτιούνται τόσο καιρό γιατί γυρνούσαν οι περισσότεροι σε αγορές από Κίνα και DIY γενικώς.

 

όχι δεν είδα, ψάξε όμως λίγο στο vaping,συνήθως όποιος έχει προσφορά την βάζει εκεί

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν είδα, ψάξε όμως λίγο στο vaping,συνήθως όποιος έχει προσφορά την βάζει εκεί

 

Κάτι είδα ( αν και η καλλιθέα συνεχίζει να είναι αδιάφορη ) αλλά θέλει πολύ δουλειά ακόμα για να τις θεωρήσω εκπτώσεις τις περισσότερες.

Κόψανε 2ευρώ οι περισσότεροι σε επιλεκτικά υγρά και θέλουν να ξεστοκάρουν έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...